Kontakt

Razvoj

bOrganizacija












 


         
Kup 2012/13.


                              Srbija

Borac (Č) - Javor (I) .... 0:0 11m 4:5
Rad - Jagodina ........................... 0:1
Spartak ZV - Vojvodina 1:1 11m 3:5
C. zvezda - OFK Beograd .......... 1:3

Javor - Jagodina ......................... 1:0
Vojvodina - OFK Beograd ......... 1:0
Jagodina - Javor ......................... 4:1

OFK Beograd - Vojvodina ......... 1:1

Jagodina - Vojvodina ................. 1:0

                              Banat

           Eliminacije za 1 /16 finala

Dunav (St. Banovci) - Banat ..... 3:1

                           
                Radnički (Sutjeska)

         U Kupu FSP Zrenjanin sutje-
ščanski Radnički pobedio je na
svom terenu ekipu Bilećanina iz Sečnja 3:0, zatim parforfe u Čest-eregu Napretka 3:0 i u finalu 21. maja 2013. u Sutjesci, Kikindu
3:1.
         Na nivou FS Vojvodine igrao
je u Sutjesci sa somborskim Ra-dničkim, osminu finala, 29. maja
i izgubio 1:3.

          Kup 2013/14.


                              Srbija

C. zvezda - Vojvodina .....,,,,,,,,, 1:3
Spartak - Partizan .................... 2:0
Jagodina - Donji Srem ........... 4:1
Sloboda (U) - OFK Beograd .. 0:2

Vojvodina - Spartak ................. 1:0
OFK Beograd - Jagodina ....... 1:2
Spartak - Vojvodina ................. 0:1
Jagodina - OFK Beograd ....... 2:0

Vojvodina - Jagodina .............. 2:0

                             
Banat


           Eliminacije za 1 /16 finala

Novi Sad - Banat ....... 0:0 11m 4:5
                          1/16 finala
Radnički (Kg) - Banat ............... 1:0


          Kup 2014/15.

                              Srbija

Čukarički - Vojvodina ................ 2:1
Rad - Partizan ............................ 0:1
Radnički (N) - Jagodina ........... 0:1
Voždovac - Spartak .................... 2:1

Čukarički - Voždovac ................. 2:0
Voždovac - Čukarički ................. 1:4
Partizan - Jagodina ................... 3:0
Jagodina - Partizan ................... 0:2

Čukarčki - Partizan .................... 1:0

                              Banat


Bačka 1901 (S) - Banat 4:6 (1:1)


      Kup FSG Zrenjanin

                            2012/13.

Mladost (Lukićevo) - Radnički ... 0:3
Radnički (Sutjeska) - Mladost ... 1:3

                            2013/14.

Naftagas (E) - Vojvodina 1928 0:0
Vojvodina 1928 (P) - Naftagas 2:0

                            2014/15.
                  
Proleter 2006 - Radnički Zrenj. 0:0
Radnički Zrenj. - Proleter 2006 2:0


                            2015/16.
                  
Naftagas (E) - Mladost (BD) .... 0:2
Mladost (BD) - Naftagas (E) .... 4:1


                            2016/17.
                  
MSK - Krajina ............................. 0:3
Krajina - MSK ............................. 5:1

                            2017/18.
                  
Krajina - Rusanda .................... 3:0
Rusanda - Krajina .................... 2:0


                            2018/19.
                  
Omladinac FAM - Rusanda .... 0:2
Rusanda - Omladinac FAM .... 0:1

                            2019/20.
                  
Tamiš - Omladinac FAM ......... 0:1
Omladinac FAM - Tamiš ........ 4:0

 

                                                SISTEM TAKMIČENJA 2020.-2026.


              Zbog pandemije u leto 2020. lige su proširivane, a već za sledeću sezonu FSS je odlučio da se lige u prva tri ranga ponovo igraju sa po 16 klubova. FSV je odlučio da isti broj bude i za takmičenja u četvrtom i petom stepenu.

        2020/21.

              SUPER LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Crvena zvezda (Beograd) 108, Partizan (Beograd) 95, Čukarički doo (Beograd) 74, Vojvodina (Novi Sad) 71, TSC (Bačka Topola) 58, Radnik (Surdulica) 55, Mladost (Lučani) 54, Proleter (Novi Sad) 53, Metalac (Gornji Milanovac) 52, Spartak (Subotica) 52, Napredak (Kruševac) 50, Novi Pazar 49, Radnički (Niš) 49, Voždovac (Beograd) 48, Rad (Beograd) 48, Javor Matis (Ivanjica) 46, Inđija 35, Zlatibor (Čajetina) 29, Mačva (Šabac) 25, OFK Bačka (Bačka Palanka) 16 vodova.
              Crvena zvezda se plasirala u kvalifikacije za Ligu Evrope.
              Partizan, Čukarički doo i Vojvodina plasirali su u kvalifikacije za Ligu konferencija.
              Rezultati međusobnih utakmica: Rad - Voždovac 1:3, Voždovac - Rad 0:1. Na osnovu toga Voždovac je sačuvao status.
              Status su izgubili OFK Bačka, Mačva, Zlatibor, Inđija, Javor Matis i Rad.

              PRVA LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Radnički 1923 (Kragujevac) 69, Kolubara (Lazarevac) 69, Kabel (Novi Sad) 65, IMT (Novi Beograd) 60, Loznica 54, OFK Žarkovo (Beograd) 53, RFK Grafičar (Beograd) 51, Budućnost (Dobanovci) 50, Radnički (Sremska Mitrovica) 47, Železničar (Pančevo) 44, Radnički (Pirot) 39, GFK Dubočica (Leskovac) 39, Dinamo (Vranje) 38, Borac 1926 (Čačak) 36, Trajal (Kruševac) 35, GFK Jagodina 29, Zemun 27, Sloga (Kraljevo) 26 bodova.
              Radnički 1923 i Kolubara plasirali su se u Super ligu.
              Status su izgubili Sloga, Zemun, GFK Jagodina, Trajal, Borac 1926, Dinamo, GFK Dubočica i Radnički (P).
              Baraž su igrali prvaci četiri grupe Srpske lige. Rezultati: Sloga (Požega) - Timok (Zaječar) 0:1, Timok - Sloga 1:1, Mladost GAT (Novi Sad) - Teleoptik (Zemun) 1:1, Teleoptik - Mladost GAT 1:2. Timok i Mladost GAT plasirali su se u Prvu ligu Srbije.

              SRPSKA LIGA - GRUPA VOJVODINA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Mladost (Novi Sad) 94, OFK Vršac 77, Radnički 1912 (Sombor) 75, OFK Bečej 1918 65, Borac (Sakule) 65, Omladinac (Novi Banovci) 61, Radnički Zrenjanin 60, Tisa (Adorjan) 58, 1. maj Ruma 58, Feniks 1995 (Stara Pazova) 57, OFK Stari Grad (Bačka Palanka) 56, Hajduk 1912 (Kula) 55, Dinamo 1945 (Pančevo) 55, Jedinstvo (Stara Pazova) 49, Bačka 1901 (Subotica) 41, Sloboda (Novi Kozarci) 36, Sloga (Čonoplja) 28, Kozara (Banatsko Veliko Selo) 26, Dunav (Stari Banovci) 25, Vojvodina 1928 (Perlez) 20 bodova.
              Mladost se kroz baraž plasirala u Prvu ligu.
              Status su izgubili Vojvodina 1928, Dunav, Kozara, Sloga, Sloboda i Bačka 1901.

              VFL-ISTOK IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
              
              OFK Kikinda1909 75, Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) 69, Naftagas (Elemir) 62, Omladinac FAM (Botoš) 54, Mladost (Omoljica) 53, Borac (Starčevo) 53, OFK Proleter (Banatski Karlovac) 51, Jedinstvo (Vršac) 49, OFK Begej (Žitište) 49, Sloga (Plandište) 45, Crvena zvezda (Vojvoda Stepa) 44, Radnički (Kovin) 43, Budućnost (Srpska Crnja) 42, Radnički (Sutjeska) 28, ŽAK (Kikinda) 27, Banat (Čenta) 26, Krajina (Krjišnik) 13 bodova.
              U zimskoj pauzi istupilo Jedinstvo (Novi Bečej).
              OFK Kikinda 1909 plasirala se u u Srpsku ligu-Grupa Vojvodina.
              Status su izgubili Krajina, Banat, ŽAK, Radnički (S), Budućnost i Radnički (K).

              PODRUČNA LIGA ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

             Crvena zvezda (Rusko Selo) 84, Mladost (Banatski Despotovac) 60, Polet (Nakovo) 57, Borac (Aleksandrovo) 54, Delija (Mokrin) 50, Rusanda (Melenci) 49, Vojvodina (Novo Miloševo) 49, Vojvodina (Bašaid) 48, ASK (Aradac) 48, Mladost (Lukićevo) 48, MSK (Mihajlovo) 47, Potisje (Knićanin) 47, Radnički 1911 (Jaša Tomić) 42, Drugi oktobar (Kumane) 39, Tamiš (Farkaždin) 22, OFK Klek 19, Lehel (Zrenjanin) 5 bodova.
             Jedinstvo (Bočar) istupilo posle 12. kola
             Crvena zvezda se plasirala u VFL-Istok.
             Baraž za VFL - istok: Polet (Idvor) - 20. juna: Mladost (Banatski Despotovac) 3:0, 24. juna: Mladost - Polet 0:0
             Rezultati međusobnih utakmica: Potisje - MSK 1:1, MSK - Potisje 3.1. MSK zbog toga bolje plasiran i čekao ishod baraža.
             Status su izgubili Lehel, OFK Klek, Tamiš, Drugi oktobar, Radnički 1911, Potisje i MSK.

              A LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin) 44, Zadrugar (Lazarevo) 38, OFK Gradnulica (Zrenjanin) 28, Mladost (Belo Blato) 24, Bilećanin (Sečanj) 24, Naftagas (Boka) 21, Tisa 1933 (Taraš) 18, OFK Stajićevo 10, Zlatica 0 bodova.
              Pred početak prolećnog dela Jedinstvo 2014 (Ečka) istupilo iz takmičenja.
              ŽFK Banat Bagljaš plasirao se u Područnu ligu.
              Status je izgubila Zlatica.

              B LIGA FSG ZRENJANIN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


              Partizan Tomaševac 43, Borac (Zrenjanin) 33, Sloga (Jarkovac) 16, Proleter (Neuzina) 16, KSK Konak 1926 9 bodova.
              Liga igrana četvorokružno.
              Partizan Tomaševac uvrstio se u A ligu.

              PRVA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              FON (Beograd) 44, Novi Pazar 38, Vranje 35, Vinter sport (Niš) 27, Konjarnik (Beograd) 25, Kalča (Niš) 23, Zemun samo pravo 23, Crvena zvezda (Beograd) 19, Nova Pazova 15, Ekonomac (Kragujevac) 14 bodova.
              Plej of:
              Vranje - Kalča 7:2, Kalča - Vranje 0:9, Vinter sport - Konjarnik 0:8, Konjarnik - Vinter sport 5:0.
              FON - Konjarnik 5:2, Konjarnik - FON 4:4 (11.12), Novi Pazar - Vranje 0:2, Vranje - Novi Pazar 3:5, Novi Pazar - Vranje 3:0.
              FON - Novi Pazar 5:2, FON - Novi Pazar 6:5, Novi Pazar - FON 5:4, Novi Pazar - FON 8:5, FON - Novi Pazar 5:3.
Plej aut:
              Nova Pazova - Ivanjica 1:0, Ivanjica - Nova Pazova 6:4, Nova Pazova - Ivanjica 2:4
              Crvena zvezda - Loznica Grad 2018 1:4, Loznica Grad 2018 - Crvena zvezda 8:0.
              Status izgubio Ekonomac, pa kroz plej aut Nova Pazova i Crvena zvezda.

              DRUGA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Bečej 52, Loznica Grad 2018 46, Ivanjica 46, Jastrebac (Blace) 45, Tisa (Novi Bečej) 34, Leskovac 33, SAS (Zrenjanin) 30, Palež (Obrenovac) 27, Banjica (Beograd) 22, Forum (Vršac) 21, Zufo (Bujanovac) 13, Metalac Kolorado (Gornji Milanovac) 10 bodova.
              Bečej se plasirao u Prvu ligu, a kroz baraž su prošli Loznica Grad 2018 i Ivanjica.
              Status su izgubili Metalac Kolorado, Zufo, Forum i Banjica. Ligu su popunila četiri prvaka iz nižeg ranga.

              VOJVOĐANSKA FUTSAL LIGA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Istok: Novi Sad 30, Dinamo (Pančevo) 19, Indians 2013 (Inđija) 15, Kraljevićevo (Kačarevo) 13, Kikinda 7, Viking (Ruma) 4 boda.
              Zapad: ŽAK junior (Sombor) 33, Leteći Holanđanin (Vrbas) 30, Spartak (Subotica) 21, Tango (Novi Sad) 16, Hajduk (Kula) 13, leteći Bajmočanin (Bajmok) 10, Fortuna (Futog) 0 bodova.
              Igran je plej of sa po četiri ekipe i kup sistemom. Rezultati finala: Spartak - Novi Sad 1:7, Novi Sad - Spartak 11:2.
              Novi Sad se plasirao u Dtugu ligu.

             SUPER LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Poredak posle dva kruga: Spartak (Subotica) 52, Mašinac Trace (Niš) 40, Crvena zvezda (Beograd) 34, Sloga Zemun 34, TSC 23, Požarevac 21, Vojvodina (Novi Sad) 21, Zemun 12, Radnički 1923 (Kragujevac) 12, Kolubara (Lazarevac) 7 bodova.
              Poredak posle plej ofa: Spartak 70, Mašinac Trace 48, Crvena zvezda 41, Sloga Zemun 35 bodova.
              Poredak posle plej auta: Požarevac 37, TSC 32, Vojvodina 30, Zemun 13 bodova.
              Super liga u leto 2021. smanjena na osam klubova. Rezultati baraža: Mačva (Šabac) - Vojvodina (Novi Sad) 0:5, Vojvodina - Mačva 7:1.

             PRVA LIGA - ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Zvezda B 2018 (Beograd) 61, Mačva (Šabac) 53, Spartak doo (Subotica) 44, Napredak junior 2018 (Kruševac) 42, Lavice Dubočica (Ledskovac) 34, Jedinstvo 2014 (Pirot) 30, Moskva (Novi Sad) 29, Majdanpek 28, Loznica 23, Radnički 2012 (Niš) 16, Heroj Polet (Jajinci) 12, Rad (Beograd) 6 bodova.
              
Zvezda B 2018 plasirala se u Super ligu.
             
Prva liga u leto 2021. smanjena na 10 klubova.

              SEVERNA GRUPA DRUGE LIGE -ŽENE IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              Proleter (Zrenjanin) 28, Stajićevo 2017 25, Banat (Vršac) 15, Nova kolonija (Kovin) 9, Voša AS (Novi Sad) 9, Voja Gačić (Pančevo) 3 boda.
              Prvaci Druge lige Sever, Zapad i Jug i predstavnik grupe Beograd, učestvovali su baražu. Rezultati: Proleter - Karađorđe (Topola) 1:2 (23. maj), Karađorđe - Proleter 1:1 (29. maj), Levač (Rekovac) - Vinča 5:0, Vinča - Levač 0:4.

 

 

(c) Fudbalski savez Grada Zrenjanin, Karađorđev trg 100, 23000 Zrenjanin