Opšte A liga B liga Kup Lige mladih


FOOTBALL ASSOCIATION CITY OF ZRENJANIN

H

Centar Zrenjanina

______________
    

   Administrator sajta:

             Sekretar
        FSG Zrenjanin

        Miran Pantelić
______________
          
           ZRENJANIN,
           25. septembar 2020.
______________ 





                    
___________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                                                
                       A LIGA FSG ZRENJANIN

____________________________________________________________________________________________________________

ŽFK Banat Bagljaš domaćin Naftagasu (B)
                    
                       Rezultati 4. kola (nedelja, 20. septembar) - Ečka: Jedinstvo 2014 - ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin) 1:2, Boka: Naftagas - Zlatica 3:0 službeno (gosti nisu došli), Taraš: Tisa 1933 - OFK Stajićevo 5:0, Lazarevo: Zadrugar - Mladost (Belo Blato) 5:2, Zrenjanin: OFK Gradnulica - Bilećanin (Sečanj) 1:0.
                       Poredak: ŽFK Banat Bagljaš 12, Zadrugar 10, Naftagas (B) 8, Tisa 1933 7, OFK Gradnulioca 6, Bilećanin 5, OFK Stajićevo 3, Mladost (BB) 2, Jedinstvo 2014 2, Jedinstvo 2014 2, Zlatica 0 bodova.
                       Raspored 5. kola (nedelja, 27. septembar, 15,30) - Sečanj: Bilećanin - Jedinstvo 2014 (Ečka), Belo Blato: Mladost - OFK Gradnulica (Zrenjanin), Stajićevo: OFK Stajićevo - Zadrugar, Zlatica: Zlatica - Tisa 1933 (Taraš), Zrenjanin: ŽFK Banat Bagljaš - Naftagas (Boka).


                       Ostalo u meniju: A liga.

____________________________________________________________________________________________________________
                                                                                                                                                               
                       B LIGA FSG ZRENJANIN

____________________________________________________________________________________________________________

Borac u Jarkovcu
                     
                      Rezultati 4. kola (nedelja, 27. septembar 15,30): Borac - Partizan Tomaševac 4:2, Proleter (N) - KSK Konak 1926 0:2. Slobodna Sloga.
                      Poredak: Borac 9, Sloga 6, Partizan Tomaševac 4, KSK Konak 1926 4, Proleter (N) 0 bodova.
                      Raspored 4. kola (nedelja, 20. septembar 16,00): Tomaševac: Partizan Tomaševac - Proleter (Neuzina), Jarkovac: Sloga - Borac (Zrenjanin). Slobodan KSK Konak 1926.

                      Ostalo u meniju: B liga.


___________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                                                
                       FS SRBIJE - LETNJI REGISTRACIONI PERIOD

____________________________________________________________________________________________________________

Prelasci igrača do 5. oktobra
                     
                       Izvršni odbor Fudbalskog saveza Srbije doneo je Odluku da Letnji registracioni period u 2020. godini traje od 17. jula do 5. oktobra. Do pomeranja je došlo zbog usklađivanja sa terminima UEFA. Završnice elitnih takmičenja morale su da se prolongiraju u većini država, što dovodi i do pomeranja termina u kvalifikacijama za evropsku konkurenciju.
                       Na snazi je Pravilnik o registraciji igrača FSS iz 2019. godine.
                       U toku jedne takmičarske sezone igrač može da bude raistrovan za tri kluba, a ima pravo nastupa samo za dva.
                       Igrač bez ispisnice koji je u Klubu proveo proveo najmanje jednu godinu, u regiostracionom periodu može da promeni klub i bez ispisnice, na osnovu poštanskog zahteva.       

                      
___________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                      LIGA PETLIĆA FSG ZRENJANIN, LIGE 2010, 2011, 2012, 2013. GODIŠTA
____________________________________________________________________________________________________________

Raspored 26/27. septembar

                  
Za sezoonu 2020/21. ponovo organizujemo Ligu petlića (2008. godište i mlađi) i četiri konkurencije najmlađih, Lige 2010, 2011, 2012. i 2013.
                        Uslov za takmičenje su registracije igrača. Za ligu petlića minimum po 12, za dva starija godišta pretpetlića minimum po 10.
                        Rok za prijavebio je ponedeljak 14. septembar. Ostavljena je m,ogućnost i za naknadna uključenja ekipa.


                  
Učesnici i propozicije u meniju: Lige mladih.

                        Raspored, subota 26. septembar


                        A grupa

                        2013            9,00 Akademija Bambi - Bečkerek 023         9,00 ZŠF Petlić - Proleter 2006
                        2012            9,45 Akademija Bambi - Bečkerek 023         9,45 ZŠF Petlić - Proleter 2006
                        2011          10,30 Akademija Bambi - Bečkerek 023      10,30 ZŠF Petlić - Proleter 2006
                        2010          11,15 Akademija Bambi - Bečkerek 023      11,15 ZŠF Petlić - Proleter 2006

                        Petlići        12,30 Akademija Bambi - Bečkerek 023      12,30 ZŠF Petlić I - Proleter 2006 I

                        B grupa

                        Petlići                                                                                       14,00 ZŠF Petlić II - Proleter 2006 II

                        B grupa


                        
2013             9,45 Banat Bul - Sporto 023                             9,45 Lehel - Jedinstvo 2014
                        2012             9,45 Borac (Z) - Rusanda                              14,00 Jedinstvo (BK) - Sporto 023          
                        2011           10,30 Banat Bul - Sporto 023 I                        10,30 Lehel I - Sporto 023 II
                        2010           11,15 Banat Bul - Sporto 023                          11,15 Lehel - OFK Klek

                  Raspored, nedelja 27. septembar

                  
Petlići           9,30 Rusanda - Sporto 023, Lehel - Radnički (S), Jedinstvo 2014 - Banat Bul

                        2012          11,00 Lehel - Jedinstvo (BK)

                  
2011          14,00 MSK - Lehel II
             
     2010          11,00 Rusanda - OFK Klek

                        Napomena: Ekipe koje su u svojim konkurencijama u subotu bile slobodne, imaju utakmice u nedelju, redom sa suparnicima koji zbof toga povremeno imaju dvostruki program za vikend.





___________________________________________________________________________________________________________







Dokumenta za preuzimanje

FSG Zrenjanin - Zapisnik str. A

FSG Zrenjanin - Zapisnik str. B


Statut FSG Zrenjanin


                        Grad Zrenjanin