Opšte A liga B liga Kup Lige mladih



B LIGA

Farkaždinci u Tarašu  


REZULTATI 13. KOLA


Zrenjanin Borac Tisa 1933
1:1
Tomaševac Partizan Tomaševac Proleter (Neuzina)
5:3
Jarkovac Sloga Mladost (Belo Blato)
1:0
Farkaždin Tamiš KSK Konak 1926
5:0






TABELA

 

1 Tamiš Farkaždin 13 9 3 1 50:9 30
2 KSK Konak 1926 Konak 13 8 3 2 31:16 27
3 Sloga Jarkovac 13 8 2 3 27:20 26
4 Proleter Neuzina (-1) 13 4 5 4 26:26 16
5 Mladost Belo Blato 13 4 2 7 30:30 14
6 Tisa 1933 Taraš 13 3 5 5 14:22 14
7 Borac Zrenjanin 13 3 1 9 14:30 10
8 Partizan Tomaš. Tomaševac (-1) 13 2 1 10 19:58 6

Prvak odlazi u A ligu. Međusobni rezultati: KSK Konak 1926 - Tamiš 2:1, Tamiš - KSK Konak 1926 5:0.

ŽUTI KARTONI, CRVENI KARTONI







U 12. kolu isključen je i odlukom komesara takmičenja kažnjen:

Srđan Popov (Sloga) - dve utakmice

Zbog nesportskog ponašanja na utakmici 12. kola kažnjeni su:

Branislav Tekinder (Partizan Tomaševac) - dve utakmice
Igor Nikolić (Partizan Tomaševac) - dve utakmice
Službeni predstavnik Partizana Tomaševac Dragoslav Živojnov - zabrana vršenja funkcije četiri meseca.

Posle 13. kola po četiri žuta kartona imaju i ne mogu da nastupe u 14:

Zdravko Šajber (Proleter, N)
Dragam Cvetković (Tamiš)

U 13. kolu nije bilo crvenih kartona.







 RASPORED 14. (poslednjeg) KOLA (28. maj, 17,00) - DELEGIRANJE



Tisa 1933 - Tamiš
Delegat: Dragan Krasić (Zrenjanin)
Glavni sudija: Milovan Vuković (Lukićevo) Pomoćnici: Ivica Ivanić (Melenci), Jovan Milić (Zrenjanin)

KSK Konak 1926 - Sloga
Delegat: Milorad Kovanović (Zrenjanin)
Glavni sudija: Ninoslava Markov (Zrenjanin) Pomoćnici: Vukašin Vidrić (Zrenjanin), Mateja Nedeljković (Zrenjanin)

Mladost (BB) - Partizan Tomaševac
Delegat: Boris Krstović (Zlatica)
Glavni sudija: Nikola Bikić (Zrenjanin) Pomoćnici: Miloš Mitić (Knićanin) Milan icić (Knićanin)

Proleter (N) - Borac
Delegat: Dušan Vulić (Jaša Tomić)
Glavni sudija: Vojislav Krstić (Zrenjanin) Pomoćnici: Marko Vukojević (Zrenjanin), Nemanja Koso (Zrenjanin)







                 

 RASPORED I REZULTATI


Takmičarski brojevi

1. Proleter (Neuzina)   
2. Mladost (Belo Blato)  
3. KSK Konak 1926 (Konak)  
4. Tamiš (Farkaždin)
5. Sloga (Jarkovac)
6. Partizan Tomaševac
7. Borac (Zrenjanin)
8. Tisa 1933 (Taraš)
 

 

                                                                                                         
 1. kolo (4. septembar, 16,30) 
 Proleter (N) - Tisa 1933 5:2, Mladost (BB) - Borac 3:1, KSK Konak 1926 - Partizan Tomaševac 5:3, Tamiš - Sloga 10:2.
 

2. kolo (11. septembar, 16,30)

 Tisa 1933 - Sloga 0:3, Partizan Tomaševac - Tamiš 0:5 , Borac - KSK Konak 1926 0:3, Proleter (N) - Mladost (BB) 4:4.
 

3. kolo (18. septembar, 16,00)
  Mladost (BB) - Tisa 1933 2:2, KSK Konak 1926 - Proleter (N) 0:0, Tamiš - Borac 3:1, Sloga - Partizan Tomaševac 4:1.
 

4. kolo (25. septembar, 15,30)
   Tisa 1933 - Partizan Tomaševac 2:2, Borac - Sloga 1:2, Proleter (N) - Tamiš 1:1, Mladost (BB) - KSK Konak 1926 1:2.
 

5. kolo (2. oktobar, 15,30)
   KSK Konak 1926 - Tisa 1933 3:1, Tamiš - Mladost (BB) 5:0, Sloga - Proleter (N), Partizan Tomaševac - Borac 1:3  

     6. kolo (9. oktobar, 15,00)
  Tisa 1933 - Borac 1:0, Proleter (N) - Partizan Tomaševac 6:1, Mladost (BB) - Sloga 3:1, KSK Konak 1926 - Tamiš 2:1.
 

     7. kolo (16. oktobar, 15,00)
    Tamiš - Tisa 1933 0:0, Sloga - KSK Konak 1926 0:0, Partizan Tomaševac - Mladost (BB) 0:9, Borac - Proleter (N) 0:1.


8. kolo (9. april, 16,00)
Tisa 1933 - Proleter (N) 1:1, Borac - Mladost (BB 3:1), Partizan Tomaševac - KSK Konak 1926 2:5, Sloga - Tamiš 0:0 .

9. kolo (16. april, 16,00)

Sloga - Tisa 1933 2:0, Tamiš - Partizan Tomaševac 9:1, KSK Konak 1926 - Borac 5:0, Mladost (BB) - Proleter (N) 4:0.

10. kolo (23. april, 16,00)

Tisa 1933 - Mladost (BB) 3:2, Proleter (N) - KSK Konak 1926 1:1, Borac - Tamiš 1:6, Partizan Tomaševac - Sloga 2:4.

11. kolo (7. maj, 16,30)

Partizan Tomaševac - Tisa 1933 1:0, Sloga - Borac 3:0, Tamiš - Proleter (N) 2:1, KSK Konak 1926 - Mladost (BB) 5:1

12. kolo (14. maj, 16,30)

Tisa 1933 - KSK Konak 1926 1:0, Mladost (BB) - Tamiš 0:3 , Proleter (N) - Sloga 3:2, Borac - Partizan Tomaševac 3:0 (par forfe, prekid u 87. minutu pri rezultatu 1:0 jer su gosti napustili teren).

13. kolo (21. maj, 16,30)

Borac - Tisa 1933, Partizan Tomaševac - Proleter (N), Sloga - Mladost (BB), Tamiš - KSK Konak 1926

14. kolo (28. maj, 17,00)

Tisa 1933 - Tamiš, KSK Konak 1926 - Sloga, Mladost (BB) - Partizan (Tomaševac), Proleter (N) - Borac.



Prvak odlazi u A ligu.
.