Opšte A liga B liga Kup Lige mladih


FOOTBALL ASSOCIATION CITY OF ZRENJANIN

H

Centar Zrenjanina

______________
    
   Administrator sajta:

             Sekretar
        FSG Zrenjanin

        Miran Pantelić
______________
          
          ZRENJANIN,
          22. oktobar 2021.
            
______________ 









___________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                      FSG ZRENJANIN
____________________________________________________________________________________________________________

Naša nova mejl adresa


                      Molimo da nam elektonsku poštu dostavljate na našu novu mejl adresu

                      
fsgzrenjanin@gmail.com


___________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                      IZVRŠNI ODBOR FSG ZRENJANIN
____________________________________________________________________________________________________________

Izborna skupština 29. oktobra


                      Upražnjeno je mesto predsednika FSG Zrenjanin sedam meseci, Predrag Tatić je vršilac dužnosti predsednika od 21. aprila, a Izvršni odbor FSG održao je sednicu 11. oktobra na kojoj je zakazana Izborna skupština za petak 29. oktobra u 16,00 časova u zgradi Skupštine Grada Zrenjanina.
                      Prema Odluci Izvršnog odbora, kandidat za predsednika FSG Zrenjanin je Saša Santovac. Na osnovu Statuta moguće su i druge kanditarure. Uslov je dostavljanje pet potpisa članova Skupštine FSG Zrenjanin koju čine predstavnici klubova sa seniorskim selekcijama, predstavnici Stručne organizacije trenera i Stručne organizacije sudija (ukupno 37), a rok je 27. oktobar.
                      Mandat članova Skupštine traje od 23. februara 2019. godine s tim što klubovi i stručne organizacije imaju pravo promene delegata.

___________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                      A LIGA FSG ZRENJANIN
____________________________________________________________________________________________________________

Derbi: Radnički 1911 - Zadrugar

                      Rezultati 9. kola (16/17. oktobar) - subota: Zadrugar - Naftagas (B) 6:0, nedelja: OFK Stajićevo - Potisje 4:1, Tisa 1933 - OFK Gradnulica 2:3, Tamiš - OFK Klek 4:1, Bilećanin - Radnički 1911 1:3, Partizan Tomaševac - MSK 0:3, Lehel - Mladost (BB) 0:2.
                      Poredak: Zadrugar (Lazarevo) 25, Radnički 1911 (Jaša Tomić) 22, OFK Stajićevo 20, OFK Klek 19, MSK (Mihajlovo) 18, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 18, Bilećanin (Sečanj) 12, Mladost (Belo Blato) 12, Potisje (Knićanin) 11, Tamiš (Farkaždin) 11, Lehel (Zrenjanin) 5, Naftagas (Boka) 5, Partizan Tomaševac 4, Tisa 1933 (Taraš) 0 bodova.
                      Raspored 10. kola (23/24. oktobar 14,00) - subota: OFK Klek - Bilećanin, nedelja: Potisje - Mladost (BB), MSK - Lehel, Naftagas (B) - Partizan Tomaševac, Radnički 1911 - Zadrugar, OFK Gradnulica - Tamiš, OFK Stajićevo - Tisa 1933.

                      Raspored jesenjeg dela nalazi se u meniju A liga

___________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                      B LIGA FSG ZRENJANIN
____________________________________________________________________________________________________________

Jedinstvo 2014 u Neuzini


                      Rezultati 8. kola (17. oktobar): Jedinstvo 2014 - Sloga 3:2, Zlatica - Borac 0:5, Proleter (N) - KSK Konak 1926 6:3.
                      Poredak: Borac (Zrenjanin) 24, Jedinstvo 2014 (Ečka) 18, Zlatica 11, Proleter (Neuzina) 7, Sloga (Jarkovac) 7, KSK Konak 1926 0 bodova.
                      Raspored 9. kola (24. oktobar, 14,00): Proleter (N) - Jedinstvo 2014, KSK Konak 1926 - Zlatica, Borac - Sloga.

                      Raspored jesenjeg dela nalazi se u meniju B liga



__________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                      FS SRBIJE
____________________________________________________________________________________________________________

Prelasci samo za igrače mladih selekcija


                      Odlukom Fudbalskog saveza Srbije ovogodišnji Letnji registracioni period za igrače svih stepena takmičenja i svih uzrasnih kategorija, trajao je od 28. juna do 17. septembra.
                      FSG Zrenjanin je pravovremeno prosledio sve registracije na verifikaciju u FS Srbije, pri čemu su predstavnici svih naši klubova pokazali ažurnost i kooperativnost.
                      Na osnovu registracionog pravilnika FSS, igrači u jednoj sezoni mogu da budu registrovani za tri kluba, a imaju pravo nastupa samo za dva. Igrači koji su to pravo iskoristili na startu sezone, neće moći da realizuju pravo nastupa za novi klub u Zimskom registracionom periodu, od 17. januara do 11. februara,
                      Klubovi tokom sezone mogu da koriste pravo nastupa na osnovu prve registracije, mogu da angažuju nepreregistrovane igrače do 31. marta, a omladince, kadete i pionire sa ispisnicom mogu da registruju do 15. marta, ali u tom slučaju igrači mogu da nastupaju samo u ovim uzrasnim kategorijama do kraja takmičarske sezone.


___________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                 LIGE FSG ZRENJANIN 2014, 2013, 2012, 2011. GODIŠTA, LIGA PETLIĆA
____________________________________________________________________________________________________________

Raspored 23/24. oktobar                   

                        Za učešće najmlađih selekcija FSG Zrenjanin u sezoni 2021/22. prijavljeno je 38 ekipa u pet uzrasnik kategorija. Organizujemo četiri lige za najmlađa godišta, 2014, 2013, 2012 i 2011. i Ligu petlića za igrače rođene 2009. godine i mlađe.
                        Takmičenja Liga 2014, 2013, 2012. godišta održavaju se u sedam jesenjih termina u periodu 11. septembar - 23. oktobar, a lige 2011 i Liga petlića u još dva 30/31. oktobar, 6/7. novembar.
                        Liga 2011. igra se dvokružno u jesen u dvokružno u proleće. Deseto kolo biće pred početak prolećanog dela.


                        RASPORED LIGE 2014 - SUBOTA, 23. OKTOBAR, 9,00

                        Bečkerek 023 - ZŠF Petlić I, Akademija Bambi - ZŠF Petlić II, Banat Bul - Lehel, Sporto 023 - Proleter 2006


                        RASPORED LIGE 2013 - SUBOTA, 23. OKTOBAR, 9,45


                        Bečkerek 023 - ZŠF Petlić, Akademija Bambi - Jedinstvo 2014, Sporto 023 - Proleter 2006
                        Banat Bul slobodan


                        RASPORED LIGE 2012 - SUBOTA, 23. OKTOBAR, 10,30

                        Bečkerek 023 - ZŠF Petlić, Akademija Bambi - Borac, Rusanda - Lehel, Sporto 023 - Proleter 2006


                        RASPORED LIGE 2011 - SUBOTA, 23. OKTOBAR, 11, 15


                        Akademija Bambi - MSK, Sporto 023 - Proleter 2006
                        Slobodan Bečkerek 023


                        RASPORED LIGE PETLIĆA - NEDELJA, 24. OKTOBAR, 9,30

                        Bečkerek 023 - Rusanda, Akademija Bambi - Sporto 023 I, Banat Bul - Proleter 2006 I, Proleter 2006 II - OFK Klek, Sporto 023 II - ZŠF Petlić




                        RASPORED LIGE 2011 - SUBOTA, 30. OKTOBAR, 11, 15


                        Bečkerek 023 - Proleter 2006, Akademija Bambi - Sporto 023
                        Slobodan MSK


                        RASPORED LIGE 2011 - SUBOTA, 6. NOVEMBAR, 11, 15


                        MSK - Sporto 023, Akademija Bambi- Bečkerek 023.
                        Slobodan Proleter 2006

                        RASPORED LIGE 2011 - PRED POČETAK PROLEĆA

                        Proleter 2006 - Sporto 023, MSK - Bečkerek 023
                        Slobodna Akademija Bambi



                        Predstavnici ekipa trebaju međusobno da kontaktiraju do četvrtka kako bi otklonili eventualne nesporazume u vezi termina i organizacije utakmica.

                        Ostalo u meniju - Lige mladih


___________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                            
                 LIGA VETERANA FSG ZRENJANIN
____________________________________________________________________________________________________________

Šest učesnika

                        Takmičarska komisija Lige veterana FSG Zrenjanin održala je 30. avgusta sastanak sa ciljem organizacije takmičenja u novoj sezoni. Konstatovano je šest prijava ekipa (iste kao i proletos).. Igraće se dvokružno, pet kola tokom jeseni i pet na proleće. Start je drugog vikenda u septembru. Termini su petak, subota i nedelja.
                        Pravo nastupa imaju igrači sa 40 i više godina. Pravo nastupa po ekipama imaju i trojica igrača između 35 i 40 godina, ali neaktivni u seniorskim ekipama.
                        Igra se na skraćenom terenu, sa golovima pet puta dva metra, broj igrača je golman plus sedam, a trajanja utakmica dva puta po 30 minuta.
                        Ciljevi takmičenja su rekreativno bavljenje fudbalom i druženje bivših aktivnih igrača, fudbalskih radnika.
                        Učesnici su: Radnički Zrenjanin, ŽFK Banat Bagljaš, OFK Gradnulica, ZŠF Petlić (Zrenjanin), Mladost (Banatski Despotovac), Zadrugar (Lazarevo).

                        Raspored 1. kola (11, 12, 13. septembar): ZŠF Petlić - Zadrugar, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Gradnulica, Radnički Zrenjanin - Mladost (BD)
                        Raspored 2. kola (18, 19, 20. septembar): Radnički Zrenjanin - ZŠF Petlić, Mladost (BD) - ŽFK Banat Bagljaš, OFK Gradnulica - Zadrugar
                        Raspored 3. kola (25, 26, 27. septembar): ZŠF Petlić - OFK Gradnulica, Zadrugar - Mladost (BD), ŽFK Banat Bagljaš - Radnički Zrenjanin
                        Raspored 4. kola (2, 3, 4. oktobar): ŽFK Banat Bagljaš - ZŠF Petlić, Radnički Zrenjanin - Zadrugar, Mladost (BD) - OFK Gradnulica
                        Raspored 5. kola (9,10, 11. oktobar): ZŠF Petlić - Mladost (BD), OFK Gradnulica - Radnički Zrenjanin, Zadrugar - ŽFK Banat Bagljaš.

                        Rezervni termini za jesenji deo prvenstva 16, 17, 18 i 23, 24. 25. oktobar.

 

                       

___________________________________________________________________________________________________________







Dokumenta za preuzimanje

FSG Zrenjanin - Zapisnik str. A

FSG Zrenjanin - Zapisnik str. B

Statut FSG Zrenjanin


                        Grad Zrenjanin