Kontakt

Razvoj

bOrganizacija












 


         
Kup 2012/13.


                              Srbija

Borac (Č) - Javor (I) .... 0:0 11m 4:5
Rad - Jagodina ........................... 0:1
Spartak ZV - Vojvodina 1:1 11m 3:5
C. zvezda - OFK Beograd .......... 1:3

Javor - Jagodina ......................... 1:0
Vojvodina - OFK Beograd ......... 1:0
Jagodina - Javor ......................... 4:1

OFK Beograd - Vojvodina ......... 1:1

Jagodina - Vojvodina ................. 1:0

                              Banat

           Eliminacije za 1 /16 finala

Dunav (St. Banovci) - Banat ..... 3:1

                           
                Radnički (Sutjeska)

         U Kupu FSP Zrenjanin sutje-
ščanski Radnički pobedio je na
svom terenu ekipu Bilećanina iz Sečnja 3:0, zatim parforfe u Čest-eregu Napretka 3:0 i u finalu 21. maja 2013. u Sutjesci, Kikindu
3:1.
         Na nivou FS Vojvodine igrao
je u Sutjesci sa somborskim Ra-dničkim, osminu finala, 29. maja
i izgubio 1:3.

          Kup 2013/14.


                              Srbija

C. zvezda - Vojvodina .....,,,,,,,,, 1:3
Spartak - Partizan .................... 2:0
Jagodina - Donji Srem ........... 4:1
Sloboda (U) - OFK Beograd .. 0:2

Vojvodina - Spartak ................. 1:0
OFK Beograd - Jagodina ....... 1:2
Spartak - Vojvodina ................. 0:1
Jagodina - OFK Beograd ....... 2:0

Vojvodina - Jagodina .............. 2:0

                             
Banat


           Eliminacije za 1 /16 finala

Novi Sad - Banat ....... 0:0 11m 4:5
                          1/16 finala
Radnički (Kg) - Banat ............... 1:0


          Kup 2014/15.

                              Srbija

Čukarički - Vojvodina ................ 2:1
Rad - Partizan ............................ 0:1
Radnički (N) - Jagodina ........... 0:1
Voždovac - Spartak .................... 2:1

Čukarički - Voždovac ................. 2:0
Voždovac - Čukarički ................. 1:4
Partizan - Jagodina ................... 3:0
Jagodina - Partizan ................... 0:2

Čukarčki - Partizan .................... 1:0

                              Banat


Bačka 1901 (S) - Banat 4:6 (1:1)


      Kup FSG Zrenjanin

                            2012/13.

Mladost (Lukićevo) - Radnički ... 0:3
Radnički (Sutjeska) - Mladost ... 1:3

                            2013/14.

Naftagas (E) - Vojvodina 1928 0:0
Vojvodina 1928 (P) - Naftagas 2:0

                            2014/15.
                  
Proleter 2006 - Radnički Zrenj. 0:0
Radnički Zrenj. - Proleter 2006 2:0


                            2015/16.
                  
Naftagas (E) - Mladost (BD) .... 0:2
Mladost (BD) - Naftagas (E) .... 4:1


                            2016/17.
                  
MSK - Krajina ............................. 0:3
Krajina - MSK ............................. 5:1

                            2017/18.
                  
Krajina - Rusanda .................... 3:0
Rusanda - Krajina .................... 2:0


                            2018/19.
                  
Omladinac FAM - Rusanda .... 0:2
Rusanda - Omladinac FAM .... 0:1

                            2019/20.
                  
Tamiš - Omladinac FAM ......... 0:1
Omladinac FAM - Tamiš ........ 4:0

 

                                                SISTEM TAKMIČENJA 2012.-2020.


              Super liga do 2015. završavana sa po dva kruga i ukupno 30 kola. Od 2015. do 2019. posle dva kruga sledila podela bodova i nastavak sa po sedam kola u plej ofu i plej autu.
              Prva liga (drugi rang) igrana 2012/13. sa 18 klubova, potom sa 16.
              Prva liga u sezoni 2018/19. posle dva kruga imala podelu bodova i nastavak takmičenja sa po sedam kola u plej ofu i plej autu.               
              Leta 2014. godine, umesto dve grupe Vojvođanske lige (Istok - FSP Subotica, FSP Zrenjanin, FSP Pančevo, Zapad - FSP Sombor, FSP Novi Sad, FSP Sremska Mitrovica) forimirane se VFL-Istok (FSP Zrenjanin i FSP Pančevo), VFL-Sever i VFL Jug.

        2012/13.

              SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Partizan (Beograd) 73, Crvena zvezda (Beograd) 62, Vojvodina (Novi Sad) 61, Jagodina 50, Sloboda Point (Užice) 45, OFK Beograd 45, Rad (Beograd) 44, Hajduk (Kula) 38, Spartak Zlatibor voda (Subotica) 36, Javor (Ivanjica) 34, Donji Srem (Pećinci) 34,
Radnički (Niš) 34, Radnički 1923 (Kragujevac) 31, Novi Pazar 30, BSK (Borča) 30, Smederevo 15 bodova.
              Partizan se plasirao u kvalifikacije za Ligu šampiona od drugog kola.
              Crvena zvezda i osvajač Kupa Jagodina plasirali su se u kvalifikacije za Ligu Evrope od drugog kola, a Vojvodina od prvog kola.
              Međusobni rezultati za 14. mesto: BSK - Novi Pazar 2:3, Novi Pazar - BSK 1.1.
              Status u izgubili Smederevo i BSK (Borča).
              Krajem jula ugasio se Hajduk (Kula). Odlukom Izvršnog odbora FSS njegovo mesto popunio je trećeplasirani klub iz Prve lige, Voždovac.

              PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Napredak (Kruševac) 80, Čukarički (Beograd) 67, Voždovac (Beograd) 63, Proleter (Novi Sad) 57, Metalac (Gornji Milanovac) 56, Jedinstvo Putevi (Užice) 56, Borac (Čačak) 54, Bežanija (Novi Beograd) 44, Mladost (Lučani) 43, Sloga (Kraljevo) 43, Timok (Zaječar) 43, Inđija 42, Teleoptik (Zemun) 36, Radnički (Nova Pazova) 35, Banat (Zrenjanin) 35, Mladenovac 32, Kolubara (Lazarevac) 27, Novi Sad 21 bod.
              Napredak i Čukarički plasirali su se u Super ligu. Odlukom FSS upražneno mesto u Super ligi popunio je Voždovac, a status je zadržao Teleoptik.
              Status su izgubili Novi Sad, Kolubara, Mladenovac, Banat i Radnički (NP).
              Liga u leto 2013. godine smanjena na 16 klubova.

              SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Dolina (Padina) 58, Sloga (Temerin) 53, Radnički (Sremska Mitrovica) 49, Dunav (Stari Banovci) 46, ČSK Pivara (Čelarevo) 44, Senta 44, Tekstilac (Odžaci) 43, Radnički (Sombor) 43, Dinamo (Pančevo) 42, Radnički (Šid) 42, Palić 39, Mladost (Bački Jarak) 39, Jedinstvo (Stara Pazova) 35, Cement (Beočin) 30, Srem (Sremska Mitrovica) 28, Bačka Topola 27 bodova.
              Dolina se plasirala u Prvu ligu.
              Međusobni rezultati za 11. mesto: Mladost (BJ) - Palić 0:1, Palić - Mladost (BJ) 3:1
              Status su izgubili Bačka Topola, Srem (SM), Cement, Jedinstvo (SP), i Mladost (BJ).

              VFL - ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Jedinstvo (Novi Bečej) 74, Bačka 1901 (Subotica) 70, Borac (Starčevo) 60, Vršac 59, Kolonija (Kovin) 47, Budućnost (Srpska Crnja) 47, Kikinda 41, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 39, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 38, Radnički (Bajmok) 38, Radnički (Kovin) 37, Bilećanin (Sečanj) 36, Proleter (Banatski Karlovac) 36, Sloboda (Novi Kozarci) 36, Zadrugar (Lazarevo) 19, AFK (Ada) 8 bodova.
              Jedinstvo (NB) plasiralo se u Srpsku ligu.
              Bačka 1901 prošla je baraž. Rezultati: Indeks (Novi Sad) - Bačka 1901 0:0, Bačka 1901 - Indeks 1:0.
              Pomoćna tabela za opstanak: Bilećanin 9, Proleter (BK) 6, Sloboda (NK) 3 boda. Nije bilo potrebe da se primeni.
              Status su izgubili AFK i Zadrugar.
              Kolonija (Kovin) i Radnički (Bajmok) istupili su iz takmičenja u leto 2013. Umesto njih status u Ligi stekli su drugoplasirani klubovi Liga FSP Pančevo i FSP Subotica, Borac (Sakule) i Bačka (Pačir).

              PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Crvena zvezda (Rusko Selo) 68, Jedinstvo (Bočar) 58, Begej (Žitište) 57, Radnički (Sutjeska) 49, Rusanda (Melenci) 46, Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 45, Naftagas (Elemir) 43, Borac (Aleksandrovo) 43, Vojvodina (Novo Miloševo) 42, Vojvodina 1928 (Perlez) 42, Krajina (Krajišnik) 41, Radnički (Zrenjanin) 40, Mladost (Banatski Despotovac) 40, Napredak (Čestereg) 35, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 23, Borac (Zrenjanin) 9 bodova.
              Crvena zvezda (Rusko Selo) plasirala se u VFL - Istok.
              Međusobni rezultati za 12. mesto: Mladost (BD) - Radnički (Z) 0:0, Radnički (Z) - Mladost (BD) 5:1.
              Status su izgubili Borac, OFK Gradnulica, Napredak (Č) i Mladost (BD).

              A LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Mladost (Lukićevo) 41, Potisje (Knićanin) 34, Proleter 2006 (Zrenjanin) 29, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 24, Omladinac (Botoš) 23, Naftagas (Boka) 22, ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin) 20, OFK Klek 20, Lehel (Mužlja) 20, MSK (Mihajlovo) 18 bodova.
              U Područnu ligu plasirali su se Mladost (Lukićevo) i Potisje (Knićanin).
              Pomoćna tabela za opstanak: OFK Klek 6 (5:4), ŽFK Banat Bagljaš 5 (1:1), Lehel 5 (3.4). Nije bilo potrebe da se primeni.
Zbog većeg broja učesnika u obe lige FSG Zrenjanin, IO FSG Zrenjanin, 2. avgusta, odlučio je da se A liga poveća na 12 članova. Tako je u konkurenciji ostao Lehel, a prošla Zlatica.
              Status je izgubio MSK.

              B LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Banat (Čenta) 32, Zlatica 32, Proleter (Neuzina) 29, Mladost (Belo Blato) 24, Jedinstvo (Ečka) 18, OFK Stajićevo 13, Sloga (Jarkovac) 10, Tamiš (Farkaždin) 6 bodova.
              Međusobni rezultati za prvo mesto: Zlatica - Banat 0:0, Banat - Zlatica 3:1.
              U A ligu plasirao se Banat (Čenta). Odlukom FSG napredovala je i Zlatica.

              PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              EKonomac (Kragujevac) 47, Marbo Intermeco (Beograd) 36, VIK Naisus (Niš) 34, Kolubara (Lazarevac) 27, Kopernikus Vidre (Niš) 23, Bečej 22, Smederevo 20, Vranje 18, Pirot 17, Tango Liman (Novi Sad) 13 bodova.

              Plej of:
              Kopernikus Vidre - Kolubara 11:2, Kolubara - Kopernikus Vidre 6:5
              Bečej - VIK Naisus 4:3, VIK Naisus - Bečej 1:3
              Kopernikus Vidre - Ekonomac 1:2, Ekonomac - Kopernikus Vidre 9:0
              Bečej - Marbo Intermeco 6:5, Marbo Intermeco - Bečej 5:3
              Marbo Intermeco - Ekonomac 2:2
              Ekonomac - Marbo Intermeco 6:2.

              Status su izgubili Tango Liman i Pirot.

              Marbo Intermeco (Beograd) promenio je u avgustu 2013 godine sediše i naziv u SAS Marbo (Zrenjanin).

              SEVERNA GRUPA DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              SAS (Zrenjanin) 32, Leteći Holanđanin (Vrbas) 25, Forum (Vršac) 24, Deus futsal (Sremska Mitrovica) 24, Tvrđava (Novi Sad) 20, Hajduk (Kula) 17, Kikinda 9, Kraljevićevo (Kačarevo) 6 bodova.
              Niko nije izgubio status. Liga je povećana na 10 članova
              SAS je igrao kvalifikacionu ligu četiri prvaka. Poredak: Novi Pazar 15, Kalča (Niš) 8, Novi Beograd 7, SAS 4 boda.
              U Prvu ligu plasirali su se Novi Pazar i Kalča.

              VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Nova Pazova 45, Viking (Ruma) 32, Telep (Novi Sad) 31, Arena (Ruma) 26, Kepa 9 (Stajićevo) 23, Šampion (Subotica) 15, Sombor 13, Kruna (Novi Sad) 12, Bačka (Bačka Palanka) 9 bodova.
              Nova Pazova i Viking plasiralli su se u Severnu grupu Druge lige.

              PRVA ŽENSKA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Spartak (Subotica) 55, Napredak (Kruševac) 49, Mašinac (Niš) 47, LASK Crvena zvezda (Beograd) 38, Požarevac 32, Jagodina 26, Novi Bečej 18, Nives (Knjaževac) 14, Sloga (Zemun) 12, Lemind Lavice (Leskovac) 11, Šabac 6 bodova.
              Spartak se plasirao u kvalifikacije za Ligu šampiona.
              Leta 2013. godine izvršena je reorganizacija.
              
Prvih šest ekipa stekle su status u novoformiranoj Super ligi.
              Nives je odustao od baraža za Super ligu, pa je uz Novi Bečej šansu dobila Sloga. Konkurenti su im bili prvaci dve grupe Druge lige, Kalemegdan (Beograd) i Trijumf (Kragujevac). Rezultati: Trijumf - Sloga 4:3, Sloga - Trijumf 0:4, Kalemegdan - Novi Bečej 2:6, Novi Bečej - Kalemegdan 4:3.
              U Super ligu plasirali su se Novi Bečej i Trijumf.
              Status u Prvoj ligi stekli su poraženi iz baraža, Sloga i Kalemegdan, Nives, Lemind, Lavice i Šabac dospeli su direktno kao i drugoplasirani klubovi Druge lige Sever i Jug, Fruškogorac (Novi Sad) i Kolibri (Kuršumlija), a osmi član je postao pobednik baraža baraža trećeplasiranih: Mačva (Šabac) - Ravangrad (Sombor) 8:0, Ravangrad - Mačva 0:13.

              SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Kalemegdan (Beograd) 39, Fruškogorac (Novi Sad) 36, Ravangrad (Sombor) 31, Pančevo 19, Metalmania (Kanjiža) 17, Rubin (Mol) 11, Radnički 1919 (Zrenjanin) 6, Kikinda 4 boda.
              Kalemegdan se plasirao u baraž za novoformiranu Super ligu, a kao poraženi stekao je status u Prvoj ligi. Prvoligaš je postao i Fruškogorac.
                                                                  

        2013/14.

              SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Crvena zvezda (Beograd) 72, Partizan (Beograd) 71, Jagodina 48, Vojvodina (Novi sad) 45, Čukarički (Beograd) 44, Radnički (Niš) 43, Voždovac (Beograd) 42, Novi Pazar 39, Napredak (Kruševac) 35, Spartak (Subotica) 34, OFK Beograd 33, Donji Srem (Pećinci) 32, Radnički 1923 (Kragujevac) 32, Rad (Beograd) 29, Javor Matis (Ivanjica) 29, Sloboda Piont (Užice) 28 bodova.
              UEFA je eliminisala Crvenu zvezdu iz kvalifikacija za Ligu šampiona zbog kršenja finansijskog fer pleja. Partizan je ušao u kvalifikacije za Ligu šampiona i startovao je u drugom kolu.
              U kvalifikacije za Ligu Evrope plasirali su se pobednik Kupa Vojvodina i Jagodina (start u drugom kolu) i Čukarički (start u prvom kolu).
              Status su izgubili Sloboda Point i Javor Matis.
              Baraž su igrali Rad i Metalac. U Gornjem Milanovcu utakmica je završena 0:0, u Beogradu je meč prekinut u 49. minutu pri rezultatu 1:0. FSS je odredio novi termin i igranje bez prisustva publike, a Metalac je to odbio.

              PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Mladost (Lučani) 60, Borac (Čačak) 52, Metalac (Gornji Milanovac) 52, Bežanija (Novi Beograd) 45, BSK (Borča) 43, Sloga (Petrovac na Mlavi) 43, Sloga (Kraljevo) 42, Jedinstvo Putevi (Užice) 41, Proleter (Novi Sad) 39, Radnik (Surdulica) 38, Sinđelić (Beograd) 37, Inđija 37, Timok (Zaječar) 34, Dolina (Padina) 34, Teleoptik (Zemun) 31, Smederevo 31 bod.
              Mladost (L) i Borac (Č) plasirali su se u Super ligu.
              Status su izgubili Smederevo, Teleoptik, Dolina i Timok. .

              SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Bačka (Bačka Palanka) 57, Dinamo (Pančevo) 56, ČSK Pivara (Čelarevo) 54, Radnički (Sremska Mitrovica) 47, Dunav (Stari Banvci) 46, Senta 46, Radnički (Šid) 43, Sloga (Temerin) 40, Banat (Zrenjanin) 37, Radnički (Nova Pazova) 37, Bačka 1901 (Subotica) 36, Palić 35, Radnički (Sombor) 35, Tekstilac (Odžaci) 34, Jedinstvo (Novi Bečej) 26, Novi Sad 25 bodova.
              Bačka se plasirala u Prvu ligu Srbije.
              Palić je odustao od takmičenja u julu 2014. Status su izbili Novi Sad i Jedinstvo (NB).          

              VFL - ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Vršac 62, TSC (Bačka Topola) 55, Vršac junajted 52, Borac (Starčevo) 48, Crvena zvezda (Rusko Selo) 47, Tisa (Adorjan) 39, Radnički (Kovin) 39, Sloboda (Novi Kozarci) 39, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 39, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 39, Borac (Sakule) 38, Budućnost (Srpska Crnja) 37, Bačka (Pačir) 37, Proleter (Banatski Karlovac) 36, Kikinda 36, Bilećanin (Sečanj) 31 bod.
              Vršac se plasirao u Srpsku ligu - Grupa Vojvodina.
              TSC je igrao baraž sa drugoplasiranom ekipom Zapadne grupe. U Beočinu je bilo 2:2, Bačkoj Topoli 2:2, pa penalima 4:5 (ukupno 6:7).
              Status je izgubio Bilećanin.
              Izvršena je reorganizacija. Umesto dve formirane su tri lige u okviru Vojvodine: Bačka liga, Novosadsko-sremska i Banatska liga.

              PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Mladost Bambi (Lukićevo) 63, Radnički (Sutjeska) 61, Vojvodina 1928 (Perlez) 58, Naftagas (Elemir) 48, Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 43, Vojvodina (Bašaid) 42, Krajina (Krajišnik) 42, Vojvodina (Novo Miloševo) 42, Omladinac (Ravni Topolovac) 40, Begej (Žitište) 40, Radnički (Zrenjanin) 39, Borac (Aleksandrovo) 39, Zadrugar (Lazarevo) 38, Jedinstvo (Bočar) 37, Potisje (Knićanin) 31, Rusanda (Melenci) 18 bodova.
              Mladost Bambi i Radnički (S) plasirali su se u VFL-Istok..    
              Status su izgubili Rusanda, Potisje i Jedinstvo (B).

              A LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Mladost (Banatski Despotovac) 54, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 52, Proleter 2006 (Zrenjanin) 48, ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin) 33, Lehel (Mužlja) 28, Omladinac (Botoš) 27, Naftagas (Boka) 27, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 26, OFK Klek 24, Banat (Čenta) 24, Borac (Zrenjanin) 20, Zlatica 14 bodova.
              Mladost (BD) i Radnički Ratar plasirali su se u Područnu ligu..
              Status je izgubila Zlatica..

              B LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              ASK (Aradac) 49, MSK (Mihajlovo) 43, Jedinstvo (Ečka) 40, OFK Stajićevo 33, Proleter (Neuzina) 29, Tamiš (Farkaždin) 25, Mladost (Belo Blato) 17, Sloga (Jarkovac) 3 boda.
              Liga je igrana u tri kruga
              U A ligu plasirao se ASK.

              PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Ekonomac (Kragujevac) 52, SAS Marbo (Zrenjanin) 31, Novi Pazar 30, Smederevo 29, Bečej 28, Kopernikus Vidre (Niš) 27, Kalča (Niš) 19, Vranje 18, VIK Naisus 18, Kolubara 4 boda.
              Međusobni susreti za osmo mesto: Vranje - VIK Naisus 1:4, VIK Naisus - Vranje 2:5.
              Status su izgubili Kolubara i VIK Naisus.

              Plej of:
              Kopernikus Vidre - Novi Pazar 0:2, Novi Pazar - Koperniks Vidre 3:5.
              Bečej - Smederevo 4:2, Smederevo - Bečej 3:5
              Bečej - Ekonomac 1:6, Ekonomac - Bečej 3:0 par forfe (gosti nisu došli)
              Kopernikus Vidre - SAS Marbo 3:2, SAS Marbo - Kopernikus Vidre 2:1
              SAS Marbo - Ekonomac 2:3, Ekonomac - SAS Marbo 10:1.

              SEVERNA GRUPA DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Nova Pazova 41, Deus futsal (Sremska Mitrovica) 41, Tvrđava (Novi Sad) 39, Leteći Holanđanin (Vrbas) 37, Forum (Vršac) 29, Kikinda 19, Viking (Ruma) 18, Tango Liman (Novi Sad) 16, Hajduk (Kula) 13, Kraljevićevo (Kačarevo) 0 bodova.
              Međusobni rezultati za prvo mesto: Deus futsal - Nova Pazova 1:6, Nova Pazova - Deus futsal 1:1.
              U Prvu futsal ligu plasirali su se prvaci četiri grupe Druge lige - Sever: Nova Pazova, Zapad: Fontana (Čačak), Istok: Vintersport (Niš), Beograd: Zemun.
              Status u Severnoj grupi izgubilo je Kraljevićevo.

              VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Srbobran 51, Šampion (Subotica) 41, Telep (Novi Sad) 31, Apa futsal (Apatin) 29, Kepa-9 (Stajićevo) 28, Sombor 22, Kruna (Novi Sad) 17, Sremski vitezovi (Irig) 12, BSK (Bački Brestovac) 6, Bačka (Bačka Palanka) 3 boda.
              U Severnu grupu Druge futsal lige plasirali su se Srbobran i Šampion.

             SUPER LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Spartak (Subotica) 42, Napredak (Kruševac) 29, Mašinac (Niš) 29, LASK Crvena zvezda (Beograd) 23, Požarevac 21, Novi Bečej 7, Trijumf (Kragujevac) 5, Jagodina 3 boda.
              Plej of: Spartak 31, Napredak 17, LASK Crvena zvezda 11, Mašinac 10 bodova.
              Plej aut: Požarevac 36, Trijumf 13, Novi Bečej 13, Jagodina 8 bodova.

             PRVA LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Sloga (Zemun) 30, Mačva (Šabac) 28, Fruškogorac 25 (Novi Sad) 25, Kalemgdan (Beograd) 24, Kolibri (Kuršumlija) 21, Lemind Lavice (Leskovac) 15, Nives (Knjaževac) 10, Šabac 3 boda.
              Sloga se plasirala u Super ligu.
              Status je izgubio Šabac.
              Rezultati baraža: Radnički 2013 (Rudovci) - Radnički 2012 (Niš) 1:1, Radnički 2012 - Radnički 2013 2:3, Nives (Knjaževac) - Železničar (Pančevo) 3:1, Železničar - Nices 3:0. Status u Prvoj ligi stekli su Radnički 2013 (Rudovci) i Železničar (Pančevo).

              SEVERNA GRUPA DRUGE LIGE- ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Železničar (Pančevo) 39, Polet (Sivac) 36, Metalmania (Kanjiža) 28, Radnički 1919 (Zrenjanin) 28, Sremice (Sremska Mitrovica) 25, Rubin (Mol) 19, Bačka (Žabalj) 12, Budućnost (Gložan) 10, Kikinda 5 bodova.
              Prvaci dve ostale grupe Druge lige postali su - Zapad: Radnički 3013 (Rudovci), Radnički 2012 (Niš).

        2014/15.

              SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Partizan (Beograd) 71, Crvena zvezda (Beograd) 64, Čukarički (Beograd) 57, Vojvodina (Novi Sad) 52, Novi Pazar 47, Rad (Beograd) 43, Mladost (Lučani) 40, OFK Beograd 39, Radnički (Niš) 37, Jagodina 35, Spartak (Subotica) 34, Voždovac 34, Borac (Čačak) 33, Napredak (Kruševac) 31, Donji Srem (Pećinci) 26, Radnički 1923 (Kragujevac) 19 bodova.
              Partizan je osvojio titulu prvaka Srbije. U kvalifikacijama za Ligu šampiona startovao je od drugog kola. U kvalifikacije za Ligu Evrope otišli su Crvena zvezda, Čukarički (pobednik Kupa Srbije) i Vojvodina. Startovali su od prvog kola.
              Status su izgubili Radnički 1923 i Donji Srem.
              Baraž su igrali Napredak i Metalac. U Gornjem Milanovcu, 30. maja, domaćin je pobedio rezultatom 3:1, a u revanšu u Kruševcu, 3. juna, utakmica je odigrana nerešeno 1:1.

              PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Radnik (Surdulica) 64, Javor Matis (Ivanjica) 61, Metalac (Gornji Milanovac) 55, Bačka (Bačka Palanka) 48, Inđija 46, Sinđelić (Beograd) 40, Proleter (Novi Sad) 40, Sloga (Petrovac na Mlavi) 40, Bežanija (Novi Beograd) 40, BSK (Borča) 38, Kolubara (Lazarevac) 38, Sloboda Point (Užice) 36, Moravac Orion (Mrštane) 35, Jedinstvo Putevi (Užice) 29, Sloga (Kraljevo) 26, Mačva (Šabac) 25 bodova.
              U Super ligu plasirali su se Radnik, Javor Matis i kroz baraž Metalac.
              Status su izgubili Mačva, Sloga, Jedinstvo Putevi i Moravac Orion.

              SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              ČSK Pivara (Čelarevo) 74, Senta 63, Bačka 1901 (Subotica) 53, Dolina (Padina) 51, Sloga (Temerin) 48, Radnički (Sremska Mitrovica) 45, Cement (Beočin) 43, Dunav (Stari Banovci) 42, PIK Prigrevica 40, Dinamo (Pančevo) 40, Banat (Zrenjanin) 36, Radnički (Nova Pazova) 34, Radnički (Šid) 34, Vršac 31, Radnički (Sombor) 19, Tekstilac (Odžaci) 6 bodova.
              ČSK Pivara se plasirala u Prvu ligu Srbije.
              Dinamo (Pančevo) je odustao od takmičenja u julu 2015. godine, pa je vanredno član Srpske lige postao drugoplasirani klub Banatske lige, Borac (Sakule).
              Status su izgubili Tekstilac i Radnički (S).

              VFL - ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Železničar (Pančevo) 57, Borac (Sakule) 48, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 46, Radnički (Kovin) 44, Vršac junajted 43, Sloboda (Novi Kozarci) 43, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 41, Mladost Bambi (Lukićevo) 41, Crvena zvezda (Rusko Selo) 41, Proleter (Banatski Karlovac) 41, Jedinstvo (Novi Bečej) 40, Sloga (Plandište) 40, Budućnost (Srpska Crnja) 39, Radnički (Sutjeska) 39, Borac (Starčevo) 36, OFK Kikinda 34 boda..
              Železničar se plasirao u Srpsku ligu - Grupa Vojvodina. Vanredno prošao i Borac (Sakule).
              Status su izgubili OFK Kikinda i Borac (Starčevo).

              PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Radnički Zrenjanin 74, ŽAK (Kikinda) 63, Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 57, Zadrugar (Lazarevo) 51, Vojvodina 1928 (Perlez) 47, Borac (Aleksandrovo) 43, Naftagas (Elemir) 41, Begej (Žitište) 40, Mladost (Banatski Despotovac) 39, Radnički Ratar (Jaša Tomić) 39, Bilećanin (Sečanj) 38, Krajina (Krajišnik) 37, Napredak (Čestereg) 35, Vojvodina (Novo Miloševo) 34, Omladinac (Ravni Topolovac) 33, Vojvodina (Bašaid) 12 bodova..
              Radnički Zrenjanin se plasirao u VFL-Istok..
              ŽAK je igrao baraž za Banatsku ligu sa Poletom iz Izbišta, 14. i 17. juna. Rezultati: ŽAK - Polet 2:1, Polet - ŽAK 2:0. Polet je tada stekao status u Banatskoj ligi, a vanrednim pomeranjima u višim rangovima, naknadno je napredovao i ŽAK. Time je status u Područnoj ligi sačuvao Napredak (Č).    
              Status su izgubili Vojvodina (B), Omladinac i Vojvodina (NM).

              A LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Banat (Čenta) 55, Proleter 2006 (Zrenjanin) 48, Potisje (Knićanin) 35, OFK Klek 32, Lehel (Zrenjanin) 31, Rusanda (Melenci) 30, Naftagas (Boka) 29, ASK (Aradac) 27, ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin) 24, Omladinac (Botoš) 22, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 21, Borac (Zrenjanin) 20 bodova.
              U Područnu ligu plasirali su se Banat (Č) i Proleter 2006.
              Status je izgubio Borac.

              B LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Jedinstvo 2014 (Ečka) 50, MSK (Mihajlovo) 47, Proleter (Neuzina) 42, Zlatica 33, Mladost (Belo Blato) 26, Tamiš (Farkaždin) 17, Sloga (Jarkovac) 15, OFK Stajićevo 6 bodova. .
              Liga je igrana u tri kruga
              U A ligu plasiralo se Jedinstvo 2014, pa odlukom da A liga ostane sa 12 članova, MSK i Proleter (N).

              PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Ekonomac (Kragujevac) 61, Kalča Memoris (Niš) 43, Bečej 43, Smederevo 36, SAS Marbo (Zrenjanin) 30, Novi Pazar 29, Kopernikus (Niš) 29, Nova Pazova 25, Vranje 22, Mungosi (Beograd) 22, Fontana (Čačak) 20, Vintersport (Niš) 18 bodova.
              Status su izgubili Vintersport, Fontana, Mungosi, Vranje i SAS Marbo.
              Utakmica 22. kola Mungosi - SAS Marbo završena je 8:9, Nije imala takmičarski značaj, ali je u poslednja tri minuta postignuto pet autogolova (domaćini su svoju mrežu pogodili tri puta, gosti dva), pa je FSS odlučio da meč registruje bez golova i bodova, a oba kluba kaznio je prebacivanjem u najniži rang.
              O šestom mestu i ulasku u plej of odlučivali su međusobni susreti. Rezultati: Kopernikus - Novi Pazar 5:3, Novi Pazar - Kopernikus 3:0.

              Plej of:
              Novi Pazar - Bečej 0:2, Bečej - Novi Pazar 2:3. Smederevo prošlo bez igre zbog diskvalifikacije SAS Marba.
              Bečej - Kalča Memoris 4:1, Kalča Memoris - Bečej 5:6, Smederevo - Ekonomac 1:1, Ekonomac - Smederevo 2:1.
              Bečej - Ekonomac 0:3, Ekonomac - Bečej 2:0.

              SEVERNA GRUPA DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Deus futsal (Sremska Mitrovica) 54, Leteći Holanđanin (Vrbas) 46, Forum (Vršac) 34, Tvrđava (Novi Sad) 33, Hajduk (Kula) 22, Tango Liman (Novi Sad) 21, Viking (Ruma) 16, Srbobran 16, Kikinda 14, Šampion (Subotica) 8 bodova.               
              U Prvu futsal ligu plasirao se Deus futsal.
              Status je izgubio Šampion.
              
              VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Telep (Novi Sad) 27, Apa futsal (Apatin) 21, Kraljevićevo (Kačarevo) 17, Temerinski futsal klub 13, Kruna (Novi Sad) 4, Sombor 2 boda.
              U zimskoj pauzi istupila je ekipa Kepa-9 (Stajićevo) i svi njeni rezultati brisani su iz tabele.
              U Severnu grupu Druge futsal lige plasirali su se Telep i Apa futsal.

             SUPER LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Spartak (Subotica) 42, Napredak (Kruševac) 33, LASK Crvena zvezda (Beograd) 31, Mašinac (Niš) 20, Vojvodina (Novi Sad) 13, Požarevac 11, Sloga Radnički (Zemun) 8, Trijumf (Kragujevac) 5 bodova.
              Plej of: Spartak 34, LASK Crvena zvezda 13, Napredak 13, Mašinac 9 bodova.
              Plej aut: Vojvodina 23, Požarevac 20, Sloga Radnički 18, Trijumf 5 bodova.

             PRVA LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Mačva (Šabac) 24, Fruškogorac (Novi Sad) 22, Kolibri (Kuršumlija) 20, Jagodina 15, Lemind Lavice (Leskovac) 14, Železničar Pančevo 11, Radnički 2013 (Rudovci) 9 bodova..
              Mačva se plasirala u Super ligu.
              Iz takmičenja je istupio Kalemegdan.
              Rezultati baraža 23. i 31. maja 2015. godine: Šumadija 1923 (Kragujevac) - Radnički 2013 (Rudovci) 4:0, Radnički 2013 - Šumadija 1903 1:4, Obilić (Beograd) - Nives (Knjaževac) 4:3, Nives - Obilić 1:7. Status su stekliŠumadija 1903 i Obilić.

              SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Obilić (Beograd) 33, Polet (Sivac) 33, Bačka Žabalj 16, Radnički 1919 (Zrenjanin) 15, Sremice (Sremska Mitrovica) 12, Metalmania (Kanjiža) 12, Rubin (Mol) 4 boda.
              Prvaka su odlučili međusobni susreti. Rezultati: Obilić - Polet 4:1, Polet - Obilić 2:0. Obilić je stekao pravo učešća u baražu.

        2015/16.

              SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Poredak posle dva kruga: Crvena zvezda (Beograd) 82, Partizan (Beograd) 54, Čukarički (Beograd) 53, Borac (Čačak) 46, Vojvodina (Novi Sad) 46, Radnički (Niš) 45, Voždovac (Beograd) 40, Radnik (Surdulica) 38, Javor Matis (Ivanjica) 35, Metalac (Gornji Milanovac) 35, Mladost (Lučani) 33, Novi Pazar 31, OFK Beograd 28, Spartak (Subotica) 26, Jagodina 26, Rad (Beograd) 26 bodova.
              Prema Propozicijama, posle drugog kruga, bodovi su deljeni sa dva (slučaju nepranog broja količnik zaokruživan na prvi naredni ceo broj).
              Poredak posle plej ofa: Crvena zvezda 54, Partizan 40, Čukarički 39, Vojvodina 36, Radnički 35, Borac 30, Voždovac 25, Radnik 25 bodova.
              Poredak posle plej auta: Mladost 31, Spartak 29, Metalac 28, Rad 27, Javor Matis 26, Novi Pazar 25, OFK Beograd 18, Jagodina 15.
              Crvena zvezda se plasirala u kvalifikacije za Ligu šampiona.
              Partizan, Čukarički i Vojovodina plasirali su se u kvalifikacije za Ligu Evrope.
              Status su izgubili Jagodina i OFK Beograd.

              PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Napredak (Kruševac) 68, Bačka (Bačka Palanka) 56, ČSK Pivara (Čelarevo) 48, Inđija 45, Bežanija (Beograd) 43, Sinđelić (Beograd) 42, Kolubara (Lazarevac) 42, Proleter (Novi Sad) 40, BSK (Borča) 40, Sloga (Petrovac na Mlavi) 39, Zemun 39, Dinamo (Vranje) 39, Sloboda (Užice) 35, Donji Srem (Pećinci) 34, Loznica 31, Radnički 1923 (Kragujevac) 12 bodova.
              U Super ligu plasirali su se Napredak i Bačka.
              Sloga (Petrovac na Mlavi) istupila iz takmičečnja u letnoj pauzi.
              Status su izgubili Radnički 1923, Loznica i Donji Srem.

              SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Odžaci 60, TSC (Bačka Topola) 51, Senta 50, Radnički (Sremska Mitrovica) 50, Radnički (Nova Pazova) 45, Bačka 1901 (Subotica) 44, Železničar (Pančevo) 43, Cement (Beočin) 39, Dunav (Stari Banovci) 38, Radnički (Šid) 38, Sloga (Temerin) 37, Borac (Sakule) 36, Omladinac (Novi Banovci) 35, Vršac 31, Banat (Zrenjanin) 21, Dolina (Padina) 20 bodova.
              U Prvu ligu Srbije plasirali su se Odžaci.
              Senta istupila iz Lige u letnoj pauzi.
              Status su izgubili Dolina i Banat. Na kraju jula Banat odustao od svih takmičenja i ugasio klub.

              VFL - ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Radnički Zrenjanin 76, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 63, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 51, Jedinstvo (Novi Bečej) 48, Vršac junajted 47, Sloga (Plandište) 46, Radnički (Sutjeska) 46, Sloboda (Novi Kozarci) 41, Proleter (Banatski Karlovac) 41, Budućnost (Srpska Crnja) 39, Slavija (Kovačica) 38, Radnički (Kovin) 37, ŽAK (Kikinda) 35, Crvena zvezda (Rusko Selo) 34, Polet (Izbište) 24, Mladost (Lukićevo) 22 boda.
             Radnički Zrenjanin plasirao se u Srpsku ligu-Grupa Vojvodina.
             Status su izgubili Mladost (L), Polet (I) i Crvena zvezda (RS).

              PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

             Polet (Nakovo) 71, Vojvodina 1928 (Perlez) 70, Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 67, Bilećanin (Sečanj) 58, Mladost (Banatski Despotovac) 47, Begej (Žitište) 45, Naftagas (Elemir) 43, Proleter 2006 (Zrenjanin) 42, OFK Kikinda 1909 42, Borac (Aleksandrovo) 41, Krajina (Krajišnik) 40, Banat (Čenta) 40, Zadrugar (Lazarevo) 36, Radnički 1911 (Jaša Tomić) 23, Napredak (Čestereg) 18, Roham (Nova Crnja) 10 bodova.
             Polet se plasirao u VFL-Istok.
             Vojvodina 1928 plasirala se u VFL Istok kroz baraž. Rezultati - 19. jun: Mladopst (Omoljica) - Vojvodina 1928 0:4, 22. jun: Vojvodina - Mladost 0:0.
             Status su izgubili Roham, Napredak (Č), Radnički 1911 i Zadrugar.

              A LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Naftagas (Boka) 49, Lehel (Zrenjanin) 46, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 39, OFK Klek 32, Omladinac (Botoš) 31, Potisje (Knićanin) 30, ŽFK Banat-Bagljaš (Zrenjanin) 30, Rusanda (Melenci) 28, ASK (Aradac) 28, MSK (Mihajlovo) 26, Jedinstvo 2014 (Ečka) 21, Proleter (Neuzina) 14 bodova.
              U Područnu ligu plasirali su se Naftagas (B) i Lehel.
              Status je izgubio Proleter (N).

              B LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              ZŠF Petlić (Zrenjanin) 43, OFK Stajićevo 40, Zlatica 34, Tamiš (Farkaždin) 27, Borac (Zrenjanin) 23, Mladost (Belo Blato) 19, KSK Konak 1926 19, Sloga (Jarkovac) 3, Tisa 1933 (Taraš) 3 boda.
              Status u A ligi stekao je ZŠF Petlić, a naknadno i OFK Stajićevo.

              PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Ekonomac (Kragujevac) 58, Deus Rol Mošić (Sremska Mitrovica) 53, Smederevo 48, Kalča Memoris (Niš) 43, Novi Pazar 34, FON (Beograd) 28, Nova Pazova 25, Kopernikus (Niš) 24, Niš 92 19, Vranje 18, Mašinac (Kragujevac) 18, Fleš Bečej (Valjevo) 13 bodova.

              SEVERNA GRUPA DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Leteći Holanđanin (Vrbas) 52, Apa Futsal (Apatin) 29, Forum (Vršac) 38, Tvrđava (Novi Sad) 26, Hajduk (Kula) 25, Viking (Ruma) 21, Tango 19 (Novi Sad), Srbobran 18, Telep (Novi Sad) 16, Kikinda 12

              VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              SAS (Zrenjanin) 27, Kraljevićevo (Kačarevo) 25, TFK (Temerin) 18, Bečej 10, Sombor 9, Kruna (Novi Sad) 0 bodova.

             SUPER LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Poredak posle dva kruga: ŽFK Spartak (Subotica) 42, Mašinac (Niš) 36, Crvena zvezda (Beograd) 28, Vojvodina (Novi Sad) 23, Požarevac 16, Napredak (Kruševac) 10, Sloga Radnički (Zemun) 6, Mačva (Šabac) 4 boda.
              Posle posle plej ofa: Spartak 28, Mašinac 22, Crvena zvezda 9, Vojvodina 5 bodova.
              Poredak posleplej auta Požarevac 22, Sloga Radnički 18, Napredak 15, Mačva 4 boda.

             PRVA LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Obilić (Beograd) 32, Šumadija 1903 (Kragujevac) 27, Trijumf (Kragujevac) 22, Lavice Dubočica (Leskovac) 20, Jagodina 18, Kolibri (Kuršumlija) 17, Polet (Sivac) 16, Fruškogorac (Novi Sad) 4 boda.

              SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Rad (Beograd) 24, Metalmania (Kanjiža) 24, Bistrica 021 (Novi Sad) 12, Sremice (Sremska Mitrovica) 14, Radnički 1919 7, Radnički 1919 (Zrenjanin) 7, Bačka Žabalj 3 boda.
              Prvak je postao rad na osnovu više golova postignutih u gostima u međusobnim susretima sa Metalmanijom. Rezultati: Metalmania - Rad 6:3, Rad - Metalmania 3:0.

        2016/17.

              SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Poredak posle dva kruga: Crvena zvezda (Beograd) 79, Partizan (Beograd) 73, Vojvodina (Novi Sad) 59, Napredak (Kruševac) 52, Mladost (Lučani) 48, Ranički (Niš) 44, Voždovac (Beograd) 43, Javor Matis (Ivanjica) 42, Čukarički (Beograd) 40, Spartak Ždrepčeva krv (Subotica) 38, Rad (Beograd) 35, Bačka (Bačka Palanka) 27, Metalac (Gornji Milanovac) 27, Radnik (Surdulica) 25, Novi Pazar 20, Borac (Čačak) 18 bodova.
              Poredak posle plej ofa: Partizan 58, Crvena zvezda 55, Vojvodina 43, Mladost 36, Radnički (N) 32, Napredak 30, Voždovac 27, Javor Matis 22 boda.
              Poredak posle plej auta: Čukarički 32, Spartak Ždrepčeva krv 32, Rad 25, Radnik 25, Bačka 23, Borac (Č) 22, Metalac 21, Novi Pazar 17 bodova.
              Partizan se plasirao u kvalifikacije za Ligu šampiona.
              Crvena zvezda, Vojvodina i Mladost plasirali su se u kvalifikacije za Ligu Evrope.
              Status su izgubili Novi Pazar i Metalac.

              PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Mačva (Šabac) 62, Zemun 61, Sloboda (Užice) 54, Inđija 48, Bežanija (Beograd) 47, Radnički (Pirot) 43, Jagodina 41, Dinamo (Vranje ) 39, Sinđelić (Beograd) 37, Budućnost (Dobanovci) 36, Proleter (Novi Sad) 36, ČSK Pivara (Čelarevo) 34, Kolubara (Lazarevac) 32, BSK (Borča) 32, Odžaci 26, OFK Beograd 18 bodova.
              Mačva i Zemun plasirali su se u Super ligu.
              Status su izgubili OFK Beograd, Odžaci, BSK i Kolubara.

              SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Bratstvo 1946 (Prigrevica) 62, Omladinac (Novi Banovci) 60, TSC (Bačka Topola) 46, Borac (Sakule) 45, Dunav (Stari Banovci) 42, Bačka 1901 (Subotica) 41, Železničar (Pančevo) 36, Radnički (Sremska Mitrovica) 36, Vršac 35, Radnički Zrenjanin 33, Radnički (Nova Pazova) 31, Cement (Beočin) 31, Radnički (Šid) 31, Crvena zvezda (Novi Sad) 28, Sloga (Temerin) 22 boda.
              Liga igrana sa 15 klubova jer je uoči početka istupio Donji Srem (Pećinci).
              Bratstvo 1946 i Omladinac (NB) odustali su od Prve lige, pa je u viši rang otišao TSC.
              U leto 2017. iz Lige istupio Vršac.
              Status je izgubila Sloga.

              VFL - ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Dinamo (Pančevo) 77, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 75, Budućnost (Srpska Crnja) 54, Radnički (Kovin) 45, Vršac junajted 43, Vojvodina 1928 (Perlez) 42, Polet (Nakovo) 39, Proleter (Banatski Karlovac) 39, Radnički (Sutjeska) 38, Jedinstvo (Novi Bečej) 37, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 36, Sloboda (Novi Kozarci) 36, ŽAK (Kikinda) 36, Sloga (Plandište) 34, Slavija (Kovačica) 27, Dolina (Padina) 22 boda.
              Dinamo se plasirao u Srpsku ligu-Grupa Vojvodina.
              Status su izgubili Dolina i Slavija.

              PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Begej (Žitište) 82, OFK Kikinda 1909 68, Jedinstvo (Bočar) 61, Krajina (Krajišnik) 58, Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 47, Banat (Čenta) 47, Crvena zvezda (Rusko Selo) 39, Borac (Aleksandrovo) 39, Proleter 2006 (Zrenjanin) 38, Bilećanin (Sečanj) 37, Lehel (Zrenjanin) 33, Naftagas (Elemir) 33, Naftagas (Boka) 29, Mladost (Banatski Despotovac) 28, Mladost (Lukićevo) 19, Omladinac (Ravni Topolovac) 16 bodova.
              Begej se direktno plasirao u VFL-Istok.
              OFK Kikinda se plasirala kroz baraž sa predstavnikom PFL Pančevo, BAK-om iz Bele Crkve. Rezultati - 17. jun: BAK - OFK Kikinda 1909 1:1, OFK Kikinda - BAK 0:0.
              Jedinstvo (Bočar) istupilo iz takmičenja u leto 2017.
              Status izgubio Omladinac (RT).

              A LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Omladinac (Botoš) 56, Rusanda 54, OFK Stajićevo 48, Potisje 43, Radnički 1911 (Jaša Tomić) 38, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 32, Zadrugar (Lazarevo) 31, MSK (Mihajlovo) 28, Jedinstvo 2014 (Ečka) 26, Zlatica 24, ASK 23, OFK Klek 18, ŽFK Banat-Bagljaš (Zrenjanin) 14 bodova.
              Omladinac se direktno plasirao u Područnu ligu.
              Rusanda se plasirala au Područnu ligu kroz baraž sa predstavnikom MFL Kikinda-Žitište, Terekvešom, sa dve pobede, 10. juna u Melencima 5:0, 14. juna u Hetinu 1:0.
              ZŠF Petlić istupio je posle jesenjeg dela prvenstva i jedini je izgubio status.

              B LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Tamiš (Farkaždin) 33, Sloga (Jarkovac) 29, KSK Konak 1926 27, Proleter (Neuzina) 19, Mladost (Belo Blato) 15, Tisa 1933 (Taraš) 14, Borac (Zrenjanin) 10, Partizan Tomaševac 7 bodova.
              Tamiš se plasirao u A ligu.

              PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Ekonomac (Kragujevac) 60, Euro Motus (Beograd) 58, FON (Beograd) 40, Smederevo 31, Novi Pazar 30, Deus Rol Mošić (Sremska Mitrovica) 30, Nova Pazova 30, Kalča Memoris (Niš) 30, Jastrebac (Blace) 23, Metalac Kolorado (Gornji Milanovac) 20, Leteći Holanđanin (Vrbas) 16, Kopernikus SAS (Zrenjanin) 8 bodova.

              SEVERNA GRUPA DRUGE FUTSAL LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Internacional (Novi sad) 42, Viking (Ruma) 37, Forum (Vršac) 36, TFK (Temerin) 34, Kraljevićevo (Kačarevo) 16, Bečej 2003 15, Hajduk (Kula) 14, Srbobran 12, Apa futsal (Apatin) 4 boda.

              VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Tisa 31, Indijans (Inđija) 28, Sombor 8, Kikinda 2 boda.

             SUPER LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Poredak posle dva kruga:
              Poredak posle plej ofa: Spartak 34, Crvena zvezda 20, Mašinac Trejs PZP 8, Sloga Radnički 7 bodova.
              Poredak posle plej auta: Požarevac 20, Vojvodina 18, Napredak 16, Obilić 12 bodova.

             PRVA LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Rad (Beograd) 34, Trijumf (Kragujevac) 26, Polet (Sivac) 26, Lavice Dubočica (Leskovac) 21, Mačva (Šabac) 21, Šumadija 1903 (Kragujevac) 20, Kolibri (Kuršumlija) 16, Jagodina 0 bodova.

              SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Metalmania (Kanjiža) 36, Radnički 1919 (Zrenjanin) 18, Bačka Žabalj 12, Sremice (Sremska Mitrovica) 3 boda.

        2017/18.

              SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Poredak posle dva kruga: Crvena zvezda (Beograd) 77, Partizan (Beograd) 65, Čukarički (Beograd) 51, Radnički (Niš) 50, Spartak Ždrepčeva krv (Subotica) 49, Voždovac (Beograd) 47, Napredak (Kruševac) 46, Vojvodina (Novi Sad) 44, Radnik (Surdulica) 36, Zemun 35, Mladost (Lučani) 35, Mačva (Šabac) 31, Bačka (Bačka Palanka) 30, Javor Matis (Ivanjica) 25, Borac (Čačak) 23, Rad (Beograd) 21 bod.
              Poredak posle plej ofa: Crvena zvezda 60, Partizan 43, Radnički (N) 37, Spartak Ždrepčeva krv 37, Voždovac 33, Čukarički 32, Napredak 30, Vojvodina 28 bodova.
              Poredak posle plej auta: Radnik 28, Mladost 27, Zemun 26, Mačva 26, Rad 26, Bačka 25, Javor Matis 24, Borac (Č) 15 bodova.
              Crvena zvezda se plasirala u kvalifikacije za Ligu šampiona.
              Partizan, Radnički (N) i Spartak Ždrepčeva krv plasirali su se u kvalifikacije za Ligu Evrope.
              Status su izgubili Borac (Č) i Javor Matis.

              PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Proleter (Novi Sad) 65, Dinamo (Vranje) 63, Metalac (Gornji Milanovac) 47, TSC (Bačka Topola) 54, Inđija 45, Sinđelić (Beograd) 45, Bežanija (Beograd) 44, Teleoptik (Zemun) 40, Novi Pazar 40, Budućnost (Dobanovci) 38, Radnički 1923 (Kragujevac) 36, Sloboda (Užice) 34, Radnički (Pirot) 31, Temnić 1924 (Varvarin) 26, ČSK Pivara (Čelarevo) 22, Jagodina 10 bodova.
              Proleter (NS) i Dinamo (V) plasirali su u Super ligu.
              Status su izgubili Jagodina, ČSK Pivara, Temnić 1924 i Radnički (P).

              SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Bečej 1918 75, Bratstvo 1946 (Prigrevica) 62, Dinamo 1945 (Pančevo) 53, Radnički (Nova Pazova) 45, Borac (Sakule) 45, Cement (Beočin) 45, Omladinac (Novi Banovci) 44, Radnički Zrenjanin 41, Železničar (Pančevo) 39, Odžaci 39, Mladost (Bački Jarak) 37, Crvena zvezda (Novi Sad) 37, Bačka 1901 (Subotica) 36, Dunav (Stari Banovci) 36, Radnički (Sremska Mitrovica) 31, Radnički (Šid) 10 bodova.
              Bečej 1918 plasirao se u Prvu ligu.
              Status je izgubio Radnički (Š). U leto 2018. na zahtev Radničkog (SM) Liga povećana na 18 klubova.
              U leto 2018. fuzinisali su Odžavi i Hajduk 1912 (Kula).

              VFL - ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Vršac 70, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 68, OFK Kikinda 1909 54, Sloboda (Novi Kozarci) 54, Mladost (Omoljica) 49, Vojvodina 1928 (Perlez) 48, Jedinstvo (Novi Bečej) 44, Begej (Žitište) 41, Budućnost (Srpska Crnja) 41, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 39, Radnički (Sutjeska) 37, Sloga (Plandište) 35, Radnički (Kovin) 31, Proleter (Banatski Karlovac) 31, ŽAK (Kikinda) 22, Polet (Nakovo) 14 bodova.
              Vršac se plasirao u Srpsku ligu-Grupa Vojvodina.
              Status je izgubio Polet. ŽAK zadržao status jer je pobednik baraža Partizan (Uljma) odustao od VFL.

              PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

             Krajina (Krajišnik) 79, Banat (Čenta) 65, Borac (Aleksandrovo) 61, Crvena zvezda (Rusko Selo) 54, Rusanda (Melenci) 50, Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 47, Mladost (Banatski Despotovac) 42, Mladost (Lukićevo) 39, Vojvodina (Novo Miloševo) 37, Proleter 2006 (Zrenjanin) 36, Naftagas (Elemir) 35, Omladinac FAM (Botoš) 35, Lehel (Zrenjanin) 34, Bilećanin (Sečanj) 33, Vojvodina (Bašaid) 30, Naftagas (Boka) 6 bodova.
             Krajina se plasirala u VFL-Istok.
             Banat (Č) i Borac (A) igrali su baraž sa predstavnicima Područne lige Pančevo. Rezultati - 9. jun: Banat - Partizan (Uljma) 1:0, 10. jun: Borac - Dolina 0:0, 13. jun: Partizan - Banat 4:1, 14. jun: Dolina - Borac 2:1, 20. jun: Partizan - Dolina 4:0, 24. jun: Dolina - Partizan 3:1. Partizan u letnoj pauzi odustao od takmičenja u VFL:
             Status su izgubili Naftagas (B), Vojvodina (B) i Bilećanin.

              A LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Radnički 1911 (Jaša Tomić) 57, Potisje 47, OFK Klek 41, Jedinstvo 2014 (Ečka) 37, OFK Stajićevo 33, Zadrugar (Lazarevo) 33, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 31, MSK (Mihajlovo) 23, Tamiš (Farkaždin) 22, ŽFK Banat-Bagljaš (Zrenjanin) 21, ASK (Aradac) 19, Zlatica 7 bodova.
              Radnički 1911 direktno se plasirao u Područnu ligu.
              Potisje i OFK Klek uvrstili su se u baraž sa predstavnicima MFL Kikinda-Žitište za jedno mesto u Područnoj ligi. Rezultati - 9. jun: Delija (Mokrin) - Potisje 4:1, 10. jun: OFK Klek - Napredak (Banatska Topola) 4:0, 13. jun: Potisje - Delija (Mokrin) 2:1, 14. jun: Napredak - OFK Klek 1:1, 17. jun: OFK Klek - Delija 1:2, 21 jun: Delija - OFK Klek 1:1.
              Status je izgubila Zlatica.

              B LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Mladost (Belo Blato) 32, Proleter (Neuzina) 23, Sloga (Jarkovac) 17, Tisa 1933 (Taraš) 14, KSK Konak 1926 14, Borac (Zrenjanin) 14, Partizan Tomaševac 3 boda.
              Mladost se plasirala u A ligu.

              PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Ekonomac (Kragujevac) 66, Nova Pazova 49, Novi Pazar 44, FON (Beograd) 37, Internacional (Novi Sad) 33, Kalča (Niš) 31, RB (Valjevo) 23, Smederevo 22, Jastrevac (Blace) 22, Samo pravo (Beograd) 22, Pirot 16, Deus (Sremska Mitrovica) 13 bodova.
              Plej of: Internacional - FON 2:8, FON -Internacional 5:2, Kalča - Novi Pazar 7:4, Novi Pazar - Kalča 9:2, Novi Pazar - Nova Pazova 4:4, Nova Pazova - Novi Pazar 5:2, FON - Ekonomac 4:5, Ekonomac - FON 5:2, Nova Pazova - Ekonomac 1:2, Ekonomac - Nova Pazova 6:1.
              Plej aut: Vinter sport - Samo pravo 4:2, Samo pravo - Vinter sport 2:1, Vranje - Pirot 5:0, Pirot - Vranje 5:3.

              DRUGA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Ivanjica 52, Vranje 43, Vinter sport (Niš) 40, Ekonomist (Beograd) 36, Požarevac 35, SAS (Zrenjanin) 34, Srpska (Beograd) 33, Sopot 32, Metalac Kolorado (Gornji Milanovac) 31, Forum (Vršac) 30, Putinženjering (Niš) 15, Viking (Ruma) 3 boda.

              VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Bečej 2003 61, Novi Sad 44, Srbobran 38, Tisa (Novi Bečej) 35, Kraljevićevo (Kačarevo) 35, Mićko trend (Beočin) 34, Leteći Holanđanin (Vrbas) 32, Apa futsal (Apatin) 32, Hajduk (Kula) 28, Pčinja (Karavukovo) 37, Tango (Novi Sad) 12, Sombor 5 bodova.

             SUPER LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Poredak posle dva kruga: Spartak (Subotica) 39, Crvena zvezda (Beograd) 34, Mašinac (Niš) 29, Vojvodina (Novi Sad) 25, Požarevac 19, Napredak (Kruševac) 9, Sloga Radnički (Zemun) 8, Rad 1 bod.
              Poredak posle plej ofa: Crvena zvezda 15, Spartak 12, Metalac 9, Vojvodina 0 bodova.
              Poredak posle plej auta: Sloga Radnički 13, Požarevac 13, Napredak 4, Rad 1 bod.

             PRVA LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Šumadija 1903 (Kragujevac) 30, Radnički 2012 (Niš) 22, Kanjiža 17, Mačva (Šabac) 15, Lavice Dubočica (Leskovac) 14, Karađorđe (Topola) 11, Polet (Sivac) 10 bodova.
              Radnički 1919 (Zrenjanin) istupio iz takmičenja.

              SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Srem (Sremska Mitrovica) 28, Jugović (Kać) 24, Klenak 09 20, Apatin 16, Senta 10, Miletić (Mošorin) 10, Rusin (Ruski Krstur) 2, Sonta 2 boda.

        2018/19.

              SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Poredak posle dva kruga: Crvena zvezda (Beograd) 84, Radnički (Niš) 75, Partizan (Beograd) 54, Čuukarički (Beograd) 54, Mladost (Lučani) 46, Napredak (Kruševac) 41, Vojvodina (Novi Sad) 39, Proleter (Novi Sad) 38, Spartak Ždrepčeva krv (Subotica) 38, Radnik (Surdulica) 38, Voždovac (Beograd) 37, Mačva (Šabac) 32, Bačka (Bačka Palanka) 25, Rad 21, Dnamo (Vranje) 20, Zemun 18 bodova.
              Prema Propozicijama, posle drugog kruga, bodovi su deljeni sa dva (slučaju nepranog broja količnik zaokruživan na prvi naredni ceo broj).
              Poredak posle plej ofa: Crvena zvezda 60, Radnički (N) 48, Partizan 42, Čukarički 39, Mladost 34, Napredak 28, Proleter (NS) 22, Vojvodina 22 boda.
              Poredak posle plej auta: Radnik 28, Spartak Ždrepčeva krv 27, Voždovac 25, Mačva 25, Rad 23, Dinamo (V) 23, Zemun 21, Bačka (Bačka Palanka) 18 bodova.
              Crvena zvezda se plasirala u Kvalifikacije za Ligu šampiona, Radnički, Partizan i Čukarički u kvalifikacije za Ligu Evrope.
              Status su direktno izgubili OFK Bačka i Zemun, a kroz baraž Dinamo (V).

              PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Poredak posle dva kruga: TSC (Bačka Topola) 68, Javor Matis (Ivanjica) 63, Inđija 57, Zlatibor (Čajetina) 50, Radnički 1923 (Kragujevac) 49, Metalac (Gornji Milanovac) 48, Bežanija (Beograd) 45, Sinđelić (Beograd) 44, Trajal (Kruševac) 41, Žarkovo (Beograd) 41, Bečej 1918 36, Budućnost (Dobanovci) 33, Teleoptik (Zemun) 27, Borac (Čačak) 25, Sloboda (Užice) 21, Novi Pazar 17 bodova.
              Poredak posle plej ofa: TSC 53, Javor Matis 46, Inđija 39, Radnički (K) 35, Metalac 33, Zlatibor 32, Bežanija 28, Sinđelić (B) 24 boda.
              Poredak posle plej auta: Trajal 32, Budućnost (D) 32, OFK Žarkovo 31, Borac (Č) 27, Bečej 1918 26, Novi Pazar 21, Teleoptik 18, Sloboda 16 bodova.
              U Super ligu uvrstili su se TSC i Javor Matis.
              U baražu prvoligaša igrana je po jedna utakmica na terenu bolje plasiranog kluba. Rezultati - 11. maj: Inđija - Zlatibor 2:1, Radnički - Metalac 6:3 (2:2), 19. maj: Inđija - Radnički 4:1 (1:1).
              Finale baraža za Super ligu - 22. maj: Inđija - Dinamo (V) 3:0, 26. maj: Dinamo (V) - Inđija 2:0.
              Po Propozicijama status su gubila četiri kluba. U letnjoj pauzi istupili su Bežanija i Borac (Čačak). Tako je status stekao drugoplasirani klub Grupe Beograd, Kolubara (Lazarevac). Novi Pazar je ostao jer je ispunio ostale ulove. Status su izgubili Sloboda, Teleoptik i Bečej 1918.

              SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Kabel (Novi Sad) 77, Hajduk 1912 (Kula) 61, Omladinac (Novi Banovci) 52, Bratstvo 1946 (Prigrevica) 48, Bačka 1901 (Subotica) 48, Železničar (Pančevo) 46, Vršac 43, Borac (Sakule) 42, Dinamo (Pančevo) 42, Dunav (Stari Banovci) 41, Radnički Zrenjanin 40, Radnički (Sremska Mitrovica) 40, ČSK Pivara (Čelarevo) 39, Mladost (Bački Jarak) 39, Crvena zvezda (Novi Sad) 36, Cement (Beočin) 35, Radnički (Nova Pazova) 32 boda.
              Kabel se uvrstio u Prvu ligu.
              Bolji međusobni bilans odlučivao o 14. mestu.: Mladost (BJ) - ČSK Pivara 1:1, ČSK Pivara - Mladost 2:1.
              Srbobran istupio u zimskoj pauzi.
              Status su izgubili Radnički (NP), Cement, Crvena zvezda (NS), Mladost (BJ) i kroz baraž ČSK Pivara.

              VFL - ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Kozara (Banatsko Veliko Selo) 76, Vojvodina 1928 (Perlez) 62, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 48, Mladost (Omoljica) 48, Sloboda (Novi Kozarci) 45, Budućnost (Srpska Crnja) 42, Radnički (Sutjeska) 42, Begej (Žitište) 41, OFK Kikinda 1909 38, Krajina (Krajišnik) 38, Sloga (Plandište) 38, ŽAK (Kikinda) 37, Jedinstvo (Novi Bečej) 36, Proleter (Banatski Karlovac) 33, BAK (Bela Crkva) 32, Radnički (Kovin) 18 bodova.
              Kozara se direktno uvrstila u Srpsku ligu-Grpa Vojvodina.
              Vojvodina 1928 se plasirala u baraž za Srpsku ligu-Grupa Vojvodina.. Rezultati - 16. jun: Jugović (Kać) - ČSK Pivara (Čelarevo) 1:3, Sloga (Čonoplja) - Vojvodina 1928 2:2, 20. jun: ČSK Pivara - Jugović 4:0, Vojvodina - Sloga 1:1, 26. jun: ČSK Pivara - Vojvodina 1928 0:2, 30. jun: Vojvodina - ČSK Pivara 0:0.
             Status izgubili Radnički (K) i BAK.

              PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 76, Naftagas (Elemir) 72, Banat (Čenta) 58, Radnički 1911 (Jaša Tomić) 51, Mladost (Banatski Despotovac) 49, Delija (Mokrin) 47, OMladinac FAM (Botoš) 43, Mladost (Lukićevo) 39, Vojvodina (Novo Miloševo) 39, Crvena zvezda (Rusko Selo) 38, Borac (Aleksandrovo) 38, Rusanda (Melenci) 37, Polet (Nakovo) 33, Lehel (Zrenjanin) 30, Drugi oktobar (Kumane) 18, Proleter 2006 (Zrenjanin) 18 bodova.
              Crvena zvezda VS) direktno se plasirala u VFL-Istok.
              Baraž za VFL Istok igrali su Naftagas (Elemir) i Banat (Čenta) sa predstavnicima Područne lige Pančevo. Rezultati - 15. jun: Banat - Radnički (Baranda) 2:2, Naftagas - Potporanj 6:0, 19. jun: Radnički - Banat 4:6 (2:2), Potporanj - Naftagas 3:1, 26. jun: Banat - Naftagas 0:1, 30. jun: Naftagas - Banat 4:1.
              Naftagas se plasirao u VFL-Istok kroz baraž, a Banat naknadno, pošto se pojavilo i četvrto upražnjeno mesto u Srpskoj ligi.
              Međusobni bilans odlučivao je o 16. mestu: Proleter 2006 - Drugi oktobar 0:0, Drugi oktobar - Proleter 2006 3:2.
              Status je izgubio Proleter 2006.

              A LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Potisje (Knićanin) 58, OFK Klek 52, Tamiš (Farkaždin) 48, MSK (Mihajlovo) 46, OFK Stajićevo 43, ASK (Aradac) 43, Bilećanin (Sečanj) 28, Naftagas (Boka) 26, Zadrugar (Lazarevo) 25, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 20, Jedinstvo 2014 (Ečka) 19, Mladost (Belo Blato) 17, ŽFKBanat-Bagljaš (Zrenjanin) 15 bodova.
              Potisje se direktno uvrstilo u Područnu ligu.
              OFK Klek i Tamiš igrali su baraž za jedno mesto sa predstavnicima MFL Kikinda-Žitište. Rezultati - 9. jun: Roham (Nova Crnja) - OFK Klek 0:3, Tamiš- Vojvodina (Bašaid) 2:1, 13 jun: OFK Klek - Roham 5:1, Vojvodina - Tamiš 1:3, 23. jun: Tamiš - OFK Klek 0:0 (prekid u 20. minutu zbog nevremena), 29. jun: Tamiš - OFK Klek 0:2.
              OFK Klek se kroz baraž plasirao u Područnu ligu, a potom na upražneno mesto i Tamiš.
              Status je izgubio ŽFK Banat-Bagljaš.

              B LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Tabela posle drugog kruga: Zlatica 29, Tisa 1933 (Taraš) 28, Proleter (Neuzina) 21, KSK Konak 1926 15, Borac (Zrenjanin) 13, Sloga (Jarkovac) 5, Partizan Tomaševac 5 bodova.
              Na osnovu propozicija posle drugog kruga takmiečnja su nastavljena sa prenesenim bodovima u dva nivoa i igrana su još po tri kola.
              B-1 liga: Tisa 1933 (Taraš) 37, Zlatica 32, Proleter (Neuzina) 24, KSK Konak 1926 18 bodova.
              B-2 liga: Borac (Zrenjanin) 19, Sloga (Jarkovac) 8, Partizan Tomaševac 4 boda.
              Status u A ligi stekla je Tisa 1933.
              Status u A ligi naknadno je stekla Zlatica.

              PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Ekonomac (Kragujevac) 60, Nova Pazova 46, Novi Pazar 38, FON (Beograd) 37, Srpska (Novi Beograd) 33, Vinter sport (Niš) 33, Kalča (Niš) 31, Jastrebac (Blace) 30, Vranje 28, Ivanjica 26, RB (Valjevo) 18, Smederevo 2 boda .
              Plej of: Novi Pazar - Vinter sport 6:4, Vintersport -Novi Pazar 2:6, FON - Srpska 3:1, Srpska - FON 8:7, FON - Srpska 3:6.
              Nova Pazova - Novi Pazar 0:5, Novi Pazar - Nova Pazova 4:1, Ekonomac - Srpska 6:0, Srpska - Ekonomac 2:7.
              Ekonomac - Novi Pazar 3:0, Novi Pazar - Ekonomac 3:3, Ekonomac - Novi Pazar 8:2.
              Plej aut: Jastrebac - SAS 4:3, SAS - Jastrebac 6:5, Jastrebac - SAS 5:1, Zufo - Vranje 2:4, Vranje - Zufo 5:2.
              Status su izgubili direktno Smederevo, PB i Ivanjica.

              DRUGA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Zemun samo pravo 41, Zufo (Bujanovac) 39, Ekonomac II (Kragujevac) 35, SAS (Zrenjanin) 34, Banjica (Beograd) 34, Sopot 28, Bečej 28, Požarevac 24, Kolubara (Lazarevac) 22, Ekonomist (Beograd) 20, Pirot 9.
              Pred početak prvenstva Deus futsal istupio iz takmičenja, pa je Liga igrana sa 11 klubova.
              O četvrtom mestu odlučivao je međusobni skor. Rezultati: SAS - Banjica 7:4, Banjica - SAS 4:2.

              VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Grupa Zapad: Leteći Holanđanin (Vrbas) 35, Apa futsal (Apatin) 31, Pčinja (Karavukovo) 27, Novi sad 22, Mićko trend (Novi Sad) 20, Leteći Bajmočanin (Bajmok) 19, Hajduk (Kula) 6, Tango (Novi Sad) 3 boda.
              Grupa Istok: Tisa (Novi Bečej) 30, Dinamo (Pančevo) 24, Forum (Vršac) 21, Viking (Ruma) 20, Kraljevićevo (Kačarevo) 10, Indijans (Inđija) 10, Kikinda 8 bodova.
              Prve četiri ekipe Zapada i Istoka prenele su rezultate iz međusobnih susreta i odigrale još po osam utakmica sa timovima iz suprotne grupe.
              Poredak posle plej ofa: Tisa 36, Dinamo 26, Leteći Holanđanin 23, Apa futsal 19, Pčinja 18, Viking 17, Forum 15, Novi Sad 8 bodova.
              Poredak posle plej auta: Kikinda 17, Kraljevićevo 12, Hajduuk 6, Mićko trend 6, Leteći Bajmočani 3, Tango 3 boda.
              Tisa je stekla status u Drugoj futsal ligi.

             SUPER LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Spartak (Subotica) 33, Crvena zvezda (Beograd) 21, Sloga (Zemun) 21, Mašinac Trejs PZP (Niš) 21, Vojvodina (Novi Sad) 9, Požarevac 8, Radnički 1923 (Kragujevac) 7, Napredak (Kruševac) - 1 bod (istupio).
              Plej of: Spartak 31, Sloga 15, Mašinac Trejs PZP 14, Crvena zvezda 7.
              Plej aut: Požarevac 15, Vojvodina 13, Radnički 1923 7 bodova.
              Status je izgubio Napredak.

             PRVA LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Zemun 50, Kanjiža 47, Mačva (Šabac) 29, Rad (Beograd) 28, Lavice Dubočica (Leskovac) 26, Radnički 2012 (Niš) 24, Polet (Sivac) 18, Kolubara (Lazarevac) 16, Karađorđe (Topola) 12, Kolibri (Kuršumlija) 10 bodova.
              Zemun se uvrstio u Super ligu.
              Polet (Sivac) istupio iz takmičenja.
              Status su izgubili Kolibri i karađorđe.

              SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Zvezda B 2018 (Beograd) 30, Spartak doo (Subotica) 16, Stajićevo 2017 15, Moskva (Novi Sad) 14, Nova kolonija (Kovin) 8, Banat (Vršac) 4 boda.
              Zvezda B 2018 i Spartak doo uvrstili su se u u Prvu ligu.

        2019/20.

              SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Crvena zvezda (Beograd) 78, Partizan (Beograd) 64, Vojvodina (Novi Sad) 62, TSC (Bačka Topola) 59, Radnički (Niš) 52, Čukarički (Beograd) 51, Spartak Ždrepčeva krv (Subotica) 46, Voždovac (Beograd) 45, Mladost Lučani) 43, Napredak (Kruševac) 33, Radnik (Surdilica) 31, Proleter (Novi Sad) 30, Javor Matis (Ivanjica) 28, Inđija 25, Rad (Beograd) 15, Mačva (Šabac) 13 bodova.
              Crvena zvezda se plasirala u kvalifikacije za Ligu šampiona.
Partizan, Vojvodina i TSC plasirali su se u kvalifikacije za Ligu Evrope.
              FSS je odlučio da se zbog prolećnog prekida prvenstva izazvanog pandemijom takmičenje u Super ligi i u Prvoj ligi završe sa 30 kola, bez plej ofa i plej auta.
              Zbog vanredne situacije, FSS je povećao Super ligu na 20 članova.

              PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Zlatibor (Čajetina) 54, Grafičar (Beograd) 54, Bačka (Bačka Palanka) 53, Metalac (Gornji Milanovac) 53, Kolubara (Lazarevac) 47, Radnički (Pirot) 43, Kabel (Novi Sad) 42, Radnički 1923 (Kragujevac) 42, Žarkovo 40, Novi Pazar 40, Dinamo (Vranje) 37, Zemun 33, Trajal (Kruševac) 31, Sinđelić (Beograd) 25, Budućnost (Dobanovci) 22, Smederevo 22 boda.
              Status u Super ligi stekli su Zlatibor, Bačka i Metalac, a posle odustajanja Grafičara, naknadnom odlukom i Novi Pazar.
              U vanrednoj situaciji FSS je povećao Prvu ligu na 18 članova. Zbog kazne odlučeno je da Smederevo ne može da ostane u Ligi. u leto 2020. od takmičenja je odustao Sinđelić (Beograd).
              Status u Prvoj ligi stekli su prvaci četiri grupe Srpske lige, Železničar (Pančevo), IMT (Beograd), Borac 1926 (Čačak) i Jagodina.
              Vanrednom odlukom FSS iz trećeg ranga prošli su: Vojvodina - 10. Radnički (Sremska Mitrovica), Zapad - 7. Loznica, 11. Sloga (Kraljevo), Istok - 12. Dubočica (Leskovac).

              SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Železničar (Pančevo) 47, Bačka 1901 (Subotica) 34, Radnički Zrenjanin 32, Vršac 29, Dinamo (Pančevo) 26, Radnički 1912 (Sombor) 26, Bratstvo 1946 (Prigrevica) 26, Bečej 1018 25, Omladinac (Novi Banovci) 22, Radnički (Sremska Mitrovica) 22, Prvi maj (Ruma) 19, Borac (Sakule) 19, Vojvodina 1928 (Perlez) 17, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 13, Hajduk 1912 (Kula) 12, Dunav (Stari Banovci) 9 bodova.
              Prvenstvo je prekinuto posle 17 kola. FSS je ozvaničio kraj svih takmičenja ispod prva dva ranga sa rezultatima postignutim do 15. marta.
              Železničar se uvrstio u Prvu ligu, a naknadno odlukom FSS i Radnički (SM).
              Liga je povećana na 20 članova. Status su stekli prvaci tri grupe VFL, Sloboda (Novi Kozarci), Sloga (Čonoplja i Mladost (Novi Sad), a odlukom FS Vojvodine iz grupe Sever - 2. Stari grad (Bačka Palanka), 4. Tisa (Adorjan), iz Grupe Jug - 7. Jedinstvo (Stara Pazova).

              VFL-ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Sloboda (Novi Kozarci) 41, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 40, Mladost (Omoljica) 34, Naftagas (Elemir) 33, Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 29, Krajina (Krajišnik) 24, Budućnost (Srpska Crnja) 24, Sloga (Plandište) 23, Proleter (Banatski Karlovac) 23, OFK Kikinda 1909 22, Borac (Starčevo) 22, ŽAK (Kikinda) 20, Banat (Čenta) 17, Jedinstvo (Novi Bečej) 16, Radnički (Sutjeska) 11, Begej (Žitište) 10 bodova.
             Prvenstvo je prekinuto posle 17 kola.
             Sloboda se uvrstila u Srpsku ligu - Grupa Vojvodina.
             Liga je povećana na 18 članova. Status su stekli prvak PFL Zrenjanin, Omladinac FAM (Botoš) i prvak PFL Pančevo, Jedinstvo (Vlajkovac), a odlukom FS Vojvodine iz PFL Pančevo i drugoplasirani Radnički (Kovin)

              PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

             Omladinac FAM (Botoš) 46, Potisje (Knićanin) 38, Mladost (Lukićevo) 36, Crvena zvezda (Rusko Selo) 35, Lehel (Zrenjanin) 28, Rusanda (Melenci) 26, OFK Klek 25, Delija (Mokrin) 25, Mladost (Banatski Despotovac) 23, Drugi oktobar (Kumane) 23, Vojvodina (Novo Miloševo) 22, Borac (Aleksandrovo) 21, Tamiš (Farkaždin) 19, Polet (Nakovo) 16, Jedinstvo (Bočar) 8, Radnički 1911 (Jaša Tomić 0 bodova.
             Prvenstvo je prekinuto posle 17 kola.
             Omladinac FAM se uvrstio u VFL-Istok.

              A LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              ASK (Aradac) 28, MSK (Mihajlovo) 23, Zadrugar (Lazarevo) 20, Tisa 1933 (Taraš) 19, Jedinstvo 2014 (Ečka) 16, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 15, Bilećanin (Sečanj) 13, Naftagas (Boka) 12, OFK Stajićevo 11, Mladost (Belo Blato) 3, Zlatica 0 bodova.
               Status u Područnoj ligi stekao je ASK.
               Odlukom FSP Zrenjanin na upražnjeno mesto naknadno je u Područnu ligu uvršten MSK.

              B LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              ŽFK Banat-Bagljaš (Zrenjanin) 28, Proleter (Neuzina) 25, KSK Konak 1926 11, Borac (Zrenjanin) 9, Partizan Tomaševac 8, Sloga (Jarkovac) 5 bodova.
              Odigrano je 10 jesenjih kola.
              Status u A ligi stekao je ŽFK Banat-Bagljaš.

              PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Crvena zvezda (Beograd) 40, Novi Pazar 32, FON (Beograd) 31, Vinter sport (Niš) 31, Vranje 16, Kalča (Niš) 15, Zemun samo pravo 15, Ekonomac (Kragujevac) 11, Nova Pazova 6, Jastrebac (Blace) 5 bodova.
              Odigrano 14. kola.

              DRUGA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Konjarnik (Beograd) 36, Ivanjica 34, Zufo (Bujanovac) 33, Banjica (Beograd) 27, Bečej 27, Metalac Kolorado (Gornji Milanovac) 27, Tisa (Novi Bečej) 26, Sopot 22, RB (Valjevo) 16, Smderevo 14, Radnički 2010 (Niš) 6 bodova.
              Prvenstvo završeno sa nekompletnim 17. kolom.

              VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Grupa Zapad: Leteći Golanđanin (Vrbas) 29, Novi Sad 25, ŽAK Junior (Sombor) 24, Leteći Bajmočani (Bajmok) 22, Hajduk (Kula) 9, Fontana (Futog) 2, Tango (Novi sad) 2 boda.
              Odigrano 13 kola.
              Grupa Istok: Forum (Vršac) 20, Dinamo (Pančevo) 19, Kikinda 14, Kraljevićevo 8Kačarevo) 9, Indijans (Inđija) 10, Viking Ruma) 4 boda.
              Odigrano devet kola.

             SUPER LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Spartak (Subotica) 42 boda, Sloga Zemun 28, Crvena zvezda (Beograd) 25, Mašinac Trejs (Niš) 23, Vojvodina (Novi Sad) 19, Radnički 1923 (Kragujevac) 12, Zemun 12, Požarevac 1 bod.
              Odigrano 14 kola.

             PRVA LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Kolubara (Lazarevac) 28, TSC (Kanjiža) 25, Zvezda B 2018 (Beograd) 18, Rad (Beograd) 15, Lavice Dubočica (Leskovac) 13, Napredak junior 2018 (Kruševac) 13, Majdanpek 10, Spartak doo (Subotica) 9, Mačva (Šabac) a 9, Radnički 2012 (Niš) 6 bodova.
              Odigrano 10 kola.

              SEVERNA GRUPA DRUGE ŽENSKE LIGE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Moskva (Novi Sad) 9, Lehel (Zrenjanin) 7, Stajićevo 2017 5, Nova kolonija (Kovin) 4, Banat (Vršac) 3 boda.
              Polet (Sivac) istupio pred početak prvenstva.
              Odigrano pet kola.

 

 

(c) Fudbalski savez Grada Zrenjanin, Karađorđev trg 100, 23000 Zrenjanin