Opšte A liga B liga Kup Lige mladih


FOOTBALL ASSOCIATION CITY OF ZRENJANIN

H

Centar Zrenjanina

    ___________
    
        Administrator sajta:
                                  
                  Sekretar
             FSG Zrenjanin

            Miran Pantelić
  ___________
      

             17. maj 2024.
     ___________ 















__________________________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                      A LIGA FSG ZRENJANIN
_________________________________________________________________________________________________________________________

Tamiš predao meč                      .
.                  
                Rezultati 22. kola (12.maj): Jedinstvo 2014 - OFK Klek 6:0, Tamiš - KSK Konak 1926 3:4. OFK Gradnulica - Zadrugar 4:2, Lehel - ASK 1:2, Krajina - Potisje 1:10, Naftagas (B) - Borac 3:5, Mladost (BB) - Mladost (L) 2:6.               
                     Poredak:
Zadrugar (Lazarevo) 61, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 60, Potisje (Knićanin) 54, Mladost (Lukićevo) 44, Jedinstvo 2014 (Ečka) 34, Tamiš (Farkaždin) 32, Lehel (Zrenjanin) 29, Naftagas (B) 27, Borac (Zrenjanin) 23, Mladost (Belo Blato) 23, OFK Klek 17, KSK Konak 1926 16, ASK (Aradac) 16, Krajina (Krajišnik) 10 bodova.
                     Raspored 23. kola (19. maj, 17,00): Mladost (BB) - Jedinstvo 2014, Mladost (L) - Naftagas (B), Borac - Krajina, Potisje - Lehel, ASK - OFK Gradnulica, Zadrugar - Tamiš, KSK Konak 1926 - OFK Klek.
                     FK Tamiš izvestio je FSG Zrenjanin 15. maja da nije u mogućnosti da organizuje ekipu za utakmicu u Lazarevu 19. maja i da predaje taj meč.
                    
__________________________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                      B LIGA FSG ZRENJANIN

__________________________________________________________________________________________________________________________

Proleter 2006 domaćin Zlatici

               
Rezultati 18. kola (12. maj):
Zlatica 0:1 - Radnički (S) 1:1, Sloga - Partrizan Tomaševac 6:0, Proleter 2006 - Proleter (N) 6:2.
                Poredak: Proleter 2006 40, Radničlki (S) 35, Zlatica 34, Sloga (Jarkovac) 26, Proleter (Neuzina) 22, Partizan Tomaševac 0.
               
Raspored 19. kola (19. maj 17,00):
Proleter 2006 - Zlatica, Proleter (N) - Sloga, Partizan Tomaševac - Radnički (S).

___________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                     LIGA PETLIĆA FSG ZRENJANIN, LIGE FSG ZRENJANIN 2016, 2015, 2014, 2013. GODIŠTA

____________________________________________________________________________________________________________

         
                     Po tradiciji, u sezoni 2023/24, organizujemo četiri lige za najmlađa godišta, 2016, 2015, 2014, 2013 i Ligu petlića za igrače rođene 2011. godine i mlađe.
                     Uslov za takmičenje: 12 registrovanih igrača u ekipi petlića, po 10 u ekipi 2013. i 2014.
                       
Liga petlića


                     Poredak: Akademija Bambi II 28, Akademija Bambi I 24, Bečkerek 023 I 21, Bečkerek 023 II 18, Sporto 023 10, Proleter 023 9, Borac 1, Banat Bul 1.
                     Sve ekipe odigrale su po sedam utakmica u jesenjem delu.
                     Prolećeni deo igra se u periodu 14. april - 26. maj.


                     Raspored 13. kola (nedelja, 19. maj, 9,30): Bećkereo 023 I - Bečkerek 023 II, Akademija Bambi II - Borac, Sporto 023 - Akademija Bambi I, Banat Bul - Proleter 2006.

                     Opširnije u meniju Lige mladih.


Lige 2016, 2015, 2014, 2013.
                       
                                Subota, 18. maj

Liga 2016      9,00       Lehel - Bečkerek 023, Akdameija Bambi I - Proleter 2006, ZŠF Petlić I - Borac.
                      12,00       Banat Bul - ZŠF Petlić II, OFK Klek - Akademija Bambi II        

Liga 2015      9,45       Lehel - Bečkerek 023. Akademija Bambi - Proleter 2006, ZŠF Petlić I - Borac.
                      12,45       Banat Bul - ZŠF Petlić II.        

Liga 2014    10,30      Lehel - Bečkerek 023, Akademija Bambi - Proleter 2006, ZŠF Petlić I- Borac.                                      

Liga 2013    11,15       Lehel - Bečkerek 023, Akademija Bambi I - Proleter 2006, ZŠF Petlić - Borac.
                      14,00       Spid 19 - Bečkerek 023 II           

                                Nedelja, 12. maj

Liga 2016       9,00      ZŠF Petlić II - Proleter 2006, Akademija Bambi II - Bečklerek 023, OFK Klek - Lehel.
Liga 2015       9,45     ZŠF Petlić II - Lehel, Banat Bul - Bečkerek 023.
Liga 2014     10,30      ZŠF Petlić I - Lehel.I
Liga 2013     11,15      Akademija Bambi II - Bečkerek 023, Spid 19 - Borac. .
                    

                     Prolećeni deo igra se u periodu 20.-28. april, - 11.- 26. maj. .
                     Predstavnici ekipa obavezni su da kontaktiraju do četvrtka da bi otklonili eventualne nesporazume u vezi termina i mesta odigravanja utakmica.

                     Opširnije u meniju Lige mladih.  
                                                                            
__________________________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                      LIGA VETERANA FSG ZRENJANIN

__________________________________________________________________________________________________________________________

Šest učesnika

                   
                       Na sastanku predstavnika ekipa veterana, održanom 5. septembra u FSG Zrenjanin, konstatovano je učešće šest ekipa, izabran je predsednik Takmičarske komisije, određeni su takmičarski brojevi, usvojeni su Propozicije i Kalendar takmičenja.
                       Predsednik Takmičarske komisije je Dragan Marković.
                       Pravo nastupa imaju igrači sa 40 i više godina. Pravo nastupa po ekipama imaju i trojica igrača između 35 i 40 godina, ali neregistrovani u seniorskim ekipama.
                       Utakmice se igraju petkom, subotom i nedeljom. Mogući su i drugi termini. Predstavnici ekipa dogovaraju termin. Ako ne postignu sporazum, važi termin koji je prijavio domaćin.
                       Utakmice traju dva puta po 30 minuta. Igraju se na skraćenom terenu, sa golovima pet puta dva metra, sa po sedam igrača i golmanom. Pravilo ofsajda ne važi. Aut se izvodi nogom.
                       Posle Prvenstva moguće su utakmice prvaka i selekcije Lige i turnir najuspešnijih.
                       Ciljevi takmičenja su rekreativno bavljenje fudbalom i druženje bivših aktivnih igrača, fudbalskih radnika.

                       Takmičarski brojevi: 1 ZŠF Petlić, 2 ŽFK Banat Bagljaš, 3 Radnički Zrenjanin, 4 Mladost (Banatski Despotovac), 5 OFK Gradnulica, 6. Zadrugar (Lazarevo).


                       Rezultati - 1. kolo (15,16, 17. septembar): ZŠF Petlić - Zadrugar 1:5, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Gradnulica 1:4. Radnički Zrenjanin - Mladost (BD) 4:3.
                       Rezultati - 2. kolo (22, 23, 24. septembar): Radnički Zrenjanin - ZŠF Petlić 0:3, Mladost (BD) - ŽFK Banat Bagljaš 0:4, OFK Gradnulica - Zadrugar 7:2.
                       Rezultati - 3. kolo (29, 30. septembar, 1 oktobar): ZŠF Petlić - OFK Gradnulica 2:2, Zadrugar - Mladost (BD) 1:8, ŽFK Banat Bagljaš - Radnički Zrenjanin 0:4.
                       Rezultati - 4. kolo (6, 7, 8. oktobar): Radnički Zrenjanin - Zadrugar 0:3 (par forfe), Mladost (BD) - OFK Gradnulica 6:6, ŽFK Banat Bagljaš - ZŠF Petlić 3:1.
                       Rezultat - 5 kolo (13, 14, 15. oktobar): OFK Gradnulica - Radnički Zrenjanin 7:4.

                       Poredak: OFK Gradnulica 14 (31:19), ŽFK Banat Bagljaš 11 (16:15), Radnički Zrenjanin 9 (17:23), Zadrugar 6 (9:16), Mladost (BD) 4 (20:19), ZŠF Petlić 4 (6:7).

                       Zaostale utakmice - 5. kolo: ZŠF Petlić - Mladost (BD), Zadrugar - ŽFK Banat Bagljaš.

                       Raspored - 6. kolo (19, 20, 21. april): Zadrugar - ZŠF Petlić, OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš 5:4 , Mladost (BD) - Radnički Zrenjanin 3:4.
                       Raspored - 7. kolo (26, 27, 28. april): ZŠF Petlić - Radnički Zrenjanin, ŽFK Banat Bagljaš - Mladost (BD), Zadrugar - OFK Gradnulica.
                       Raspored - 8. kolo (10, 11, 12. maj): OFK Gradnulica - ZŠF Petlić, Mladost (BD) - Zadrugar, Radnički Zrenjanin - ŽFK Banat Bagljaš 1:4.
                       Raspored - 9. kolo (17, 18, 19. maj): ZŠF Petlić - ŽFK Banat Bagljaš, Zadrugar - Radnički Zrenjanin, OFK Gradnulica - Mladost (BD).
                       Raspored - 10. kolo (24, 25, 26. maj): Mladost (BD) - ZŠF Petlić, Radnički Zrenjanin - OFK Gradnulica, ŽFK Banat Bagljaš - Zadrugar.
   

___________________________________________________________________________________________________________




                                                                       Grad Zrenjanin