Opšte A liga B liga Kup Lige mladih




Sezona 2021/22.  




REZULTATI - 10 KOLO - 31. OKTOBAR


Ečka Jedinstvo 2014 Borac (Zrenjanin)
1:4
Jarkovac Sloga KSK Konak 1926
8:1
Zlatica Zlatica Proleter (Neuzina)
8:2

Zaostala utakmica 1. kola (7. novembar): Sloga - Proleter (N) 7:2

TABELA

 

1. Borac Zrenjanin 10 10 0 0 48:7 30
2. Jedinstvo 2014 Ečka 10 7 0 3 29:16 21
3. Zlatica Zlatica (-1) 10 6 0 4 31:18 17
4. Sloga Jarkovac (-3) 10 4 1 5 31:25 10
5. Proleter Neuzina 10 2 1 7 26:40 7
6 KSK Konak 1926 Konak 10 0 0 10 7:66 0

Zlatica ima kazneni bod iz prethodne sezone.




KARTONI, KAZNE

U trećem kolu isključeni su i odlukama komesara takmičenja kažnjeni:

Saša Obradović (Jedinstvo 2014, službeni predstavnik) - opomena
Tomislav Arsenov (Borac) - jedna utakmica
Dane Drobnjak (Zlatica) - jedna utakmica

U ćetvrtom kolu isključeni su i odlukama komesara takmičenja kažnjeni:
Zoltan Kapor (KSK Konak 1926, službeni predstavnik) - opomena
Zdravko Šajber (Proleter) - jedna utakmica

Utakmica šestog kola Jedinstvo 2014 - Zlatica završena je na terenu rezultatom 4:1. U ekipi iz Ečke nastupio je registrovani igrač Borca (Zrenjanin) Danilo Zekić. Na osnovu Pravilnika o takmičenju FS Srbije, komesar takmičenja Predrag Đenić registrovao je meč službenim rezultatom 0:3.
Komesar takmičenja, na osnovu Disciplinskog pravilnika FSS, kaznio je FK Jedinstvo sa 2.000,00 dinara, a igrača Danila Zekića sa tri meseca zabrane nastupa. Minimalne kazne po DP FSS obrazložio je jer je službenim rezultatom 0:3 zaštićen integritet takmičenja.

U sedmom kolu isključeni su i odlukama komesara takmičenja kažnjeni:
Sojan Đolai (Proleter, N) - jedna utakmica
Borislav Stojisavljević (KSK Konak 1926) - tri utakmice
Bojan Korodi (KSK Konak 1926) - dve utakmice
Daniel Kovač (Jedinstvo 2014) - tri utakmice
Zbog propusta u organizaciju utakmice sedmog kola, Odlukom komesara takmičenja KSK Konak 1926 kažnjen je - opomenom.

U osmom kolu isključeni su i odlukama komesara takmičenja kažnjeni:
Goran Miloševiić (Jedinstvo 2014) - tri utakmice
Mihajlo Milošević (Sloga) - dve utakmice

Zbofgnapuštanja terena u devetom kolu, Odlukom komesara takmičenja Sloga je kažnjena oduzimanjem tri boda.

U devetom kolu četvrti žuti karton dobio je Dušan Stojisavljević (Proleter). Nema pravo nastupa u 10. kolu.
U devetom kolu isključeni su i odlukama komesara takmičenja kažnjeni:
Dušan Stojisavljević (Proleter) - tri utakmice (zaostala utakmica 1. kola, 11, 12. kolo)
Goran Gološin (KSK Konak 1926) - jedna utakmica
Zbog pokušaja stavljanja u tim igrača koji nije registrovan za njegov klub, odlukom komesara takmičenja Proleter se kažnjava - opomenom.

U desetom kolu četvrti žuti karton dobio je Vladimir Nadađki (Jedinstvo 2014). nema pravo nastupa u 11. kolu.
U desetom kolu isključeni su i odlukama komesara takmičenja kažnjeni:
Abedin Zećiri (Borac) - tri utakmice
Nino Nikolić (KSK Konak 1916) - tri utakmice
Marko Dologušin (Borac) - jedna utakmica
Robert Kašlik (Konak 1926) - Jedna utakmica
Dalibor Rakas (Jedinstvo 2014) - jedna utakmica
Orhan Šabanovski (Jedinstvo 2014) - jedna utakmica


RASPORED, REZULTATI

Takmičarski brojevi

1. Zlatica
2 Sloga (Jarkovac)
3 Borac (Zrenjanin)
4 KSK Konak 1926
5 Proleter (Neuzina)
6 Jedinstvo 2014 (Ečka)


Boja opreme
dresovi i šorcevi osnovni,
dresovi i šorcevi rezervni

Zlatica
plavo-beli, plavi
crveni, plavi

Sloga
narandžastožuti, žuti
crveni, crveni

Borac
crveni, crveni
belo-crveni, crveni

KSK Konak 1926
svetloplavi, svetloplavi
beli, beli

Proleter
plavo-beli, svetloplavi
tamnoplavi, tamnoplavi

Jedinstvo 2014

plavo-beli, plavi
crveni, crveni



1. kolo (29. avgust, 16,30)
Zlatica - Jedinstvo 2014 0:2, Sloga - Proleter (N) odloženo za 7. novembar, Borac - KSK Konak 1926 8:0

2. kolo (5. septembar, 16,30)
Jedinstvo 2014 - KSK Konak 1926 3:0, Proleter (N) - Borac 4:6, Zlatica - Sloga 4:0

3. kolo (12. septembar, 16,00)
Sloga - Jedinstvo 2014 2:4, Borac - Zlatica 3:0, KSK Konak 1926 - Proleter (N) 1:6

4. kolo (19. septembar, 16,00)
Jedinstvo 2014 - Proleter (N) 5:0, Zlatica - KSK Konak 1926 5:0, Sloga - Borac 1:5

5. kolo (26. septembar, 15,30)
Borac - Jedinstvo 2014 3:0, KSK Konak 1926 - Sloga 0:6, Proleter (N) - Zlatica 2:3

6. kolo (3. oktobar, 15,30)
Jedinstvo 2014 - Zlatica 0:3 par-forfe (rezultatu bio 4:1, nepravilan nastup igrača Danila Zekića za Jedinstvo 2014), Proleter (N) - Sloga 2:2, KSK Konak 1926 - Borac 0:8

7. kolo (10. oktobar, 15,00)
KSK Konak 1926 - Jedinstvo 2014 1:9, Borac - Proleter (N) 3:1, Sloga - Zlatica 3:1

8. kolo (17. oktobar, 15,00)
Jedinstvo 2014 - Sloga 3:2, Zlatica - Borac 0:5, Proleter (N) - KSK Konak 1926 6:3

9. kolo (24. oktobar 14,00)
Proleter (N) - Jedinstvo 2014 1:2, KSK Konak 1926 - Zlatica 1:7, Borac - Sloga 3:0 par-forfe (pri rezultatu 1:1 gosti u 40. minutu napustili teren)

10. kolo (31. oktobar, 13,30)
Jedinstvo 2014 - Borac 1:4, Sloga - KSK Konak 1926 8:1, Zlatica - Proleter (N) 8:2

Isti je redosled odigravanja utakmica za treći i četvrti krug tokom proleća u periodu 27. mart - 29. maj.

 

 





Sezona 2020/21.  

B LIGA

REZULTATI 20. ( POSLEDNJEG) KOLA - 30. MAJ


Neuzina Proleter Partizan Tomaševac
0:1
Zrenjanin Borac Sloga (Jarkovac)
3:1
  Slobodan KSK Konak 1926

 

.

TABELA

 

1. Partizan Tomaš. Tomaševac 16 14 1 1 67:20 43
2. Borac Zrenjanin 16 11 0 5 49:21 33
3. Sloga Jarkovac 16 5 1 10 44:38 16
4. Proleter Neuzina 16 5 1 10 21:44 16
5. KSK Konak 1926 Konak 16 2 3 11 14:72 9

Status
.
Prvoplasirani klub B lige u leto 2021. odlazi u A ligu.
Liga se igra četvorokružno.
B liga za sezonu 2021/22. može da ima minimum pet klubova.

Komesari

Komesar takmičenja je Predrag Đenić, zamenik Vasilije Rodean.
Komesar suđenja je Gojko Mizdrak, zamenik Momčilo Radman.

Regulisanje troškova službenim licima

Klubovi su obavezni da isplate troškove službenim licima u roku pet dana od organizacije utakmice na svom terenu. U suprotnom Disciplinska komisija, u skladu sa propisom FS Srbije. u roku tri dana suspendovaće klub i neće imati pravo nastupa u Prvenstvu. Izvršenjem finansijskih obaveza, suspenzija će automatski biti ukinuta. Dokaz o uplati klub je dužan da dostavi u FSG Zrenjanin istog dana po izvršenju obaveze.

Regulisanje troškova u FSG Zrenjanin

Klubovi koji imaju finansijske obaveze prema FSG Zrenjanin, obavezni su da ih u celini regulišu.




KARTONI, KAZNE


ZboU 19. kolu nije bilo isključenih igrača.
Posle 19. kola četiri žuta kartona ima Marjan Guran (KSK Konak 1926). U 20. kolu KSK Konak 1926 je slobodan, a na osnovu DP FSS kazna ne važi za sledeću sezonu.
U 20. kolu isključeni su Ervin Gligor (Sloga), Zoran Ivanov (Borac). odlukama komesara takmičenja kažnjeni su zabranom nastupa po dve utakmice. Nemaju pravo nastupa u prvom kolu Kupa, ako njihovi klubovi budu prođu, nemaju pravo nastupa ni u drugom kolu, u suprotnom nemaju pravo nastupa u prvom kolu idućeg prvenstva.
U 20. kolu, zbog fizičkog napada na sudiju posle utakmice, prijavljen je Srđan Cvejin (Partizan Tomaševac). Odlukom komesara takmičenja kažnjen je zabranom nastupa šest meseci.

SLUŽBENA LICA

N

RASPORED, REZULTATI

Takmičarski brojevi

1. Borac (Zrenjanin)
2 Proleter (Neuzina)
3 KSK Konak 1926
4 Partizan Tomaševac
5 Sloga (Jarkovac)
6 slobodan


1. kolo (30 avgust, 16,30)
Proleter (N) - Sloga1:2, KSK Konak 1926 - Partizan Tomaševac 0:0. Slobodan Borac

2. kolo (6. septembar, 16,30)
Sloga - KSK Konak 1926 3:2, Borac - Proleter (N) 6:0. Slobodan Partizan Tomaševac.

3. kolo (13. septembar, 16,00)
KSK Konak 1926 - Borac 0:3, Partizan Tomaševac - Sloga 3:2. Slobodan Proleter (N)

4. kolo (20. septembar, 16,00)
Borac - Partizan Tomaševac 4:2, Proleter (N) - KSK Konak 1926 0:2. Slobodna Sloga

5. kolo (27. septembar, 15,30)
Partizan Tomaševac - Proleter (N) 4:3, Sloga - Borac 2:3. Slobodan KSK Konak 1926.

6. kolo (4. oktobar, 15,30)
Sloga - Proleter (N) 0:2, Partizan Tomaševac - KSK Konak 1926 6:2. Slobodan Borac.

7. kolo (11. oktobar, 15,00)
KSK Konak 1926 - Sloga 1:1, Proleter (N) - Borac 3:0. Slobodan Partizan Tomaševac.

8. kolo (18. oktobar, 15,00)
Borac - KSK Konak 1926 0:2, Sloga - Partizan Tomaševac 1:5. Slobodan Proleter (N).

9. kolo (25. oktobar 14,00)
Partizan Tomaševac - Borac 3:0, KSK Konak 1926 - Proleter (N) 1:1. Slobodna Sloga.

10. kolo (1. novembar, 14,00)
Proleter (N) - Partizan Tomaševac 1:3, Borac - Sloga 4:1. Slobodan KSK Konak 1926.


11. kolo (28. mar, 15,00)
Proleter (N) - Sloga 2:1, KSK Konak 1926 - Partizan Tomaševac 2:5. Slobodan Borac

12. kolo (4. april, 16,00)
Sloga - KSK Konak 1926 4:0, Borac - Proleter (N) 7:2. Slobodan Partizan Tomaševac.

13. kolo (11. april, 16,00)
KSK Konak 1926 - Borac 0:3 parforfe (pri rezultatu 0:2 u petom minutu domaćin ostao sa šest igrača), Partizan Tomaševac - Sloga 2:1. Slobodan Proleter (N)

14. kolo (18. april, 16,30)
Borac - Partizan Tomaševac 0:2, Proleter (N) - KSK Konak 1926 1:0. Slobodna Sloga

15. kolo (25. april, 16,30)
Partizan Tomaševac - Proleter (N) 8:0, Sloga - Borac 2:3. Slobodan KSK Konak 1926.

16. kolo (2. maj, 16,30)
Sloga - Proleter (N) 3:2, Partizan Tomaševac - KSK Konak 1926 17:0. Slobodan Borac.

17. kolo (9. maj, 17,00)
KSK Konak 1926 - Sloga 0:16, Proleter (N) - Borac 0:4. Slobodan Partizan Tomaševac.

18. kolo (16. maj, 17,00)
Borac - KSK Konak 1926 9:0, Sloga - Partizan Tomaševac 4:5. Slobodan Proleter (N).

19. kolo (23. ma, 17,00j)
Partizan Tomaševac - Borac 1:0, KSK Konak 1926 - Proleter (N) 2:3. Slobodna Sloga.

20. kolo (30. maj, 17,30)
Proleter (N) - Partizan Tomaševac 0:1, Borac - Sloga 3:1. Slobodan KSK Konak 1926





Sezona 2019/20.  

B LIGA

REZULTATI 10. KOLA - 3. NOVEMBAR


Konak KSK Konak 1926 Partizan Tomaševac
2:2
Neuzina Proleter ŽFK Banat Bagljaš (Zr)
2:2
Zrenjanin Borac Sloga (Jarkovac)
2:1


TABELA

 

1. Banat Bagljaš Zrenjanin 10 9 1 0 30:4 28
2. Proleter Neuzina 10 8 1 1 45:18 25
3. KSK Konak 1926 Konak 10 3 2 5 13:16 11
4. Borac Zrenjanin 10 3 0 7 14:25 9
5. Partizan Tomaš. Tomaševac 10 2 2 6 15:26 8
6 Sloga Jarkovac 10 1 2 7 10:38 5

 

Status

Zbog proglešnja vanrednog stanja u Republici Srbiji, FS Srbije doneo je Odluku 6. maja 2020. godineda se sva takmičenja izuzev Super lige i Prve lige okončaju sa rezultatim postignutim do 15. marta.
Drugi deo prvenstva bio je predviđen za period 29. mart - 31. maj.
Prema Propozicijama B liga je u sezoni 2019/20. trebala da se igra četvorokružno. Tokom jeseni igrana su dva kruga.
Prvoplasirani klub B lige u leto 2020. odlazi u A ligu.
B liga za sezonu 2020/21. može da ima minimum pet klubova.

Regulisanje troškova službenim licima

Klubovi su obavezni da isplate troškove službenim licima u roku pet dana od organizacije utakmice na svom terenu. U suprotnom Disciplinska komisija, u skladu sa propisom FS Srbije. u roku tri dana suspendovaće klub i neće imati pravo nastupa u Prvenstvu. Izvršenjem finansijskih obaveza, suspenzija će automatski biti ukinuta. Dokaz o uplati klub je dužan da dostavi u FSG Zrenjanin istog dana po izvršenju obaveze.

Regulisanje troškova u FSG Zrenjanin

Klubovi koji imaju finansijske obaveze prema FSG Zrenjanin, obavezni su da ih u celini regulišu.




KARTONI, KAZNE


Klub koji na jednoj utakmici dobije pet žutih kartona ili tri crvena kažnjava se sa 2.000.00 dinara.


RASPORED, REZULTATI

Takmičarski brojevi

1. Borac (Zrenjanin)
2 Proleter (Neuzina)
3 Partizan Tomaševac
4 ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin)
5 Sloga (Jarkovac)
6 KSK Konak 1926




1. kolo (1. septembar, 17,00)
Borac - KSK Konak 1926 3:1, Proleter (N) - Sloga 9:1, Partizan Tomaševac - ŽFK Banat Bagljaš 0:2.

2. kolo (8. septembar, 16,30)
KSK Konak 1926 - ŽFK Banat Bagljaš 1:2 , Sloga - Partizan Tomaševac 2:2, Borac - Proleter (N) 3:4.

3. kolo (15. septembar, 16,30)
Proleter (N) - KSK Konak 1926 4:0, Partizan Tomaševac - Borac 3:1, ŽFK Banat Bagljaš - Sloga 5:0.

4. kolo (22. septembar, 16,00)
KSK Konak 1926 - Sloga 5:0, Borac - ŽFK Banat Bagljaš 0:1 , Proleter (N) - Parizan Tomaševac 4:2.

5. kolo (29. septembar, 15,30)
Partizan Tomaševac - KSK Konak 1926 0:1, ŽFK Banat Bagljaš - Proleter (N 3:1), Sloga - Borac 3:0 (prekid u 85. minutu pri rezultatu 3:3 zbog fizičkog napada igrača gostiju na sudiju).

6. kolo (6. oktobar, 15,30)
KSK Konak 1926 - Borac 1:0, Sloga - Proleter (N) 1:6, ŽFK Banat Bagljaš - Partizan Tomaševac 6:0.

7. kolo (13. oktobar, 15,00)
ŽFK Banat Bagljaš - KSK Konak 1926 2:0, Partizan Tomaševac - Sloga 3:1, Proleter (N) - Borac 8:3.

8. kolo (20. oktobar, 15,00)
KSK Konak 1926 - Proleter (N) 1:2, Borac - Partizan Tomaševac 2:1, Sloga - ŽFK Banat Bagljaš 0:5 .

9. kolo (27. oktobar 14,00)
Sloga - KSK Konak 1926 1:1, ŽFK Banat Bagljaš - Borac 2:0, Partizan Tomaševac - Proleter (N) 2:5.

10. kolo (3. novembar, 13,30)
KSK Konak 1926 - Partizan Tomaševac 2:2, Proleter (N) - ŽFK Banat Bagljaš 2:2 , Borac - Sloga 2:1.




BILANSI

Pehari

Prvoplasirani klub: ŽFK Banat-Bagljaš (Zrenjanin).
Fer plej: Partizan Tomaševac.

Domaćin-gost

Na 30 utakmica domaćin je pobedio 17 puta, odigrana su četiri remija, gost je bio uspešniji devet puta, gol-razlika 80:47.

Fer plej

Partizan Tomaševac 5, Sloga 21, ŽFK Banat-Bagljaš 23, KSK Konak 1926 26, Borac 59, Proleter (N) 100 kaznenih poena.

Lista strelaca

16 golova: Bojan Jovanović (Proleter, N)
10 golova: Marko Rajkov (Proleter, N)
9 golova: Miroslav Đorđaš (Proleter, N)
5 golova: Goran Mikić, Bojan Žeravica (ŽFK Banat-Bagljaš), Borislav Stojsavljević (KSK Konak 1926), Branislav Tekinder (Partizan Tomaševac)
4 gola: Marko Pjevčević, Vladimir Drndarević (ŽFK Banat-Bagljaš), Predrag Lajko (Slopga)...

Igrači

Nastupila su 134 igrača

Komesari

Komesar takmičenja Predrag Đenić, zamenik Milorad Kurjakov.
Komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Cveta Marinkov.

EKIPNO - NASTUPI, GOLOVI, TRENERI


ŽFK BANAT-BAGLJAŠ (ZRENJANIN)

Nastupi: Bojan Đorđević 10, Bojan Surla 10, Goran Mikić 9, Ilija Grkinić 9, Nikola Cvetićanin 9, Marko Pjevčević 9, Nikola Bilbija 8, Branko Zoranović 8, Bojan Žeravica 8, Marko Nikolin 8, Sebastijan Kerekeš 7, Lazar Anović 7, Vladimir Drndarević 6, Mile Racić 5, Dejan Perutka 3, Emrah Šabani 3, Darko Radičević 3, Strahinja Lojpur 3, Vukašin Runjo 3, Milorad Radulović Ivanić 3, Tomislav Arsenac 2, Marko Imbronjev 2, Nikola Stojković 1, Nemanja Erić 1, Demo Demić 1. Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Bojan Mikić 5, Bojan Žeravica 5, Marko Pjevčević 4, Vladimir Drndarević 4, Bojan Surla 3, Vukašin Runjo 3, Mile Racić 2, Nikola Bilbija 1, Dejan Perutka 1, Sebastijan Kerekeš 1, Darko Radićević 1. Ukupno: 30.
Trener:
Milorad Jovanović.

PROLETER (NEUZINA)

Nastupi: Roni Burai 10, David Novaković 10, Miroslav Đorđaš 10, Marko Rajkov 10, Bojan Jovanović 10, Blagoje Šajn 9, Mateo Drndarski 8, Vladimir Novčić 8, Stojan Đolai 8, Aleksandar Treunov 7, Dušan Stoisavljević 7, Marjanče Šari 6, Nenad Tatomir 5, Bandi Petrović 5, Dragan Horvat 3, Darko Ninić 3, Stefan Karanović 2, Dalibor Radaković 2, Tibor Abel 2, Nemanja Popović 1, Aleksandar Stojanovski 1. Ukupno: 21 igrač.
Golovi: Bojan Jovanović 16, Marko Rajkov 10, Miroslav Đorđaš 9, Aleksandar Treunov 2, Marjanče Šari 2, Stojan Đolai 2, David Novaković 1, Dušan Stoisavljević 1, Vladimir Novčić 1, Blagoje Šajn 1. Ukupno: 45.

KSK KONAK 1926

Nastupi: Stefan Horvat 10, Aleksandar Sabo 9, Ninoslav Guran 9, Borislav Stojsavljević 9, Dejan Nikolin 9, Aleksandar Racić 8, Robert Gabona 8, Šani Šajn 8, Milan Dičoski 8, Luka Latković 7, Davor Guran 7, Ilija Orc 6, Viktor Šandor 5, Marjan Guran 5, Marko Popov 5, Zoltan Devič 4, Darko Radin 3, Tomislav Štiglic 3, Mihajlo Miladinov 3, Arpad Kiš 1, Dušan Milunov 1, Marko Žužić 1, Ivan Gavrančić 1. Ukupno: 23 igrača.
Golovi: Borislav Stojsavljević 5, Milan Dičoski 3, Viktor Šandor 2, Luka Latković 1, Robert Gabona 1, Aleksandar Sabo 1. Ukupno: 13.
Trener: Zoran Grčić.

BORAC (ZRENJANIN)


Nastupi: Abedin Zećiri 10, Robert Nađ 9, Dejan Šević 9, Marko Guteša 8, Nikola Radivoj 8, Tomislav Arsenov 8, Slobodan Tuba 8, Marko Petković 8, Dragan Vojnov Grujin 8, Jovan Torđan 7, Orhan Šabanovski 7, Nenad Savanović 6, Andrej Kiš 5, Ivan Đusić 5, Nemanja Kajtez 4, Slavko Tomin 4, Vukašin Radojević 4, Vanja Bugarski 4, Adem Durakovski 3, Đurica Bicok 2, Petar Brtka 2, Igor Oprijan 1, Vladimirt Žižik 1, Vladimir Varadinac 1. Ukupno: 24.
Golovi: Igor Oprijan 2, Abedin Zećiri 2, Ivan Đusić 2, Slobodan Tuba 2, Nenad Savanović 2, Marko Petković 1, Nikola Radivoj 1, Petar Brtka 1, Orhan Šabanovski 1. Ukupno: 14.
Trener: Danijel Vujasin.

PARTIZAN TOMAŠEVAC

Nastupi: Danijel Marjanski 10, Srđan Stankov 10, Aleksandar Jeftić 10, Dejan Apostolov 9, Nikola Došenović 9, Milan Pujić 7, Uroš Ilijašev 7, Srđan Cvejin 7, Boris Radojčin 7, Dušan Sremac 7, Dragan Stankov 7, Ljubomir Nebrigić 7, Jovica Radu 7, Branislav Tekinder 5, Boris Radojčin 3, Aleksandar Čoadžija 3, Aleksandar Anović 3, Živica Nikolić 3, Nikola Cvejin 1. Ukupno: 19 igrača.
Golovi: Branislav Tekinder 5, Srđan Stankov 3, Aleksandar Jeftić 2, Ljubomir Nebrigić 2, Boris Radojčin 1, Dušan Sremac 1, Danijel Marjanski 1. Ukupno: 15.
Trener: Bojan Kukulj.

SLOGA (JARKOVAC)

Nastupi: Mihajlo Milošević 10, Bojan Lupulov 10, Milan Stanin 9, Goran Nebrigić 9, Predrag Lajko 9, Bojan Martinov 9, Aleksandar Šari 9, Ivica Stajin 7, Petar Bačvanski 7, Milan Stojkov 7, Milorad Dežin 7, Vladimir Popov 6, Mihajlo Milošev 6, Milan Vitomirov 6, Milenko Todorov 5, Andrea Zlatar 3, Branislav Hajdu 2, Boban Caran 2, Predrag Popov 2, Slobodan Petrović 1, Dušan Jankovna 1, Nenad Nebrigić 1. Ukupno:22 igrača.
Golovi: Predrag Lajko 4, Bojan Martinov 2, Vladimir Popov 1, Aleksandar Šari 1, Milan Stojkov 1, Milan Vitomirov 1. Ukupno: 10.
Trener: Savica Dragišić.






Sezona 2018/19.  


B LIGA

REZULTATI 14. KOLA - 5. MAJ


Konak KSK Konak 1926 Borac (Zrenjanin)
3:1
Neuzina Proleter Sloga (Jarkovac)
5:2
Zlatica Zlatica Tisa (Taraš)
0:0
  Slobodan Partizan Tomaševac



TABELA

 

1 Zlatica Zlatica 12 9 2 1 30:7 29
2 Tisa 1933 Taraš 12 8 4 0 23:5 28
3 Proleter Neuzina 12 6 3 3 32:16 21
4 KSK Konak 1926 Konak (-1) 12 5 1 6 23:27 15
5 Borac Zrenjanin 12 4 1 7 28:32 13
6 Sloga Jarkovac 12 1 2 9 14:34 5
7 Partizan Tomaš. Tomaševac (-1) 12 1 3 8 9:38 5

B liga se igra u prvoj fazi dvokružno i u drugoj sa plej ofom.
Posle dva kruga, u slučaju istog broja bodova, poredak koji odlučuje o prvom i četvrtom mestu određuje se redom: na osnovu bilansa u međusobnim susretima zainteresovanih klubova, ako su izjednačeni važi pravilo višeg broja postignutih golova u gostima, zatim odlučuje ukupna gol-razlika, pa više ukupno postignutih golova, više ukupno postignutih golova u gostima, a u krajnjem žreb.
Svi bodovi iz prve faze prenose se u plej of.
Plej of se igra u dve grupe sa po tri kola. Prve četiri ekipe igraju B-1, preostale tri B-2 ligu. Brojevi plasmana posle dva kruga, takmičarski su brojevi u plej ofu. Igra se po Bergerovom sistemu.
B liga se igra u 17 kola. U prva dva kruga u svakom kolu po jedan klub je slobodan. U plej ofu B-1 četiri ekipe u tri termina igraju po tri utakmice, u B-2 u tri termina po dve utakmice.
Bodovno poravnati klubovi, sa identičnim međusobnim skorom i rezultatima, čiji plasman odlučuje o prelasku u viši rang, po završetku prvenstva igraju igraju jednu nutakmicu na neutralnom terenu.

Prvak B lige ulazi u A ligu.
Prema Propozicijama, ako je u A ligi odnos dospeća iz Područne lige i ulaska u Područnu ligu 0:2, A liga se formira sa 11 klubova, eventualno sa 12 ako ulaskom drugoplasiranog iz B lige ta konkurencija ima minimum šest učesnika.

Regulisanje troškova službenim licima

Klubovi su obavezni da isplate troškove službenim licima u roku pet dana od organizacije utakmice na svom terenu. U suprotnom Disciplinska komisija, u skladu sa propisom FS Srbije. u roku tri dana suspendovaće klub i neće imati pravo nastupa u Prvenstvu. Izvršenjem finansijskih obaveza, suspenzija će automatski biti ukinuta. Dokaz o uplati klub je dužan da dostavi u FSG Zrenjanin istog dana po izvršenju obaveze.

Regulisanje troškova u FSG Zrenjanin

Klub koji ima finansijske obaveze prema FSG Zrenjanin, obavezan je da ih u celini regulišu do ponedeljka 3. juna.


B-1 LIGA

REZULTATI 17. (POSLEDNJEG) KOLA - 26. MAJ



Taraš Tisa 1933 KSK Konak 1926
6:0
Neuzina Proleter Zlatica
3:1

 

1 Tisa 1933 Zlatica 15 11 4 0 33:6 37
2 Zlatica Zlatica 15 10 2 3 35:12 32
3 Proleter Neuzina 15 7 3 5 36:21 24
4 KSK Konak 1926 Konak (-1) 15 6 1 8 25:37 18

B-2 LIGA

REZULTAT 17. (POSLEDNJEG) KOLA - 19. MAJ



Tomaševac Partizan Tomaševac Borac (Zrenjanin) pff
0:3
  Slobodan Partizan Tomaševac

Partizan Tomaševac je Odlukom komesara takmičenja, zbog druge neodigrane utakmice, 20. maja, isključen iz Prvenstva za sezonu 2018/19.

1 Borac Zrenjanin 14 6 1 7 32:32 19
2 Sloga Jarkovac 14 2 2 10 17:35 8
3 Partizan Tomaš. Tomaševac (-2) 14 1 3 10 9:44 4

 





KARTONI, KAZNE


Prema Disciplinskom Pravilniku FS Srbije, opomene iz jedne ne prenose se u narednu takmičarsku sezonu, kao i automatska kazna posle dobijenih 4,6, 8 itd. opomena na prvenstvenim utakmicama, odnosno posle svake druge opomene dobijene na kup utakmici.







BILANSI


Pehari

Prvo mesto - Tisa 1933
Fer plej - Borac
Prvi strelac - Stefan Jašin (Tisa 1933)

Domaćin-gost

Na 51 utakmii domaćin je pobedio 26 puta, odigrano je osam remija, gosti su bili uspešniji 17 puta, gol-razlika 115:72.
Ukupno je postignuto 187 golova. Prosečno 3, 67 po utakmici.

Fer plej

Borac 21, Sloga 23, Proleter 34, Zlatica 35, Tisa 1933 39, KSK Konak 1926 57, Partizan Tomaševac 128 kaznenih poena.

Kartoni, kazne

Pokazana su 163 žutih kartona, 15 crvenih sa 26 utakmice pauze.
Službeni predstavnici ekipa odstranjeni su četiri puta i kažnjeni opomenama.
Partizan Tomaševac nije prijavio utakmicu prvog kola Policijskoj upravi i izgubio je meč sa Borcem 0:3, zbog suspenzije nije igrao u 15. kolu sa Slogom u Jarkovcu, potom je isključen iz takmičenja za sezonu 2018/19 i službeno je izgubio meč 17. kola sa Borcem kao domaćin. Kažnjen je zbog izostanaka oduzimanjem dva boda.
KSK Konak 1926 nije otišao na utakmicu 10. kola u Zlaticu. Kažnjen je oduzimanjem jednog boda.
Nije bilo prekida utakmica
Izrečena je jedna vremenska kazna. Dejan Romanov (Partizan Tomaševac) - dve godine zabrane igranja. Kazna mu teče od 29. aprila 2019.

Lista strelaca

14 golova: Stefan Jašin (Tisa 1933)
9 golova: Marko Rajkov, Bojan Jovanović (Proleter, N)
8 golova: Bojan Žeravica (Zlatica)
7 golova: Filip Petrov (Tisa 1933)
6 golova: Borislav Stoisavljević (KSK Konak 1926), Nenad Savanović (Borac)
5 golova: Bojan Surla, Slobodan Milenković (Zlatica), Marjanče Šari, Aleksandar Treunov (Proleter, N), Igor Oprijan, Abedin Zećiri (Borac), Damir Marković (Sloga), Janko Spasev (Tisa 1933).
4 gola: Željko Bogosavljev (KSK Konak 1926), Dušan Sremac (Partizan Tomaševac)

Igrači

Nastupi igrača po ekipama - u pripremi...

Komesari

Komesar takmičenja Predrag Đenić, zamenik Svetozar Krnetić, komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Živa Pandurov.






RASPORED, REZULTATI

Takmičarski brojevi

1. Zlatica
2 Proleter (Neuzina)
3 KSK Konak 1926
4 Partizan Tomaševac
5 Borac (Zrenjanin)
6 Sloga (Jarkovac)
7 Tisa 1933 (Taraš)
8 slobodan

1. kolo (2. septembar, 16,30)
Proleter (N) - Tisa 1933 2:3, KSK Konak 1926 - Sloga 4:2, Partizan Tomaševac - Borac (Z) 0:3 (pff, domaćin nije imao prijavu skupa Policijskoj upravi. Slobodna Zlatica.

2. kolo (9. septembar, 16,30)
Sloga - Partizan Tomaševac 1:3, Tisa 1933 - KSK Konak 1926 4:1, Zlatica - Proleter (N) 4:0. Slobodan Borac (Z).

3. kolo (16. septembar, 16,00)
KSK Konak 1926 - Zlatica 1:3, Partizan Tomaševac - Tisa 1933 1:1, Borac (Z) - Sloga 2:2.Slobodan Proleter (N).

4. kolo (23. septembar, 15,30)
Tisa 1933 - Borac (Z) 1:0, Zlatica - Partizan Tomaševac 2:0, Proleter (N) - KSK Konak 1926 2:0. Slobodna Sloga.

5. kolo (30. septembar, 15,30)
Partizan Tomaševac - Proleter (N) 1:1, Borac (Z) - Zlatica 0:1, Sloga - Tisa 1933 0:0. Slobodan KSK Konak 1926.

6. kolo (7. oktobar, 15,00)
Zlatica - Sloga 2:0, Proleter (N) - Borac (Z) 4:0, KSK Konak 1926 - Partizan Tomaševac 3:1. Slobodna Tisa 1933.

7. kolo (14. oktobar, 15,00)
Borac (Z) - KSK Konak 1926 3:6, Sloga - Proleter (N) 1:3, Tisa 1933 - Zlatica 2:1. Slobodan Partizan Tomaševac.

8. kolo (21. oktobra, 14,30)
Tisa 1933 - Proleter (N) 0:0, Sloga - KSK Konak 1926 0:2, Borac (Z) - Partizan Tomaševac 8:1. Slobodna Zlatica.

9. kolo (31. mart, 15,30)

Partizan Tomaševac - Sloga 1:1, KSK Konak 1926 - Tisa 1933 0:3, Proleter (N) - Zlatica 0 :0. Slobodan Borac.

10. kolo (7. april, 16,00)

Zlatica - KSK Konak 1926 3:0 parforfe (gosti nisu došli), Tisa 1933 - Partizan Tomaševac 4:0, Sloga - Borac 2:6. Slobodan Proleter (N).

11. kolo (14. april, 16,00)

Borac - Tisa 1933 0:2, Partizan Tomaševac - Zlatica 0:2, KSK Konak 1926 - Proleter (N) 2:4. Slobodna Sloga.

12. kolo (21. april, 16,00)

Proleter (N) - Partizan Tomaševac 9:0, Zlatica - Borac 8:2, Tisa 1933 - Sloga 3:0. Slobodan KSK Konak 1926.

13. kolo (28. april, 16,30)

Sloga - Zlatica 2:3, Borac - Proleter (N) 3:2, Partizan Tomaševac - KSK Konak 1926 1:1. Slobodna Tisa 1933.

14. kolo (5. maj, 16,30)

KSK Konak 1926 - Borac 3:1, Proleter (N) - Sloga 5:2, Zlatica - Tisa 1933 0:0. Slobodan Partizan Tomaševac.


B-1 LIGA

Učestvuju prve četiri ekipe prema plasmanu iz 14 kola. Takmičarski brojevi su brojevi plasmana.

15. kolo (12. maj, 17,00)

Zlatica - KSK Konak 1926 3:0, Tisa 1933 - Proleter (N) 2:0

16. kolo (19. maj, 17,00)

KSK Konak 1926 - Proleter (N) 2:1, Zlatica - Tisa 1933 1:2

17. kolo (26. maj, 17,00)

Tisa 1933 - KSK Konak 1926 6:0, Proleter (N) - Zlatica 3:1


B-2 LIGA

Učestvuju peta, šesta i sedma ekipa prema plasmanu iz 14 kola. Takmičarski brojevi su brojevi plasmana.

15. kolo (12. maj, 17,00)

Sloga - Partizan Tomaševac 3:0 parforfe (Partizan Tomaševac pod suspenziijom). Borac slobodan

16. kolo (19. maj, 17,00)

Borac - Sloga 1:0. Partizan Tomaševac slobodan

17. kolo (26. maj, 17,00)

Partizan Tomaševac - Borac 3:0 (pff). Sloga slobodna.



 



 EKIPNO - NASTUPI, GOLOVI, TRENERI


TISA 1933 (TARAŠ)

Nastupi: FilipPetrov 15, Dejan Deljkić 15, Marko Dostanić 15, Živica Tomin 15, Ivan Živkov 14, Aleksandar Dražić 14, Stefan Jašin 14, Bojan Baračkov 13, Vladimir Odžić 13, Marko Jovanov 10, Branislav Krstin 9, Janko Spasev 8, Dejan Ružin 8, Bojan Mijatov 8, Mihajlo Radišić 7, Marko Mandić 6, Željko Vuković 5, Ninoslav Protić 4, Slobodan Marovac 3, Ostoja Mirosavljević 2, Goran Tubić 2, Jovan Luka Srzić 2, Velimir Tolmač 1, Radovan Milin 1. Ukupno: 24 igrača.
Golovi: Stefan Jašin 14, Filip Petrov 7, Janko Spasev 5, Ostoja Mirosavljević 1, Živica Tomin 1, Marko Jovanov 1, Dejan Deljkić 1, Ivan Živkov 1, Ninoslav Protić 1, Bojan Mijatov 1. Ukupno: 33.
Trener: Vujica Miškeljin (1. kolo), Milorad Kotlagin (2.-17.).

ZLATICA

Nastupi: Nikola Kulić 15, Slobodan Milenković 15, Bojan Žeravica 14, Nikola Cvetićanin 14, Vukašin Runjo 14, Strahinja Lojpur 14, Bojan Surla 13, Nikola Bilbija 13, Dejan Cvetić 12, Aleksandar Tadić 11, Nemanja Bašević 10, Branko Atanacković 9, Marko Barna 9, Nemanja Sladojević 9, Dalibor Olćan 7, Goran Prodanović 5, Vojislav Čamagić 3, Radovan Ninić 3, Davor Stanković 3, Nikola Rajkov 2, Ilija Bogdanović 2, Nikola Cvetić 1, Milorad Meljanac 1, Vladica Milanović 1, Stefan Drobnjak 1. Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Bojan Žeravica 8, Bojan Surla 5, Slobodan Milenković 5, Dejan Cvetić 3, Vukašin Runjo 3, Aleksandar Tadić 2, Nemanja Sladojević 2, Davor Stanković 2, Nikola Bilbija 1, Strahinja Lojpur 1. Ukupno 32 plus 3 službeno.
Trener: Milorad Jovanović.

PROLETER (NEUZINA)

Nastupi: Vladimir Novčić 15, Roni Burai 14, Aleksandar Treunov 14, Marko Rajkov 14, Miroslav Đorđaš 13, Blagoje Šajn 13, Mateo Drndarski 12, Slobodan Tuba 12, Bandi Petrović 10, Marjanče Šari 9, Jovan Slavković 9, Bojan Jovanović 8, Tibor Abel 7, Dušan Stojisavljević 7, Nenad Roksić 6, Stojan Đolai 6, Nenad Tatomir 5, Dragan Horvat 4, Darko Ninić 4, Aleksandar Stojanovski 2, Nemanja Popović 2, Đorđe Damjanov 1. Ukupno: 22 igrača.
Golovi: Marko Rajkov 9, Bojan Jovanović 9, Marjanče Šari 5, Aleksandar Treunov 5, Miroslav Đorđaš 2, Dušan Stojisavljević 2, Aleksandar Stojanovski 1, Stojan Đolai 1, Vladimir Novčić 1, Mateo Drndarski 1. Ukupno: 36.
Trener: Željko Džepčeski.

KSK KONAK 1926

Nastupi: Stefan Horvat 13, Borislav Stojsavljević 12, Ninoslav Guran 11, Ilija Orc 11, Željko Bogosavljev 9, Arpad Kiš 9, Dejan Nikolin 8, Robert Gabona 8, Ivica Stajin 7, Ivan Gavrančić 7, Damir Munćan 7, Milan Dičoski 7, Filip Lukinić 6, Luka Đapa 6, Lacika Orc 6, Aleksandar Sabo 6, Mihajlo Miladinov 5, Aleksandar Šari 5, Viktor Šandor 4, Igor Prostran 4, Goran Tanasijević 3, Miljan Žerajić 3, Davor Guran 3, Zoltan Devič 2, Tomislav Štiglic 2, Mario Čičai 2, Mirko Špan 1, Milan Petrov 1, Danijel Zambo 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Borislav Stojsavljević 6, Željko Bogosavljev 4, Viktor Šandor 3, Ninoslav Guran 2, Lacika Orc 2, Luka Đapa 2, Igor Prostran 1, Milan Dičoski 1, Arpad Kiš 1, Davor Guran 1, Aleksandar Šari 1, Ilija Orc 1. Ukupno: 25.
Treneri: Saša Orc (1.-3. kolo), Zoran Grčić (4.-8.), Saša Orc (9.-17.).

BORAC (ZRENJANIN)

Nastupi: Nenad Savanović 13, Ivan Đusić 12, Abedin Zećiri 12, Dejan Šević 11, Vukašin Radojević 11, Danijel Vujasin 9, Marko Petković 9, Adem Durakovski 8, Igor Oprijan 7, Kristijan Lenart 6, Tomislav Arsenov 6, Slavko Tomin 6, Srđan Vorgić 6, Danilo Zekić 5, Dragan Milojević 5, Andrej Kiš 5, Vanja Bugarski 5, Dragan Vojnov Grujin 5, Nikola Ratić 5, Petar Brtka 5, Filep Sava 4, Jovan Torđan 4, Saša Vorgić 4, Marko Guteša 3, Orhan Šabanovski 3, Đurica Bicok 2, Branislav Slavkov 1. Ukupno: 27 igrača.
Golovi: Nenad Savanović 6, Igor Oprijan 5, Abedin Zećiri 5, Slavko Tomin 3, Dragan Milojević 1, Tomislav Arsenov 1, Marko Guteša 1, Marko Petković 1, Adem Durakovski 1, Saša Vorgić 1, Ivan Đusić 1. Ukupno: 26 plus šest službeno.
Trener: Vladimir Žižik.

SLOGA (JARKOVAC)

Nastupi: Bojan Lupulov 12, Slobodan Petrović 11, Bojan Martinov 11, Predrag Lajko 11, Mihajlo Milošev 10, Petar Bačvanski 10, Branislav Hajdu 10, Damir Marković 9, Vladimir Popov 9, Denis Holik 7. Milorad Dežin 7, Ervin Gligor 6, Mihajlo Milošević 6, Milan Stanin 6, Aleksandar Šari 5, Goran Nebrigić 5, Andreja Zlatar 5, Ljubomir Nebrigić 4, Dušan Đurđev 4, Zoran Stajin 3, Igor Gazivoda 2, Nikola Mihajlović 2, Marko Stamenković 2, Mile Malušev 2, Andreja Milošević 2, Boban Caran 1, Nenad Mihajlović 1, Dušan Karanjac 1, Darko Lazić 1.
Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Damir Marković 5, Mihajlo Milošev 2, Ervin Gligor 1, Ljubomir Nebrigić 1, Aleksandar Šari 1, Igor Gazivoda 1, Goran Nebrigić 1, Bojan Lupulov 1, Milan Stanin 1. Ukupno: 14 plus tri službeno.
Trener: Savica Dragišić.

PARTIZAN TOMAŠEVAC

Nastupi: Srđan Cveijin 11, Srđan Stankov 10, Dušan Sremac 10, Dragan Stankov 9,, Nebojša Nikolić 9, Danijel Marjanski 9, Aleksandar D. Anović 8, Branislav Tekinder 7, Živica Nikolić 7, Nenad Vitomirov 6, Jovan Pujić 6, Nikola Cvejin 6, Nikola Živojnov 5, Duško Lamdić 5, Ljubiomir Nebrigić 5, Aleksandar Lambić 4, Dejan Romanov 3, Milan Pujić 2, Vladimir Jovanov 2. Ukupno: 19 igrača.
Golovi: Dušan Sremac 4, Aleksandar D. Anović 2, Srđan Stankov 2, Branislav Tekinder 1. Ukupno: 9.
Trener: Bojan Kukulj.







B LIGA
2017/18


TABELA

 

1 Mladost Belo Blato 12 10 2 0 50:9 32
2 Proleter Neuzina 12 6 5 1 39:18 23
3 Sloga Jarkovac 12 5 2 5 25:37 17
4 Tisa 1933 Taraš 12 4 2 6 22:19 14
5 KSK Konak 1926 Konak (-1) 12 4 3 5 23:24 14
6 Borac Zrenjanin 12 4 2 6 27:36 14
7 Partizan Tomaš. Tomaševac 12 1 0 11 14:57 3


Komesari

Komesar takmičenja Milorad Kurjakov, zamenik Milenko Cukućam.
Komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Momčilo Radman.


Regulisanje troškova službenim licima

Klubovi su obavezni da isplate troškove službenim licima u roku pet dana od organizacije utakmice na svom terenu. U suprotnom će Disciplinska komisija, u skladu sa propisom FS Srbije, u roku tri dana suspendovati klub.
Izvršenjem finansijskih obaveza, suspenzija će automatski biti ukinuta.
Dokaz o uplati klub je dužan da dostavi u FSG Zrenjanin istog dana po izvršenju obaveze.


 

 

BILANSI

Pehari

Prvak - Mladost (BB)
Fer plej - Borac
Prvi strelac - Janko Ponjičan (Mladost, BB)


Domaćin-gost

Na 42 utakmica domaćin je pobedio 23 puta, odigrano je osam remija, gosti su bili uspešniji 11 puta, gol-razlika 133:67.
Ukupno je postignuto 200 golova. Prosečno 4, 76 po utakmici.

Fer plej

Borac 15, Mladost (BB) 21, Proleter (N) 28, Sloga 32, Tisa 1933 34, KSK Konak 1926 51, Partizan Tomaševac 58 kaznenih poena.

Kartoni, kazne

Pokazano je 138 žutih kartona, 12 crvenih sa 22 utakmice pauze.
Zbog slabe organizacije utakmice šestog kola Partizan Tomaševac igrao je jednu utakmicu van svog mesta i organizovao je susret u Stajićevu.
Izrečena je jedna vremenska kazna. Branislav Tekinder (Partizan Tomaševac) - šest meseci zabrane igranja.
Utakmica 14 kola Tisa 1933 - KSK Konak 1926 registrovana je službenim rezultatom 3:0. KSK Konak 1926 bio je pod suspenzijom i oduzet mu je jedan bod.
Nije bilo prekida utakmica

Lista strelaca

22 gola: Janko Ponjičan (Mladost, BB)
10 golova: Bojan Jovanović (Proleter, N)
9 golova: Stojan Đolai (Proleter, N), Boris Žižić (Mladost, BB)
8 golova: Pavel Kalapiš (Mladost, BB)
7 golova: Marko Rajkov (Proleter N), Branislav Tekinder (Partizan Tomaševac), Edvard Rama, Milan Džemailovski (Borac)
5 golova: Jovan Slavković (Proleter, N), Živica Tomin (Tisa 1933), Saša Vorgić (Borac), Borislav Stojisavljević (KSK Konak 1926).


Igrači

Nastupila su 174 igrača, a od toga dvojica su igrala za dve ekipe.

Komesari

Komesar takmičenja Milorad Kurjakov, zamenik Milenko Cukućan, komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Momčilo Radman.



 EKIPNO - NASTUPI, GOLOVI, TRENERI


MLADOST (BELO BLATO)

Nastupi: Viktor Nečov 12, Janko Ponjičan 12, Boris Žižić 12, Sava Gibarov 12, Adrijan Šofranko 12, Pavel Kalapiš 11, Bojan Sabo 11, Darko Sladeček 10, Mario Paraljov 10, Tivadar Tapai 9, Rade Đurić 8, Željko Kočević 8, Edvin Horvat 7, Jovan Halas 7, Boris Goda 7, Dario Paraljov 6, Laslo Karačoni 5, Dario Kuharik 3, Predrag Perišić 2, Gregor Kalapiš 1, Stojan Žižić 1. Ukupno: 21 igrač.
Golovi: Janko Ponjičan 22, Boris Žižić 9, Pavle Kalapiš 8, Tivadar Tapai 2, Mario Paraljov 1, Sava Gibarov 1, Adrijan Šofranko 1, Rade Đurić 1, Boris Goda 1, Viktor Nečov 1, Edvin Horvat 1, Željko Kočević 1, Laslo Karačoni 1. Ukupno: 50.
Trener: Miroslav Gladić.

PROLETER (NEUZINA)

Nastupi: Roni Buraji 12, Mateo Drndarski 11, Blagoje Šajn 11, Vladimir Novčić 11, Tibor Abel 11, Aleksandar Treunov 10, Stojan Đolai 10, Marko Rajkov 10, Slobodan Tuba 9, Bojan Jovanović 9, Robert Đolai 8, Miroslav Đorđaš 6, Jovan Slavković 6, Đorđe Damjanov 5, Darko Ninić 4, Maksim Ninić 4, Marjanče Šari 4, Damjan Ralić 2, Emil Fazekaš 2, Robert Lunc 1, Bandi Petrović 1, Nikola Savović 1. Ukupno: 22 igrača.

Golovi: Bojan Jovanović 10, Stojan Đolai 9, Marko Rajkov 7, Jovan Slavković 5, Vladimir Novčić 4, Aleksandar Treunov 1, Robert Đolai 1, Miroslav Đorđaš 1, Roni Buraji 1. Ukupno: 39.
Trener:
Željko Džepčeski.

SLOGA (JARKOVAC)

Nastupi: Ljubomir Nebrigić 11, Aleksandar Šari 10, Dušan Bašić 9, Nenad Nebrigić 8, Damir Marković 8, Mihajlo Milošev 8, Branislav Hajdu 8, Denis Holik 7, Predrag Popov 7, Slobodan Petrović 7, Dragan Stajin 6, Boban Caran 6, Nemanja Todorović 6, Petar Bačvanski 6, Bojan Lupulov 6, Nenad Mihajlović 5, Marko Stamenković 5, Nikola Mihajlović 5, Srđan Popov 4, Milorad Dežin 3, Zoran Čučković 2, Kosta Dragišić 2, Bojan Martinov 2, Zoran Popov 2, Igor Gazivoda 2, Stefan Kitić 1, Marjanče Šari 1, Vladimir Popov 1, Milorad Stajin 1, Željko Gigić 1, Zoran Stajin 1, Milan Vitomirov 1, Mihajlo Milošević 1. Ukupno: 33 igrača.
Golovi: Dušan Bašić 7, Damir Marković 7, Boban Caran 3, Ljubomir Nebrigić 3, Nemanja Todorović 1, Nenad Nebrigić 1, Kosta Dragišić 1, Zoran Stajin 1, Zoran Popov 1. Ukupno: 25.
Trener: Savica Dragišić.


TISA 1933 (TARAŠ)

Nastupi: Željko Vuković 11, Aleksandar Dražić 11, Živica Tomin 11, Radovan Milin 10, Ivan Živkov 10, Bojan Baračkov 9, Mihajlo Radišić 9, Dejan Ružin 9, Goran Tubić 9, Slobodan Marovac 8, Marko Dostanić 7, Marko Jovanov 7, Vladimir Odžić 6, Duško Petrović 6, Filip Petrov 6, Dejan Deljkić 5, Branislav Krstin 4, Radoslav Letić 4, Milan Čeliković 3, Milovan Grujić 2, Ljubinko Dostanić 1, Rajko Torđan 1, Velimir Tolmač 1. Ukupno: 23 igrača.
Golovi:
Dejan Ružin 6, Živica Tomin 5, Filip Petrov 2, Radoslav Letić 2, Vladimir Odžić 1, Ivan Živkov 1, Milovan Grujić 1, Dejan Deljkić 1. Ukupno: 19 plus 3 službeno.

Trener: Vujica Miškeljin.

KSK KONAK 1926

Nastupi: Mirko Špan 11, Borislav Stojisavljević 11, Arpad Kiš 11, Robert Gabona 9, Ilija Orc 9, Stevica Stajin 9, Milan Dičoski 8, Dejan Nikolin 7, Igor Prostran 7, David Novaković 6, Miroslav Đorđaš 7, Luka Đapa 5, Siniša Tepavčević 5, Ivan Gavrančić 5, Ninoslav Guran 5, Lacika Orc 4, Šani Šajn 4, Tomislav Štiglic 4, Goran Tanasijević 3, Miljan Žerajić 3, Marjan Guran 2, Miloš Krnić 1, Dragoslav Jovanović 1, Dorjan Šandor 1. Stevan Horvat 1. Ukupno: 25 igrača.

Golovi: Borislav Stojisavljević 5, Milan Dičoski 3, Luka Đapa 2, Miroslav Đorđaš 2, Igor Prostran 2, Miljan Žerajić 2, Šani Šajn 2, Ivica Stajin 2, Robert Gabona 1, David Novaković 1, Goran Tanasijević 1. Ukupno: 23.
Trener: Saša Orc.


BORAC (ZRENJANIN)

Nastupi: Saša Vorgić 12, Srđan Vorgić 12, Siniša Tomin 11, Nemanja Kajtez 10, Darko Gecin 9, Vukašin Radojević 9, Nemanja Šušić 9, Tomislav Arsenov 9, Branislav Slavkov 7, Adem Durakovski 6, Tibor Njergeš 5, Edvard Rama 5, Stefan Kostić 5, Kristijan Lenart 5, Dragan Lazarov 5, Orhan Šabanovski 5, Nenad Kukin 4, Milan Džemailovski 4, Boris Petrović 4, Vladimir Knežević 3, Denis Grubić 3, Igor Oprijan 3, Danijel Vujasin 2, Jovan Torđan 2, Vanja Bugarski 1, Nenad Savanović 1, Vladimir Žižik 1. Ukupno: 27 igrača.
Golovi: Edvard Rama 6, Milan Džemailovski 6, Saša Vorgić 5, Nenad Kukin 2, Boris Petrović 2, Adem Durakovski 2, Tomislav Arsenov 1, Kristijan Lenart 1, Igor Oprijan 1, Orhan Šabanovski 1. Ukupno: 27.
Treneri: Desančić Lozanić (jesen), Milivoje Šarenac (proleće).


PARTIZAN TOMAŠEVAC

Nastupi: Dragan Stankov 11, Srđan Stankov 11, Danijel Marjanski 10, Dragan Matić 10, Bojan Kukulj 10, Dušan Sremac 10, Aleksandar D. Anović 9, Nenad Vitomirov 8, Nikola Živojnov 8, Živica Nikolić 7, Aleksandar Lambić 7, Nikola Došenović 6, Jovica Đorđev 6, Branislav Tekinder 5, Nikola Cvejin 5, Aleksandar B. Anović 5, Srđan Cvejin 4, Filip Tomašev 3, Aleksandar Jeftić 3, Igor Nikolić 3, Dejan Romanov 2, Jovan Pujić 2, Damir Tornjanski 1. Ukupno: 23 igrača.
Golovi: Branislav Tekinder 6, Dušan Sremac 2, Srđan Cvejin 2, Dragan Matić 2, Aleksandar Jeftić 1, Danijel Marjanski 1. Ukupno: 14.
Trener: Dragoslav Živojnov.



 RASPORED - REZULTATI



Takmičarski brojevi

1. Proleter (Neuzina)   
2. Tisa 1933 (Taraš)  
3. Partizan Tomaševac  
4. Borac (Zrenjanin)
5. Sloga (Jarkovac)
6. KSK Konak 1926
7. Mladost (Belo Blato)
8. ZŠF Petlić (Zrenjanin)
 

 

                                                                                                         
 1. kolo (3. septembar, 16,30) 
 Tisa 1933 - Mladost (BB) 1:4, Partizan Tomaševac - KSK Konak 1926 4:1, 1926, Borac (Z) - Sloga 8:4. Slobodan Proleter (N)

2. kolo (10. septembar, 16,30)
KSK Konak 1926 - Borac (Z) 3:0, Mladost (BB) - Partizan Tomaševac 10:1, Proleter (N) - Tisa 1933 0:0. Slobodna Sloga

3. kolo (17. septembar, 16,00)
Partizan Tomaševac - Proleter (N) 1:3, Borac (Z) - Mladost (BB) 1:2, Sloga - KSK Konak 1926 5:1. Slobodna Tisa 1933.

4. kolo (24. septembar, 15,30)
Mladost (BB) - Sloga 5:0, Proleter (N) - Borac (Z) 4:4, Tisa 1933 - Partizan Tomaševac 5:0. Slobodan KSK Konak 1926.

5. kolo (1. oktobar, 15,30)
Borac (Z) - Tisa 1933 1:0, Sloga - Proleter (N) 2:2, Mladost (BB) - KSK Konak 1926 2:0. Slobodan Partizan Tomaševac

6. kolo (8. oktobar (15,00)
Proleter (N) - KSK Konak 1926 1:1, Tisa 1933 - Sloga 1:1, Partizan Tomaševac - Borac (Z) 0:1. Slobodna Mladost (BB).

7. kolo (15. oktobar, 15,00)
Sloga - Partizan Tomaševac 3:2, KSK Konak 1936 - Tisa 1933 4:1, Mladost (BB) - Proleter (N) 4:1. Slobodan Borac (Z).



8. kolo (15. april, 16,00)
Mladost (BB) - Tisa 1933 4:0, KSK Konak 1926 - Partizan Tomaševac 5:1, Sloga - Borac (Z) 3:0. Slobodan Proleter (N).

9. kolo (22. april, 16,00)
Borac (Z) - KSK Konak 1926 1:1, Partizan Tomaševac - Mladost (BB) 0:6, Tisa 1933 - Proleter (N) 2:4. Slobodna Sloga.
Utakmica Partizan Tomaševac - Mladost (BB) odigrana je u Stajićevu.

10. kolo (29. april, 16,30)
Proleter (N) - Partizan Tomaševac 6:0, Mladost (BB) - Borac (Z) 7:0, KSK Konak 1926 - Sloga 6:0. Slobodna Tisa 1933.

11. kolo (6. maj, 16,30)
Sloga - Mladost (BB) 2:3, Borac (Z) - Proleter (N) 1:4, Partizan Tomaševac - Tisa 1933 0:4. Slobodan KSK Konak 1926.

12. kolo (13. maj, 17,00)
Tisa 1933 - Borac (Z) 5:0, Proleter (N) - Sloga 7:1, KSK Konak 1926 - Mladost (BB) 1:1. Slobodan Partizan Tomaševac

13. kolo (20. maj, 17,00)
KSK Konak 1926 - Proleter (N) 0:5, Sloga - Tisa 1933 1:0, Borac (Z) - Partizan Tomaševac 10:3. Slobodna Mladost (BB).

14. (poslednje) kolo (27. maj, 17,00)
Partizan Tomaševac - Sloga 2:3, Tisa 1933 - KSK Konak 1926 3:0 par forfe (KSK Konak 1926 suspendovan) Proleter (N) - Mladost (BB) 2:2. Slobodan Borac (Z).














B LIGA
2016/17





TABELA

 

1 Tamiš Farkaždin 14 10 3 1 52:10 33
2 Sloga Jarkovac 14 9 2 3 31:22 29
3 KSK Konak 1926 Konak 14 8 3 3 33:20 27
4 Proleter Neuzina (-1) 14 5 5 4 30:27 19
5 Mladost Belo Blato 14 4 3 7 33:33 15
6 Tisa 1933 Taraš 14 3 5 6 15:24 14
7 Borac Zrenjanin 14 3 1 10 15:34 10
8 Partizan Tomaš. Tomaševac (-1) 14 2 2 10 22:61 7

Tamiš se plasirao u A ligu FSG Zrenjanin

BILANSI

Pehari

Prvak - Tamiš
Fer plej - Borac
Prvi strelac - Janko Ponjičan (Mladost, BB)

Domaćin-gost

Na 56 utakmica domaćin je pobedio 30 puta, odigrano je 12 remija, gosti su bili uspešniji 14 puta, gol-razlika 138:93.
Ukupno je postignut 231 gol. Prosečno 4, 13 po utakmici.

Fer plej

Borac 14, Tamiš 27, Tisa 1933 29, KSK Konak 1926 30, Sloga 36, Mladost (BB) 37, Proleter (N) 67, Partizan Tomaševac 67 kaznenih poena.

Pehar za fer plej dobija Borac.

Kartoni, kazne

Pokazano je 190 žutih kartona, 21 crveni sa 31 utakmicom pauze.
Odstranjen je jedan trener sa utakmice i izrečena mu je opomena.
Dve vremenske kazne izrečene su službenim predstavnicima ekipa na utakmicama sa ukupno 10 meseci zabrane vršenja funkcije.
Utakmica petog kola Sloga - Proleter 1:2 registrovana je služebim rezultatom 0:3 zbog nepravilnog nastupa igrača domaćina, a Proleteru je i oduzet jedan bod.
Prekinuta je utakmica 12. kola Borac - Partizan Tomaševac pri rezultau 1:0 u 87. minutu jer su gosti napustili teren. Meč je registrovan službeno 3:0 i Partizanu Tomaševac oduzet je jedan bod.

Lista strelaca

17 golova: Janko Ponjičan (Mladost, BB)
13 golova: Bojan Živkov (Tamiš), Damir Marković (Sloga)
12 golova: Danijel Zambo (KSK Konak 1926)
10 golova: Boris Žižić (Mladost, BB)
8 golova: Slobodan Novković (Tamiš)
7 golova: Stojan Đolai (Proleter, N)
6 golova: Ivan Rašić (Tamiš)
5 golova: Robert Gabona (KSK Konak 1926), Dragan Cvetković (Tamiš), Milenko Dopuđ (Tisa 1933)...

Igrači

Klubovi su u nastupima imali ukupno 216 igrača, ali od toga četvorica su igrali za po dve ekipe. Dakle, učestvovalo je 212 igrača.
Po 14 nastupa imalo je 13 igrača, po 13 nastupa 14 igrača.

Komesari

Komesar takmičenja Milorad Kurjakov, zamenik Milenko Cukućan, komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Momčilo Radman.





 EKIPNO - NASTUPI, GOLOVI, TRENERI





TAMIŠ (FARKAŽDIN)

Nastupi: Steva Ješin 14, Nebojša Tuba 14, Dejan Bošković 14, Dragan Cvetković 13, Bojan Živkov 13, Slavoljub Matić 12, Vladimir Bokinac 11, Ivan Rašić 11, Stevan Stefanov 10, Nenad Momčilović 10, Marko Božović 9, Slobodan Vidaković 8, Jovan Kalmar 7, Jovan Stanojević 7, Dragoljub Jovanović 7, Slobodan Novković 7, Igor Božović 6, Nemanja Toković 5, Branislav Kalin 5, Srđan Bajkić 4, Dušan Matić 3, Nenad Živkov 2, Dejan Milenković 1, Srđan Spasić 1, Dragan Belak 1. Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Bojan Živkov 13, Slobodan Novković 8, Ivan Rašić 6, Dragan Cvetković 5, Stevan Stefanov 4, Nebojša Tuba 4, Dragoljub Jovanović 4, Igor Božović 2, Dejan Bošković 1, Marko Božović 1, Jovan Stanojević 1, Vladimir Bokinac 1, Nenad Momčilović 1, Dušan Matić 1. Ukupno: 52.
Trener: Dragan Rakić.

SLOGA (JARKOVAC)

Nastupi: Ljubomir Nebrigić 14, Damir Marković 14, Slobodan Petrović 13, Vladimir Popov 13, Denis Holik 12, Mihajlo Milošev 12, Boban Caran 12, Predrag Popov 10, Srđan Popov 7, Nenad Mihajlović 7, Branislav Hajdu 7, Petar Bačvanski 7, Zoran Čučković 7, Ivica Stajin 6, Kosta Dragišić 6, Aleksandar Šari 6, Stefan Kitić 5, Dragan Stajin 5, Zoran Stajin 4, Bojan Lupulov 3, Milan Tatomirov 2, Zoran Popov 2, Danijel Jon 2, Marjanče Šari 2, Mihajlo Milošević 1, Zoran Jeličić 1, Igor Gazivoda 1, Ukupno: 27 igrača.
Golovi: Damir Marković 13, Srđan Popov 4, Boban Caran 4, Ljubomirt Nebrigić 3, Predrag Popov 2, Mihajlo Milošev 1, Denis Holik 1, Zoran Čučković 1. Ukupno: 29 plus 2 službeno.
Trener: Savica Dragišić.

KSK KONAK 1926

Nastupi: Arpad Kiš 14, Danijel Zambo 13, Robert Gabona 12, Viktor Šandor 12, Šani Šajn 11, Ninoslav Guran 11, Dejan Nikolin 11, Zoltan Devič 11, Marjan Guran 10, Bogdan Bjelovuk 10, Davor Guran 9, Borislav Stojisavljević 8, Miljan Žerajić 8, Milan Subić 7, Mirko Špan 7, Marko Bjelivuk 5, Stefan Horvat 4, Miloš Krnić 4, Ferenc Molnar 2, Nenad Jelača 2, Janoš Paligros 2, Nikola Dragišić 2, Ilija Orc 2, Nino Nikolić 1, Milan Rajačić 1, Dragoslav Jovanović 1, Đura Nikolić 1, Dorjan Šandor 1, Slobodan Pejčić 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Danijel Zambo 12, Robert Gabona 5, Marjan Guran 3, Dorjan Šandor 3, Borislav Stojisavljević 2, Davor Guran 1, Šani Šajn 1, Arpad Kiš 1, Bogdan Bjelovuk 1, Dejan Nikolin 1, Viktor Šandor 1, Miloš Krnić 1, Milan Subić 1. Ukupno: 33.
Treneri: Ivan Guran (1. kolo) Saša Orc (2.-14.)

PROLETER (NEUZINA)

Nastupi: Roni Buraji 14, David Novaković 13, Marko Rajkov 13, Bandi Petrović 12, Vladimir Novčić 12, Blagoje Šajn 11, Stojan Đolai 10, Emil Fazekaš 10, Zdravko Šajber 9, Nemaja Grčić 7, Mateo Drndarski 7, Darko Ninić 7, Bojan Jovanović 6, Nikola Grčić 6, Slobodan Tuba 5, Aleksandar Šari 4, Marjanče Šari 4, Aleksandar Treunov 4, Dario Novak 3, Robert Đolai 3, Nikola Radivoj 3, Tibor Abel 3, Aleksandar Dumitru 3, Žolt Kedmen 2, Miroslav Đorđaš 2, Siniša Trikić 1, Šandor Đolai 1, Dragan Simanić 1, Goran Knežević 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Stojan Đolai 7, Bojan Jovanović 4, Vladimir Novčić 3, Marko Rajkov 3, Nemanja Grčić 2, Miroslav Đorđaš 2, Blagoje Šajn 2, Zdravko Šajber 2, Marjanče Šari 1, Dario Novak 1, Roni Buraji 1, David Novaković 1, Robert Đolai 1. Ukupno: 30.
Treneri: Zoran Grčić (1.-10. kolo), Željko Džepčeski (11.-14. kolo)

MLADOST (BELO BLATO)

Nastupi: Boris Žižić 14, Laslo Karačoni 13, Janko Ponjičan 13, Tivadar Tapai 13, Nemanja Antman 12, Mario Paraljov 12, Edvin Horvat 12, Adrijan Šofranko 11, Pavel Kalapiš 10, Darko Poljak 8, Nemanja Šušić 7, Sava Gibarov 7, Bojan Sabo 7, Emil Šulja 6, Stojan Žižić 6, Boris Goda 6, Viktor Nečov 6, Dario Paraljov 5, Šćevko Hanjik 4, Darko Kuharik 4, Daniel Kiš 3, Rade Đurić 2, Ilija Milošević 2, Vladimir Ponjičan 2, Kristian Kurunci 2. Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Janko Ponjičan 17, Boris Žižić 10, Pavel Kalapiš 2, Rade Đurić 1, Edvin Horvat 1, Laslo Karačoni 1, Tivadar Tapai 1. Ukupno: 33.
Treneri: Mihalj Penov (jesen), Čaba Kurunci (proleće).

TISA 1933 (TARAŠ)

Nastupi: Bojan Baračkov 14, Mihajlo Radišić 14, Radovan Milin 14, Milenko Dopuđ 14, Željko Vuković 13, Ivan Živkov 13, Branislav Krstin 12, Slobodan Marovac 11, Marko Jovanov 11, Marko Dostanić 11, Velimir Tolmač 8, Janko Spasev 7, Milan Miljuš 7, Vuk Živkov 6, Mile Srdić 6, Ljubomir Miljanović 6, Vladimir Odžić 5, Nemanja Grujić 5, Dejan Ružin 4, Dejan Jovanović 3, Dušan Vincilir 2, Peđa Filipović 2, Goran Tubić 1. Ukupno: 23 igrača.
Golovi: Milenko Dopuđ 5, Milan Miljuš 4, Nemanja Grujić 3, Janko Spasev 1, Slobodan Marovac 1, Mile Srdić 1. Ukupno: 15 golova.
Trener: Vujica Miškeljin.

BORAC (ZRENJANIN)

Nastupi: Saša Vorgić 13, Srđan Vorgić 13, Nemanja Kajtez 11, Vukašin Radojević 10, Branislav Slavkov 9, Orhan Šabanovski 8, Adem Durakovski 8, Kristijan Lenart 7, Marko Marijanović 7, Darko Gecin 7, Nemanja Šušić 7, Vladimir Knežević 7, Nikola Rajkov 6, Svetozar Stanisavlljev 6, Siniša Tomin 6, Denis Grubić 6, Veljko Budimir 5, Mihailo Gavrilović 5, Sava Gibarov 5, Bedžet Ibrahimi 4, Danijel Kojić 4, Tomislav Arsenov 4, Igor Oprijan 4, Goran Marijanović 3, Edvard Rama 3, Vanja Bugarski 3 ,Dragan Lazarov 3, Veljko Paštar 2, Nikola Petrović 2. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Edvard Rama 3, Igor Oprijan 3, Srđan Vorgić 2, Nikola Rajkov 2, Marko Marijanović 2, Vladimir Knežević 1. Ukupno: 13 plus 2 službeno.
Treneri: Miodrag Radaković (jesen), Desančić Lozanić proleće)

PARTIZAN TOMAŠEVAC

Nastupi: Srđan Stankov 14, Danijel Marjanski 12, Jovica Đorđev 12, Aleksandar D. Anović 11, Srđan Cvejin 11, Dragan Stankov 11, Dragan Matić 11, Aleksandar Jeftić 11, Milenko Bajkić 9, Igor Nikolić 8, Miloš Nikolić 8, Damir Tornjanski 7, Nikola Cvejin 6, Dušan Sremac 5, Branislav Tekinder 5, Nikola Živojnov 5, Nenad Vitomirov 5, Živica Nikolić 4, Anđelko Birovljev 3, Aleksandar Lambić 3, Vladimir Jovanov 3, Tanuc Šokarda 2, Dejan Zubanov 2, Miroslav Munćan 2, Radovan Vijatov 2, Dragan Janković 2, Bojan Kukulj 2, Aleksandar B. Anović 2, Filip Tomašev 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Miloš Nikolić 4, Srđan Stankov 4, Danijel Marjanski 3, Branislav Tekinder 3, Damir Tornjanski 2, Tanuc Šokarda 1, Jovica Đorđev 1, Dragan Matić 1, Dušan Sremac 1, Aleksandar D. Anović 1, Nikola Živojnov 1.. Ukupno: 22.
Trener: Dragoslav Živojnov.








                 

 RASPORED I REZULTATI


Takmičarski brojevi

1. Proleter (Neuzina)   
2. Mladost (Belo Blato)  
3. KSK Konak 1926 (Konak)  
4. Tamiš (Farkaždin)
5. Sloga (Jarkovac)
6. Partizan Tomaševac
7. Borac (Zrenjanin)
8. Tisa 1933 (Taraš)
 

 

                                                                                                         
 1. kolo (4. septembar, 16,30) 
 Proleter (N) - Tisa 1933 5:2, Mladost (BB) - Borac 3:1, KSK Konak 1926 - Partizan Tomaševac 5:3, Tamiš - Sloga 10:2.
 

2. kolo (11. septembar, 16,30)

 Tisa 1933 - Sloga 0:3, Partizan Tomaševac - Tamiš 0:5 , Borac - KSK Konak 1926 0:3, Proleter (N) - Mladost (BB) 4:4.
 

3. kolo (18. septembar, 16,00)
  Mladost (BB) - Tisa 1933 2:2, KSK Konak 1926 - Proleter (N) 0:0, Tamiš - Borac 3:1, Sloga - Partizan Tomaševac 4:1.
 

4. kolo (25. septembar, 15,30)
   Tisa 1933 - Partizan Tomaševac 2:2, Borac - Sloga 1:2, Proleter (N) - Tamiš 1:1, Mladost (BB) - KSK Konak 1926 1:2.
 

5. kolo (2. oktobar, 15,30)
   KSK Konak 1926 - Tisa 1933 3:1, Tamiš - Mladost (BB) 5:0, Sloga - Proleter (N), Partizan Tomaševac - Borac 1:3  

     6. kolo (9. oktobar, 15,00)
  Tisa 1933 - Borac 1:0, Proleter (N) - Partizan Tomaševac 6:1, Mladost (BB) - Sloga 3:1, KSK Konak 1926 - Tamiš 2:1.
 

     7. kolo (16. oktobar, 15,00)
    Tamiš - Tisa 1933 0:0, Sloga - KSK Konak 1926 0:0, Partizan Tomaševac - Mladost (BB) 0:9, Borac - Proleter (N) 0:1.


8. kolo (9. april, 16,00)
Tisa 1933 - Proleter (N) 1:1, Borac - Mladost (BB 3:1), Partizan Tomaševac - KSK Konak 1926 2:5, Sloga - Tamiš 0:0 .

9. kolo (16. april, 16,00)

Sloga - Tisa 1933 2:0, Tamiš - Partizan Tomaševac 9:1, KSK Konak 1926 - Borac 5:0, Mladost (BB) - Proleter (N) 4:0.

10. kolo (23. april, 16,00)

Tisa 1933 - Mladost (BB) 3:2, Proleter (N) - KSK Konak 1926 1:1, Borac - Tamiš 1:6, Partizan Tomaševac - Sloga 2:4.

11. kolo (7. maj, 16,30)

Partizan Tomaševac - Tisa 1933 1:0, Sloga - Borac 3:0, Tamiš - Proleter (N) 2:1, KSK Konak 1926 - Mladost (BB) 5:1

12. kolo (14. maj, 16,30)

Tisa 1933 - KSK Konak 1926 1:0, Mladost (BB) - Tamiš 0:3 , Proleter (N) - Sloga 3:2, Borac - Partizan Tomaševac 3:0 (par forfe, prekid u 87. minutu pri rezultatu 1:0 jer su gosti napustili teren).

13. kolo (21. maj, 16,30)

Borac - Tisa 1933 1:1, Partizan Tomaševac - Proleter (N) 5:3, Sloga - Mladost (BB) 1:0, Tamiš - KSK Konak 1926 5:0

14. kolo (28. maj, 17,00)

Tisa 1933 - Tamiš 1:2, KSK Konak 1926 - Sloga 2:4, Mladost (BB) - Partizan (Tomaševac) 3:3, Proleter (N) - Borac 4:1.


.