Opšte A liga B liga Kup Lige mladih

 

 

Sezona 2018/19.


A LIGA

REZULTATI 13. (POSLEDNJEG JESENJEG) KOLA - 11. NOVEMBAR

 

Mihajlovo MSK ASK (Aradac)
0:1
Zrenjanin ŽFK Banat Bagljaš Naftagas (Boka)
2:1
Ečka Jedinstvo 2014 Mladost (Belo Blato)
6:0
Sečanj Bilećanin OFK Stajićevo
2:5
Knićanin Potisje OFK Gradnulica
16:0
Farkaždin Tamiš OFK Klek
2:0
  Slobodan Zadrugar (Lazarevo)  


1 Potisje Knićanin 12 11 1 0 54:11 34
2 Tamiš Farkaždin 12 8 3 1 35:14 27
3. MSK Mihajlovo 12 7 3 2 31:12 24
4. OFK Klek Klek 12 8 0 4 31:18 24
5 ASK Aradac 12 7 1 4 25:12 22
6 OFK Stajićevo Stajićevo 12 6 2 4 26:19 20
7 Bilećanin Sečanj 12 5 0 7 19:35 15
8 Zadrugar Lazarevo 12 4 2 6 29:28 14
9 Naftagas Boka 12 4 1 7 22:30 13
10 Jedinstvo 2014 Ečka 12 3 2 7 19:27 11
11 Banat Bagljaš Zrenjanin 12 2 3 7 10:32 9
12 OFK Gradnulica Zrenjanin 12 2 1 9 22:54 7
13 Mladost Belo Blato 12 1 1 10 19:50 4

Status

Prvak na kraju prvenstva stiče status u Područnoj ligi.
Drugoplasirani i trećeplasirani igraju kvalifikacije sa drugoplasiranim i trećeplasiranim iz MFL Kikinda- Žitište, za jedno mesto koje vodi u Područnu ligu.
Polufinale se igra po sistemu 2-3, 3-2 s tim što je bolje plasirani klub domaćin u revanšu. Za dve finalne utakmice redosled domaćina određuje se žrebom.

Status u A ligi gubi poslednji na tabeli.
Status može da izgubi i više klubova zavisno od raspleta u Područnoj ligi i kvalifikacija, a to je precizirano Propozicijama koje su dostavljene klubovima.

Odnos dospeća iz Područne lige i ulaska u nju:
0:2 - ispada 13. A liga se formira sa 11 klubova, eventualno sa 12 ako ulaskom drugoplasiranog iz B lige ta konkurencija ima minimum šest učesnika.
0:1, 1:2 - ispada 13. A liga se formira sa 12 klubova.
1:1, 2:2 - ispadaju 12 i 13. A liga se formira sa 12 klubova.
2:1, 3:2 - ispada 13. A liga se formira sa 14 klubova.
3:1, 4:2 - ispadaju 12. i 13. A liga se formira sa 14 klubova.
Još već odnos dospeća iz Područne lige i ulaska u nju - ispada potreban broj klubova da se A liga formira sa 14 klubova.

Komesari


Komesar takmičenja Predrag Đenić, zamenik Svetozar Krnetić.
Komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Živa Pandurov.

Regulisanje troškova službenim licima

Klubovi su obavezni da isplate troškove službenim licima u roku pet dana od organizacije utakmice na svom terenu. U suprotnom će Disciplinska komisija, u skladu sa propisom FS Srbije, u roku tri dana suspendovati klub.
Izvršenjem finansijskih obaveza, suspenzija će automatski biti ukinuta. Dokaz o uplati klub je dužan da dostavi u FSG Zrenjanin istog dana po izvršenju obaveze.


Regulisanje troškova u FSG Zrenjanin


Klubovi koji imaju finansijske obaveze prema FSG Zrenjanin obavezni su da ih u celini izvrše u roku od 10 dana.









 KARTONI, KAZNE




Prema Pravilniku FS Srbije, igrači iz drugih liga posle promene kluba, ne prenose žute kartone i ne izdržavaju kazne zbog njih. Žuti kartoni prenose se samo unutar iste lige.

Prema Disciplinskom pravilniku FS Srbije, opomene iz jedne ne prenose se u narednu takmičarsku sezonu, kao i automatska kazna posle dobijenih 4, 6, 8 itd opomena na prvenstvenim, odnosno posle svake druge opomene dobijene na kup utakmici.

Posle 12. kola po četiri žuta kartona imaju i ne mogu da nastupe u 13:
Stefan Žerajić (Naftagas, B)
Zoran Manger (Naftagas, B)

U 12. kolu isključeni su i odlukama komesara takmičenja kažnjeni:
Jovan Anušić (OFK Klek) - šest meseci
Dušan Milošević (Bilećanin) - tri utakmice
Marko Sekulić (Jedinstvo 2014) - jedna utakmica.

Prekinuta utakmica OFK Klek - Potisje (0:1, 44. minut) registrovana je službeno 0:3. U izveštajima službenih lica sa utakmice navedeni su prospusti u organizaciji utakmice i nesportsko ponašanje trenera OFK Kleka Damira Malbašića. Komesar takmičenja kaznio je na osnovu toga novčano OFK Klek sa 5.000,00 dinara i trenera Damira Malbašića jednom utakmicom zabrane vođenja ekipe (13. kolo).








 RASPORED 13. (POSLEDNJEG JESENJEG) KOLA - 11. NOVEMBAR, 13,00 - SLUŽBENA LICA


MSK - ASK

Delegat: Marjan Rodean
Sudije: Srđan Bjeloš, Dušan Belić, Relja Momirov

ŽFK Banat Bagljaš - Naftagas (B)

Delegat: Ivica Kozina
Sudije: Mladen Jocić, Vladimir Ali, Branislav Nađalin

Jedinstvo 2014 - Mladost (BB)

Delegat: Radosav Jocić
Sudije: Zdravko Vujanov, Strahinja Radulović, Danijel Boškov

Bilećanin - OFK Stajićevo

Delegat: Živa Pandurov
Sudije: Aleksa Bibin, Ivica Ivanić, Nemanja Koso

Potisje - OFK Gradnulica

Delegat: Predag Đenić
Sudije: Milan Gaborov, Minja Sudar, Dragana Jolović

Tamiš - OFK Klek

Delegat: Cveta Marinkov
Sudije: Nikola Bikić, Ivan Mikalački, Aleksandar Stošić

Slobodan Zadrugar


 RASPORED - REZULTATI




Takmičarski brojevi
1 OFK Klek
2 OFK Gradnulica (Zrenjanin)
3 OFK Stajićevo

4 Mladost (Belo Blato)
5 Naftagas (Boka)
6 ASK (Aradac)
7 Zadrugar (Lazarevo)
8 MSK (Mihajlovo)
9 ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin)
10 Jedinstvo 2014 (Ečka)
11 Bilećanin (Sečanj)
12 Potisje (Knićanin)
13 Tamiš (Farkaždin)
14 Slobodan




 

                                              

1. kolo (19. avgust, 17,30) 
               OFK Gradnulica - Tamiš 1:4 , OFK Stajićevo - Potisje 1:4, Mladost (BB) - Bilećanin 3:4, Naftagas (B) - Jedinstvo 2014 5:1, ASK - ŽFK Banat Bagljaš 5:0 , Zadrugar - MSK 2:2. Slobodan OFK Klek.

2. kolo (26. avgust, 17,00)
ŽFK Banat Bagljaš - Zadrugar 1:0, Jedinstvo 2014 - ASK 0:1, Bilećanin - Naftagas (B) 2:1, Potisje - Mladost (BB) 5:2, Tamiš - OFK Stajićevo 2:1, OFK Klek - OFK Gradnulica 4:3. Slobodan MSK.

3. kolo (2. septembar, 16,30)
OFK Stajićevo Stajićevo - OFK Klek 0:2, Mladost (BB) - Tamiš 3:5 , Naftagas (B) - Potisje 3:3, ASK - Bilećanin 2:0, Zadrugar - Jedinstvo 2014 6:0, MSK - ŽFK Banat Bagljaš 6:0. Slobodna OFK Gradnulica.

4. kolo (9. septembar, 16,30)
Jedinstvo 2014 - MSK 0:3, Bilećanin - Zadrugar 2:1, Potisje - ASK 2:1, Tamiš - Naftagas (B) 7:1, OFK Klek - Mladost (BB) 7:0, OFK Gradnulica - OFK Stajićevo 0:1. Slobodan ŽFK Banat Bagljaš.

5. kolo (16. septembar, 16,00)
Mladost (BB) - OFK Gradnulica 3:2, Naftagas (B) - OFK Klek 0:1, ASK - Tamiš 0:0 , Zadrugar - Potisje 1:2, MSK - Bilećanin 3:1, ŽFK Banat Bagljaš - Jedinstvo 2014 1:1. Slobodno OFK Stajićevo.


6. kolo (23. septembar, 15,30)
Bilećanin - ŽFK Banat Bagljaš 3:1, Potisje - MSK 4:0, Tamiš - Zadrugar 2:0, OFK Klek - ASK 4:2, OFK Gradnulica - Naftagas (B) 3:4, OFK Stajićevo - Mladost (BB) 6:2. Slobodno Jedinstvo 2014.

7. kolo (30. septembar, 15,30)
Naftagas (B) - OFK Stajićevo 1:3, ASK - OFK Gradnulica 5:1, Zadrugar - OFK Klek 2:4, MSK - Tamiš 1:1 , ŽFK Banat Bagljaš - Potisje 1:3, Jedinstvo 2014 - Bilećanin 5:0. Slobodna Mladost (BB).

8. kolo (7. oktobar, 15,00)
Potisje - Jedinstvo 2014 5:0, Tamiš - ŽFK Banat Bagljaš 5:1 , OFK Klek - MSK 2:3, OFK Gradnulica - Zadrugar 3:3, OFK Stajićevo - ASK 2:0, Mladost (BB) - Naftagas (B) 2:3. Slobodan Bilećanin.

9. kolo (14. oktobar, 15,00)
ASK - Mladost (BB) 3:1, Zadrugar - OFK Stajićevo 5:4, MSK - OFK Gradnulica 7:0, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Klek 0:4, Jedinstvo 2014 - Tamiš 1:1 , Bilećanin - Potisje 1:2. Slobodan Naftagas (B)

10. kolo (21. oktobar, 14,30)
Tamiš - Bilećanin 5:0, OFK Klek - Jedinstvo 2014 2:0, OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš 3:2 , OFK Stajićevo - MSK 0:0, Mladost (BB) - Zadrugar 2:4, Naftagas (B) - ASK 1:0. Slobodno Potisje.

11. kolo (28. oktobar, 13,30)
Zadrugar - Naftagas (B) 4:1, MSK - Mladost (BB) 4:0, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Stajićevo 0:0, Jedinstvo 2014 - OFK Gradnulica 4:0, Bilećanin - OFK Klek 3:1, Potisje - Tamiš 5:1. Slobodan ASK.

12. kolo (4. novembar, 13,00)

OFK Klek - Potisje 0:3 parforfe (prekid u 44. minutu pri rezultatu 0:1 zbog fizičkog napada igrača domaćina na sudiju), OFK Gradnulica - Bilećanin 6:1, OFK Stajićevo - Jedinstvo 2014 3:1, Mladost (BB) - ŽFK Banat Bagljaš 1:1, Naftagas (B) - MSK 1:2, ASK - Zadrugar 5:1. Slobodan Tamiš.

13. kolo (11. novembar, 13,00)

MSK - ASK 0:1, ŽFK Banat Bagljaš - Naftagas (B) 2:1, Jedinstvo 2014 - Mladost (BB) 6:0, Bilećanin - OFK Stajićevo 2:5, Potisje - OFK Gradnulica 16:0, Tamiš - OFK Klek 2:0. Slobodan Zadrugar.

Drugi deo prvenstva igra se u periodu 10. mart - 2. jun.










Sezona 2017/18.


A LIGA


1 Radnički 1911 Jaša Tomić (-1) 22 19 1 2 66:11 57
2 Potisje Knićanin 22 15 2 5 50:27 47
3. OFK Klek Klek 22 12 5 5 41:24 41
4. Jedinstvo 2014 Ečka 22 11 4 7 53:42 37
5 OFK Stajićevo Stajićevo 22 9 6 7 39:32 33
6 Zadrugar Lazerevo 22 9 6 7 38:44 33
7 OFK Gradnulica Zrenjanin (-1) 22 10 2 10 48:58 31
8 MSK Mihajlovo 22 7 2 13 35:47 23
9 Tamiš Farkaždin 22 5 7 10 35:43 22
10 Banat Bagljaš Zrenjanin 22 6 3 13 16:33 21
11 ASK Aradac 22 5 4 13 31:58 19
12 Zlatica Zlatica 22 1 4 17 30:63 7



Status

Radničjki 1911 plasirao se u Područnu ligu.

Drugoplasirani i trećeplasirani igrali su po dve polufinalne utakmice sa predstavnicima MFL Žitište - Kikinda (raspored 2-3, 3-2, bolje plasirani domaćin u revanšu), a pobednici dve finalne utakmice za jedan prolaz u Područnu ligu.

Rezultati:
9. jun ............. Delija (Mookrin) - Potisje 4:1
10. jun .......... OFK Klek - Napredak (Banatska Topola) 4:0
13. jun .......... Potisje - Delija 2:1
14. jun .......... Napredak - OFK Klek 1:1
17. jun .......... OFK Klek - Delija 1:2
21. jun .......... Delija - OFK Klek 1:1

Status u A ligi izgubila je Zlatica.

Komesari


Komesar takmičenja Predrag Đenić, zamenik Amir Teljigović.
Komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Momčilo Radman.



KAZNE



U 20. kolu isključen je Aleksandar Stojanovski (Radnički 1911) i Odlukom komesara kažnjen četiri utakmice zabrane nastupa u prvenstvu ili u kupu..



Prema Pravilniku FS Srbije, igrači iz drugih liga posle promene kluba, ne prenose žute kartone i ne izdržavaju kazne zbog njih. Žuti kartoni prenose se samo unutar iste lige.

Prema Disciplinskom pravilniku FS Srbije, opomene iz jedne ne prenose se u narednu takmičarsku sezonu, kao i automatska kazna posle dobijenih 4, 6, 8 itd opomena na prvenstvenim, odnosno posle svake druge opomene dobijene na kup utakmici.



DOMAĆIN-GOST, FER PLEJ, KARTONI, KAZNE, LISTA STRELACA, IGRAČI, KOMESARI

 



Domaćin- gost

Na 132 utakmice domaćin je pobedio 72 puta, odigrana su 23 remija, gosti su bili uspešniji u 37 susreta, gol-razilka 287:195.
Ukupno su postignuta 482 gola. Prosečno 3,65 po utakmici.

Fer plej

Potisje 31, ŽFK Banat Bagljaš 39, OFK Klek 46, Zadrugar 50, Zlatica 53, Jedinstvo 2014 54, Tamiš 54, MSK 59, OFK Stajićevo 60, Radnički 1911 82, ASK 83, OFK Gradnulica 87 kazneih poena.


Kartoni, kazne

Pokazano je 456 žutih kartona, 37 crvenih sa 54 utakmice pauze i 36 meseci vremenske kazne. Jedan igrač kažnjen je na osnovu prijave za nesportsko ponašanje i kažnjen je jednom utakmicom zabrane nastupa.
Odstranjenim trenerima i službenim predstavnicima na utakmicama i klubovima izrečeno je šest opomena.
Nije odigrana utakmica 10. kola OFK Klek - Radnički 1911 zbog nedolaska gostiju i utakmica 22. kola OFK Gradnulica - Radnički 1911 jer domaćin nije imao prijau skupa Policijskoj upravi. Zbog toga je Radničkom 1911 i OFK Gradnulici oduzet po jedan bod.
Prekinute su utakmice u četvrtom kolu OFK Klek - ASK zbog fizičkog napada igrača gostiju na sudiju i u osmom kolu OFK Gradnulica - MSK jer su gosti ostali sa šest igrača.

Lista strelaca

25 golova: Marko Pejin (Radnički 1911)
17 golova: Slobodan Novković (Tamiš)
15 golova: Gabrijel Isak (MSK), Željko Kodić (Potisje)
12 golova: Slobodan Bokić (OFK Klek), Daniulo Mirčetić (OF Gradnulica), Aleksandar Stanković (Potisje)
10 golova: Mrako Dubak (OFK Gradnulica), Nemanja Stefanov (OFK Stajićevo), Nenad Savić (Jedinstvo 2014 6, OFK Stajićevo 4)
9 golova: Miroslav Apostolović (ASK), Danijel Zambo (Radnički 1911), Tomislav Grbušić (Zadrugar)
8 golova: Davor Stanković (Zlatica), Danko Stojaković (Radnički 1911), Dušan Jakšić (Zadrugar), Slavko Marković, Ljubo Trivković (Jedinstvo 2014)
7 golova: Dragoljub Milanović (OFK Klek)
6 golova: Branislav Lojpur (Zlatica), Oskar Guljaš (MSK), Draško Trošić, Dušan Rajkov (Jedinstvo 2014)
5 golova: Radoje Malašev (OFK Gradnulica), Nebojša Turinski (OFK Gradnulica), Jovan Birmanac (ASK), Dalibor Stojković (Potisje), Karlo Ferenčak (Radnički 1911), Nikola Karlica (Jedinstvo 2014)


Pehar za najboljeg strelca dobio je Marko Pejin (Radnički 1911).

Igrači

U prvenstvu je nastupilo 312 igrača. Od toga osam su igrali u dva kluba.

Komesari

Komesar takmičernja Predrag Đenić, zamenik Amir Teljigović
Komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Momčilo Radman.


EKIPNO - NASTUPI, GOLOVI, TRENERI





RADNIČKI 1911 (JAŠA TOMIĆ)

Nastupi: Dalibor Savkov 21, Marko Pejin 21, Milivoje Savić 21, Luka Latković 20, Danijel Zambo 18, Dragan Pijetlović 16, Miloš Rajič 15, Nikola Radivoj 15, Zdravko Šajber 15, Damjan Vidić 12, Danko Stojaković 11, Bojan Bjeletić 11, Petar Vukoje 10, Karlo Ferenčak 10, Aleksandar Stojanovski 9, Savo Martinović 9, Darko Pijetlović 9, Marko Bajus 8, Marinko Kušić 7, Jovan Slavković 6, Aleksa Škorić 4, Vladislav Živanov 2, Siniša Trikić 2, Špiro Kravarušić 1, Aleksandar Latinkić 1 Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Marko Pejin 25, Danijel Zambo 9, Danko Stojaković 8, Karlo Ferenčak 5, Dragan Pijetlović 4, Petar Vukoje 3, Savo Martinović 2, Miloš Raič 2, Aleksandar Stojanovski 1, Nikola Radivoj 1, Marko Bajus 1, Zdravko Šajber 1, Damjan Vidić 1. Ukupno: 63 plus tri službeno.

Trener: Miodrag Bokan.

POTISJE (KNIĆANIN)

Nastupi: Nebojša Kostić 22, Mladen Mitić 22, Nikola Antić 22, Aleksandar Stanković 22, Željko Kodić 21, Marko Sokolović 19, Danijel Jocić 19, Bojan Stojanović 18, Dejan Marinković 17, Dejan Mihajlović 16, Bojan Novković 16, Ognjen Balać 16, Dalibor Stojković 14, Mitar Antić 14, Marko Petrović 8, Marko Anđelković 4, David Ilić 3, Zoran Amidžić 3, Filip Mihajlović 2, Dejan Dimitrijević 1, Negosav Zdravković 1, Milan Cvetković 1, Bojan Stojanović 1, Dalibor Ristić 1. Ukupno: 24 igrača.
Golovi: Željko Kodić 15, Aleksandar Stanković 12, Dalibor Stojković 5, Mitar Antić 4, Bojan Stojanović 4, Dejan Marinković 3, Mladen Mitić 2, Nikola Antić 2, Marko Sokolović 1, Dejan Mihajlović 1, Bojan Novković 1. Ukupno: 50.
Trener: Srboljub Stojković.


OFK KLEK

Nastupi: Nenad Čubra 22, Žarko Čuč 21, Ivan Stević 20, Dalibor Nožinić 20, Bojan Milanović 20, Vid Kosnić 20, Slobodan Bokić 20, Miroslav Bogdanović 19, Dragomir Milanović 19, Jovan Anušić 17, Goran Kovačević 13, Dejan Stajić 13, Nikola Lazić 11, Marko Stojanovski 11, Goran Grkinić 11, Slobodan Milenković 10, Siniša Ratković 8, Simeon Nikolić-Ristić 7, Saša Mataić 6, Ilija Pešut 4, Janko Ćurić 3, Đorđe Petrović 3, Miloš Pavlović 1, Marko Lalović 1. Ukupno: 24 igrača.
Golovi: Slobodan Bokić 12, Dragomir Milanović 7, Ivan Stević 3, Dalibor Nožinić 3, Marko Stojanovski 2, Jovan Anušić 2, Bojan Milanović 2, Slobodan Milenković 1, Nenad Čubra 1, Miroslav Bogdanović 1, Dejan Stajić 1, Saša Mataić 1. Ukupno: 36 plus pet službeno.
Treneri: Vladimir Perović (jesen), Damir Malbašić (proleće).

JEDINSTVO 2014 (EČKA)

Nastupi: Mladen Vukajlović 21, Draško Trošić 21, Slavko Marković 21, Nikola Karlica 20, Goran Pajević 19, Jovica Cvejin 18, Milan Filipić 18, Darko Pandurov 18, Marko Knežević 17, Dušan Rajkov 16, Nemanja Vlačić 14, Slađan Ostojić 14, Ljubo Trivković 14, Marko Ostojić 12, Nenad Savić 10, Milan Ćerketa 10, Dejan Jandrić 9, Saša Čanak 8, Predrag Galić 7, Goran Dragičević 5, Branko Savić 3, Igor Tomin 1, Stefan Lazarević 1, Maksim Fijat 1, Milan Matić 1. Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Slavko Marković 8, Ljubo Trivković 8, Nenad Savić 6, Draško Trošić 6, Dušan Rajkov 6, Nikola Karlica 5, Darko Pandurov 4, Marko Ostojić 2, Goran Pajević 2, Predrag Galić 2, Milan Ćerketa 2, Slađan Ostojić 1, Mladen Vukajlović 1. Ukupno: 53.
Treneri: Željko Milanović (1.-12. kolo), Branislav Mekić (13.-15.), Branislav Kričković (16.-22.)


OFK STAJIĆEVO

Nastupi: Stefan Stefanov 20, Ranko Joksimović 19, Predrag Varadinac 19, Bojan Palanački 17, Dušan Furtula 16, David Stojković 15, Nemanja Stefanov 15, Milan Veličković 14, Srđan Milinković 12, Marko Jović 11, Filip Subu 10, Boris Balaž 10, Igor Tomin 10, Nenad Savić 10, Bojan Rakić 9, Vladan Čurović 8, Bojan Srdanov 7, Srđan Tanović 7, Miloš Viskup 7, Strahinja Milošević 7, Bojan Jovanović 6, Dragan Gligorović 5, Aleksandar Lošić 5, David Simić 5, Nenad Filipovac 5, Željko Brandić 4, Aleksandar Stanić 4, Dejan Krstić 3, Nedim Asani 2, Miroslav Markov 2, Jovan Torđan 1, Mirko Kaldesić 1, Srđan Jovin 1. Ukupno : 33 igrača.
Golovi: Nemanja Stefanov 10, Dušan Furtula 4, Nenad Savić 4, Milan Veličković 3, Stefan Stefanov 3, Strahinja Milošević 3, Bojan Palanački 3, Aleksandar Stanić 2, Bojan Rakić 2, Boris Balaž 2, Vladan Čurović 1, Bojan Jovanović 1, Igor Tomin 1. Ukupno: 39 golova.

Treneri: Zoran Lisica (1.-14. kolo), Slobodan Đurković (15.-22).

ZADRUGAR (LAZAREVO)

Nastupi: Veljko Lučić 22, Nenad Oprijan 21, Slobodan Pjevčević 20, Petar Erski 19, Miroslav Simanić 18, Aleksandar Stikić 18, Nikola Stanišić 17, Dušan Jakšić 17, Vladan Stanišić 16, Tomislav Grbušić 15, Vladimir Grbušić 13, Filip Tomić 12, Goran Milić 12, Danijel Jakšić 10, Vladimir Mišić 8, Nikola Stankov 8, Miloš Erić 6, Marko Pejić 6, Dušan Mihajlović 5, Špiro Kravarušić 5, Milutin Milojević 4, Miloš Stojkov 4, Milovan Pejović 3, Đorđe Lučić 3, Darko Popović 2, Vukašin Mršević 2, Viktor Jeremić 1, Mladen Stanišić 1. Ukupno: 28 igrača.
Golovi: Tomislav Grbušić 9, Dušan Jakšić 8, Vladimir Grbušić 3, Miroslav Simanić 2, Petar Erski 2, Aleksandar Stikić 2, Špiro Kravarušić 2, Slobodan Pjevčević 2, Filip Tomić 1, Milutin Milojević 1, Nikola Stanišić 1, Vladan Stanišić 1, Miloš Stojkov 1, Danijel Jakšić 1, Vukašin Mršević 1, Marko Pejić 1.. Ukupno: 38 golova.
Treneri: Milovan Pejović (1. kolo), Jovo Žuža (2.-22.).


OFK GRADNULICA (ZRENJANIN)

Nastupi: Aleksandar Tadić 21, Igor Radišić 21, Danilo Mirčetić 20, Marko Dubak 19, Darko Nikolić 17, Nebojša Turinski 17, Mihajlo Gavrilović 15, Milovan Medić 14, Nikola Bilbija 14, Aleksandar Palfi 13, Dragan Stojanović 13, Marko Todorović 12, Peđa Markov 11, Strahinja Milošević 10, Filip Tapai 9, Radoje Malašev 8, Marinko Kušić 7, Adrian Sekošan 7, Goran Marijanović 6, Nemanja Jurošević 5, Branko Ćirković 5, Vuk Mrđenović 5, Ivan Ćurčin 4, Neda Zec 2, Goran Luković 2, Dalibor Ilijin 1, Zoran Penjin 1, Danilo Nikolić 1, Marko Marijanović 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Danilo Mirčetić 12, Marko Dubak 10, Radoje Malašev 5, Nikola Turinski 5, Strahinja Milošević 4, Darko Nikolić 3, Dragan Stojanović 2, Filip Tapai 1, Milovan Medić 1, Aleksandar Tadić 1, Mihajlo Gavrilović 1, Goran Marijanović 1. Ukupno: 46 plus 2 službeno.
Treneri: Marko Milošević (jesen), Desančić Lozanić (proleće).


MSK (MIHAJLOVO)

Nastupi: Tihomir Jakovljev 22, Oskar Guljaš 21, Duško Petrović 20, Daniel Šeljmeši 20, Adrian Makan 18, Zoltan Pavlović 18, Duško Mikalački 15, Srđan Bibin 14, Ervin Tot 12, Radoslav Kordić 11, Dejan Božović 11, Laslo Norbert 11, Vanja Rackov 11, Gabrijel Isak 11, Armin Lacko 10, Danijel Kovač 9, Davor Žigić 9, Edvard Rama 9, Marko Vlaškalin 8, Goran Savanović 5, Robert Kovač 4, Dragan Poštin 2, Oskar Tot 2, Adel Tel 2, Ferenc Tot 2, Atila Tapai 2, Tivadar Tot 2, Inkrit Ludajić 1, Zoltan Vencel 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Gabrijel Isak 15 Oskar Guljaš 6, Ervin Tot 3, Danijel Kovač 2, Duško Petrović 2, Edvard Rama 2, Inkrit Ludajić 1, Oskar Tot 1, Davor Žigić 1, Vanja Rackov 1, Srđan Bibin 1. Ukupno: 35.
Trener: Tibor Ruža.


TAMIŠ (FARKAŽDIN)

Nastupi: Dejan Bošković 22, Branislav Kalin 21, Steva Ješin 20, Slavoljub Matić 20, Slobodan Novković 20, Dragoljub Jovanović 20, Nebojša Tuba 20, Milan Toković 19, Dejan Milenković 17, Dragan Cvetković 17, Ivan Rašić 16, Stevan Stefanov 15, Slobodan Vidaković 15, Igor Božović 10, Vlada Golubović 9, Vladimir Bokinac 8, Slađan Ivanović 7, Srđan Bajkić 6, Nemanja Toković 5, Bojan Živkov 3. Ukupno: 20 igrača.
Golovi: Slobodan Novković 17, Dragoljub Jovanović 3, Nebojša Tuba 3, Igor Božović 2, Ivan Rašić 2, Dejan Bošković 2, Dragan Cvetković 2, Slobodan Vidaković 1, Stevan Stefanov 1, Vlada Golubović 1, Steva Ješin 1. Ukupno 35 golova.
Trener: Dargan Rakić.

ŽFK BANAT-BAGLJAŠ (ZRENJANIN)


Nastupi: Lazar Anović 21, Marko Pjevčević 19, Demo Demić 19, Aleksandar Mijatov 18, Marko Nikolin 18, Emrah Šabani 17, Nemanja Erić 16, Branko Zoranović 15, Mile Racić 15, Miodrag Georgijev 13, Bojan Surla 12, Veljko Popivoda 11, Ilija Grkinić 10, Marko Kuzman 10, Nemanja Lazić 9, Petar Zubnar 8, Neda Zec 8, Zoran Penjin 6, Bojan Žeravica 5, Tomislav Arsenac 5, Vladimir Saravolac 5, Bojan Matić 4, Ivan Grban 3, Nikola Marković 2, Slaviša Surla 2, Dragan Cvetić 1, Vladimir Milenković 1, , Denis Lakatoš 1, Ševćet Rama 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi:
Emrah Šabani 4, Marko Pjevčević 4, Nemanja Lazić 1, Bojan Matić 1, Nikola Marković 1, Petar Zubnar 1, Nemanja Erić 1, Zoran Penjin 1, Lazar Anović 1, Neda Zec 1. Ukupno: 16 golova.

Treneri: Srđan Kalnak (1. kolo), Goran Cvijetić (2.-11.), Ivica Radosavljević (12.-14.), Goran Cvijetić (15.-22).

ASK (ARADAC)


Nastupi:
Vladimir Đuriček 21, Miloš Mijić 20, Slobodan Studen 18, Jovan Birmanac 17, Nenad Životin 17, Miroslav Apostolović 16, Dalibor Maksimović 15, Nikola Korać 14, Vladimir Gal 13, Dejan Etveš 12, Dejan Striško 12, Mile Petrović 12, Ivan Vesin 121, Ivica Nenin 11, Vladimir Matejin 9, Dušan Prodanović 8, Ljubiša Rajčević 8, Milan Šćevko 8, Stefan Nebrigić 6, Nikola Korać 5, Mario Pavlenko 5, Vladimir Todorov 4, Aleksandar Đorđević 4, Mario Čeman 3, Janko Šćevko 2. Ukupno: 25 igrača.

Golovi: Miroslav Apostolović 9, Jovan Birmanac 5, Vladimir Đuriček 3, Slobodan Studen 3 Vladimir Gal 3, Milan Šćevko 2, Dalibor Maksimović 2, Ljubiša Rajčević 1, Nenad Životin 1, Ivica Nenin 1, Miloš Mijić 1. Ukupno: 31 gol.
Trener: Milorad Kurjakov.

ZLATICA

Nastupi: Nemanja Bašević 21, Bogdan Marčić 20, Branislav Lojpur 19, Strahinja Lojpur 19, Petar Stanaćev 17, Vladimir Đelić 16, Dalibor Miletić 16, Dejan Cvetić 15, Dario Liptak 13, Radovan Ninić 12, Vladimir Erić 10, Dalibor Olćan 10, Davor Stanković 10, Marko Barna 9, Nikola Rajkov 9, Slaviša Perić 8, Ilija Bogdanović 8, Aleksandar Danko 8, Nikola Kulić 8, Marko Pejić 6, Dejan Srdanov 6, Aleksandar Milosavljević 5, Nemanja Sladojević 5, Radovan Mitrović 3, Branko Atanacković 3, Stefan Drobnjak 3, Stevan Cvejin 2, Milorad Meljanac 1, Nenad Đorđević 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Davor Stanković 8, Branislav Lojpur 6, Petar Stanaćev 4, Dalibor Miletić 3, Nikola Rajkov 2, Radovan Ninić 1, Radovan Mitrović 1, Strahinja Lojpur 1, Nemanja Sladojević 1, Slaviša Pejić 1, Nemanja Bašević 1, Dejan Cvetić 1 (30 golova).
Treneri: Nebojša Miletić (1.-8. kolo), Milorad Jovanović (9.22.).


 RASPORED - REZULTATI




Takmičarski brojevi
1 OFK Klek
2 OFK Gradnulica (Zrenjanin)
3 Tamiš (Farkaždin)

4 ASK (Aradac)
5 Zlatica
6 OFK Stajićevo
7 MSK (Mihajlovo)
8 ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin)
9 Potisje (Knićanin)
10 Radnički 1911 (Jaša Tomić)
11 Zadrugar (Lazarevo)
12 Jedinstvo 2014 (Ečka)




 

                                              

1. kolo (27. avgust, 17,00) 
               OFK Klek - Jedinstvo 2014 2:2, OFK Gradnulica - Zadrugar 3:2, Tamiš - Radnički 1911 2:0, ASK - Potisje 1:2, Zlatica - ŽFK Banat Bagljaš 0:1 , OFK Stajićevo - MSK 3:1.

2. kolo (3. septembar, 16,30)

Jedinstvo 2014 - MSK 2:1, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Stajićevo 0.2, Potisje - Zlatica 4:1, Radnički 1911 - ASK 6:1, Zadrugar - Tamiš 3:1, OFK Klek - OFK Gradnulica 3:0.

3. kolo (10. septembar, 16,30)
OFK Gradnulica - Jedinstvo 2014 2:5, Tamiš - OFK Klek 2:2, ASK - Zadrugar 2:2, Zlatica - Radnički 1911 1:2, OFK Stajićevo - Potisje 0:1, MSK - ŽFK Banat Bagljaš 0:3 .

4. kolo (17. septembar, 16,00)
Jedinstvo 2014 - ŽFK Banat Bagljaš 1:0, Potisje - MSK 4:0, Radnički 1911 - OFK Stajićevo 1:0, Zadrugar - Zlatica 1:1, OFK Klek - ASK 3:0 službeno (prekid u 86. minutu pri rezultatu 1:1 zbog fizičkog napada igrača gostiju na sudiju), OFK Gradnulica - Tamiš 5:1.


5. kolo (24. septembar, 15,30)
Tamiš - Jedinstvo 2014 3:0, ASK - OFK Gradnulica 0:2, Zlatica - OFK Klek 2:2, OFK Stajićevo - Zadrugar 1:1, MSK - Radnički 1911 1:5, ŽFK Banat Bagljaš - Potisje 2:0.

6. kolo (1. oktobar, 15,30)
Jedinstvo 2014 - Potisje 1:0, Radnički 1911 - ŽFK Banat Bagljaš 4:0 , Zadrugar - MSK 2:0, OFK Klek - OFK Stajićevo 0:0, OFK Gradnulica - Zlatica 1:0, Tamiš - ASK 1:2.

7. kolo (8. oktobar, 15,00)
ASK - Jedinstvo 2014 1:3, Zlatica - Tamiš 1:4 , OFK Stajićevo - OFK Gradnulica 1:1, MSK - OFK Klek 0:1 ŽFK Banat Bagljaš - Zadrugar 0:1, Potisje - Radnički 1911 0:1.

8. kolo (15. oktobar, 15,00)
Jedinstvo 2014 - Radnički 1911 0:6, Zadrugar - Potisje 1:4, OFK Klek - ŽFK Banat Bagljaš 1:0 , OFK Gradnulica - MSK 3:0 par forfe (prekid u 36. minutu pri rezultatu 1:0), Tamiš - OFK Stajićevo 1:1, ASK - Zlatica 2:2.

9. kolo (22. oktobar, 14,30)
Zlatica - Jedinstvo 2014 3:4, OFK Stajićevo - ASK 5:3, MSK - Tamiš 1:4 , ŽFK Banat Bagljaš - OFK Gradnulica 1:0, Potisje - OFK Klek 1:0, Radnički 1911 - Zadrugar 7:0.

10. kolo (29. oktobar, 13,30)
Jedinstvo 2014 - Zadrugar 2:0, OFK Klek - Radnički 1911 3:0 par fpore (gosti nisu došli), OFK Gradnulica - Potisje 2:3, Tamiš - ŽFK Banat Bagljaš 0:0 , ASK - MSK 2:0, Zlatica - OFK Stajićevo 1:3.

11. kolo (5. novembar, 13,00)
OFK Stajićevo - Jedinstvo 2014 3:0, MSK - Zlatica 2:2, ŽFK Banat Bagljaš - ASK 1:1, Potisje - Tamiš 4:3, Radnički 1911 - OFK Gradnulica 4:1, Zadrugar - OFK Klek 3:1.


12. kolo (18. mart, 15,00)
Jedinstvo 2014 - OFK Klek 1:2, Zadrugar - OFK Gradnulica 3:0, Radnički 1911 - Tamiš 5:0 , Potisje - ASK 3:0 ŽFK Banat Bagljaš - Zlatica 3:2, MSK - OFK Stajićevo 1:2.

13. kolo (1. april, 15,30)
MSK - Jedinstvo 2014 1:1, OFK Stajićevo - ŽFK Banat Bagljaš 5:1 , Zlatica - Potisje 0:5, ASK - Radnički 1911 0:3, Tamiš - Zadrugar 2:2, OFK Gradnulica - OFK Klek 3:2.

14. kolo (8. april, 16,00)
Jedinstvo 2014 - OFK Gradnulica 8:1, OFK Klek - Tamiš 2:1, Zadrugar - ASK 2:2, Radnički 1911 - Zlatica 4:0, Potisje - OFK Stajićevo 2:1, ŽFK Banat Bagljaš - MSK 0:3.

15. kolo (15. april, 16,00)
ŽFK Banat Bagljaš - Jedinstvo 2014 0:1, MSK - Potisje 4:2, OFK Stajićevo - Radnički 1911 0:0, Zlatica - Zadrugar 0:1, ASK - OFK Klek 1:4, Tamiš - OFK Gradnulica 3:3.

16. kolo (22. april, 16,00)
Jedinstvo 2014 - Tamiš 3:2, OFK Gradnulica - ASK 5:2, OFK Klek - Zlatica 2:0, Zadrugar - OFK Stajićevo 2:1, Radnički 1911 - MSK 3:0, Potisje - ŽFK Banat Bagljaš 1:0 .

17. kolo (29. april, 16,30)
Potisje - Jedinstvo 2014 2:1, ŽFK Banat Bagljaš - Radnički 1911 1:4, MSK - Zadrugar 6:1, OFK Stajićevo - OFK Klek 2:5, Zlatica - OFK Gradnulica 2:3, ASK - Tamiš 4:0 .

18. kolo (6. maj, 16,30)
Jedinstvo 2014 - ASK 5:0, Tamiš - Zlatica 2:0, OFK Gradnulica - OFK Stajićevo 5:2, OFK Klek - MSK 2:0, Zadrugar - ŽFK Banat Bagljaš 3:0, Radnički 1911 - Potisje 3:0.

19. kolo (13. maj, 17,00)
Radnički 1911 - Jedinstvo 2014 2:1, Potisje - Zadrugar 3:0, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Klek 0:1, MSK - OFK Gradnulica 4:1, OFK Stajićevo - Tamiš 3:2 , Zlatica - ASK 4:2.

20. kolo (20. maj, 17,00)
Jedinstvo 2014 - Zlatica 8:5, ASK - OFK Stajićevo 1:0, Tamiš - MSK 0:1, OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš 2:1 , OFK Klek - Potisje 1:1, Zadrugar - Radnički 1911 0:2.

21. kolo (27. maj, 17,00)
Zadrugar - Jedinstvo 2014 4:4, Radnički 1911 - OFK Klek 1:0, Potisje - OFK Gradnulica 8:5, ŽFK Banat Bagljaš - Tamiš 1:1, MSK - ASK 5:3, OFK Stajićevo - Zlatica 3:2.

22. (poslednje) kolo (3. jun, 17,30)
Jedinstvo 2014 - OFK Stajićevo 1:1, Zlatica - MSK 1:4, ASK - ŽFK Banat Bagljaš 1:0, Tamiš - Potisje 0:0, OFK Gradnulica - Radnički 1911 0.3 pff (domaćin nije imao prijavu skupa Policijskoj upravi), OFK Klek - Zadrugar 2:4.







Sezona 2016/17






 

TABELA




1 Omladinac Botoš 24 17 5 2 62:23 56
2 Rusanda Melenci 24 16 6 2 65:17 54
3. OFK Stajićevo Stajićevo 24 15 3 6 64:28 48
4. Potisje Knićanin 24 12 7 5 65:39 43
5 Radnički 1911 Jaša Tomić 24 11 5 8 34:25 38
6 OFK Gradnulica Zrenjanin 24 8 8 8 35:39 32
7 Zadrugar Lazarevo 24 9 4 11 37:50 31
8 MSK Mihajlovo 24 8 4 12 38:52 28
9 Jedinstvo 2014 Ečka 24 7 5 12 35:47 26
10 Zlatica Zlatica 24 6 6 12 35:46 24
11 ASK Aradac 24 6 5 13 35:50 23
12 OFK Klek Klek 24 5 3 16 38:86 18
13 Banat Bagljaš Zrenjanin 24 3 5 16 27:68 14
14 ZŠF Petlić Zrenjanin istupio          




ZŠF Petlić istupio je iz takmičanja 10. marta i prema Pravilniku FSS, brisani su svi njegovi rezultati iz tekućeg prvenstva.
ZŠF Petlić je u 13 kola imao pobedu, remi, 11 poraza i gol-razliku 10:55, a jedan bod mu je bio oduzet zbog izostanka sa utakmice u Botošu.

Prvak Omladinac direktno se uvrstio u A ligu,
Drugoplasirana Rusanda igrala je baraž sa predstavnikom MFL Žitište - Kikinda, Terekvešom. Pobedila je u Melencima 10. juna sa 5:0 i u
Hetinu 14. juna rezultatom 1:0, pa se tako plasirala u Područnu ligu.
Omladincu i Rusandi pripali su pehari FSG Zrenjanin.

DOMAĆIN-GOST, FER PLEJ, KARTONI, KAZNE, LISTA STRELACA, IGRAČI, KOMESARI





Domaćin- gost

Na 156 utakmica domaćin je pobedio 84 puta, odigrana su 33 remija, gosti su bili uspešniji u 39 susreta, gol-razilka 357:213.
Ukupno je postignuto 570 golova. Prosečno 3,66 po utakmici.

Fer plej

OFK Klek 36, ASK 40, Potisje 45, MSK 53, Zadrugar 55, Zlatica 55, Radnički 1911 58, Omladinac 64, Rusanda 75ŽFK Banat Bagljaš 81, Jedinstvo 2014 88, OFK Gradnulica 89, OFK Stajićevo 108 kaznenih poena.

Pehar za fer plej dobio jeOFK Klek.

Kartoni, kazne

Pokazano je 576 žutih kartona, 60 crvenih sa 102 utakmice pauze i 21 mesec vremenske kazne.
Odstranjenim trenerima i službenim predstavnicima na utakmicama izrečeno je 13 opomena i tri novčane kazne sa po 2.000,00 dinara.
Nije odigrana utakmica trećeg kola Omladinac - ZŠF Petlić zbog nedolaska gostiju. ZŠF Petlić kažnjen oduzimanjem jednog boda.
Prekinute su utakmice u petom kolu OFK Stajićevo - ZŠF Petlić (50. minut, 7:0) , u devetom kolu Zadrugar - ZŠF Petlić (73. minut, 7:1) i u 24. Omladinac - Jedinstvo 2014 (38. minut, 2:1, službeno 3:0) jer su gosti ostajali sa sedam igrača.
ZŠF Petlić istupio je iz takmičenja 10. marta i i Prema pravilniku FS Srbije, brisani su rezultati njegovih utakmica iz jesenje sezone.

Lista strelaca

23 gola: Željko Kodić (Potisje)
13 golova: Vladimir Popov (Rusanda)
12 golova: Predrag Vučetić (3 ASK, 9 Omladinac), Aleksandar Stanković (Potisje), Tomislav Grbušić (Zadrugar), Nenad Savić (Jedinstvo 2014), Ervin Tot (MSK).
11 golova: Miloš Gaborov (Omladinac), Bojan Palanački (OFK Stajićevo), Inkrit Ludajić (MSK)
10 golova: Aleksandar Stanić (OFK Stajićevo), Radoje Malešev (OFK Gradnulica), Ivica Radojev (Rusanda), Dušan Furtula (2 Zadrugar, 8 OFK Stajićevo)
9 golova: Marko Srdić, Bojan Milanović (Omladinac), Milan Mihajlov (Potisje), Saša Stanković (Rusanda), Darko Pandurov (Jedinstvo 2014), Miroslav Apostolović (ASK)
8 golova: Oskar Guljaš (MSK), Slobodan Bokić (OFK Klek)
7 golova: Dalibor Pašić (OFK Stajićevo), Dalibor Stojković (Potisje), Jovan Birmanac (ASK)...

Pehar za najboljeg strelca dobio je Željko Kodić.

Igrači

Klubovi su u nastupima imali ukupno 382 igrača, ali od toga 14 su igrali za po dve ekipe. Dakle, učestvovao je 368 igrača.
Po 24 nastupa imalo je 14 igrača, po 23 nastupa 18 igrača.

Komesari

Komesar takmičernja Predrag Đenić, zamenik Amir Teljigović, komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Momčilo Radman.


EKIPNO - NASTUPI, GOLOVI, TRENERI




OMLADINAC (BOTOŠ)


Nastupi: Lazar Nataroš 24, Branislav Jankulov 23, Nikola Sujić 23, Vanja Arsić 23, Srđan Radičević 22, Marko Srdić 22, Bogdan Marčić 21, Miloš Gaborov 21, Nikola Golijanin 17, Aleksandar Stoiljković 16, Zoran Popović 15, Milan Jovanov 14, Nikola Milićev 13, Predrag Vučetić 12, Bojan Milanović 11, Aleksandar Krnetić 9, Miroslav Mrđa 7, Radovan Kurunci 5, Dalibor Olćan 3, Slobodan Novković 3, Ivan Sremac 3, Stefan Grujin 2, Đorđe Kutlača 1, Isidor Halas 1. Ukupno: 24 igrača.
Golovi: Miloš Gaborov 11, Marko Srdić 9, Bojan Milanović 9, Srđan Radičević 6, Predag Vučetić 6, Zoran Popović 5, Nikola Golijanin 4, Nikola Sujić 4, Bogdan Marčić 2, Vanja Arsić 1, Nikola Milićev 1,Aleksandar Stoiljković 1, Milan Jovanov 1, Miroslav Mrđa 1. Ukupno: 61 plus jedan službeno.
Trener: Zoran Srdić

RUSANDA (MELENCI)

Nastupi: Milovan Kuručev 24, Radovan Šargin 24, Saša Stanković 23, Ivica Radojev 22, Stevan Marinac 20, Vladimir Popov 19, Lazar Popov 19, Zoran Mišković 18, Srđan Stanković 17, David Davidov 17, Vanja Nadlački 13, Aleksandar Odžin 13, Dejan Stevanov 12, Slobodan Adamov 11, Srđan Zakić 11, Dalibor Teodorović 11 ,Milan Janković 9, Miloš Kemera 9, Dragomir Milanović 9, Goran Bogdanović 5, Lazar Eremić 5, Stefan Đurić 4, Marko Kuručev 2, Bojan Radišić 1, Dejan Kuručev 1, Bojan Rakić 1. Ukupno 26 igrača.
Golovi: Vladimir Popov 13, Ivica Radojev 10, Saša Stanković 9, Aleksandar Odžin 6, Dejan Stevanov 5, Slobodan Adamov 4, Lazar Popov 4, Radovan Šargin 3, Goran Bogdanović 3, Vanja Nadlački 2, Dragomir Milanović 2, Marko Kuručev 1, Srđan Stanković 1, Dalibor Teodorović 1, Miloš Kemera 1. Ukupno: 65.
Trener: Milovan Stankov

OFK STAJIĆEVO

Nastupi: Jovan Torđan 24, David Stojković 24, Mladen Vukajlović 24, Filip Subu 23, Bojan Palanački 22, Aleksandar Stanić 21, Miloš Viskup 21, Milan Veličković 21, Dalibor Pašić 20, Ranko Joksimović 18, Dragan Adamović 17, Stefan Stefanov 15, Marko Kuručev 12, Ljubiša Pudar 10, Nemanja Stefanov 9, Dušan Furtula 8, Bojan Rakić 7, Dejan Srdanov 6, Nedim Asani 5, Srđan Jovin 4, Miroslav Markov 3, Srđan Milinković 2, Slobodan Adamov 2, Srđan Tanović 2, Dejan Krstić 1, Bojan Srdanov 1, Nikola Kira 1, Nenad Filipovac 1. Ukupno 28 igrača.
Golovi: Bojan Palanački 11, Aleksandar Stanić 10, Dušan Furtula 8, Dalibor Pašić 7, Milan Veličković 4, Nemanja Stefanov 4, Ranko Joksimović 3, Filip Subu 3, Miloš Viskup 3, Stefan Stefanov 2, Mladen Vukajlović 2, Bojan Rakić 2, Marko Kuručev 2, Ljubiša Pudar 2, David Stojković 1. Ukupno: 64.
Treneri: Goran Eleta (jesen), Nenad Bikić (proleće)

POTISJE (KNIĆANIN)

Nastupi: Dalibor Stojković 24, Željko Kodić 24, Aleksandar Stanković 23, Mladen Mitić 23, Nikola Antić 23, Nebojša Kostić 22, Mitar Antić 21, Marko Sokolović 19, Marko Anđelković 18, Bojan Stojanović 18, Danijel Jocić 16, Bojan Novković 16, Milan Mihajlov 15, Dejan Mihajlović 14, Dejan Marinković 8, Ognjen Balać 7, Dušan Icić 5, Dejan Dimitrijević 3, Dejan Stojković 2, Milan Icić 2, Negosav Zdravković 2, Zoran Mladenović 1, Dalibor Ilić 1, Saša Milenović 1, Dragan Đorđević 1. Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Željko Kodić 23, Aleksandar Stanković 12, Milan Mihajlov 9, Dalibor Stojković 7, Dušan Icić 3, Mladen Mitić 2, Nikola Antić 2, Danijel Jocić 2, Dejan Marinković 2, Zoran Mladenović 1, Mitar Antić 1, Bojan Stojanović 1. Ukupno: 65.
Trener: Srboljub Stojković

RADNIČKI 1911 (JAŠA TOMIĆ)

Nastupi: Damjan Vidić 22, Gabrijel Kondan 22, Dalibor Savkov 21, Dušan Stojisavljević 20, Ivan Pavlović 20, Aleksandar Stojanovski 19, Jovan Slavković 18, Špiro Kravarušić 17,Dalibor Ilić 15, Karlo Ferenčak 12, Vlada Golubović 12, Miloš Raič 11, Nenad Radulović 11, Slobodan Studen 11, Branko Zorić 11, Dragan Stajin 10, Feri Fazekaš 9, Marko Bajus 7, Marko Sikimić 6, Vladan Mihajlović 4, Danilo Rikalo 4, Vladimir Žižk 3, Dragan Horvat 3, Nikola Radivoj 3, Predrag Mitić 2, Dragan Pijetlović 2, Darko Pijetlović 2,Vladislav Živanov 2, Branko Samardžić 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Špiro Kravarušić 5, Damjan Vidić 4, Karlo Ferenčak 4, Marko Sikimić 2, Dragan Stajin 2, Miloš Raič 2, Aleksandar Stojanovski 2, Slobodan Studen 2, Vlada Golubović 2, Vladan Mihajlović 1, Ivan Pavlović 1, Marko Bajus 1, Branko Zorić 1, Dušan Stojisavljević 1, Gabrijel Kondan 1, Nenad Radulović 1, Jovan Slavković 1, Dalibor Ilić 1. Ukupno: 34.
Trener: Milivoj Zarin

OFK GRADNULICA (ZRENJANIN)

Nastupi: Adrian Sekošan 23, Nebojša Turinski 23, Peđa Markov 22, Radoje Malešev 22, Milovan Medić 21, Aleksandar Tadić 19, Marko Todorović 18, Zoran Penjin 18, Nikola Bošković 17, Nikola Bilbija 17, Marinko Kušić 16, Dragan Stojanović 13, Darko Nikolić 12,Gavrilo Anović 10, Neda Zec 9, Strahinja Milošević 9, Nemanja Jurošević 8, Marko Dubak 8, Branko Ćirković 7, Vladimir Drndarević 6, Mihajlo Gavrilović 5, Vladimir Knežević 4, Dragan Čolić 4, Vuk Mrđenović 4, Srđan Jović 2, Marko Kuzman 2, Filip Tapai 1, Darko Gecin 1. Ukupno: 28 igrača.
Golovi: Radoje Malašev 10, Milovan Medić 6, Aleksandar Tadić 5, Nebojša Turinski 3, Strahinja Milošević 3, Marko Dubak 2, Nikola Bilbija 1, Vladimir Drndarević 1, Nikola Bošković 1, Dragan Čolić 1, Mihajlo Gavrilović 1, Peđa Markov 1. Ukupno: 35.
Trener: Marko Milošević

ZADRUGAR (LAZAREVO)


Nastupi: Milutin Milojević 23, Darko Popović 23, Tomislav Grbušić 21, Veljko Lučić 21, Vladan Stanišić 18, Nikola Stanišić 18, Danijel Jakšić 18, Petar Erski 17,Vladimir Grbušić 16, Miroslav Simanić 15, Vladimir Mišić 14, Slobodan Pjevčević 13, Aleksandar Stikić 12, Miloš Erić 11, Goran Milić 10, Dušan Furtula 9, Ivan Stević 9, Branislav Tasić 8, Slađan Jeremić 6, Dragan Korać 5, Milovan Pejović 4, Filip Tomić 4, Goran Prodanović 3, Mladen Stanišić 2, Dejan Drobnjak 2, Milan Grujić 2, Goran Stanić 2, Vladimir Erić 1, Miloš Stojkov 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Tomislav Grbušić 12, Vladimir Mišić 4, Danijel Jakšić 3, Miroslav Simanić 3, Vladimir Grbušić 2, Dušan Furtula 2, Darko Popović 2, Slađan Jeremić 2, Aleksandar Stikić 2, Vladan Stanišić 2, Nikola Stanišić 1, Goran Milić 1, Slobodan Pjevčević 1. Ukupno: 37.
Trener: Jovo Žuža

MSK (MIHAJLOVO)

Nastupi: Robert Guljaš 24, Radoslav Kordić 23, Adrian Makan 23, Daniel Šeljmeši 22, Zoltan Pavlović 22, Duško Mikalački 22, Oskar Guljaš 22, Atila Tapai 21, Inkrit Ludajić 21, Ervin Tot 21, Duško Petrović 20, Robert Kovač 15, Armin Lacko 14, Henrik Đeri 11, Nenad Panić 7, Danijel Husta 7, Tot Ferenc 6, Deneš Čikoš 4, Rihard Rice 2, Adel Tel 2, Igor Šućin 1, Atila Madaras 1, Davor Žigić 1. Ukupno: 23 igrača.
Golovi: Ervin Tot 12, Inkrit Ludajić 11, Oskar Guljaš 8, Henrik Đeri 2, Atila Tapai 1, Duško Mikalački 1, Nenad Panić 1, Duško Petrović 1, Robert Guljaš 1. Ukupno: 38.
Trener: Tibor Ruža

JEDINSTVO 2014 (EČKA)

Nastupi: Nenad Savić 24, Milan Filipić 23, Dušan Rajkov 23, Nemanja Vlačić 22, Draško Trošić 22, Slavko Marković 20, Miroslav Bogdanović 20, Darko Pandurov 16, Goran Dragičević 15, Jovica Cvejin 15, Milan Ćerketa 15, Slađan Ostojić 13, Predrag Galić 12, Bojan Ikonar 11, Marko Sekulić 9, Dalibor Nožinić 9, Ivan Đurkin 5, Dejan Jandrić 5, Igor Tomin 4, Goran Grkinić 3, Predrag Stanisavljev 2, Nemanja Pajević 2, Predrag Vukajlović 1. Ukupno: 23 igrača.
Golovi: Nenad Savić 12, Darko Pandurov 9, Dušan Rajkov 5, Milan Ćerketa 4, Slavko Marković 2, Predrag Galić 1, Draško Trošić 1, Miroslav Bogdanović 1. Ukupno: 35.
Trener: Branislav Mekić

ZLATICA

Nastupi: Dalibor Miletić 23, Dejan Cvetić 22, Vladica Mladenović 21, Stefan Drobnjak 21, Stefan Stojkov 21, Dario Liptak 20, Nemanja Bašević 18, Branislav Lojpur 18, Vladimir Tasić 18, Marko Pejić 16, Slaviša Perić 15, Stevan Cvejin 13, Strahinja Lojpur 12, Petar Stanaćev 11, Aleksandar Milosavljević 9, Vladimir Erić 9, Ilija Bogdanović 8, Radovan Mitrović 8, Marko Barna 5, Vanja Lojpur 4, Milorad Meljanac 4, Nebojša Tatomirov 3, Dejan Tomić 2, Nemanja Sladojević 2, Mateo Drndarski 1. Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Stefan Drobnjak 5, Dejan Cvetić 5, Petar Stanaćev 5, Dalibor Miletić 4, Vladica Milanović 4, Slaviša Perić 4, Ilija Bogdanović 2, Milorad Meljanac 2, Branislav Lojpur 1, Stevan Cvejin 1, Vladimir Tasić 1, Dario Liptak 1. Ukupno 35.
Trener: Nebojša Miletić

ASK (ARADAC)

Nastupi: Dejan Etveš 24, Jovan Birmanac 24, Vladimir Đuriček 24, Miloš Mijić 24, Nenad Životin 22, Nikola Korać 21, Dušan Prodanović 20, Ivan Vesin 18, Miroslav Apostolović 17, Mile Petrović 16, Dalibor Maksimović 16, Ljubiša Rajčević 13, Kristijan Novaković 12, Predrag Vučetić 11, Vladimir Gal 9, Vladimir Matejin 9, Ivica Nenin 8, Milan Šćevko 7, Dejan Striško 3, Mario Pavlenko 3, Bojan Vujačić 2, Vladimir Drndarević 2, Aleksandar Đorđević 2, Janko Hucki 2, Mario Čeman 1, Janko Šćasni 1, Darko Stančić 1. Ukupno: 26 igrača.
Golovi: Miroslav Apostolović 9, Jovan Birmanac 7, Miloš Mijić 5, Predrag Vučetić 3, Nenad Životin 2, Ivan Vesin 2, Mile Petrović 2, Vladimir Gal 1, Dalibor Maksimović 1, Vldimir Matejin 1, Nikola Korać 1, Dejan Etveš 1. Ukupno: 35.
Trener: Milorad Kurjakov

OFK KLEK

Nastupi: Vid Kosnić 22, Goran Kovačević 21, Marko Bogdanov 19, Obrad Pavlović 17, Nenad Petković 16, Marko Stojanovski 15, Darko Pavlović 15, Jovan Trkjla 14, Slobodan Milenković 12, Nikola Lazić 11, Ivan Stević 11, Dejan Stajić 11, Slobodan Bokić 10, Zoran Ostojić 10, Dejan Božović 9, Dejan Milovac 9, Janko Ćurić 9, Dragomir Milanović 8, Nenad Čubra 8, Dejan Žirović 7, Stefan Bubanj 6, Jugoslav Đorđević 6, Luka Damjanović 6, Đorđe Petrović 6, Žarko Čuč 5, Vladimir Perović 5, Dragan Čolić 5, Nebojša Ninković 2, Miloš Pavlović 2, Nikola Bokić 1, Jovan Anušić 1. Ukupno: 31 igrač.
Golovi: Slobodan Bokić 8, Goran Kovačević 4, Slobodan Milenković 3, Marko Stojanovski 3, Dejan Žirović 3, Dejan Milovac 2, Dragomir Milanović 2, Dejan Božović 2, Dragan Čolić 2, Vid Kosnić 2, Ivan Stević 2, Marko Bogdanov 1, Darko Pavlović 1, Stefan Bubanj 1, Janko Ćurić 1, Jovan Trklja 1. Ukupno 38 golova.
Trener: Predrag Luburić

ŽFK BANAT BAGLJAŠ (ZRENJANIN)

Nastupi: Aleksandar Mijatov 23, Slaviša Surla 20, Lazar Anović 19, Ilija Grkinić 19, Bojan Matić 17, Nikola Marković 16, Dragan Cvetić 16, Veljko Popivoda 15, Bojan Surla 13, Marko Pjevčević 12, Miodrag Georgijev 11, Demo Demić 11, Goran Mikić 11, Bojan Žeravica 10, Mile Racić 10, Nemanja Erić 10, Branko Zoranović 10, Darko Radičević 8, Tomislav Arsenac 8, Denis Lakatoš 8, Goran Čičković 7, Davor Antanasijević 6, Igor Anović 6, Mile Kosanović 5, Zoran Todić 5, Sava Filep 4, Vukašin Vujin 3, Emrah Šabani 2, Ševćet Rama 2, Aleksandar Cvijetić 2, Dušan Racić 2, Marjan Rodean 1, Duško Petrović 1, Srđan Bibin 1, Jasmin Redžić 1, Marko Sekulić 1, Nemanja Lazić 1, Bojan Korodi 1, Aleksandar Baračkov 1. Ukupno: 39 igrača.
Golovi: Goran Mikić 6, Marko Pjevčević 4, Ilija Grkinić 3, Bojan Matić 2, Nikola Marković 2, Nemanja Erić 2, Miodrag Georgijev 2, Emrah Šabani 1, Davor Antanasijević 1, Goran Čičković 1, Zoran Todić 1, Lazar Anović 1, Marko Slijepčević 1. Ukupno: 27.
Trener: Trener: Goran Cvijetić.

ZŠF PETLIĆ (ZRENJANIN)

Nastupi: Mileta Gajilović, Goran Milovac, Dušan Titin, Srđan Poznić, Gavrilo Anović, Edvard Rama, Nedeljko Ivanić, Marko Pavković, Bojan Vujičić, Nenad Kukin, Miodrag Georgijev, Goran Bogdanović, Šandor Buka, Lazar Aleksić, Marjan Rodean, Tomislav Arsenov, Saša Mataić, Miloš Viskup, Dragan Čizmaš, Igor Oprijan, Dragan Milojević, Vladimir Vorgić, Dušan Ludoški, Viktor Sič, Nenad Raškov, Vojislav Vidrić. Ukupno: 26 igrača
Trener: Željko Stanić.

 

 

 RASPORED I REZULTATI




Takmičarski brojevi
1. Zlatica
2. Omladinac (Botoš)
3. OFK Stajićevo (Stajićevo)

4. OFK Gradnulica (Zrenjanin)
5. Zadrugar (Lazarevo)
6. Radnički 1911 (Jaša Tomić)
7. ŽFK Banat-Bagljaš (Zrenjanin)
8. Potisje (Knićanin)
9. Rusanda (Melenci)
10. Jedinstvo 2014 (Ečka)
11. MSK (Mihajlovo)
12. ASK (Aradac)
13. OFK Klek (Klek)
14. ZŠF Petlić (Zrenjanin)



 

                                              

1. kolo (21. avgust, 17,00) 
               Zlatica - ZŠF Petlić 2:3 (brisano), Omladinac (B) - OFK Klek 5:1, OFK Stajićevo - ASK 5:1, OFK Gradnulica - MSK 3:1, Zadrugar - Jedinstvo 2014 3:1, Radnički 1911 - Rusanda 1:0, ŽFK Banat Bagljaš - Potisje 0:4.

2. kolo (28. avgust, 17,00)

               ZŠF Petlić - Potisje 2:2 (brisano), Rusanda - ŽFK Banat Bagljaš 5:1, Jedinstvo 2014 - Radnički 1911 1:0, MSK - Zadrugar 2:2, ASK - OFK Gradnulica 2:2, OFK Klek - OFK Stajićevo 2:6, Zlatica - Omladinac (B) 2:1.

3. kolo (4. septembar, 16,30)
               Omladinac (B) - ZŠF Petlić 3:0 pff, gosti nisu došli (brisano), OFK Stajićevo - Zlatica 4:1, OFK Gradnulica - OFK Klek 4:0, Zadrugar - ASK 3:0, Radnički 1911 - MSK 3:2, ŽFK Banat Bagljaš - Jedinstvo 2014 1:1, Potisje - Rusanda 0:4.

4. kolo (11. septembar, 16,30)
               ZŠF Petlić - Rusanda 0:5 (brisano), Jedinstvo 2014 - Potisje 2:2, MSK - ŽFK Banat Bagljaš 4:0, ASK - Radnički 1911 1:0, OFK Klek - Zadrugar 1:2, Zlatica - OFK Gradnulica 1:0, Omladinac (B) - OFK Stajićevo 2:1.
 

5. kolo (18. septembar, 16,00)
               OFK Stajićevo - ZŠF Petlić 7:0, prekid u 50. minutu, gosti ostali sa sedam igrača (brisano), OFK Gradnulica - Omladinac (B) 1:1, Zadrugar - Zlatica 3:2, Radnički 1911 - OFK Klek 6:0, ŽFK Banat Bagljaš - ASK 0:1, Potisje - MSK 1:0, Rusanda - Jedinstvo 2014 3:0.

6. kolo (25. septembar, 15,30)
               ZŠF Petlić - Jedinstvo 2014 0:5 (brisano), MSK - Rusanda 1:1, ASK - Potisje 2:0, OFK Klek - ŽFK Banat Bagljaš 4:3 , Zlatica - Radnički 1911 0:0, Omladinac (B) - Zadrugar 4:1, OFK Stajićevo - OFK Gradnulica 3:1.

7. kolo (2. oktobar, 15,30)
              OFK Gradnulica - ZŠF Petlić 2:0 (brisano), Zadrugar - OFK Stajićevo 0:4, Radnički 1911 - Omladinac (B) 0:0, ŽFK Banat Bagljaš - Zlatica 1:1, Potisje - OFK Klek 9:1, Rusanda - ASK 2:1, Jedinstvo 2014 - MSK 1:4.
. 

8. kolo (9. oktobar, 15,00) 
               ZŠF Petlić - MSK 1:4 (brisano), ASK - Jedinstvo 2014 3:3, OFK Klek - Rusanda 1:2, Zlatica - Potisje 1:1, Omladinac (B) - ŽFK Banat Bagljaš 9:0 , OFK Stajićevo - Radnički 1911 1:1, OFK Gradnulica - Zadrugar 2:0.

9. kolo (16. oktobar, 15,00)
               Zadrugar - ZŠF Petlić 7:1, prekid u 73. minutu, gosti ostali sa sedam igrača (brisano), Radnički 1911 - OFK Gradnulica 2:1, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Stajićevo 0:3, Potisje - Omladinac (B) 0:0, Rusanda - Zlatica 7:1, Jedinstvo 2014 - OFK Klek 5:1, MSK - ASK 2:1.

10. kolo (23. oktobar, 14,30)
               ZŠF Petlić - ASK 1:2 (brisano), OFK Klek - MSK 1:2, Zlatica - Jedinstvo 2014 0:3, Omladinac (B) - Rusanda 3:2, OFK Stajićevo - Potisje 1:2, OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš 1:1 , Zadrugar - Radnički 1911 2:2.
 

11. kolo (30. oktobar, 13,30)
               Radnički 1911 - ZŠF Petlić 9:0 (brisano), ŽFK Banat Bagljaš - Zadrugar 2:1, Potisje - OFK Gradnulica 5:2, Rusanda - OFK Stajićevo 3:0, Jedinstvo 2014 - Omladinac (B) 0:1, MSK - Zlatica 0:0, ASK - OFK Klek 3:4.

12. kolo (6. novembar, 13,00)
               ZŠF Petlić - OFK Klek 1:3 (brisano), Zlatica - ASK 1.1, Omladinac (B) - MSK 3.2, OFK Stajićevo - Jedinstvo 2014 0:2, OFK Gradnulica - Rusanda 0:0, Zadrugar - Potisje 4:5, Radnički 1911 - ŽFK Banat Bagljaš 5:1 .
 

13. kolo (13. novembar 13,00)
               ŽFK Banat Bagljaš - ZŠF Petlić 4:1 (brisano), Potisje - Radnički 1911 1:0, Rusanda - Zadrugar 3:0, Jedinstvo 2014 - OFK Gradnulica 0:2, MSK - OFK Stajićevo 2:4, ASK - Omladinac (B) 0:1, OFK Klek - Zlatica 4:3.


14. kolo (12. mart, 14,30)

OFK Klek - Omladinac (B) 1:4, ASK - OFK Stajićevo 0:2, MSK - OFK Gradnulica 0:2, Jedinstvo 2014 - Zadrugar 1:2, Rusanda - Radnički 1911 2:0, Potisje - ŽFK Banat Bagljaš 1:0. Slobodna Zlatica.

15. kolo (19. mart, 15,00)

ŽFK Banat Bagljaš - Rusanda 0:4, Radnički 1911 - Jedinstvo 2014 2:1, Zadrugar - MSK 1:0, OFK Gradnulica - ASK 3:3, OFK Stajićevo - OFK Klek 3:1, Omladinac (B) - Zlatica 3:1. Slobodno Potisje.

16. kolo (26. mart, 15,30)

Zlatica - OFK Stajićevo 1:2, OFK Klek - OFK Gradnulica 1:1, ASK - Zadrugar 2:0, MSK - Radnički 1911 2:0,Jjedinstvo 2014 - ŽFK Banat Bagljaš 2:2, Rusanda - Potisje 1:1. Slobodan Omladinac (B)

17. kolo (2. april, 15,30)

Potisje - Jedinstvo 2014 7:1, ŽFK Banat Bagljaš - MSK 2:3, Radnički 1911 - ASK 1:0, Zadrugar - OFK Klek 1:1, OFK Gradnulica - Zlatica 1:0, OFK Stajićevo - Omladinac (B) 1:1. Slobodna Rusanda

18. kolo (9. april, 16,00)

Omladinac (B) - OFK Gradnulica 4:0, Zlatica - Zadrugar 0:1, OFK Klek - Radnički 1911 0:2, ASK - ŽFK Banat Bagljaš 4:3, MSK - Potisje 1:1, Jedinstvo 2014 - Rusanda 0:2. Slobodno OFK Stajićevo.

19. kolo (16. april, 16,00)

Rusanda - MSK 6:0, Potisje - ASK 4:2, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Klek 3:0, Radnički 1911 - Zlatica 3:0, Zadrugar - Omladinac (B) 2:3, OFK Gradnulica - OFK Stajićevo 0:4. Slobodno Jedinstvo 2014.

20. kolo (23. april, 16,00)

OFK Stajićevo - Zadrugar 2:0, Omladinac (B) - Radnički 1911 0:1, Zlatica - ŽFK Banat Bagljaš 3:0 , OFK Klek - Potisje 3:2, ASK - Rusanda 1:1, MSK - Jedinstvo 2014 2:0. Slobodna OFK Gradnulica.

21. kolo (30. april, 16,30)

Jedinstvo 2014 - ASK 3:0, Rusanda - OFK Klek 6:1, Potisje - Zlatica 0:0, ŽFK Banat Bagljaš - Omladinac (B) 2:3, Radnički 1911 - OFK Stajićevo 0:0, Zadrugar - OFK Gradnulica 3:2. Slobodan MSK.

22. kolo (7. maj, 16,30)

OFK Gradnulica - Radnički 1911 2:0, OFK Stajićevo - ŽFK Banat Bagljaš 5:1, Omladinac (B) - Potisje 5:3, Zlatica - Rusanda 2:3, OFK Klek - Jedinstvo 2014 3:3, ASK - MSK 3:1. Slobodan Zadrugar.

23. kolo (14. maj, 16,30)

MSK - OFK Klek 2:0, Jedinstvo 2014 - Zlatica 3:2, Rusanda - Omladinac (B) 0:0, Potisje - OFK Stajićevo 3:4, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Gradnulica 0:0, Radnički 1911 - Zadrugar 2:1. Slobodan ASK.

24. kolo (21. maj, 16,30)

Zadrugar - ŽFK Banat Bagljaš 3:0 , OFK Gradnulica - Potisje 3:3, OFK Stajićevo - Rusanda 1:2, Omladinac (B) - Jedinstvo 2014 3:0 pff (utakmica prekinuta pri rezultatu 2:1 u 38. minutu jer su gosti ostali sa sedam igrača), Zlatica - MSK 5:2, OFK Klek - ASK 5:3. Slobodan Radnički 1911.

25. kolo (28. maj, 17,00)

ASK - Zlatica 1:2, MSK - Omladinac (B) 2:4, Jedinstvo 2014 - OFK Stajićevo 1.0, Rusanda - OFK Gradnulica 4:0, Potisje - Zadrugar 7:0, ŽFK Banat Bagljaš - Radnički 1911 4:1. Slobodan OFK Klek.

26. kolo (4. jun, 17,00)

Radnički 1911 - Potisje 2:3, Zadrugar - Rusanda 2:2, OFK Gradnulica - Jedinstvo 2014 2:1, OFK Stajićevo - MSK 8:1, Omladinac (B) - ASK 2:0, Zlatica - OFK Klek 6:2. Slobodan ŽFK Banat Bagljaš.


Prvak odlazi u A ligu, drugoplasirani igra dve utakmice baraža sa predstavnikom MFL Žitište - Kikinda za ulazak u Područnu ligu.
ZŠF Petlić je 10. marta u pismenoj formi izvestio FSG da istupa iz A lige, a da zadržava seniorsku ekipu i da će na leto igrati u B ligi.
Na osnovu Propozicija, status u Ligi obavezno gubi poslednji na tabeli. Pošto je takmičenje startovalo sa 14 članova, taj uslov je ispunjen sa ZŠF Petlić. Status ostalih na dnu zavisi od prolaza u Područnu ligu, dospeća iz nje, kao i minimuma osam klubova u B ligi.