Opšte A liga B liga Kup Lige mladih


FOOTBALL ASSOCIATION CITY OF ZRENJANIN

H

Centar Zrenjanina

 

               Administrator sajta:

            Sekretar FSG Zrenjanin
                Miran Pantelić


**********************************
          
              ZRENJANIN - 24. april
2017.

********************************** 

 




                       A LIGA FSG ZRENJANIN

____________________________________________________________________________________________________________

Jašinci pobedili u Botošu

                        Rezultati 20.kola A lige: OFK Stajićevo - Zadrugar 2:0, Omladinac (B) - Radnički 1911 0:1, Zlatica - ŽFK Banat Bagljaš 3:0, OFK Klek - Potisje 3:2, ASK - Rusanda 1:1, MSK - Jedinstvo 2014 2:0. Slobodna OFK Gradnulica.
                        Vrh: Rusanda 4=, Omladinac (B) 40, OFK Stajićevo 38, Potisje 35, Radnički 1911 34 boda...


                       B LIGA FSG ZRENJANIN

____________________________________________________________________________________________________________

Remi u Neuzini

                        Rezultati 10. kola B lige: Tisa 1933 - Mladost (BB) 3:2, Proleter (N) - KSK Konak 1926 1:1, Borac - Tamiš 1:6, Partizan Tomaševac - Sloga 2:4.
                        Sledi pauza utakmičenju. Klubovi su slobodni 30. aprila, a naredno, 11. kolo, igra se 7.maja.
                        Vrh tabele: KSK Konak 1926 24, Tamiš 21, Sloga 20 bodova....
                       


                       LIGE MLADIH SELEKCIJA FSG ZRENJANIN

____________________________________________________________________________________________________________

Raspored 22/23. aprila .


                        Liga 2009          Subota, 22. april  9,00        Junior tim - Banat Bul
                        Liga 2008          Subota, 22. april, 9,45        Junior tim - Bečkerek 023

                        Liga 2009          Subota, 22. april,,9,00         ZŠF Petlić - OFK Zrenjanin
                        Liga 2007          Subota, 22. april 9,45          ZŠF Petlić - OFK Zrenjanin
                        Liga 2008          Subota, 22. april, 10,30       ZŠF Petlić - Rusanda
                        Liga 2006          Subota, 22. april,11,15        ZŠF Petlić - Rusanda I

                        Liga 2009           Subota, 22.april, 9,00          Mladost (BB) - Akademija Bambi
                        Liga 2008           Subota, 22. april,9,45          Mladost (BB) - Akademija Bambi
                        Liga 2006           Subota, 22. april,10,30        Mladost (BB) - Akademija Bambi

                       
Liga 2006            Subota, 22. april, 11,15      Proleter 2006 - Jedinstvo 2014

                        Liga 2007            Subota, 22. april, 14,00       OFK Gradnulica - Bečkerek 023
                        Liga 2006            Subota, 22. april, 14,45       OFK Gradnulica - Bečkerek 023
                        Liga 2007            Subota, 22. april, 14,00       Akademija Bambi II - Akademija Bambi I

                       
Liga kadeta         Subota, 22. april, 14,00       Lehel - Bečkerek 023
                        Liga kadeta         Subota, 22. april, 14,00       Omladinac (B) - OFK Stajićevo.

                        Liga pionira         Nedelja, 23. april, 11,00       Banat Bul - Proleter (N)                       
                        Liga pionira         Nedelja, 23. april, 11,00       Partizan Tomaševac - Potisje
                        Liga pionira         Nedelja, 23. april, 11,00      Rusanda - Radnički Zrenjanin II,
                        Liga pionira         Nedelja, 23. april, 11,00      Tisa 1933 - Sloga.

                        A liga petlića        Nedelja, 23. april, 10,30       Proleter 2006 - ZŠF Petlić
                        A liga petlića        Nedelja, 23. april, 10,30       Naftagas (E) - Lehel
                        A liga petlića        Nedelja, 23. april, 10,30       Potisje - Bečkerek 023 I
                        A liga petlića        Nedelja, 23. april, 10,30       OFK Gradnulica - Akademija Bambi I

                        B liga petlića        Nedelja, 23. april, 9,30        Omladinac (B) - Akademija Bambi II
                        B liga petlića        Nedelja, 23. april, 9,30        Proleter (N) - Mladost (BD)
                        B liga petlića        Nedelja, 23. april, 9,30        Naftagas (B) - Bečkerek 023 II

                        Liga 2008             Nedelja, 23. april 9,15         Banat Bul - Bečkerek 023
                        Liga 2008             Nedelja, 23. april, 9,45        Akademija Bambi - Lehel

                        Liga 2006             Nedelja, 23. april, 10,00      Banat Bul - Bečkerek 023
                        Liga 2006             Nedelja, 23. april, 10,30      Akademija Bambi - Rusanda II

                        Ovog vikenda slobodne su ekipe
                        Banat Bul (A liga petlića), Sporto 023 (Liga 2007, Liga 2009), OFK Stajićevo (Liga 2008).







Dokumenta za preuzimanje

FSG Zrenjanin - Zapisnik str. A

FSG Zrenjanin - Zapisnik str. B


                        Grad Zrenjanin