Kontakt

Razvoj

bOrganizacija

 

          Kup 2006/07.

                              Srbija

Banat (Zrenjanin) - Bežanija ..... 1:0 Čukarički Stankom - C. zvezda .. 0:2
Mladost (Apatin) - Partizan ......... 0:3
Radnički (Pirot) - Vojvodina ....... 1:2

Crvena zvezda - Partizan ............ 1:0
Vojvodina - Banat ........................ 1:0

Crvena zvezda - Vojvodina ..........2:0

                              Banat

                          1/16 finala
Timok (Zaječar) - Banat ............. 0:1
                           1/8 finala
Banat - Napredak ........ 1:1 (11m B)


          Kup 2007/08.

                              Srbija

OFK Beograd - Javor 2:2 (11m B)
Čukarički -C. zvezda 1.1 (11m CZ)
Zemun - Banat ............................ 1:0
Partizan - Sinđelić (Niš) ............. 5:1

Zemun - OFK Beograd 1:1 (11m Z)
Crvena zvezda - Partizan ............ 2:3

Zemun - Partizan ......................... 0:3

                              Banat

                          1/16 finala
Banat - Sevojno ............................3:2
                           1/8 finala
Radnički (Niš) - Banat ................ 0:1


          Kup 2008/09.

                              Srbija

Hajduk (Beograd) - Partizan ...... 0:4
Napredak - Sevojno .... 1:1 (11m S)
Banat - OFK Beograd ................. 1:0
Crvena zvezda - Smederevo ...... 4.1

Sevojno - Crvena zvezda ............ 2.1
Partizan - Banat ........................... 1:0

Partizan - Sevojno ........................ 3:0

                              Banat

                          1/16 finala
Banat - Zemun ............................. 4:0
                           1/8 finala
Javor Habitfarm (Ivanj.) - Banat 0:2


          Kup 2009/10.

                              Srbija

Jagodina - Partizan ..................... 1:2
C. zvezda-Spartak Zlatibor voda 3:2
Vojvodina - Smederevo .............. 1:0
Borac (Čačak) - OFK Beograd .. 0:2

Crvena zvezda - OFK Beograd... 1:0
Partizan - Vojvodina .................... 1:3

Crvena zvezda - Vojvodina ......... 3:0

                              Banat

                          1/16 finala
Radnički (Svilajnac) - Banat ...... 1:3
                           1/8 finala
Banat - Spartak Zlatibor voda .... 0:2


          Kup 2010/11.

                              Srbija

Sloboda Sevojno point (Užice) - Spartak Zlatibor voda (S) ........... 3:2
Vojvodina - Jagodina .................. 1:0
C. zvezda - Teleoptik (Zemun) .. 2:1
Sinđelić (Niš) - Partizan ............. 0:4

Partizan - Crvena zvezda ..... 2:0 0:1
Sloboda PS - Vojvodina ...... 1:2 0:1

Vojvodina - Partizan .. 0:3 (par forfe)

                              Banat

Donji Srem (Pećinci) - Banat .... 3:2


          Kup 2011/12.

                              Srbija

OFK Beograd - Partizan ............. 0:2
Crvena zvezda - Smederevo ..... 4:0
Vojvodina - Javor (Ivanjica) ....... 1:0
Borac - Spartak (S) .. 0:0 (11 m 4:2)

C. zvezda - Partizan .............. 2:0 2:0
Borac - Vojvodina ................. 0:0 1:0

Crvena zvezda - Borac (Čačak) 2:0
(finale odigrano u Kruševcu)

                              Banat

                          1/16 finala
Banat - BSK (Borča) ................... 2:0
                            1/8 finala
Crvena zvezda - Banat ............... 1:0


      Kup FSO Zrenjanin

                              2006.

Zadrugar - Mladost Univer. luks 4:2
Mladost Univer. luks - Zadrugar 2:2

                              2007.

Naftagas (Elemir) - Radnički .. 1:1
Radnički (Zrenjanin)-Naftagas 0:3

                              2008.

Naftagas (Boka) - Potisje ........ 1:0
Potisje (Knićanin) - Naftagas .. 5:2


      Kup FSG Zrenjanin

                              2009.

Naftagas (Boka) - Mladost UL .. 1:1
Mladost Univ. luks - Naftagas .. 2:1

            Zbog loših vremenskih
uslova finalisti su se dogovorili da odigraju po jednu utakmicu u
martu 2010. i 2011. godine.

                              2010.

Mladost Univ. luks - Zadrugar ... 1:4

                              2011.

Borac (Zrenjanin) - Bilećanin ..... 3:1

                              2012.

Potisje (Knićanin) - Lehel ........... 0:1
Lehel (Mužlja) - Potisje ................ 0:1
                  jedanaesterci 0:3

 

 

                                                            SALDO SRBIJA


                                                                                                             SUPER LIGA


            UČEŠĆA U TAKMIČENJU IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Super liga Srbije formirana je 2006. godine. Startovala je sa 12 klubova, a od 2009. godine igrana je sa 16 članova. Status je imal0 35 klubova. Učešća:

            15 - Partizan (Beograd), Crvena zvezda (Beograd), Vojvodina (Novi Sad)
            13 - Rad (Beograd)
            12 - Spartak (Subotica), Čukarički (Beograd)
            11 - Javor (Ivanjica)
            10 - OFK Beograd, Borac (Čačak), Napredak (Kruševac)
            9 - Radnički (Niš), Voždovac
            8 - Jagodina, Mladost (Lučani)
            7 - Hajduk (Kula) , Novi Pazar
            6 - Smederevo, Radnik (Surdulica), Metalac (Gornji Milanovac)
            4 - Sloboda (Užice), Radnički 1923 (Kragujevac), BSK (Borča), Bačka (Bačka Palanka), Mačva (Šabac)
            3 - Banat (Zrenjanin), Donji Srem (Pećinci), Zemun, Proleter (Novi Sad), Inđija
            2 - Bežanija (Novi Beograd), TSC (Bačka Topola)
            1 - Mladost (Apatin), Mladi radnik (Požarevac), Dinamo (Vranje), Zlatibor (Čajetina)

            BODOVI IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Crvena zvezda 1195, Partizan 1135, Vojvodina 854, Čukarički 581, Spartak ŽK 538, Rad 493. Radnički (N) 476, Javor Matis 430, Napredak 414, OFK Beograd 400, Voždovac 399, Mladost (L) 383, Borac 356, Jagodina 321, Novi Pazar 263, Radnik 260, Hajduk (K) 252, Metalac 210, Smederevo 192, Sloboda 167, Radnički 1923 129, Proleter (NS) 127, BSK (Borča) 126, Bačka 125, Mačva 123, TSC 120, Banat 101, Donji Srem 92, Inđija 86, Zemun 80, Bežanija 67, Mladost (A) 41, Dinamo (V) 33, Zlatibor 29, Mladi radnik 25 bodova.

             ŠAMPIONI IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

              8 - Partizan
              7 - Crvena zvezda

            OSVAJAČI KUPA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            7 - Partizan
            4 - Crvena zvezda
            2 - Vojvodina
            1 - Jagodina
            1 - Čukarički
            












 

(c) Fudbalski savez Grada Zrenjanin, Karađorđev trg 100, 23000 Zrenjanin