Razvoj
Kontakt

 

f

                      Tradicija

          Nekadašnji gradski dnevni list Torontal 19. maja 1889. godi-ne zabaležio je početak igranja fudbala u Velikom Bečkereku, današnjem Zrenjaninu. 
         Naš savez osnovan je 22. aprila 1919. pod imenom Veli-kobečkerečka fudbalska župa.
         Prvi klubovi: Radnički telove-vežbeni klub (V. Bečkerek 1907.), Velikobečkerečki fudbalski klub (1908.), Građanski (1911, Modoš, Jaša Tomić).
         Registrovani klubovi u Gradu 1919: Soko, Viktorija, Vašaš (od 1926. Radnički), Sloga, Zidar, Obilić.
         Počeci takmičenja: Banatska liga 1920. (10 klubova, iz našeg grada Obilić - prvi šampion Bana-ta, Vašaš/Radnički i Viktorija), Li-ga Grada 1923. (Slavija/Radnički, Obilić, ŽSK, Kadima, Borac, Schwebische).
         AK Obilić je bio 13. u Kralje-vini Jugoslaviji 1931, pa 21. 1932. ŽSK je delio 16 i 17 . mesto 1933, zatim 1934. bio 21, pa 1937. 17, a Borac 1939. na 18. poziciji (u svim slučajevima računati prvenstvo i kvalifikacije).
         Proleter je pet puta učestvo-vao u državnim prvenstvima SFRJ, 1967.-1969, 1973.-1975, u posle-dnjem šampionatu 1990/91. zau-zeo je četvrto mesto.
         Proleter je osvojio prvo mes-to na zbirnoj tabeli svih prvensta-va Druge lige SFRJ 1947-1991.
         Rusanda (Melenci) igrala je u drugom rangu 1957/58. i kvalifikacije za Drugu ligu 1959.
         Zrenjaninski Radnički proveo je 23 godine u trećem rangu SFRJ.
         Mladost Univerzal luks (Lukićevo) imala je drugoligaški status u SRJ/SCG 2000/01. i od 2002. do 2004. godine.

     Sadašnja razvijenost Saveza


          Registrovani klubovi: 37
          Seniori - 34
          Mlade selekcije - 67
          Travnati tereni: 53
          Pokriveni tereni za futsal: 5           Igrači: 3079
          Treneri: 77
          Sudije: 84
          Instruktori suđenja: 29.

          Takmičenja i broj ekipa
      u organizaciji FSG Zrenjanin

          A Liga FSG Zrenjanin - 12
          B liga FSG Zrenjanin - 8
          Kup FSG Zrenjanin - 28
          Liga pionira - 6
          Liga petlića - 12
          Liga 2004. godišta - 6
          Liga 2005. godišta - 7
          Liga 2006. godišta - 8
          Liga 2007. godišta - 6

      Takmičenja i broj ekipa van
                   FSG Zrenjanin


          Srpska liga - 1
          Banatska liga - 2
          Područna liga - 8
          Prva futsal liga - 1
          Vojvođanska futsal liga - 1
          Druga liga žene - 1
          VFL omladinci - 2
          VFL kadeti - 2
          VFL pioniri - 2                       
          Područna liga kadeti - 9

      Geografija i populacija FSG
       
             Pokrivenost teritorije

     Grad Zrenjanin, 22 naseljena     mesta i 11 naseljenih mesta u                  Opštini Sečanj.

                    Stanovnika

135.996 (državni popis 2011.)

               Površina teritorije:
     1849 kvadratnih kilometara.



j

d

l

j

k

h

k

g

l

g

a

h

s

f

hj

r

f

Broj poseta:

Yellow Web Counter


 

                 FOOTBALL ASSOCIATION CITY OF ZRENJANIN         

H

Centar Zrenjanina

 

                Administrator sajta:

            Sekretar FSG Zrenjanin
                Miran Pantelić


 **********************************
          

    
          ZRENJANIN - 20. septembar
2014.

 


          
AKTUELNOSTI







                       KUP FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Polufinale: Radnički - Krajina, Proleter 2006 - Potisje

                       Ove sezone igramo 68. kup našeg saveza. Žreb je obavljen 7. avgusta. Prema Propozicijama takmičenje se odvija u dve faze, u prvoj učestvuju članovi A i B lige, bez prošlosezonskih članova Područne lige. Po tradiciji, klubovi su razvrstani u teritorijalne grupe.

                       ______________________________________________________________________________________

                                                                                          Prvo kolo (nedelja, 17. avgust, 15,30)
                       ______________________________________________________________________________________

                       Istok            Naftagas (Boka) - Sloga (Jarkovac)                                5:3 (1:1)                   Slobodan Proleter (Neuzina)
                       Sever          OFK Klek - Zlatica                                                                        5:1                   Slobodan Omladinac (Botoš)
                       Zapad A      MSK (Mihajlovo) - OFK Gradnulica (Zrenjanin)                      4:0                   Slobodan Borac (Zrenjanin)
                       Zapad B      Proleter 2006 (Zrenjanin)- ŽFK Banat Bagljaš (Zr)               5:0                   Slobodan ASK (Aradac)
                       Jug A           OFK Stajićevo - Jedinstvo 2014 (Ečka)                                   6:4                   Slobodan Lehel (Mužlja)
                       Jug B           Tamiš (Farkaždin) - Banat (Čenta)                                          0:4                   Slobodna Mladost (Belo Blato)

                       ______________________________________________________________________________________

                                                                                          Drugo kolo (nedelja, 24. avgust, 17,00)
                       ______________________________________________________________________________________
                                                                                                       
                       Istok              Proleter (N) - Naftagas (B)                                               4:2 (0:0)                                  
                       Sever            Omladinac (B) -OFK Klek                                                          0:2                                                               
                       Zapad A        Borac (Z) - MSK                                                                  4:5 (1:1)                                                                       
                       Zapad B        ASK -  Proleter 2006                                                          7:8 (1:1)                                      
                       Jug A            Lehel - OFK Stajićevo                                                                 1:0                                              
                       Jug B            Banat (Č) - Mladost (BB)                                                            3:2

                       ______________________________________________________________________________________                                                               

                                                                                     Osmina finala (sreda, 3. septembar, 17,00)
                       ______________________________________________________________________________________


                       Istok            1 Krajina (Krajišnik) - 2 Bilećanin                                       3:0 (pff)                        
                                            3 Radnički Ratar (Jaša Tomić) - 4 Proleter (N)                       5:1
                       Sever          1 Mladost (B. Despotovac) - 2 Zadrugar                           8:7 (3:3)          
                                            3
OFK Klek - 4 Radnički (Zrenjanin)                                          0:2
                       Zapad         1  Proleter 2006 - 2 Rusanda (Melenci)                                    2:0                               
                                           
3 MSK (Mihajlovo) - 4 Naftagas (Elemir)                          4:5 (2:2)
                       Jug              1 Potisje (Knićanin) - 2 Banat (Č)                                      4:3 (1:1)                                   
                                            3
Vojvodina 1928 (Perlez) - 4 Lehel (Mužlja)                            3:2

                       Utakmica Krajina - Bilećanin prekinuta je u 38. minutu pri rezultatui 1:0 za domaćina jer su gosti ostali sa sedam igrača na terenu.
                       Prema Propozicijama, kvalifikant koji je dospeo u osminu finala pobedom na svom terenu, igrao je kao gost i obrnuto.
                       Prvi navedeni par osmine finala ima brojeve 1 i 2, drugi 3 i 4. U četvrt-finalu se igra po sistemu 1-3, 2-3, 2-4,4-1 da bi se poštovao princip ujednačavanja igranja utakmica na svom terenu i u gostima. U polufinalu se sastaju pobednici grupa Istok i Sever, Zapad i Jug, a domaćin je klub je to manje puta bio u osmini finala i u četvrt-finalu, ako je to izjednačeno, domaćin je klub koji je ostvario bolji bilans u osmini finala i u četvrt-finalu.

                       ______________________________________________________________________________________

                                                                                    Četvrt-finale (sreda, 10. septembar, 16,30)
                       ______________________________________________________________________________________

                       Istok               Krajišnik:             Krajina - Radnički Ratar (Jaša Tomić)                        3:2 (1:1)

                       Sever             Zrenjanin:            Radnički - Mladost (Banatski Despotovac)
                        5:2
                       Zapad            Elemir:                 Naftagas - Proleter 2006 (Zrenjanin)
                                   1:2
                       Jug                 Knićanin:             Potisje - Vojvodina 1928 (Perlez)
                                         2:1

                       ______________________________________________________________________________________

                                                                                                                  Polufinale
                       ______________________________________________________________________________________

                       Zrenjanin:                                    Radnički - Krajina (Krajišnik)                         utorak, 23. septembar, 16.00
                       Zrenjanin:                                    Proleter 2006 - Potisje (Knićanin)                 sreda, 24. septembar, 16,00
                       ______________________________________________________________________________________

                      Dve finalne utakmice igraće se 1. i 8. marta (obe u 14,30). Ako je jedan finalista iz Zrenjanina, revanš se igra na njegovom stadionu, a u ostalim slučajevima domaćin u revanšu je klub koji je ostvario bolji bilans u osmini finala, četvrt-finalu i u polufinalu.


                       A LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


                                                                                      Čenćani na vrhu

                                                              ______________________________________________________

                                                                                                             REZULTATI 3. KOLA
                                                              ______________________________________________________


                                                              Mužlja:              Lehel - Omladinac (Botoš)............................................. 1:1
                                                              Zrenjanin:        Borac - Banat (Čenta)...................................................... 1:3
                                                              Zrenjanin:        Proleter 2006 - OFK Klek ............................................... 5:0
                                                              Aradac:             ASK - ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin) .........................  2:3
                                                              Boka:                Naftagas - OFK Gradnulica (Zrenjanin) .....................  6:0
                                                              Knićanin:         Potisje - Rusanda (Melenci) .......................................... 1:0

                                         ______________________________________________________________________

                                                                                                                       TABELA
                                         ______________________________________________________________________

                                           1. Banat ............................. Čenta .................................3 ........3 ....... 0 ....... 0 ....... 6:  1 ........... 9
                                           2. Proleter 2006 .............  Zrenjanin ........................... 3 ....... 2 ....... 0 ....... 1 ..... 14:  2 .......... 6
                                           3. Rusanda ...................... Melenci .............................. 3 ........2 ....... 0 ....... 1 ....... 6:  3 ........... 6
                                           4. ŽFK Banat Bagljaš ....  Zrenjanin ........................... 3 ....... 2 ....... 0 ....... 1 ....... 7:  6 ........... 6
                                           5. Naftagas ......................  Boka .................................. 3 ....... 1 ....... 1 ....... 1 .....,. 9:  4 ........... 4                      
                                           6. Lehel ............................. Mužlja ................................ 3 ....... 1 ....... 1 ....... 1 ....... 5:  4 ........... 4
                                           7.-8. Omladinac ............... Botoš ................................. 3 ....... 1 ....... 1 ........1 ....... 3:  3 ........... 4
                                           7.-8. Potisje ...................... Knićanin .............................3 ........1 ....... 1 ....... 1 ....... 3:  3 ........... 4
                                           9. ASK ...............................  Aradac .....................,......... 3 ....... 1 ....... 0 ....... 2 ....... 4:  6 ........... 3
                                         10. Borac ............................ Zrenjanin ........................... 3 ....... 1 ....... 0 ....... 2 ....... 4:  7 ........... 3
                                         11. OFK Klek .....................  Klek .................................... 3 .....,. 1 ....... 0 ....... 2 ....... 3:  9 ........... 3
                                         12. OFK Gradnulica .........   Zrenjanin ......................... 3 ....... 0 ....... 0 ....... 3 ....... 0:16 ........... 0
                                         _____________________________________________________________________

                                                               ______________________________________________________
                      
                                                               
                        RASPORED 4. KOLA (21. SEPTEMBAR, 16,00)
                                                               ______________________________________________________
                                                                                                                                                                                                                                      ___________________________________________________________________________________________
                                 Botoš:                    Omladinac - Rusanda (Melenci)
                     * Delegat: Milan Poznić (Zrenjanin)
               * Glavni sudija: Dragan Jeftenić (Knićanin)             * Pomoćnici: Radoslav Tešić (Zrenjanin), Milovan Vuković (Zr)
               ___________________________________________________________________________________________
                                 Zrenjanin:              OFK Gradnulica - Potisje (Knićanin)                
* Delegat: Miodrag Vrhovac (Zrenjanin)
               * Glavni sudija: Dragan Zorić (Klek)                       * Pomoćnici: Bojan Oprin (Jankov Most), Boban Bjeloš (Zrenjanin)
               ___________________________________________________________________________________________
                                 Zrenjanin:              ŽFK Banat Bagljaš - Naftagas (Boka)              
* Delegat: Radoje Tadić (Zrenjanin)
               * Glavni sudija: Mladen Jocvić (Knićanin)                  * Pomoćnici: Zoran Petrović (Knićanin), Marko Pešić (Perlez)
               ___________________________________________________________________________________________
                                 Klek:                       OFK Klek - ASK (Aradac)     
                                * Delegat: Mihajlo Nadaždin (Zrenjanin)
               * Glavni sudija: Nikola Bikić (Zrenjanin)                      * Pomoćnici: Dejan Ristić (Lukićevo), Boško Košutić (Zrenjanin)
               ___________________________________________________________________________________________
                                 Čenta:                     Banat - Proleter 2006 (Zrenjanin)             
        * Delegat: Radoslav Jocić (Knićanin)
               * Glavni sudija: Srđan Bjeloš (Zrenjanin)                  * Pomoćnici: Boban Bjeloš (Zrenjanin), Vanja Drndarević (Zr)
               ___________________________________________________________________________________________
          
                       Mužlja:                    Lehel - Borac (Zrenjanin)                                     * Delegat: Radmila Momčilović (Zrenjanin)
               * Glavni sudija: Dušan Petrović (Zrenjanin)                 * Pomoćnici: Vladimir Marinkov (Zrenjanin), Ivica Ivanić (Melenci)
               _______________________________________________________________________

               _______________________________________________________________________
               
                                                                                                    RASPORED I REZULTATI
               ______________________________________________________________________

                                                                                                        Takmičarski brojevi

               1. Banat (Čenta)                                                    5. ASK (Aradac)                                         9. OFK Gradnulica (Zrenjanin)
               2. Lehel (Mužlja)                                                    6. Naftagas (Boka)                                 10. ŽFK Banat-Bagljaš (Zrenjanin)
               3. Borac (Zrenjanin)                                              7. Potisje (Knićanin)                              11. OFK Klek
               4. Proleter 2006 (Zrenjanin)                                8. Rusanda (Melenci)                            12. Omladinac (Botoš)

                                                                                                  1. kolo (31. avgust, 17,00)
               Banat (Č) - Omladinac (B)
1:0, Lehel - OFK Klek 4:1, Borac (Z) - ŽFK Banat Bagljaš 3:2, Proleter 2006 (Z) - OFK Gradnulica 8:0, ASK - Rusanda 0:3, Naftagas (B) - Potisje 1:1.
                                                                                               2. kolo (7. septembar, 16,30)

               Omladinac (B) - Potisje 2:1, Rusanda - Naftagas (B) 3:1, OFK Gradnulica - ASK 0:2, ŽFK Banat Bagljaš - Proleter 2006 2:1, OFK Klek - Borac (Z) 2:0, Banat (Č)- Lehel 2:0.
                                                                                              3. kolo (14. septembar, 16,30)
               Lehel - Omladinac (B) 1:1, Borac (Z) - Banat (Č) 1:3, Proleter 2006 - OFK Klek 5:0, ASK - Banat Bagljaš 2:3 , Naftagas (B) - OFK Gradnulica 6:0, Potisje - Rusanda 1:0.
                                                                                              4. kolo (21. septembar, 16,00)
               Omladinac (B) - Rusanda, OFK Gradnulica - Potisje, ŽFK Banat Bagljaš - Naftagas (B), OFK Klek - ASK, Banat (Č) - Proleter 2006, Lehel - Borac (Z).

                                                                                              5. kolo (28. septembar, 15,30)
               Borac (Z) - Omladinac (B), Proleter 2006 - Lehel, ASK - Banat (Č), Naftagas (B) - OFK Klek, Potisje - ŽFK Banat Bagljaš, Rusanda - OFK Gradnulica.
                                                                                                   6. kolo (5. oktobar, 15,30)
               Omladinac (B) - OFK Gradnulica, ŽFK Banat Bagljaš - Rusanda, OFK Klek - Potisje, Banat (Č) - Naftagas (B), Lehel - ASK, Borac (Z) . - Proleter 2006.
                                                                                                  7. kolo (12. oktobar, 15,00)
               Proleter 2006 - Omladinac (B), ASK - Borac (Z), Naftagas (B) - Lehel, Potisje - Banat (Č), Rusanda - OFK Klek, OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš.

                                                                                                  8. kolo (19. oktobar, 15,00)
               Omladinac (B) - ŽFK Banat Bagljaš, OFK Klek - OFK Gradnulica, Banat (Č) - Rusanda, Lehel - Potisje, Borac (Z) - Naftagas (B), Proleter 2006 - ASK..
                                                                                                  9. kolo (26. oktobar, 14,00)
               ASK - Omladinac (B), Naftagas (B) - Proleter 2006, Potisje - Borac (Z), Rusanda - Lehel, OFK Gradnulica - Banat (Č), ŽFK Banat Bagljaš - OFK Klek.
                                                                                                10. kolo (2. novembar, 13,30)
               Omladinac (B) - OFK Klek, Banat (Č) - ŽFK banat Bagljaš, Lehel - OFK Gradnulica, Borac (Z) - Rusanda, Proleter 2006 - Potisje, ASK - naftagas (B).
                                                                                                11. kolo (9. novembar, 13,30)
               Naftagas (B) - Omladinac (B), Potisje - ASK, Rusanda - Proleter 2006, OFK Gradnulica - Borac (Z), ŽFK Banat Bagljaš - Lehel, OFK Klek - Banat (Č).

               Prolećni deo prvenstva igraće se u terminima: 29. mart, 5, 12, 19, 26. april, 3, 10, 17, 24, 31. maj, 7. jun.


                       B LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

                                       Vode Neuzinci

                                                       _________________________________________________________

                                                                                                      REZULTATI 3. KOLA
                                                        _________________________________________________________

                                                        Jarkovac:                Sloga - Zlatica ................................................................... 2:2
                                                        Stajićevo:                OFK Stajićevo - Tamiš (Farkaždin) ............................... 2:0
                                                        Mihajlovo:               MSK - Jedinstvo 2014 (Ečka) ......................................... 3:1
                                                        Belo Blato:             Mladost - Proleter (Neuzina)............................................ 2:3

                                         ______________________________________________________________________

                                                                                                                       TABELA
                                         ______________________________________________________________________

                                           1. Proleter ........................  Neuzina ............................ 3 ....... 3 ....... 0 ....... 0 ....... 9:  4 .......... 9
                                           2. MSK ............................... Mihajlovo .......................... 3 ........2 ....... 0 ....... 1 ....... 5:  2 .......... 6
                                           3. Sloga ............................ Jarkovac .............................3 ........1 ....... 2 ....... 0 ....... 6:  5 .......... 5
                                           4. Jedinstvo 2014 ...........  Ečka .................................. 3 ....... 1 ....... 1 ....... 1 ....... 7:  5 .......... 4
                                           5. Tamiš ............................ Farkaždin ......................... 3 ....... 1 ....... 0 ....... 2 ....... 7:  7 .......... 3
                                           6. Mladost ......................... Belo Blato ........................ 3 ........ 1 ....... 0 ....... 2........ 5:  5 .......... 3
                                           7. OFK Stajićevo ............  Stajićevo ...........................  3 ....... 1 ....... 0 ....... 2 ....... 5:10 .......... 3  
                                           8. Zlatica ..........................  Zlatica ........................... ... 3 ........ 0 ....... 1 ....... 2 ....... 4:10.......... 1

                                         _____________________________________________________________________
-
                                                                               RASPORED 4. KOLA (21. SEPTEMBAR, U 16,00)
                                          _____________________________________________________________________


               ___________________________________________________________________________________________
                                  Zlatica:              Zlatica - Proleter (Neuzina)                        
*Delegat: Ljubomir Krišan (Jarkovac)
               *
Glavni sudija: Zdravko Vujanov (Zrenjanin)                 * Pomoćnici: Zoran Lazar (Boka), Ana Živović (Lukićevo)
               ___________________________________________________________________________________________
                                  Ečka:                 Jedinstvo 2014 - Mladost (Belo Blato)
 * Delegat: Milenko Trnjak (Knićanin)
               * Glavni sudija: Milan Cvetković (Knićanin)                    * Pomoćnici: Dragan Krstić (Zr), Marko Kozina (Zr)
               ___________________________________________________________________________________________
                                  Farkaždin:         Tamiš - MSK (Mihajlovo)                            
* Delegat: Igor Fruža (Belo Blato)
               * Glavni sudija:Boris Krstović (Zlatica)                       * Pomoćnici: Zvezdana Jurišić (Zrenjanin), Predrag Galić (Ečka)
               ___________________________________________________________________________________________
                                  Jarkovac:           Sloga - OFK Stajićevo                                
* Delegat: Janko Bratić (Sečanj)
               * Glavni sudija: Nenad Raškov (Zrenjanin)                  * Pomoćnici: Branislav Nađalin (Zrenjanin), Ibrahim Musa (Zr)
               ___________________________________________________________________________________________


               ___________________________________________________________________________________________
               
                                                                                                    RASPORED I REZULTATI
               ___________________________________________________________________________________________

                                                                                                        Takmičarski brojevi

                                                                   1. Tamiš (Farkaždin)                            5. Mladost (Belo Blato)                                        
                                                                   2. Sloga (Jarkovac)                               6. Proleter (Neuzina)                                 
                                                                   3. OFK Stajićevo                                   7. Jedinstvo 2014 (Ečka)                            
                                                                   4. MSK (Mihajlovo)                                8. Zlatica                           

                                                                                                  1. kolo (31. avgust, 17,00)
                               Tamiš - Zlatica 5:2, Sloga - Jedinstvo 2014 1:1, OFK Stajićevo - Proleter (N) 2:5, MSK - Mladost (BB) 2:0
                                                                                               2. kolo (7. septembar, 16,30)

                               Zlatica - Mladost (BB) 0:3 pff, Proleter (N) - MSK 1:0, Jedinstvo 2014 - OFK Stajićevo 5:1, Tamiš - Sloga 2:3.
                                                                                              3. kolo (14. septembar, 16,30)
                               Sloga - Zlatica 2:2, OFK Stajićevo - Tamiš 2:0 , MSK - Jedinstvo 2014 3:1, Mladost (BB) - Proleter (N) 2:3.
                                                                                              4. kolo (21. septembar, 16,00)
                               Zlatica - Proleter (N), Jedinstvo 2014 - Mladost (BB), Tamiš - MSK, Sloga - OFK Stajićevo.
                                                                                              5. kolo (28. septembar, 15,30)
                               OFK Stajićevo - Zlatica, MSK - Sloga, Mladost (BB) - Tamiš, Proleter (N) - Jedinstvo 2014.
                                                                                                   6. kolo (5. oktobar, 15,30)
                               Zlatica - Jedinstvo 2014, Tamiš - Proleter (N), Sloga - Mladost (BB), OFK Stajićevo - MSK.
                                                                                                  7. kolo (12. oktobar, 15,00)
                               MSK - Zlatica, Mladost (BB) - OFK Stajićevo, Proleter (N) - Sloga, Jedinstvo 2014 - Tamiš.
                                                                                                  8. kolo (19. oktobar, 15,00)
                               Zlatica - Tamiš, Jedinstvo 2014 - Sloga, Proleter (N) - OFK Stajićevo, Mladost (BB) - MSK.
                                                                                                  9. kolo (26. oktobar, 14,00)
                               Mladost (BB) - Zlatica, MSK - Proleter (N), OFK Stajićevo - Jedinstvo 2014, Sloga - Tamiš.
                                                                                                10. kolo (2. novembar, 13,30)
                               Zlatica - Sloga, Tamiš - OFK Stajićevo, Jedinstvo 2014 - MSK, Proleter (N) - Mladost (BB).
                                                                                               
               Tamičenje se odvija u tri kruga. U trećem krugu brojevi plasmana biće takmičarski brojevi. Tada će prve četiri ekipe imati utakmicu više na svom terenu, a prvi će biti domaćin drugom, drugi trećem, treći četvrtom.
               Prolećni deo prvenstva igraće se u terminima: 29. mart, 5, 12, 19, 26. april, 3, 10, 17, 24, 31. maj, 7. jun.


                       LIGE PIONIRA, PETLIĆA I PRETPETLIĆA FSG IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Start 20/21. septembra

                       Liga pionira - subota, 20. septembar, u 13,00: Radnički Zrenjanin - Proleter 2006, nedelja, 21. septembar, u 11,00: Krajina - Rusanda, Mladost Bambi II - OFK Stajićevo (termin nije potvrđen).

                       Crvena liga petlića, subota, 20. septembar, 14,30: Radnički Zrenjanin I- Proleter 2006, nedelja, 21. septembar, 9,30: ZŠF Petlić - Akademija Bambi I.

                       Plava liga petlića: nedelja, 21. septembar, 9,30: Potisje - Lehel, Omladinac (B) - Mladost (BD), Akademija Bambi II - Radnički (S), Radnički Zrenjanin II - ŽFK Banat Bagljaš.

                       Utakmica pretpetlića igraju se u subotu 20. septembra. Raspored i satnica:
                      
                       Liga 2006                Akademija Bambi - Rusanda                       9,45
                       Liga 2004                Akademija Bambi - Rusanda                     10,30
                       Liga 2005                Akademija Bambi - Lehel                            11,15
                      
Liga 2007                Akademija Bambi - Radnički Zrenjanin    12,00

                       Liga 2006                Radnički Zrenjanin - ŽFK Banat Bagljaš     9,45
                       Liga 2005                Radnički Zrenjanin - ŽFK Banat Bagljaš   10,30

                       Liga 2007                ZŠF Petlić - Mladost (BB)                                9,00
                       Liga 2006                ZŠF Petlić - Mladost (BB)                                9,45
                       Liga 2004                ZŠF Petlić - Mladost (BB)                              10,30
                       Liga 2005                ZŠF Petlić - Potisje                                         11,15

                       Liga 2006                OFK Zrenjanin - Jedinstvo 2014 (E)              9,45


        

    ************************************************************************************

S

A

F

D

     
 
     

G

 

 

(c) Fudbalski savez Grada Zrenjanin, Karađorđev trg 100, 23000 Zrenjanin