Opšte A liga B liga Kup Lige mladih



A LIGA

Rusanda 50, Omladinac (B) 50, OFK Stajićevo 45...


REZULTATI 24. KOLA

 

Lazarevo Zadrugar ŽFK Banat Bagljaš
3:0
Zrenjanin OFK Gradnulica Potisje (Knićanin)
3:3
Stajićevo OFK Stajićevo Rusanda (Melenci)
1:2
Botoš Omladinac Jedinstvo 2014 par forfe
3:0
Zlatica Zlatica MSK (Mihajlovo)
5:2
Klek OFK Klek ASK (Aradac)
5:3
  Slobodan Radnički 1911 (Jaša Tomić)

Utakmica Omladinac - Jedinstvo 2014 prekinuta je u 38. minutu pri rezultatu 2:1 jer su gosti ostali sa sedam igrača
Prvak ide u A ligu, drugoplasirani igra baraž sa predstavnikom MFL Žitište - Kikinda. Međusobni susreti: Omladinac - Rusanda 3:2, Rusanda - Omladinac 0:0.
Omladinac 0:0.



TABELA




1 Rusanda Melenci 22 15 5 2 59:15 50
2 Omladinac Botoš 22 15 5 2 56:21 50
3. OFK Stajićevo Stajićevo 22 14 3 5 56:26 45
4. Radnički 1911 Jaša Tomić 22 11 5 6 31:18 38
5 Potisje Knićanin 22 10 7 5 55:37 37
6 Zadrugar Lazarevo 22 9 3 10 35:41 30
7 OFK Gradnulica Zrenjanin 22 7 8 7 33:34 29
8 MSK Mihajlovo 22 8 4 10 35:40 28
9 Jedinstvo 2014 Ečka 22 6 5 11 33:45 23
10 ASK Aradac 22 6 5 11 34:46 23
11 Zlatica Zlatica 22 4 6 12 27:43 18
12 OFK Klek Klek 23 5 3 15 36:80 18
13 Banat Bagljaš Zrenjanin 23 2 5 16 23:67 11
14 ZŠF Petlić Zrenjanin istupio          



Na osnovu tumačenja iz FS Vojvodine, Izvršni odbor FSG Zrenjanin, na svojoj sednici održanoj 27. februara, doneo je Odluku o dopuni Propozicija u Članu 6:
Prijava skupa (utakmice) nadležnom organu MUP-a je obavezna i delegat neće dozvoliti odigravanje iste ukoliko mu klub organizator ne dostavi overenu potvrdu nadležnog organa MUP-a.

Prema Disciplinskom Pravilniku FS Srbije i na osnovu Propozicija FSG Zrenjanin, igrači pauziraju zbog žutih kartona posle četiri opomene, pa posle svake dve.
Žuti kartoni ne prenose se iz jednog kluba u drugi ni kada su i pitanju prelasci u okviru istog takmičenja.

ZŠF Petlić istupio je iz takmičanja 10. marta i prema Pravilniku FSS, brisani su svi njegovi rezultati iz tekućeg prvenstva.

ŽUTI KARTONI, CRVENI KARTONI




Zbog isključenja na utakmici 22, Odlukom komesara takmičenja, kažnjeni su zabranom igranja:

Dragan Stojanović (OFK Gradnulica) - šest meseci
Špiro Kravarušić (Radnički 1911) - dve utakmice (23, 25. kolo)
Dalibor Savkov (Radnički 1911) - dve utakmice (23, 25. kolo)
Napomena: Radnički 1911 slobodan je u 24. kolu.

Posle 24. kola po četiri žuta kartona imaju i ne mogu da nastupe u 25:

Bojan Palanački (OFK Stajićevo)
Aleksandar Tadić (OFK Gradnulica)

U 24 kolu isključeni su i odlukama komesara takmičenja kažnjeni zabranom nastupa:

Stefan Stefanov (OFK Stajićevo) - jedna utakmica
Dalibor Pašić (OFK Stajićevo) - dve utakmice
Bojan Palanački (OFK Stajićevo) - šest meseci
Aleksandar Stanić (OFK Stajićevo) - devet meseci
Dalibor Teodorović (Rusanda) - četiri utakmice









 RASPORED 25. KOLA (28. maj, 17,00) - DELEGIRANJE




ASK - Zlatica
Delegat: Marjan Rodean (Zrenjanin)
Glavni sudija: Dušan Košutić (Zrenjanin) Pomoćnici:Vuk Karadžin (Zrenjanin), Vladimir Marinkov (Zrenjanin)

MSK - Omladinac (B)
Delegat: Vasilije Rodean (Zrenjanin)
Glavni sudija: Dušan Belić (Zrenjanin) Pomoćnici: Dejan Ristić (Lukićevo), Ivan Mikalački (Zrenjanin)

Jedinstvo 2014 - OFK Stajićevo
Delegat: Živa Pandurov (Zrenjanin)
Glavni sudija: Mario Bogićević (Zrenjanin) Pomoćnici: Dragan Krstić (Zrenjanin), Damjan Popović (Knićanin)

Rusanda - OFK Gradnulica

Delegat: Gojko Mizdrak (Lukićevo)
Glavni sudija: Miljan Mišić (Zrenjanin) Pomoćnici: Strahinja Radulović (Elemir), Sanel Jenei (Zrenjanin)

Potisje - Zadrugar

Delegat: Predrag Đenić (Stajićevo)
Glavni sudija: Bojan Oprin (Jankov Most) Pomoćnici: Aleksandar Stošić (Zrenjanin), Branislav Nađalin (Zrenjanin)

ŽFK Banat Bagljaš - Radnički 1911
Delegat: Milenko Trnjak (Knićanin)
Glavni sudija: Mladen Jocić (Knićanin) Pomoćnici: Ana Živović (Lukićevo), Predrag Kuzmanović (Zrenjanin)

Slobodan OFK Klek



      

 RASPORED I REZULTATI




Takmičarski brojevi
1. Zlatica
2. Omladinac (Botoš)
3. OFK Stajićevo (Stajićevo)

4. OFK Gradnulica (Zrenjanin)
5. Zadrugar (Lazarevo)
6. Radnički 1911 (Jaša Tomić)
7. ŽFK Banat-Bagljaš (Zrenjanin)
8. Potisje (Knićanin)
9. Rusanda (Melenci)
10. Jedinstvo 2014 (Ečka)
11. MSK (Mihajlovo)
12. ASK (Aradac)
13. OFK Klek (Klek)
14. ZŠF Petlić (Zrenjanin)



 

                                              

1. kolo (21. avgust, 17,00) 
               Zlatica - ZŠF Petlić 2:3 (brisano), Omladinac (B) - OFK Klek 5:1, OFK Stajićevo - ASK 5:1, OFK Gradnulica - MSK 3:1, Zadrugar - Jedinstvo 2014 3:1, Radnički 1911 - Rusanda 1:0, ŽFK Banat Bagljaš - Potisje 0:4.

2. kolo (28. avgust, 17,00)

               ZŠF Petlić - Potisje 2:2 (brisano), Rusanda - ŽFK Banat Bagljaš 5:1, Jedinstvo 2014 - Radnički 1911 1:0, MSK - Zadrugar 2:2, ASK - OFK Gradnulica 2:2, OFK Klek - OFK Stajićevo 2:6, Zlatica - Omladinac (B) 2:1.

3. kolo (4. septembar, 16,30)
               Omladinac (B) - ZŠF Petlić 3:0 pff, gosti nisu došli (brisano), OFK Stajićevo - Zlatica 4:1, OFK Gradnulica - OFK Klek 4:0, Zadrugar - ASK 3:0, Radnički 1911 - MSK 3:2, ŽFK Banat Bagljaš - Jedinstvo 2014 1:1, Potisje - Rusanda 0:4.

4. kolo (11. septembar, 16,30)
               ZŠF Petlić - Rusanda 0:5 (brisano), Jedinstvo 2014 - Potisje 2:2, MSK - ŽFK Banat Bagljaš 4:0, ASK - Radnički 1911 1:0, OFK Klek - Zadrugar 1:2, Zlatica - OFK Gradnulica 1:0, Omladinac (B) - OFK Stajićevo 2:1.
 

5. kolo (18. septembar, 16,00)
               OFK Stajićevo - ZŠF Petlić 7:0, prekid u 50. minutu, gosti ostali sa sedam igrača (brisano), OFK Gradnulica - Omladinac (B) 1:1, Zadrugar - Zlatica 3:2, Radnički 1911 - OFK Klek 6:0, ŽFK Banat Bagljaš - ASK 0:1, Potisje - MSK 1:0, Rusanda - Jedinstvo 2014 3:0.

6. kolo (25. septembar, 15,30)
               ZŠF Petlić - Jedinstvo 2014 0:5 (brisano), MSK - Rusanda 1:1, ASK - Potisje 2:0, OFK Klek - ŽFK Banat Bagljaš 4:3 , Zlatica - Radnički 1911 0:0, Omladinac (B) - Zadrugar 4:1, OFK Stajićevo - OFK Gradnulica 3:1.

7. kolo (2. oktobar, 15,30)
              OFK Gradnulica - ZŠF Petlić 2:0 (brisano), Zadrugar - OFK Stajićevo 0:4, Radnički 1911 - Omladinac (B) 0:0, ŽFK Banat Bagljaš - Zlatica 1:1, Potisje - OFK Klek 9:1, Rusanda - ASK 2:1, Jedinstvo 2014 - MSK 1:4.
. 

8. kolo (9. oktobar, 15,00) 
               ZŠF Petlić - MSK 1:4 (brisano), ASK - Jedinstvo 2014 3:3, OFK Klek - Rusanda 1:2, Zlatica - Potisje 1:1, Omladinac (B) - ŽFK Banat Bagljaš 9:0 , OFK Stajićevo - Radnički 1911 1:1, OFK Gradnulica - Zadrugar 2:0.

9. kolo (16. oktobar, 15,00)
               Zadrugar - ZŠF Petlić 7:1, prekid u 73. minutu, gosti ostali sa sedam igrača (brisano), Radnički 1911 - OFK Gradnulica 2:1, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Stajićevo 0:3, Potisje - Omladinac (B) 0:0, Rusanda - Zlatica 7:1, Jedinstvo 2014 - OFK Klek 5:1, MSK - ASK 2:1.

10. kolo (23. oktobar, 14,30)
               ZŠF Petlić - ASK 1:2 (brisano), OFK Klek - MSK 1:2, Zlatica - Jedinstvo 2014 0:3, Omladinac (B) - Rusanda 3:2, OFK Stajićevo - Potisje 1:2, OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš 1:1 , Zadrugar - Radnički 1911 2:2.
 

11. kolo (30. oktobar, 13,30)
               Radnički 1911 - ZŠF Petlić 9:0 (brisano), ŽFK Banat Bagljaš - Zadrugar 2:1, Potisje - OFK Gradnulica 5:2, Rusanda - OFK Stajićevo 3:0, Jedinstvo 2014 - Omladinac (B) 0:1, MSK - Zlatica 0:0, ASK - OFK Klek 3:4.

12. kolo (6. novembar, 13,00)
               ZŠF Petlić - OFK Klek 1:3 (brisano), Zlatica - ASK 1.1, Omladinac (B) - MSK 3.2, OFK Stajićevo - Jedinstvo 2014 0:2, OFK Gradnulica - Rusanda 0:0, Zadrugar - Potisje 4:5, Radnički 1911 - ŽFK Banat Bagljaš 5:1 .
 

13. kolo (13. novembar 13,00)
               ŽFK Banat Bagljaš - ZŠF Petlić 4:1 (brisano), Potisje - Radnički 1911 1:0, Rusanda - Zadrugar 3:0, Jedinstvo 2014 - OFK Gradnulica 0:2, MSK - OFK Stajićevo 2:4, ASK - Omladinac (B) 0:1, OFK Klek - Zlatica 4:3.


14. kolo (12. mart, 14,30)

OFK Klek - Omladinac (B) 1:4, ASK - OFK Stajićevo 0:2, MSK - OFK Gradnulica 0:2, Jedinstvo 2014 - Zadrugar 1:2, Rusanda - Radnički 1911 2:0, Potisje - ŽFK Banat Bagljaš 1:0. Slobodna Zlatica.

15. kolo (19. mart, 15,00)

ŽFK Banat Bagljaš - Rusanda 0:4, Radnički 1911 - Jedinstvo 2014 2:1, Zadrugar - MSK 1:0, OFK Gradnulica - ASK 3:3, OFK Stajićevo - OFK Klek 3:1, Omladinac (B) - Zlatica 3:1. Slobodno Potisje.

16. kolo (26. mart, 15,30)

Zlatica - OFK Stajićevo 1:2, OFK Klek - OFK Gradnulica 1:1, ASK - Zadrugar 2:0, MSK - Radnički 1911 2:0,Jjedinstvo 2014 - ŽFK Banat Bagljaš 2:2, Rusanda - Potisje 1:1. Slobodan Omladinac (B)

17. kolo (2. april, 15,30)

Potisje - Jedinstvo 2014 7:1, ŽFK Banat Bagljaš - MSK 2:3, Radnički 1911 - ASK 1:0, Zadrugar - OFK Klek 1:1, OFK Gradnulica - Zlatica 1:0, OFK Stajićevo - Omladinac (B) 1:1. Slobodna Rusanda

18. kolo (9. april, 16,00)

Omladinac (B) - OFK Gradnulica 4:0, Zlatica - Zadrugar 0:1, OFK Klek - Radnički 1911 0:2, ASK - ŽFK Banat Bagljaš 4:3, MSK - Potisje 1:1, Jedinstvo 2014 - Rusanda 0:2. Slobodno OFK Stajićevo.

19. kolo (16. april, 16,00)

Rusanda - MSK 6:0, Potisje - ASK 4:2, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Klek 3:0, Radnički 1911 - Zlatica 3:0, Zadrugar - Omladinac (B) 2:3, OFK Gradnulica - OFK Stajićevo 0:4. Slobodno Jedinstvo 2014.

20. kolo (23. april, 16,00)

OFK Stajićevo - Zadrugar 2:0, Omladinac (B) - Radnički 1911 0:1, Zlatica - ŽFK Banat Bagljaš 3:0 , OFK Klek - Potisje 3:2, ASK - Rusanda 1:1, MSK - Jedinstvo 2014 2:0. Slobodna OFK Gradnulica.

21. kolo (30. april, 16,30)

Jedinstvo 2014 - ASK 3:0, Rusanda - OFK Klek 6:1, Potisje - Zlatica 0:0, ŽFK Banat Bagljaš - Omladinac (B) 2:3, Radnički 1911 - OFK Stajićevo 0:0, Zadrugar - OFK Gradnulica 3:2. Slobodan MSK.

22. kolo (7. maj, 16,30)

OFK Gradnulica - Radnički 1911 2:0, OFK Stajićevo - ŽFK Banat Bagljaš 5:1, Omladinac (B) - Potisje 5:3, Zlatica - Rusanda 2:3, OFK Klek - Jedinstvo 2014 3:3, ASK - MSK 3:1. Slobodan Zadrugar.

23. kolo (14. maj, 16,30)

MSK - OFK Klek 2:0, Jedinstvo 2014 - Zlatica 3:2, Rusanda - Omladinac (B) 0:0, Potisje - OFK Stajićevo 3:4, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Gradnulica 0:0, Radnički 1911 - Zadrugar 2:1. Slobodan ASK.

24. kolo (21. maj, 16,30)

Zadrugar - ŽFK Banat Bagljaš, OFK Gradnulica - Potisje, OFK Stajićevo - Rusanda, Omladinac (B) - Jedinstvo 2014, Zlatica - MSK, OFK Klek - ASK. Slobodan Radnički 1911.

25. kolo (28. maj, 17,00)

ASK - Zlatica, MSK - Omladinac (B), Jedinstvo 2014 - OFK Stajićevo, Rusanda - OFK Gradnulica, Potisje - Zadrugar, ŽFK Banat Bagljaš - Radnički 1911. Slobodan OFK Klek.

26. kolo (4. jun, 17,00)

Radnički 1911 - Potisje, Zadrugar - Rusanda, OFK Gradnulica - Jedinstvo 2014, OFK Stajićevo - MSK, Omladinac (B) - ASK, Zlatica - OFK Klek. Slobodan ŽFK Banat Bagljaš.


Prvak odlazi u A ligu, drugoplasirani igra dve utakmice baraža sa predstavnikom MFL Žitište - Kikinda za ulazak u Područnu ligu.
ZŠF Petlić je10. marta u pismenoj formi izvestio FSG da istupa iz A lige, a da zadržava seniorsku ekipu i da će na leto igrati u B ligi.
Na osnovu Propozicija, status u Ligi obavezno gubi poslednji na tabeli. Pošto je takmičenje startovalo sa 14 članova, taj uslov je ispunjen sa ZŠF Petlić. Status ostalih na dnu zavisi od prolaza u Područnu ligu, dospeća iz nje, kao i minimuma osam klubova u B ligi.