Opšte A liga B liga Kup Lige mladih



B LIGA

KSK Konak 1926 24, Tamiš 21, Sloga 20...  


REZULTATI 10. KOLA


Taraš Tisa 1933 Mladost (Belo Blato)
3:2
Neuzina Proleter KSK Konak 1926
1:1
Zrenjanin Borac Tamiš (Farkažd in)
1:6
Tomaševac Partizan Tomaševac Sloga (Jarkovac)
2:4







TABELA

 

1 KSK Konak 1926 Konak 10 7 3 0 26:9 24
2 Tamiš Farkaždin 10 6 3 1 40:8 21
3 Sloga Jarkovac 10 6 2 2 21:17 20
4 Mladost Belo Blato 10 4 2 4 29:21 14
5 Proleter Neuzina (-1) 10 3 5 2 19:17 13
6 Tisa 1933 Taraš 10 2 4 4 12:20 10
7 Borac Zrenjanin 10 2 0 8 10:26 6
8 Partizan Tomaš. Tomaševac 10 0 1 9 13:52 1

 

ŽUTI KARTONI, CRVENI KARTONI







Posle desetog kola





 RASPORED 11. KOLA (7. maj, 16,30) - DELEGIRANJE



Partizan Tomaševac - Tisa 1933
Delegat:
Glavni sudija: Pomoćnici:

Sloga - Borac (Z)
Delegat:
Glavni sudija: Pomoćnici.

Tamiš - Proleter (N)
Delegat:
Glavni sudija: Pomoćnici:

KSK Konak 1926 - Mladost (BB)
Delegat:
Glavni sudija: Pomoćnici:







                 

 RASPORED I REZULTATI


Takmičarski brojevi

1. Proleter (Neuzina)   
2. Mladost (Belo Blato)  
3. KSK Konak 1926 (Konak)  
4. Tamiš (Farkaždin)
5. Sloga (Jarkovac)
6. Partizan Tomaševac
7. Borac (Zrenjanin)
8. Tisa 1933 (Taraš)
 

 

                                                                                                         
 1. kolo (4. septembar, 16,30) 
 Proleter (N) - Tisa 1933 5:2, Mladost (BB) - Borac 3:1, KSK Konak 1926 - Partizan Tomaševac 5:3, Tamiš - Sloga 10:2.
 

2. kolo (11. septembar, 16,30)

 Tisa 1933 - Sloga 0:3, Partizan Tomaševac - Tamiš 0:5 , Borac - KSK Konak 1926 0:3, Proleter (N) - Mladost (BB) 4:4.
 

3. kolo (18. septembar, 16,00)
  Mladost (BB) - Tisa 1933 2:2, KSK Konak 1926 - Proleter (N) 0:0, Tamiš - Borac 3:1, Sloga - Partizan Tomaševac 4:1.
 

4. kolo (25. septembar, 15,30)
   Tisa 1933 - Partizan Tomaševac 2:2, Borac - Sloga 1:2, Proleter (N) - Tamiš 1:1, Mladost (BB) - KSK Konak 1926 1:2.
 

5. kolo (2. oktobar, 15,30)
   KSK Konak 1926 - Tisa 1933 3:1, Tamiš - Mladost (BB) 5:0, Sloga - Proleter (N), Partizan Tomaševac - Borac 1:3  

     6. kolo (9. oktobar, 15,00)
  Tisa 1933 - Borac 1:0, Proleter (N) - Partizan Tomaševac 6:1, Mladost (BB) - Sloga 3:1, KSK Konak 1926 - Tamiš 2:1.
 

     7. kolo (16. oktobar, 15,00)
    Tamiš - Tisa 1933 0:0, Sloga - KSK Konak 1926 0:0, Partizan Tomaševac - Mladost (BB) 0:9, Borac - Proleter (N) 0:1.


8. kolo (9. april, 16,00)
Tisa 1933 - Proleter (N) 1:1, Borac - Mladost (BB 3:1), Partizan Tomaševac - KSK Konak 1926 2:5, Sloga - Tamiš 0:0 .

9. kolo (16. april, 16,00)

Sloga - Tisa 1933 2:0, Tamiš - Partizan Tomaševac 9:1, KSK Konak 1926 - Borac 5:0, Mladost (BB) - Proleter (N) 4:0.

10. kolo (23. april, 16,00)

Tisa 1933 - Mladost (BB) 3:2, Proleter (N) - KSK Konak 1926 1:1, Borac - Tamiš 1:6, Partizan Tomaševac - Sloga 2:4.

11. kolo (7. maj, 16,30)

Partizan Tomaševac- Tisa 1933, Sloga - Borac, Tamiš - Proleter (N), KSK Konak 1926 - Mladost (BB)

12. kolo (14. maj, 16,30)

Tisa 1933 - KSK Konak 1926, Mladost (BB) - Tamiš, Proleter (N) - Sloga, Borac - Partizan Tomaševac.

13. kolo (21. maj, 16,30)

Borac - Tisa 1933, Partizan Tomaševac - Proleter (N), Sloga - Mladost (BB), Tamiš - KSK Konak 1926

14. kolo (28. maj, 17,00)

Tisa 1933 - Tamiš, KSK Konak 1926 - Sloga, Mladost (BB) - Partizan (Tomaševac), Proleter (N) - Borac.



Prvak odlazi u A ligu.
.