Kontakt

Razvoj

bOrganizacija







 

         
Kup 2006/07.


                              Srbija

Banat (Zrenjanin) - Bežanija ..... 1:0
Čukarički Stankom - C. zvezda .. 0:2
Mladost (Apatin) - Partizan ......... 0:3
Radnički (Pirot) - Vojvodina ....... 1:2

Crvena zvezda - Partizan ............ 1:0
Vojvodina - Banat ........................ 1:0

Crvena zvezda - Vojvodina ..........2:0

                              Banat

                          1/16 finala
Timok (Zaječar) - Banat ............. 0:1
                           1/8 finala
Banat - Napredak ........ 1:1 (11m B)

                Bilećanin (Sečanj)

              Bilećanin je u Kupu FSP Zrenjanin pobedio Budućnost u Srpskoj Crnji 4:2, u Sečnju Nafta-
gas iz Elemira 3:1, a u finalu, 24. aprila 2007. u Zrenjaninu Kikindu 2:1.
              Na niovu FS Vojvodine Bi-lećanin je u prvom kolu, 2. maja, izgubio u Sečnju od Sloge iz Te-
merina 2:3.


          Kup 2007/08.

                              Srbija

OFK Beograd - Javor 2:2 (11m B)
Čukarički -C. zvezda 1.1 (11m CZ)
Zemun - Banat ............................ 1:0
Partizan - Sinđelić (Niš) ............. 5:1

Zemun - OFK Beograd 1:1 (11m Z)
Crvena zvezda - Partizan ............ 2:3

Zemun - Partizan ......................... 0:3

                              Banat

                          1/16 finala
Banat - Sevojno ............................3:2
                           1/8 finala
Radnički (Niš) - Banat ................ 0:1


          Kup 2008/09.

                              Srbija

Hajduk (Beograd) - Partizan ...... 0:4
Napredak - Sevojno .... 1:1 (11m S)
Banat - OFK Beograd ................. 1:0
Crvena zvezda - Smederevo ...... 4.1

Sevojno - Crvena zvezda ............ 2.1
Partizan - Banat ........................... 1:0

Partizan - Sevojno ........................ 3:0

                              Banat

                          1/16 finala
Banat - Zemun ............................. 4:0
                           1/8 finala
Javor Habitfarm (Ivanj.) - Banat 0:2

                Radnički (Zrenjanin)

          U Kupu FSP Zrenjanin Radn-ički (Z) je na svom terenu pobedio Kozaru (BVS) 2:1, u Lukićevu Mlad-ost UL 4:3, u Zrenjaninu Jedinstvo (NB) 5:1 i u finalu, 29. aprila u Kik-indi ekipu ŽAK-a 6:4 (1:1).
          U prvom kolu Kupa FS Vojvo-dine Radnički je u Zrenjaninu eli-mnisao Tekstilac iz Odžaka sa 4:1 (1:1), a u drugom kolu, 13. maja 2009, Kikinda je kao domaćin za-beležila pobedu 5:1.


          Kup 2009/10.

                              Srbija

Jagodina - Partizan ..................... 1:2
C. zvezda-Spartak Zlatibor voda 3:2
Vojvodina - Smederevo .............. 1:0
Borac (Čačak) - OFK Beograd .. 0:2

Crvena zvezda - OFK Beograd... 1:0
Partizan - Vojvodina .................... 1:3

Crvena zvezda - Vojvodina ......... 3:0

                              Banat

                          1/16 finala
Radnički (Svilajnac) - Banat ...... 1:3
                           1/8 finala
Banat - Spartak Zlatibor voda .... 0:2


          Kup 2010/11.

                              Srbija

Sloboda Sevojno point (Užice) - Spartak Zlatibor voda (S) ........... 3:2
Vojvodina - Jagodina .................. 1:0
C. zvezda - Teleoptik (Zemun) .. 2:1
Sinđelić (Niš) - Partizan ............. 0:4

Partizan - Crvena zvezda ..... 2:0 0:1
Sloboda PS - Vojvodina ...... 1:2 0:1

Vojvodina - Partizan .. 0:3 (par forfe)

                              Banat

Donji Srem (Pećinci) - Banat .... 3:2


          Kup 2011/12.

                              Srbija

OFK Beograd - Partizan ............. 0:2
Crvena zvezda - Smederevo ..... 4:0
Vojvodina - Javor (Ivanjica) ....... 1:0
Borac - Spartak (S) .. 0:0 (11 m 4:2)

C. zvezda - Partizan .............. 2:0 2:0
Borac - Vojvodina ................. 0:0 1:0

Crvena zvezda - Borac (Čačak) 2:0
(finale odigrano u Kruševcu)

                              Banat

                          1/16 finala
Banat - BSK (Borča) ................... 2:0
                            1/8 finala
Crvena zvezda - Banat ............... 1:0

              Zadrugar (Lazarevo)

         Zadrugar je u Kupu FS Vojvo-dine u Beočinu pobedio ekipu Ce-menta 8:1, a u osmini finala, 23. maja 2012, u Subotici, eliminisala ga je Bačka 1901 sa 5:2.

      Kup FSO Zrenjanin

                              2006.

Zadrugar - Mladost Univer. luks 4:2
Mladost Univer. luks - Zadrugar 2:2

                              2007.

Naftagas (Elemir) - Radnički .. 1:1
Radnički (Zrenjanin)-Naftagas 0:3

                              2008.

Naftagas (Boka) - Potisje ........ 1:0
Potisje (Knićanin) - Naftagas .. 5:2


      Kup FSG Zrenjanin

                              2009.

Naftagas (Boka) - Mladost UL .. 1:1
Mladost Univ. luks - Naftagas .. 2:1

            Zbog loših vremenskih
uslova finalisti su se dogovorili da odigraju po jednu utakmicu u
martu 2010. i 2011. godine.

                              2010.

Mladost Univ. luks - Zadrugar ... 1:4

                              2011.

Borac (Zrenjanin) - Bilećanin ..... 3:1

                              2012.

Potisje (Knićanin) - Lehel ........... 0:1
Lehel (Mužlja) - Potisje ................ 0:1
                  jedanaesterci 0:3

 

 

                                                SISTEM TAKMIČENJA 2006.-2012.

            Državno prvenstvo samostalne Srbije organizovano je od leta 2006. godine.
            U sezoni 2006/07. Super liga igrana je sa 12 klubova, u dva dela. Prvo su dvokružno odigrana 22 kola, zatim su prvih šest timova nastavili svoje dvokružno takmičenje sa prenesenim bodovima. Na isti način igrali su i preostalih šest klubova. U naredna dva prvenstva takmičenje je bilo trokružno. Super liga je 2009. godine povećana na 16 članova. Tada je ispao samo poslednji, 12. na tabeli, a u najviši rang plasiralo se pet prvoplasiranih klubova Prve lige.
            U leto 2007. i 2008. godine iz Super lige ispadala su po dva kluba, a 10. je igrao kvalifikacije sa prvakom baraža iz Prve lige (učesnici klubovi od trećeg do šestog mesta). Oba baraža pratilo je istupanje klubova koji su imali siguran status u Super ligi i to je dovodilo do nejasnoća oko popunjavanja jednog mesta baražom, pa se od njega odustalo.
            Prva liga igrana je 2006/07 sa 20 klubova, a potom sa 18. Ispod nje klubovi su svrstani u četiri grupe Srpske lige - Vojvodina, Beograd, Istok, Zapad koje su u prvoj sezoni imale po 18 klubova, a potom po 16.
            Na nivou Vojvodine izvršena je reorganizacija u leto 2008. godine. Umesto četiri grupe Druge Vojvođanske lige, formirane su dve. Na Istoku su se našli klubovi FSP Subotica, FSP Zrenjanin i FSP Pančevo, a na Zapadu FSP Sombor, FSP Novi Sad i FSP Sremska Mitrovica.
            U okviru FSP Zrenjanin ukinut je jedan rang leta 2008. godine. Ispod Područne lige svi klubovi su svrstani u dve grupe sa po 16 klubova, MFL Kikinda- Žitište i MFL Zrenjanin-Sečanj. Od 2009. godine FSG Zrenjanin je promenio sistem takmičenja i umesto Jedinstvene MFL Zrenjanin-Sečanj formirao je Ligu FSG Zrenjanin sa dve grupe u prvoj fazi i Završnicom po četiri najuspešnija kluba.

            Ženska ekipa Future (Zrenjanin) - stoje s leva na desno: trener Sredoje M ilankov, Danijela Manojlović, Maja Ubović, Milićević Ksenija, Marina Šišković, Dragana Protić, Nikolina Jelača, Mima Velisavljev, Radmila Momčilović, čuče: Ljiljana Kandić, Sandra Garić, Sofija Gavrilović, Jelena Vasić, Monika Šišković, Dragana Omaljev, Milena Nikolić, Ljiljana Gardijan.


                                                                    2006/07.


            SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Dva zajednička kruga, pa Liga za prvaka: Crvena zvezda (Beograd) 74, Partizan (Beograd) 57, Vojvodina (Novi Sad) 54, Bežanija (Beograd) 48, Hajduk (Kula) 46, Mladost (Apatin) 41.
            Dva zajednička kruga, pa Liga za opstanak: OFK Beograd 50, Smederevo 43, Banat (Zrenjanin) 42, Borac (Čačak) 38, Voždovac (Beograd) 37, Zemun 7 bodova.
            Status su izgubili Zemun i Voždovac.

            PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Mladost (Lučani) 82, Čukarički Stankom (Beograd) 70, Napredak (Kruševac) 65, BSK (Borča) 62, Rad (Beograd) 62, Radnički (Pirot) 59, Sevojno 59, ČSK Pivara 56, Vlasina (Vlasotince) 56, Mladenovac 55, Radnički (Niš) 55, Javor Habitfarm (Ivanjica) 54, Novi Pazar 53, Srem (Sremska Mitrovica) 48, Inđija 46, Dinamo (Vranje) 45, Mačva (Šabac) 41, BASK (Beograd) 35, Spartak (Subotica) 26, Obilić (Beograd) 6 bodova.
            U Super ligu plasirali su se Mladost (Lučani) i Čukarički Stankom (Beograd).
            Radnički (P) se plasirao ispred Sevojna zbog boljeg bilansa u međusobnim susretima. Četiri kluba učestvovala su u plej ofu za Super ligu. Po dva puta su se sastali treći i šesti, četvrti i peti, a zatim su igrane dve finalne utakmice. Rezultati: Radnički (P) - Napredak 0:0, Napredak - Radnički (P) 2:0, Rad - BSK 1:2, BSK - Rad 2:1, BSK - Napredak 2:1, Napredak - BSK 2:0
            Baraž su igrali 10. iz Super lige, čačanski Borac i kruševački Napredak. U Kruševcu je bilo 0:0, a u čačku je Borac pobedio 1:0 i tako zadržao status.
            U leto 2007. godine od takmičenja u Super ligi odustala je Mladost iz Apatina, pa je Napredak (Kruševac) odlukom FS Srbije postao član elite.
            Liga je kraćena sa 20 na 18 članova. Status u Prvoj ligi izgubili su šest poslednjih klubova.

            SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Novi Sad 79, Proleter (Novi Sad) 55, Palić Koming 55, Bačka (Bačka Palanka) 55, Zlatibor voda (Horgoš) 54, Tekstilac Ites (Odžaci) 54, Sloga (Temerin) 52, Big bul (Bačinci) 50, Jedinstvo (Stara Pazova) 50, Radnički (Nova Pazova) 50, Vršac 49, Dinamo (Pančevo) 47, Radnički (Sombor) 45, Cement (Beočin) 45, Šajkaš (Kovilj) 36, Bečej Old gold 34, Crvenka 31, Radnik (Stari Tamiš) 17 bodova.
            Novi Sad se plasirao u Prvu ligu.
            Liga je kraćena sa 18 na 16 članova. Status je izgubilo pet poslednjih klubova.

            ISTOČNA GRUPA VOJVOĐANSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Spartak (Debeljača) 62, Dolina (Padina) 45, Mladost (Omoljica) 44, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 43, Bilećanin (Sečanj) 42, Sloboda (Novi Kozarci) 41, ŽAK (Kikinda) 41, Jedinstvo (Novi Bečej) 41, BAK (Bela Crkva) 41, Crvena zvezda Bio star (Vojvoda Stepa) 39, Kikinda 39, Begej (Žitište) 39, Budućnost (Srpska Crnja) 39, Vojvodina (Novo Miloševo) 32, Jedinstvo Stević (Kačarevo) 3 boda.
            Spartak se plasirao u Srpsku ligu-Grupa Vojvodina.
            Status su izgubili Jedinstvo Stević, Vojvodina i Begej. Poredak na pomoćnoj tabeli odveo je klub iz Žitišta u niži rang: Crvena zvezda Bio star 10 (7:4), Kikinda 8 (3:2), Budućnost 8 (6:7), Begej 7 (4:7).
            Radnički (Sutjeska) je istupio iz takmičenja posle 18. kola i svi njegovi rezultati brisani su iz tabele.

            PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Polet (Nakovo) 72, Mladost Univerzal luks (Lukićevo) 68, Crvena zvezda (Rusko Selo) 65, Naftagas (Elemir) 57, Omladinac (Ravni Topolovac) 45, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 44, Potisje (Knićanin) 43, Mladost (Banatski Despotovac) 43, Vojvodina (Perlez) 42, Radnički (Zrenjanin) 41, Rusanda (Melenci) 40, Naftagas (Boka) 40, Zadrugar (Lazarevo) 38, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 33, ŽFK Banat (Zrenjanin) 15, Napredak (Banatska Topola) 11 bodova.
            Polet se plasirao u Istočnu grupu Vojvođanske lige.
            Mladost Univerzal luks igrala je baraž sa drugoplasiranim klubom Područne lige Pančevo, Radničkim iz Kovina. Mladost Univerzal luks je pobedila u Lukićevu 5:0 i u Kovinu 3:1.
            Status su izgubili Napredak (BT), ŽFK Banat i OFK Gradnulica.

            MEĐUOPŠTINSKA LIGA ZRENJANIN - SEČANJ IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Banat (Čenta) 46, Omladinac (Botoš) 45, Jedinstvo (Ečka) 38, Lehel (Mužlja) 36, Krajina (Krajišnik) 29, Borac (Zrenjanin) 29, OFK Klek 28, Sloga (Jarkovac) 18, OFK Stajićevo 17, Tamiš (Farkaždin) 16, Mladost (Belo Blato) 13 bodova.
            Banat (Č) se plasirao u Područnu ligu.
            Omladinac (B) prošao je baraž u jednoj utakmici na stadionu Radničkog u Zrenjaninu. Pobedio je ekipu Napretka iz Česterega sa 3:1.
            Status nije izgubio ni jedan klub.
            Graničar (Konak) istupio je iz takmičenja posle 12 kola i svi njegovi rezultati brisani su iz tabele.

            LIGA FSO ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Graničar (Radojevo) 31, Polet (Banatsko Višnjićevo) 31, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 27, MSK (Mihajlovo) 25, Proleter (Neuzina) 13, Tisa (Taraš) 10, Budućnost (Banatski Dvor) 9, Olimpija (Torda) 5 bodova.
            Graničar se plasirao u MFL Kikinda. Klub iz Radojeva imao je bolji bilans u međusobnim susretima sa Poletom. Graničar je na svom terenu pobedio 4:1, a Polet je u Banatskom Višnjićevu bio uspešniji sa 3:2.
            Polet je igrao u Žitištu baraž sa 11. iz MFL Kikinda-Žitište, Proleterom iz Međe. Proleter je pobedio 4:2 i zadržao status.
            Liga je igrana dvokružno.
            Tisa je u leto 2007. godine istupila iz takmičenja.

            PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Marbo (Beograd) 57, Ekonomac (Kragujevac) 44, Koska (Niš) 43, Kopernikus (Niš) 34, Magnat nekretnine (Vrbas) 33, SAS (Zrenjanin) 33, Liman (Novi Sad) 30, Forum (Vršac) 28, Intermeco (Beograd) 27, Konjarnik (Beograd) 26, Niš 92 25, Bajina Bašta 4 boda.
            Šest prvoplasiranih ekipa igrale su plej of za prvaka. U prvom kolu sastali su treći i šesti, četvrti i peti. SAS je u Zrenjaninu pobedio Kosku 7:5, a potom je Koska oba puta bila uspešnija u Nišu, 7:1, 8:4. Marbo je postao prvak posle finalnih utakmica sa Ekonomcem.
            Status su izgubili Bajina Bašta i Niš 92.
            Kvalifikacije za plasman u Prvu ligu igrale su po dve najuspešnije ekipe iz tri grupe Druge lige, a na kraju se kvalifikovali Vojvodina (Novi Sad) i Proal (Prokuplje).

            VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Arena (Pančevo) 35, Red buls (Crvenka) 31, Petrovgrad 2004 (Zrenjanin) 28, Novi Sad 22, Hajduk (Kula) 15, Sombor 13, Bečej 8, Kruna (Novi Sad) 7 bodova.
            Arena i Petrovgrad 2004 plasirali su se u Severnu grupu Druge lige.

borac06

Borac (Zrenjanin) - stoje: trener Lozanić, predsednik Kliko, Simanić, Mijatov, Foljan, Mikalački, Radivojev, Milivojev, Milojević, Novakov, sekretar Tornjanski, Frelih, Zukorlić, čuče: Kurtešan, Arsenov, Vidaković, Zlokas, Mujaković, Ivanov, Ibrahimi, Andrejić, Kanački.


                                                                    2007/08.


            SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Partizan (Beograd) 80, Crvena zvezda (Beograd) 75, Vojvodina (Novi Sad) 62, Borac (Čačak) 46, Napredak (Kruševac) 41, Čukarički (Beograd) 40, Mladost (Lučani) 38, Hajduk (Kula) 37, OFK Beograd 36, Smederevo 36, Banat (Zrenjanin) 28, Bežanija (Beograd) 17 bodova.
            OFK Beograd je ispred Smedereva zbog boljeg bilansa u međusobnim susretima.
            Mladost (Lučani) istupila je iz Prve lige. Odlukom FS Srbije Banat je zadržao status, a Ligu su napustili Bežanija i Smederevo.

            PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Javor Habitfarm (Ivanjica) 70, Jagodina 58, BSK (Borča) 58, Rad (Beograd) 57, Voždovac (Beograd) 57, Metalac (Gornji Milanovac) 49, Srem (Sremska Mitrovica) 47, Mladost (Apatin) 47, ČSK Pivara (Čelarevo) 46, Novi Sad 46, Sevojno 45, Novi Pazar 45, Hajduk (Beograd) 44, Radnički (Niš) 43, Zemun 42, Vlasina (Vlasotince) 37, Mladenovac 30, Radnički (Pirot) 9 bodova.
            U Super ligu plasirali su se Javor Habitfarm i Jagodina. Jagodina je imala bolji bilans u međusobnim susretima sa BSK-om.
            Plej of su igrali klubovi koji su zauzeli od trećeg do šestog mesta, po jednu utakmicu. Rezultati: BSK - Metalac 0:0, posle jedanaesteraca 4:3, Rad - Voždovac 1:1, posle jedanaesteraca 4:2, BSK - Rad 0:0 posle jedanaesteraca 2:4
            Baraž su igrali 10. iz Super lige Smederevo i Rad. Rezultati: Rad - Smederevo 3:1, Smederevo - Rad 2:1.
            Status su izgubila četiri poslednja kluba. Za 14. mesto igran je plej of četiri drugoplasirana kluba iz grupa Srpske lige. Rezultati - stadion Radničkog na Novom Beogradu: Sloga (Kraljevo) - Sinđelić (Niš) 2:1, stadion Obilića u Beogradu: Radnički (Obrenovac) - Inđija 0:0, posle jedenaesteraca 2:4, stadion Radničkog na Novom Beogradu: Sloga - Inđija 0:2.
            Baraž su igrali pobednik plej ofa Inđija i 14. iz Lige, Radnički (Niš). Rezultati: Inđija - Radnički 2:0, Radnički - Inđija 1:1.

            SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Zlatibor voda (Horgoš) 79, Inđija 70, Proleter (Novi Sad) 60, Big bul (Bačinci) 48, Sloven (Ruma) 45, Spartak (Subotica) 44, Palić Koming 39, Sloga (Temerin) 38, Radnički (Nova Pazova) 37, Bačka (Bačka Palanka) 37, Radnički (Sombor) 35, Mladost (Bački Jarak) 35, Tekstilac Ites (Odžaci) 35, Spartak Banat komerc (Debeljača) 33, Vršac 23, Jedinstvo (Stara Pazova) 9 bodova.
            Zlatibor voda direktno se plasirala u Prvu ligu, a Inđija kroz baraž.
            Fuzionisali su se Spartak i Zlatibor voda.
            Status izgubilo Jedinstvo (SP).

            ISTOČNA GRUPA VOJVOĐANSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Kikinda 70, Dinamo (Pančevo) 53, Radnik (Stari Tamiš) 50, Dolina (Padina) 50, Jedinstvo (Novi Bečej) 47, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 46, Polet (Nakovo) 45, ŽAK (kikinda) 43, Budućnost (Srpska Crnja) 43, Sloboda (Novi Kozarci) 43, BAK (Bela Crkva) 42, Crvena zvezda Bio star (Vojvoda Stepa) 37, Mladost Univerzal luks (Lukićevo) 35, Polet (Izbište) 32, Mladost (Omoljica) 30, Bilećanin (Sečanj) 10 bodova.
            Kikinda se plasirala u Srpsku ligu - Grupa Vojvodina.
            U novoformiranu Istočnu grupu Vojvođanske lige (FSP Pančevo, FSP Zrenjanin i FSP Subotica) uvrstili su se klubovi od drugog do 12. mesta.
            Status su izgubili Bilećanin, Mladost (O), Polet (I) i Mladost Univerzal luks.

            PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Radnički (Zrenjanin) 68, Naftagas (Elemir) 55, Rusanda (Melenci) 48, Zadrugar (Lazarevo) 48, Potisje (Knićanin) 47, Naftagas (Boka) 46, Vojvodina (Novo Miloševo) 46, Mladost (Banatski Despotovac) 46, Crvena zvezda (Rusko selo) 46, Begej (Žitište) 44, Omladinac (Ravni Topolovac) 44, Vojvodina (Perlez) 40, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 35, Omladinac (Botoš) 30, Banat (Čenta) 24, Vojvodina (Bašaid) 17 bodova.
            Radnički (Z) se plasirao u Istočnu grupu Vojvođanske lige.
            Status su izgubili Vojvodina (B), Banat (Č) i Omladinac (B).

            MEĐUOPŠTINSKA LIGA ZRENJANIN - SEČANJ IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Krajina (Krajišnik) 53, Lehel (Mužlja) 46, Borac (Zrenjanin) 43, OFK Klek 42, OFK Gradnulica 38, Jedinstvo (Ečka) 31, OFK Stajićevo 28, ŽFK Banat (Zrenjanin) 28, Radnički (Sutjeska) 22, Mladost (Belo Blato) 22, Sloga (Jarkovac) 17, Tamiš (Farkaždin) 15 bodova.
            Krajina se plasirala u Područnu ligu.
            Status je izgubio Tamiš, ali se spasao proširenjem Lige.

            LIGA FSO ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            ASK (Aradac) 28, Borac (Iđoš) 27, MSK (Mihajlovo) 20, Proleter (Neuzina) 19, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 16, Polet (Banatsko Višnjićevo) 8, Olimpija (Torda) 4 boda.
            Liga je igrana dvokružno.
            U zimskoj pauzi istupila je Budućnost (Banatski Dvor) i svi rezultati tog kluba brisani su iz tabele.
            U leto 2007. godine odlučeno je da se dve grupe MFL povećaju sa po 12 na po 14 klubova.
            ASK se plasirao u MFL Zrenjanin-Sečanj, Borac (I) u MFL Kikinda-Žitište, zatim je MSK popunio jedno upražnjeno mesto u MFL Zrenjanin-Sečanj, a na zahtev FSO Žitište u viši rang otišao je i Polet (BV). U takvim okolnostima, sa malim brojem klubova, Liga FSO Zrenjanin nije mogla da opstane i klubovi iz nje razvrstani su u dve MFL sa po 16 klubova pri čemu je Radnički Ratar u leto 2008. godine vanredno uključen na Sever.

            PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Marbo (Beograd) 57, SAS (Zrenjanin) 45, Ekonomac (Kragujevac) 44, Liman (Novi Sad) 34, Kopernikus Vidre (Niš) 32, Intermeco (Beograd) 31, Magnat nekretnine (Vrbas) 30, Kolubara Konjarnik (Lazarevac) 27, Proal (Prokuplje) 25, Koska (Niš) 24, Forum (Vršac) 18, Vojvodina (Novi Sad) 12 bodova.
            U prvoj fazi plej ofa Ekonomac je eliminisao Intermeco, a Liman Kopernikus Vidre.
U polufinalu Ekonomac je eliminisao SAS sa obe pobede, 4:2 u Kragujevcu i 5:4 u Zrenjaninu, a Liman u trećoj utakmici tim marba u beogradu.
            Ekonomac je u oba finalna susreta pobedio ekiupu Limana i osvojio prvenstvo Srbije.
            Status u Prvoj futsal ligi izgubili su Vojvodina i Forum.

            SEVERNA GRUPA DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Tango Naš taksi (Novi Sad) 27, Petrovgrad 2004 (Zrenjanin) 24, Kraljevićevo (Kačarevo) 22, Slodes (Beograd) 21, Arena (Pančevo) 13, Novi Sad 12, Vojvoda (Novi Sad) 3 boda.
            Za finalni deo drugoligaškog prvenstva plasirale4 su se po dve ekipe iz tri grupe. Tango Naš taksi i Kraljevićevo odustali su od završnice, pa je uz Petrovgrad 2004 učesnik bio Slodes.

            PLEJ OF DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Niš 92 24, Rušče (Vranje) 23, Metalac Kolorado (Gornji Milanovac) 13, Petrovgrad 2004 (Zrenjanin) 11, Slodes (Beograd) 10, Bajina bašta 3 boda.

            Naftagas (Elemir) - stoje: Ivica Imbronjev, Mladen Kurtović, Dušan Galin, Aleksandar Surutka, Gojko Rađenović, trener Boško Mihajlović, čuče: Igor Jošić, Milan Miščević, Dalibor Dabić, Ninoslav Protić, Dalibor Bačičin, Aleksandar Topalov

            Banat (Čenta) avgusta 2008. godine - stoje: V. Kojić, predsednik Đuričkov, O. Grubač, eskić, Sekulić, M. Janković, Milićev, Vickov, Dimitrijević, Pavićević, Popović, trener Rašković, čuče: Marinković, Saša Despotović, Radovanović, Slavko Despotović, Jocić, I.                                                      Janković, Pandurov, Maresnić, Radojičić.


                                                                    2008/09.


            SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Partizan (Beograd) 80, Vojvodina (Novi Sad) 61, Crvena zvezda (Beograd) 59, Javor Habitfarm (Ivanjica) 53, Borac (Čačak) 40, Napredak (Kruševac) 38, Hajduk (Kula) 38, Rad (Beograd) 36, Čukarički Stankom (Beograd) 35, Jagodina 34, OFK Beograd 33, Banat (Zrenjanin) 31 bod.
            Status je izgubio Banat (Zrenjanin).

            PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            BSK (Borča) 70, Smederevo 66, Mladi radnik 62, Spartak Zlatibor voda (Subotica) 60, Metalac (Gornji Milanovac) 55, Inđija 55, Sevojno 51, ČSK Pivara (Čelarevo) 50, Srem (Sremska Mitrovica) 44, Mladost (Apatin) 43, Novi Sad 42, Kolubara (Lazarevac) 42, Dinamo (Vranje) 39, Mladost (Lučani) 38, Bežanija 37, Novi Pazar 36, Voždovac (Beograd) 32, Hajduk (Beograd) 10 bodova.
            U Super ligu plasiralo se pet prvoplasiranih klubova. Metalac je ispred Inđije zbog boljeg bilansa u međusobnim susretima.
Status su izgubili Hajduk i Voždovac.
            Novi članovi Prve lige postali su prvaci četiri grupe Srpske lige: Zemun, Proleter (Novi Sad), Sloga (Kraljevo) i Radnički (Niš).
Baraž za Prvu ligu igrala su četiri drugoplasirana kluba u grupama Srpske lige. Rezultati: Radnički Stobeks (Klupci) - Radnički (Sombor) 0:1, Radnički (S) - Radnički (K) 0:0, Timok - Teleoptik 1:1, Teleoptik - Timok 1:1, posle jedanaesteraca 5:4.

            SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Proleter (Novi Sad) 61, Radnički (Sombor) 55, Mladost (Bački Jarak) 55, Big bul (Bačinci) 50, Palić Koming 48, Senta 47, Kikinda 42, Radnički (Nova Pazova) 42, Radnički (Šid) 41, Vršac 37, Bačka (Bačka Palanka) 37, Metalac Asko Vidak (Futog) 35, Sloga (Temerin) 34, Spartak Banat komerc (Debeljača) 33, Tekstilac Ites (Odžaci) 21, Sloven (Ruma) 10 bodova.
            Proleter (NS) direktno se plasirao u prvu ligu, a Radnički (S) kroz baraž.
            Status je izgubio Sloven.

            ISTOČNA GRUPA VOJVOĐANSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Dolina (Padina) 80, Dinamo (Pančevo) 69, Bačka 1901 (Subotica) 63, Bačka Topola 58, Radnički (Zrenjanin) 55, Panonija 47, Budućnost (Srpska Crnja) 47, Jedinstvo (Novi Bečej) 46, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 46, Radnik (Stari Tamiš) 45, Sloboda (Novi Kozarci) 43, Crvena zvezda Bio star (Vojovda Stepa) 42, Radnički (Bajmok) 39, Budućnost (Alibunar) 37, Polet (Nakovo) 37, Obilić (Novi Kneževac) 34, BAK (Bela Crkva) 33, ŽAK (Kikinda) 28 bodova.
            Dolina se plasirala u Srpsku ligu - Grupa Vojvodina.
            Dinamo je igrao baraž sa drugoplasiranim klubom Zapadne grupe Vojvođanske lige Sremom iz Pećinaca. Rezultati: Dinamo - Donji Srem 0:1, Donji Srem - Dinamo 2:1.
            Status je izgubio ŽAK.
            Panonija je u leto 2009. godine istupila iz takmičenja.

            PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Vojvodina (Novo Miloševo) 71, Mladost Univerzal luks (Lukićevo) 61, Potisje (Knićanin) 46, Krajina (Krajišnik) 44, Naftagas (Boka) 43, Zadrugar (Lazarevo) 42, Vojvodina (Perlez) 41, Mladost (Banatski Despotovac) 41, Begej (Žitište) 41, Bilećanin (Sečanj) 41, Naftagas (Elemir) 40, Delija (Mokrin) 40, Omladinac (Ravni Topolovac) 40, Rusanda (Melenci) 39, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 27, Crvena zvezda (Rusko Selo) 22 boda.
            Vojvodina se plasirala u Istočnu grupu Vojvođanske lige.
            Status su izgubili Crvena zvezda (RS), Jedinstvo (BK) i Rusanda.

            MEĐUOPŠTINSKA LIGA ZRENJANIN-SEČANJ IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            OFK Klek 75, Borac (Zrenjanin) 73, Lehel (Mužlja) 66, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 60, Radnički (Sutjeska) 59, Omladinac (Botoš) 52, Banat (Čenta) 45, OFK Stajićevo 41, ASK (Aradac) 41, MSK (Mihajlovo) 34, ŽFK Banat (Zrenjanin) 32, Jedinstvo (Ečka) 32, Mladost (Belo Blato) 31, Proleter (Neuzina) 21, Sloga (Jarkovac) 13, Tamiš (Farkaždin) 10 bodova.
            OFK Klek se direktno plasirao u Područnu ligu.
            Na stadionu ŽAK-a u Kikindi Borac je igrao jednu utakmicu baraža sa Napretkom iz Česterega i pobedom 3:0 plasirao se u viši stepen.
            U leto 2009. godine rasformirana je liga MFL Kikinda - Žitište. FSO Žitište formirao je svoju ligu, FSO Kikinda svoju, a FSG        Zrenjanin je napravio novi sistem takmičenja u svojoj konkurenciji sa dve startne grupe i završnicom osam najboljih.

            PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Kolubara (Lazarevac) 49, Ekonomac (Kragujevac) 49, SAS (Zrenjanin) 49, Liman (Novi Sad) 38, Marbo Intermeco (Beograd) 34, Koska (Niš) 31, Rušče (Vranje) 25, Leteći Holanđanin (Vrbas) 25, Kopernikus (Niš) 25, Niš 92 24, Forum (Vršac) 15, Metalac Kolorado (Gornji Milanovac) 12 bodova.
            Plasman prva tri kluba odredila je pomoćna tabela sastavljena od njihovih međusobnih rezultata.
            Plej of: Marbo Intermeco - Liman 5:1, Liman - Marbo Intermeco 6:5 (2:2), Liman - Marbo Intermeco 9:7 ()5:5), Koska - SAS 4:7, SAS - Koska 4:1, SAS - Ekonomac 7:8 (1:1), Ekonomac - SAS 7:10, Ekonomac - SAS 7:3, Liman - Kolubara 2:4, Kolubara - Liman 5:6 (1:1), Kolubara - Liman 8:0, Ekonomac - Kolubara 1:2, Kolubara - Ekonomac 11.10 (5:5).

            SEVERNA GRUPA DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Slodes (Beograd) 29, Tango (Novi Sad) 28, Bečej 18, Petrovgrad 2004 (Zrenjanin) 17, Kraljevićevo (Kačarevo) 16, Hajduk (Kula) 9, Telep (Novi Sad) 3 boda.
            Po dve prvoplasirane ekipe iz grupa Sever, Istok i Zapad plasirale su se u plej of. Šest klubova podeljeno je u dve grupe. Igran je dvokružni sistem. U Grupi 1 Kocka Amaters (Niš) zauzela je prvo mesto ispred Tanga (Novi Sad) i Krčagova (Užice), a u Grupi 2 prvak je postao Slodes ispred Pirota i Vinersporta (Niš). Kocka Amaters i Slodes plasirali su u Prvu ligu.

            SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Vandini (Zemun) 36, Ravangrad (Sombor) 31, Kalemegdan (Beograd) 26, Novi Bečej 24, Fruškogorac (Novi Sad) 24, Kikinda 9, Radnički 1919 (Zrenjanin) 6, Pančevo 5 bodova.
            Vandini se plasirao u Prvu ligu.

lukicevo09

            Mladost (Lukićevo) sa peharom Kupa FSG Zrenjanin 2009. godine


                                                                    2009/10.


            SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Partizan (Beograd) 78, Crvena zvezda (Beograd) 71, OFK Beograd 50, Spartak Zlatibor voda (Subotica) 49, Vojvodina (Novi Sad) 45, Jagodina 43, Javor Habitfarm (Ivanjica) 38, Rad (Beograd) 37, Metalac (Gornji Milanovac) 35, Smederevo 34, Borac (Čačak) 34, BSK (Borča) 33, Čukarički Stankom (Beograd) 32, Hajduk (Kula) 30, Napredak (Kruševac) 29, Mladi radnik (Požarevac) 25 bodova.
            Status su izgubili Mladi radnik i Napredak.

            PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Inđija 60, Sevojno Ist Point 58, Kolubara (Lazarevac) 56, Bežanija (Beograd) 53, Novi Sad 51, Teleoptik (Zemun) 50, Proleter (Novi Sad) 46, Srem (Sremska Mitrovica) 46, Novi Pazar 46, Banat (Zrenjanin) 45, Radnički (Sombor) 45, Zemun 43, Dinamo (Vranje) 43, Mladost (Lučani) 42, Radnički (Niš) 41, Sloga (Kraljevo) 39, ČSK Pivara (Čelarevo) 32, Mladost (Apatin) 28 bodova.
            Inđija i Sevojno Ist Piont plasirali su se u Super ligu.
            Status su izgubili Mladost (A), ČSK Pivara, Sloga i Radnički (N).

            SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Big bul (Bačinci) 72, Veternik Viskol 70, Palić 51, Donji Srem (Pečinci), 50, Radnički (Nova Pazova) 48, Sloga (Temerin) 45, Dolina (Padina) 42, Senta 40, Mladost (Bački Jarak) 39, Vršac 39, Tekstilac Ites (Odžaci) 38, Kikinda 37, Bačka (Bačka Palanka) 36, Radnički (Šid) 32, Metalac Asko Vidak (Futog) 22, Spartak Banat komerc (Debeljača) 13 bodova.
            Big bul se plasirao u Prvu ligu.
            Status su izgubili Spartak Banat komerc, Metalac Asko Vidak, Radnički (Š) i Bačka (Bačka Palanka).

            ISTOČNA GRUPA VOJVOĐANSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Sloboda (Novi Kozarci) 74, Bačka 1901 (Subotica) 73, Radnički (Zrenjanin) 67, Obilić (Novi Kneževac) 58, Bačka Topola 58, Budućnost (Srpska Crnja) 56, Vojvodina (Novo Miloševo) 54, Borac (Starčevo) 54, Radnički (Bajmok) 53, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 52, Radnik (Stari Tamiš) 51, Jedinstvo (Novi Bečej) 50, Dinamo (Pančevo) 50, Bačka (Pačir) 50, Crvena zvezda Bio star (Vojvoda Stepa) 27, BAK (Bela Crkva) 18, Budućnost (Alibunar) 14, Polet (Nakovo) 8 bodova.
            Sloboda se plasirala u Srpsku ligu - Grupa Vojvodina.
            Bačka 1901 učestvovala je u baražu. U Beočinu sa Cementom igrala je 1:1, a u revanšu u Subotici 2:2, pa je Cement na osnovu gola više postignutog u gostima postao član Srpske lige.
            Poredak u grupi klubova sa 50 bodova odlučila je pomoćna tabela sastavljena od njihovih međusobnih rezultata. Radnik (Stari tamiš) istupio je iz takmičenja u leto 2010. godine, pa je u Ligi ostala Bačka (Pačir).
            Liga je u leto 2010. godine smanjena na 16 članova. Status su izgubili Polet (N), Budućnost (A), BAK i Crvena zvezda Bio star.

            PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Zadrugar (Lazarevo) 62, Begej (Žitište) 45, Borac (Zrenjanin) 43, Naftagas (Elemir) 41, Mladost Univerzal luks (Lukićevo) 41, OFK Klek 40, Bilećanin (Sečanj) 40, Potisje (Knićanin) 39, Vojvodina (Perlez) 39, Krajina (Krajišnik) 38, Delija (Mokrin) 38, Mladost (Banatski Despotovac) 37, Naftagas (Boka) 37, Borac (Aleksandrovo) 34, ŽAK (Kikinda) 14 bodova.
            Zadrugar se plasirao u Istočnu grupu Vojvođanske lige.
            Mladost (BD) na tabeli je ispred Naftagasa (B) jer je pobedila u Boki 3:0 i u Banatskom Despotovcu 2:0.
            Omladinac iz Ravnog Topolovca istupio je iz Lige posle 16. kola i brisani su iz tabele svi njegovi rezultati..
            Status su izgubili ŽAK, Borac (A) i Naftagas (B).

            LIGA FSG ZRENJANIN - GRUPA ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Rusanda (Melenci) 39, Radnički (Sutjeska) 35, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 34, ŽFK Banat (Zrenjanin) 33, ASK (Aradac) 31, Proleter (Neuzina) 15, Omladinac (Botoš) 8, Sloga (Jarkovac) 7, Partizan (Tomaševac) 6 bodova.

            LIGA FSG ZRENJANIN - GRUPA ZAPAD IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            OFK Gradnulica (Zrenjanin) 24, Banat (Čenta) 22, MSK (Mihajlovo) 22, Lehel (Mužlja) 20, OFK Stajićevo 18, Jedinstvo (Ečka) 16, Mladost (Belo Blato) 0 bodova.
            Tamiš (Farkaždin) istupio je u zimskoj pauzi i svi njegovi rezultati brisani su iz tabele.

            ZAVRŠNICA PRVENSTVA FSG ZRENJANIN
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Poredak sa prenesenim bodovima iz međusobnih susreta u prvoj fazi: Rusanda (Melenci) 14, MSK (Mihajlovo) 10, Banat (Čenta) 10, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 8, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 7, Radnički (Sutjeska) 7, ŽFK Banat (Zrenjanin) 6, Lehel (Mužlja) 5 bodova.
            Klubovi su igrali još po osam utakmica sa suparnicima koji su dospeli iz suprotne grupe.
            Konačni poredak: Rusanda (Melenci) 32, Banat (Čenta) 25, MSK (Mihajlovo) 24, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 19, Radnički (Sutjeska) 17, ŽFK Banat (Zrenjanin) 16, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 13, Lehel (Mužlja) 12 bodova.
            Rusanda se plasirala u Područnu ligu.
            Prvi baraž igrali su prvaci FSO Žiitište i FSO Kikinda, Jedinstvo iz Banatskog Karađorđeva i Crvena zvezda iz Ruskog Sela, na stadionu Radničkog u Zrenjaninu. Crvena zvezda je pobedila jedanaestercima 6:5 (1:1, 1:0) i stekla status u Područnoj ligi.
            Drugi baraž igrali su Jedinstvo (BK) i Banat (Č), na stadionu Radničkog u Zrenjaninu. Jedinstvo je pobedilo jedanaestercima 6:5 (2.2, 2:0) i postalo član Područne lige.

            LIGA KUP FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Ekipe koje se nisu plasirale u završnicu prvenstva FSG Zrenjanin, mogle su da učestvuju u Liga Kupu FSGZ tokom maja i početkom juna. Dve prvoplasirane kvalifikovale su se za drugu fazu Kupa FSGZ:
            ASK (Aradac) 11, Jedinstvo (Ečka) 10, Proleter (Neuzina) 7, OFK Stajićevo 6, Omladinac (Botoš) 5, Mladost (Belo Blato) 2 boda.

            PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Ekonomac (Kragujevac) 62, Kopernikus Vidre (Niš) 60, Kolubara (Lazarevac) 55, Marbo Intermeco (Beograd) 46, Rušče (Vranje) 26, SAS (Zrenjanin) 22, Leteći Holanđanin (Vrbas) 21, Niš 92 21, Kocka Amaters (Vrnjačka Banja) 17, Pirot 15, Slodes (Beograd) 11 bodova.
            Prve četiri ekipe odigrale su plej of sa prenesnim bodovima i imale su ukupno 26 utakmica. Ostali klubovi odigrali su po 20 mečeva.
            Koska Delfin (Šabac) istupila je iz takmičenja na početku prvenstva.
            Status je izgubio Slodes.
            Prva liga je povećana na 14 klubova. Novi prvoligaši postali su prvaci četiri grupe Druge lige, Krčagovo (Užice), VIK Naisus (Niš), Bečej i Zemun.

            SEVERNA GRUPA DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Bečej 30, Tango (Novi Sad) 26, Forum (Vršac) 23, Kraljevićevo (Kačarevo) 18, Hajduk (Kula) 13, , Sombor 10, Kruna Veternik 3 boda.
            Petrovgrad 2004 (Zrenjanin) istupio je u zimskoj pauzi i njegovi rezultati brisani su iz tabele.

            VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Telep (Novi Sad) 25, Kepa-9 (Stajićevo) 22, Adice (Novi Sad) 19, Kikinda 9, Ravnica (Sombor) 8, Tisa (Novi Bečej) 2 boda.
            Telep i Kepa-9 plasirali su u Severnu grupu Druge futsal lige.

            SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Sloga (Zemun) 38, Novi Bečej 36, Ravangrad (Sombor) 30, Fruškogorac (Novi Sad) 30, Kalemegdan (Beograd) 28, Radnički 1919 (Zrenjanin) 20, Pančevo 19, Rubin (Mol) 9, Kikinda - 1 bod.
            Sloga se plasirala u Prvu žensku ligu.

borac10

            Borac (Zrenjanin) - stoje: Mikalački, Mijatov, predsednik Kliko, Jelić, Raičević, Milićević, Đulinac, Ivanov, Kurunci, Kanački, sekretar Tornjanski, trener Teljigović, čuče: Đorđević, Poštin, Pavlović, Grujić, Stanaćev, Božić, Krasić, Bosić.


                                                                    2010/11.


            SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Partizan (Beograd) 76, Crvena zvezda (Beograd) 70, Vojvodina (Novi Sad) 67, Rad (Beograd) 52, Spartak Zlatibor voda (Subotica) 43, OFK Beograd 43, Sloboda Sevojno Point (Užice) 43, Javor (Ivanjica) 39, Borac (Čačak) 39, Smederevo 35, Jagodina 32, BSK (Borča) 30, Hajduk (Kula) 29, Metalac (Gornji Milanovac) 29, Inđija 26, Čukarički (Beograd) 5 bodova.
            Partizan se plasirao u kvalifikacije za Ligu šampiona, Crvena zvezda, Vojvodina i Rad u kvalifikacije za Ligu UEFA.
            Status su izgubili Čukarički i Inđija.

            PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            BASK (Beograd) 77, Radnički 1923 (Kragujevac) 74, Novi Pazar 71, Banat (Zrenjanin) 56, Sinđelić (Niš) 53, Napredak (Kruševac) 49, Radnički (Sombor) 49, Proleter (Novi Sad) 45, Mladost (Lučani) 45, Mladi radnik (Požarevac) 43, Novi Sad 42, Bežanija 40, Teleoptik (Zemun) 39, Srem (Sremska Mitrovica) 36, Kolubara (Lazarevac) 33, Zemun 33, Big bul Radnički (Šid) 26, Dinamo (Vranje) 26 bodova.
            BASK je odustao od učešća u Super ligi Srbije, a Odlukom IO FSS izgubio je status i u Prvoj ligi. Član Super lige postao je prvo Radnički 1923, a potom, Odlukom IO FSS, Novi Pazar.
            Kolubara je ispred Zemuna zbog boljeg bilansa u međusobnim susretima (0:0 u Lazarevcu, 2:1 za Kolubaru u Zemunu)
            Uz BASK status su izgubili Dinamo (V), Big bul Radnički i Zemun.

            SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Donji Srem (Pećinci) 62, Veternik Viskol 59, Senta 55, Radnički (Nova Pazova) 55, Cement (Beočin) 53, ČSK Pivara (Čelarevo) 48, Dolina (Padina) 46, Vršac 42, Tekstilac Ites (Odžaci) 39, Sloga (Temerin) 38, Solunac (Rastina) 34, Mladost (Bački Jarak) 34, Kikinda 34, Palić 33, Mladost (Apatin) 12, Sloboda (Novi Kozarci) 11 bodova.
            Donji Srem se plasirao u Prvu ligu Srbije.
            Status su izgubili Sloboda (NK) i Mladost (A), a iz Lige je u leto 2011. godine istupio Solunac.

            ISTOČNA GRUPA VOJVOĐANSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Zadrugar (Lazarevo) 69, Bačka Topola 61, Radnički (Bajmok) 53, Jedinstvo (Novi Bečej) 52, Budućnost (Srpska Crnja) 52, Proleter (Banatski Karlovac) 47, Bačka (Pačir) 42, Bačka 1901 (Subotica) 41, Dinamo (Pančevo) 41, Borac (Starčevo) 41, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 39, Vojvodina (Novo Miloševo) 38, AFK (Ada) 37, Obilić (Novi Kneževac) 29, Radnički (Zrenjanin) 21, Spartak (Debeljača) 10 bodova.
            Zadrugar se plasirao u Srpsku ligu-Grupa Vojvodina
            Bačka Topola igrala je baraž sa drugoplasiranom ekipom Zapadne grupe. Rezultati: Bačka Topola - Borac (Novi Sad) 3:1, Borac - Bačka Topola 1:2.
            Prvak PFL Subotica, Bajša, odustao je od takmičenja u V FL-Istok u leto 2011.
            Status je izgubio Spartak (D).

            PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 82, Naftagas (Elemir) 56, Krajina (Krajišnik) 52, Crvena zvezda (Rusko Selo) 48, Begej (Žitište) 45, Potisje (Knićanin) 45, Borac (Zrenjanin) 44, Mladost (Lukićevo) 41, Bilećanin (Sečanj) 41, Rusanda (Melenci) 41, Vojvodina 1928 (Perlez) 40, Mladost (Banatski Despotovac) 40, Crvena zvezda Bio star (Vojvoda Stepa) 39, OFK Klek 36, Delija (Mokrin) 24, Polet (Nakovo) 8 bodova.
            Jedinstvo (BK) plasiralo se bez poraza u VFL Istok.
            Status su izgubili Polet i Delija.

            LIGA FSG ZRENJANIN - GRUPA ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Naftagas (Boka) 37, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 28, Lehel (Mužlja) 27, Radnički (Sutjeska) 22, Omladinac (Botoš) 20, MSK (Mihajlovo) 20, Proleter (Neuzina) 6, Sloga (Jarkovac) 3 boda.

            LIGA FSG ZRENJANIN - GRUPA ZAPAD IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            OFK Gradnulica (Zrenjanin) 24, Gradnulica Bečkerek (Zrenjanin) 17, Banat (Čenta) 14, Jedinstvo (Ečka) 13, ŽFK Banat (Zrenjanin) 11, Mladost (Belo Blato) 6 bodova.
            OFK Stajićevo istupilo je posle devet kola i svi rezultati tog kluba brisani su iz tabele.

            ZAVRŠNICA PRVENSTVA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Poredak sa prenesenim bodovima iz međusobnih susreta u prvoj fazi: OFK Gradnulica (Zrenjanin) 15, Naftagas (Boka) 15, Lehel (Mužlja) 8, Jedinstvo (Ečka) 7, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 7, Gradnulica Bečkerek (Zrenjanin) 7, Banat (Čenta) 5, Radnički (Sutjeska) 4 boda.
            Klubovi su igrali još po osam utakmica sa suparnicima koji su dospeli iz suprotne grupe.
            Konačni poredak: Naftagas (Boka) 34, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 27, Radnički (Sutjeska) 25, Lehel (Mužlja) 24, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 20, Gradnulica Bečkerek (Zrenjanin) 13, Jedinstvo (Ečka) 10, Banat (Čenta) 6 bodova.
Naftagas (B) plasirao se u Područnu ligu.
            Prvi baraž igrali su prvaci FSO Kikinda-Novi Bečej i FSO Žitište-Nova Crnja, u Zrenjaninu 18. juna. Borac (Iđoš) - Borac (Aleksandrovo) 2:5.
            Drugi baraž igran je u Žitištu 22. juna: Borac (Iđoš) - OFK Gradnulica (Zrenjanin) 0:2.

            LIGA KUP FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Klubovi koji su se plasirali ispod četvrtog mesta u dve grupe Lige FSG Zrenjanin stekli su pravo učešća u Liga kupu. Prijavile su se tri ekipe.
            Omladinac (Botoš) 9, Proleter (Neuzina) 7, Mladost (Belo Blato) 1 bod.
            Omladinac je osvojio pehar i kvalifikovao se za 1/16 finala Kupa FSG Zrenjanin 2011/12.

            PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Ekonomac (Kragujevac) 88, Marbo Intermeco (Beograd) 85, VIK Naisus (Niš) 52, SAS (Zrenjanin) 37, Kolubara (Lazarevac) 37, Niš 92 37, Kocka Amaters Arena (Smederevo) 37, Vranje 36, Leteći Holanđanin (Vrbas) 35, Kopernikus Vidre (Niš) 33, Novi Beograd 29, Bečej 24, Pirot 21, Krčagovo 14 bodova.
            Po završetku dvokružnog takmičenja (26 kola) prve četiri ekipe odigrale su međusobno još dva kruga.
            Status su izgubili Krčagovo, Pirot, Bečej i Novi Beograd.

            SEVERNA GRUPA DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Tango Liman (Novi Sad) 35, Tvrđava (Novi Sad) 29, Forum (Vršac) 25, Kraljevićevo (Kačarevo) 24, Hajduk (Kula) 20, Telep (Novi Sad) 20, Kepa-9 (Stajićevo) 6, Sombor -2 boda.
            Tango Liman je igrao kvalifikacionu ligu četiri prvaka grupa. Poredak: Tango Liman (Novi sad) 10, Konjarnik (Beograd9 10, Vinter sport (Niš) 9, mašinac (Kragujevac) 5 bodova.
            U Prvu futsal ligu plasirali su se Tango Liman i Konjarnik.

            PRVA ŽENSKA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Spartak Jafa (Subotica) 64, Napredak Trajal (Kruševac) 53, Mašinac PZP (Niš) 51, Požarevac 39, LASK (Lazarevac) 36, Lemind Lavice (Leskovac) 24, Šabac 23, Sloga (Zemun) 22, Novi Bečej 22, Mačva (Šabac) 15, Sušica (Kragujevac) 22, Una Fortuna 04 (Kragujevac) 7 bodova.
            Status su izgubili Una Fortuna 04 i Sušica.

           SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Ravangrad (Sombor) 24, Radnički 1919 (Zrenjanin) 22, Rubin (Mol) 13, Fruškogorac (Novi Sad) 9, Kalemegdan (Beograd) 7, Pančevo 7 bodova.
            Ravangrad se plasirao u Prvu ligu.

sutjeska11

            Radnički (Sutjeska) - stoje: potpredsednik Điku Miloš, Nikola Škrbić, Branislav Jankulov, Goran Kolundžić, Nemanja Grčić, Miljan Kragulj, Veljko Boljanović, Aleksandar Krnetić, Vladimir Skoko, Strahinja Ognjenović, Igor Đurović, Mirko Stamenković, trener Dragoljub Gajević, čuče: Šćepan Dubljević, trener Dane Drobnjak, Slobodan Samardžić, Dragan Žeželj, Đorđe Kutlača, Mojsije Marjan Miloš, Nemanja Magovčević, Milovan Magovčević, Mihael Miloš, Ivan Kolundžić.

                                                                    
2011/12.



            SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Partizan (Beograd) 80, Crvena zvezda (Beograd) 68, Vojvodina (Novi Sad) 52, Jagodina 51, Sloboda Point Sevojno (Užice) 51, Radnički 1923 (Kragujevac) 47, Spartak Zlatibor voda (Subotica) 43, OFK Beograd 40, Javor (Ivanjica) 39, Rad (Beograd) 37, Hajduk (Kula) 33, BSK (Borča) 30, Smederevo 29, Novi Pazar 28, Borac (Čačak) 19, Metalac (Gornji Milanovac) 15 bodova.
            Partizan se plasirao u kvalifikacije za Ligu šampiona, Crvena zvezda, Vojvodina i Jagodina u kvalifikacije za Ligu Evrope.
            Status su izgubili Metalac i Borac.

            PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Radnički (Niš) 67, Donji Srem (Pećinci) 61, Mladost (Lučani) 53, Bežanija (Novi Begrad) 52, Inđija 52, Napredak (Kruševac) 51, Sloga (Kraljevo) 50, Teleoptik (Zemun) 49, Proleter (Novi Sad) 49, Novi Sad 43, Mladenovac 43, Kolubara (Lazarevac) 43, Banat (Zrenjanin) 41, Čukarički (Beograd) 41, Radnički (Sombor) 41, Mladi radnik (Požarevac) 36, Sinđelić (Niš) 31, Srem (Sremska Mitrovica) 20 bodova.
            Radnički (N) i Donji Srem plasirali su se u Super ligu Srbije.
            Poredak na pomoćnoj tabeli sastavljenoj od međusobnih rezultata: Čukarički 8, Banat 5, Radnički (S) 3 boda.
            Status su izgubili Srem, Sinđelić, Mladi radnik i Radnički (S).

            SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Radnički (Nova Pazova) 60, Sloga (Temerin) 44, ČSK Pivara (Čelarevo) 43, Senta 42, Radnički (Šid) 42, Dunav (Stari Banovci) 41, Tekstilac Ites (Odžaci) 39, Cement (Beočin) 38, Mladost (Bački Jarak) 37, Bačka Topola 37, Palić 36, Dolina (Padina) 36, Zadrugar (Lazarevo) 34, Vršac 30, Kikinda 22 boda.
            Posle 22. kola istupio je Veternik Viskol i njegovi rezultati su brisani.
            Radnički (NP) plasirao se u Prvu ligu.
            Status su uz Veternik Viskol, Kikinda, Vršac i Zadrugar.

            ISTOČNA GRUPA VOJVOĐANSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Dinamo (Pančevo) 68, Proleter (Banatski Karlovac) 66, Radnički (Bajmok) 66, Bačka 1901 (Subotica) 66, Jedinstvo (Novi Bečej) 51, Borac (Starčevo) 49, Budućnost (Srpska Crnja) 48, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 47, Sloboda (Novi Kozarci) 45, Kolonija (Kovin) 41, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 41, AFK (Ada) 33, Bačka (Pačir) 27, Radnički (Zrenjanin) 20, Obilić (Novi Kneževac) 8, Vojvodina (Novo Miloševo) 6 bodova.
            Dinamo se plasirao u Srpsku ligu-Grupa Vojvodina.
            Poredak na pomoćnoj tabeli sastavljenoj od međusobnih rezultata: Proleter (BK) 9, Radnički (B) 6, Bačka 1901 3 boda.
            Proleter (BK) igrao je baraž sa drugoplasiranom ekipom Zapadne grupe. Rezultati: Proleter (Banatski Karlovac) - Jedinstvo (Stara Pazova) 2:1, Jedinstvo - Proleter 1:0.
            Status su izgubili Vojvodina (NM), Obilić, Radnički (Z) i Bačka (P).

            PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Bilećanin (Sečanj) 68, Crvena zvezda (Rusko Selo) 62, Borac (Aleksandrovo) 50, Krajina (Krajišnik) 48, Naftagas (Elemir) 47, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 46, Begej (Žitište) 43, Borac (Zrenjanin) 43, Vojvodina 1928 (Perlez) 42, Crvena zvezda Bio star (Vojvoda Stepa) 42, Mladost (Banatski Despotovac) 40, Rusanda (Melenci) 40, Mladost (Lukićevo) 35, Potisje (Knićanin) 31, OFK Klek 27, Naftagas (Boka) 22 boda.
            Bilećanin se plasirao u VFL Istok.
            Status su izgubili Naftagas (B), OFK Klek, Potisje i Mladost (L).

            LIGA FSG ZRENJANIN - GRUPA ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Radnički (Sutjeska) 42, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 37, ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin) 34, Proleter 2006 (Zrenjanin) 26, Zlatica 20, Proleter (Neuzina) 16, Sloga (Jarkovac) 4 boda.
            Gradnulica Bečkerek promenila je u zimskoj pauzi naziv u Proleter 2006.

            LIGA FSG ZRENJANIN - GRUPA ZAPAD IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Lehel (Mužlja) 47, Omladinac (Botoš) 38, MSK (Mihajlovo) 27, Jedinstvo (Ečka) 26, Banat (Čenta) 22, Tamiš (Farkaždin) 12, Mladost (Belo Blato) 9 bodova.

            ZAVRŠNICA PRVENSTVA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Rezultati polufinalnih utakmica: Radnički Ratar - Lehel 1:2, Lehel - Radnički Ratar 2:0, Omladinac - Radnički (S) 2:2, Radnički (S) - Omladinac 2:0.
            Finale je igrano na stadionu Radničkog u Zrenjaninu 16. juna: Lehel - Radnički (S) 2:3.
            Radnički (S) plasirao se u Područnu ligu.

            FORMIRANJE A I B LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            U leto 2011. godine odlučeno je da se formiraju A liga FSG Zrenjanin sa osam klubova i B liga FSG Zrenjanin sa ostatkom članova. Iz PFL u A ligu dospeli su Naftagas (B), OFK Klek, Potisje i Mladost (L), iz Istočne grupe usvrstili su se Radnički Ratar i ŽFK Banat Bagljaš, Iz Zapadne grupe Lehel i Omladinac (B). Pošto su se povećanjem broja klubova stvorili uslovi za optimalno takmičenje u B ligi sa osam klubova, u leto 2012. godine odlučeno je da se A liga poveća na 10 članova, pa su iz dve grupe prošli Proleter 2006 i MSK.

            PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Ekonomac (Kragujevac) 81, Marbo Intermeco (Beograd) 72, Kopernikus Vidre (Niš) 39, Smederevo 33, Kolubara (Lazarevac) 32, VIK Naisus (Niš) 30, Vranje 30, Tango Liman (Novi Sad) 29, SAS (Zrenjanin) 27, Niš 92 16, Konjarnik (Beograd) 15, Leteći Holanđanin (Vrbas) 11 bnodova.
            Po završetku dvokružnog takmičenja (22 kola) prve četiri ekipe odigrale su međusobno još dva kruga.
            Status su izgubili Leteći Holanđanin, Konjarnik, Niš 92 i SAS.

            SEVERNA GRUPA DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Bečej 35, Trvđava (Novi Sad) 32, Kraljevićevo (Kačarevo) 22, Kikinda 20, Hajduk (Kula) 20, Forum (Vršac) 16, Telep (Novi Sad) 16, Kepa-9 (Stajićevo) 0 bodova.
            Bečej je igrao kvalifikacionu ligu četiri prvaka grupa. Uoči kvalifikacija Zemun je odustao. Poredak: Pirot 10, Bečej 6, Novi Pazar 1 bod. U Prvu futsal ligu plasirali su se Pirot i Bečej.
            Status su izgubili Kepa-9 (Stajićevo) i Telep.

            FUTSAL LIGA VOJVODINE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Deus-Futsal (Sremska Mitrovica) 24, Nova Pazova 15, Sombor 15, Kruna (Novi Sad) 6, Bačka Palanka 0 bodova.
            Deus-Futsal se plasirao u Drugu ligu.

            PRVA ŽENSKA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Spartak (Subotica) 61, LASK Crvena zvezda (Beograd) 56, Mašinac PZP (Niš) 53, Napredak (Kruševac) 53, Požarevac 38, Sloga (Zemun) 27, Lemind Lavice (Leskovac) 23, Novi Bečej 17, Nives (Knjaževac) 15, Šabac 14, Ravangrad (Sombor) 13, Mačva (Šabac) 10 bodova.
            Status su izgubili Mačva i Ravangrad.

           SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            BSK (Borča) 47, Fruškogorac (Novi Sad) 35, Rubin (Mol) 24, Pančevo 21, Kalemegdan (Beograd) 20, Radnički 1919 (Zrenjanin) 20 bodova.
            BSK se plasirao u Prvu ligu.























 

(c) Fudbalski savez Grada Zrenjanin, Karađorđev trg 100, 23000 Zrenjanin