Opšte A liga B liga Kup Lige mladih



LIGE MLADIH



LIGA KADETA
                      

         Problem - zaostale utakmice

                    
Jesenji rezultati

                    Lehel - Bečkerek 023 1:5, Omladinac (B) - Lehel 0:0, Omladinac (B) - Bečkerek 023 1:10, Radnički Zrenjanin II - Bečkerek 023 3:0, OFK Stajićevo - Lehel 5:2, Bečkerek 023 - Lehel 5:1, OFK Stajićevo - Omladinac (B) 10:0, Lehel - Omladinac (B) 3:0.

                    Poredak

                    Beekerek 023 9 bodova (iz 4 utakmica), OFK Stajićevo 6 (2), Lehel 4 (5), Radnički Zrenjanin II 3 (1), Omladinac (B) 1 (4).

                    Od predviđenih 20 utakmica odigrano je samo osam. Poseban problem bio je sa drugom timom Radničkog Zrenjanin čiji se prvi sastav takmiči u Banatskoj ligi, pa nije uspevao da okuplja kadar za dodatno takmičenje.

                    Proleće

                    Tokom proleća Radnički Zrernjanin II dogovaraće posebne termine sa svojim suparnicima.
                    Do 15. aprila igraće se zaostale utakmice četiri preostala kluba: Bečkerek 023 - Omladinac, Lehel - OFK Stajićevo , Omladinac - OFK Stajićevo, Bečkerek 023 - OFK Stajićevo, OFK Stajićevo - Bečkerek 023.
                    Četiri kluba igraće još dva kruga u terminima 22, 29. april, 6, 13, 10, 27. maj.
                    


                

LIGA PIONIRA
                      

  
         Potisje sto odsto


                      1. kolo (nedelja, 11. septembar, 11,00): Sloga - Proleter (N) 0:1, Tisa 1933 - Rusanda 0:8, Proleter 2006 II - Potisje, Radnički Zrenjanin II - Banat Bul 3:4. Slobodan Partizan Tomaševac.
                      2. kolo (nedelja, 18. septembar, 11,00): Proleter (N) - Partizan Tomaševac, Potisje - Radnički Zrenjanin II 3:0, Rusanda - Proleter 2006 II 2:3, Sloga - Tisa 1933 0:6. Slobodan Banat Bul.
                      3. kolo (nedelja, 25. septembar, 11,00): Tisa 1933 - Proleter (N) 4:1, Proleter 2006 II - Sloga, Radnički Zrenjanin II - Rusanda 3:4, Partizan Tomaševac - Banat Bul 1:4. Slobodno Potisje.
                      4. kolo (nedelja, 2. oktobar, 11,00): Proleter (N) - Banat Bul 0:3, Potisje - Partizan Tomaševac 10:0, Sloga - Radnički Zrenjanin II 0:7, Tisa 1933 - Proleter 2006 II. Slobodna Rusanda.
                      5. kolo (nedelja, 9. oktobar, 11,00): Proleter 2006 II - Proleter (N) 3:0, Radnički Zrenjanin II - Tisa 1933, Partizan Tomaševac - Rusanda, Banat Bul - Potisje 1:4. Slobodna Sloga.
                      6. kolo (nedelja, 16. oktobar, 11,00): Proleter (N) - Potisje 3:13, Rusanda - Banat Bul 8:1, Sloga - Partizan Tomaševac 3:0, Proleter 2006 II - Radnički Zrenjanin II. Slobodna Tisa 1933.
                      7. kolo (nedelja, 23. oktobar, 11,00): Radnički Zrenjanin II - Proleter (N) 3:0, Partizan Tomaševac - Tisa 1933 1:2, Banat Bul - Sloga 5:1, Potisje - Rusanda 4:2. Slobodan Proleter 2006 II.
                      8. kolo (nedelja, 30. oktobar, 11,00): Proleter (N) - Rusanda, Sloga - Potisje 0:5, Tisa 1933 - Banat Bul 0:1, Proleter 2006 II - Partizan Tomaševac. Slobodan Radnički Zrenjanin II.
                      9. kolo (nedelja, 6. novembar, 11,00): Partizan Tomaševac - Radnički Zrenjanin II, Banat Bul - Proleter 2006 II, Potisje - Tisa 1933 9:0Rusanda - Sloga 3:0. Slobodan Proleter (N).

                      Poredak

                      Potisje 21 bod (iz 7 utakmica), Banat Bul 15 (7), Rusanda 12 (6), Tisa 1933 9 /6), Radnički Zrenjanin II 6 (5), Proleter 2006 6 (2), Proleter (N) 3 (6), Sloga 3 (7), Partizan Tomaševac 0 (4).

                      Od 36 utakmica odigrano je 25.

                      Proleće

                      Osam zaostalih utakmica Proletera 2006 II i Radničkog Zrenjanin II odigraće se tokom proleća u terminima koje dogovore sa suparnicima. Termini ostalih: Partizan Tomaševac - Rusanda 19. mart, Proleter (N) - Rusanda 25. mart, Proleter (N) - Partizan Tomaševac 26. mart.

                      Drugi krug igraće se u terminima 2, 9, 16, 23. 30. april, 7, 14, 21, 28. maj.



                                                                      
 

LIGA PETLIĆA
                       


         Takmičenje u dve grupe
   
                                                                                                            
                      
                      
Za takmičenje petlića imamo 15 ekipa koje su raspoređene u dve grupe. U A ligi su Akademija Bambi I i Bečkerek 023 I i još sedam selekcija. U B ligi su druge ekipe Akademije Bambi i Bečkereka 023 i četiri tima sa istočne teritorije našeg saveza..
                      Jedinstvo 2014 (Ečka) je odustalo iz A lige tokom jeseni.Pionirke Radničkog 1919 bile su prijavljene za takmičenje B lige petlića, ali nisu odigrale ni jednu utakmicu.
                      Lige se igraju dvokružno.
                      Nastupaju igrači rođeni 2004. godine i mlađ
i.
                      

                      
          

                 

A LIGA PETLIĆA
                       


         Bečkerek 023 i Proleter 2006 bez poraza
   
                      1. kolo (nedelja, 18. septembar, 9,30):
Akademija Bambi I - ZŠF Petlić 4:1, OFK Gradnulica - Bečkerek 023 I 0:10, Potisje - Banat Bul 3:4, Naftagas (E) - Proleter 2006. Slobodan Lehel
                      2. kolo (nedelja, 25. septembar, 9,30): ZŠF Petlić - Proleter 2006 1:8, Lehel - Naftagas (E) 3:0, Bečkerek 023 I - Potisje, Akademija Bambi I - OFK Gradnulica 7:0. Slobodan Banat Bul.
                      3. kolo (nedelja, 2. oktobar, 9,30): OFK Gradnulica - ZŠF Petlić 5:6, Potisje - Akademija Bambi I 4:6, Naftagas (E) - Banat Bul 1:6, Proleter 2006 - Lehel 6:0. Slobodan Bečkerek 023 I.
                      4. kolo (nedelja, 9. oktobar, 9,30): ZŠF Petlić - Lehel 5:1, Banat Bul - Proleter 2006 1:4, Bečkerek 023 I - Naftagas (E) 3:0, OFK Gradnulica - Potisje 0:3. Slobodna Akademija Bambi I
                      5. kolo (nedelja, 16. oktobar, 9,30): Potisje - ZŠF Petlić 6:3, Naftagas (E) - Akademija Bambi I, Proleter 2006 - Bečkerek 023 I, Lehel - Banat Bul. Slobodna OFK Gradnulica.
                      6. kolo (nedelja, 23. oktobar, 9,30): ZŠF Petlić - Banat Bul 2:2, Bečkerek 023 I - Lehel 9:0, Akademija Bambi I - Proleter 2006 0:2, OFK Gradnulica - Naftagas (E) 3:0. Slobodno Potisje.
                      7. kolo (nedeljka, 30. oktobar, 9,30): Naftagas (E) - Potisje 3:6, Proleter 2006 - OFK Gradnulica 6:0, Lehel - Akademija Bambi I 0:5, Banat Bul - Bečkerek 023 I 0:6. Slobodan ZŠF Petlić.
                      8. kolo (nedelja, 6. novembar, 9,30): ZŠF Petlić - Bečkerek 023 I 0:5, Akademija Bambi I - Banat Bul 4:1, OFK Gradnulica - Lehel, Potisje - Proleter 2006. Slobodan Naftagas (E).
                      9. kolo (nedelja, 13. novembar, 9,30): Naftagas (E) - ZŠF Petlić, Lehel - Potisje, Banat Bul - OFK Gradnulica, Bečkerek 023 I - Akademija Bambi I. Slobodan Proleter 2006.

                      Poredak

                      Bečkerek 023 15 bodova (iz 5 utakmica), Proleter 2006 15 (5), Akademija Bambi I 15 (6), Potisje 9 (5), Banat Bul 7 (6), ZŠF Petlić 7 (7), Lehel 3 (5), OFK Gradnulica 3 (6), Naftagas (E) 0 (5).

                      Od 36 utakmica odigrano je 25.

                      Proleće  
   

                      Zaostale utakmice odigraće se u terminima koji odgovaraju klpbovima.                                                                                              
                      Drugi krug igraće se u terminima 2, 9, 16, 23. 30. april, 7, 14, 21, 28. maj.


B LIGA PETLIĆA
                        

          Odigrano samo pet utakmica  
                      

                        Jesenji rezultati

                        Naftagas (B) - Proleter (N) 7:1, Akademija Bambi II - Bečkerek 023 II 4:2, Mladost (BD) - Akademija Bambi 1:4, Omladinac (B) - Proleter (N) 3:0, Bečkerek 023 II - Mladost (BD) 4:0.

                        Od 15 utakmica odigrano je pet.

                        Poredak

                        Akademija Bambi II 6 bodova (iz 2 utakmice), Naftagas (B) 3 (1), Bečkerek 023 3 (2), Omladinac (B) 3 (1), Mladost (BD) 0 (2), Proleter (N) 0 (2)


                        Proleće

                        Zaostale utakmice: Bečkerek 023 II - Omladinac (B), Mladost (BD) - Naftagas (B), 26. mart, Akademija Bambi II - Naftagas (B), Omladinac (B) - Mladost (BD) 2. april, Proleter (N) - Bečkerek 023 II, Naftagas (B) - Omladinac (B) 9. april, Akademija Bambi II - Proleter (N) 16. april, Proleter (N) - Mladost (BD), Naftagas (B) - Bečkerek 023 II, Omladinac (B) - Akademija Bambi II 23. april.

                       Drugi krug igraće se u terminima 30. april, 7, 14, 21, 28. maj.                                

LIGE 2006, 2007. 2008, 2009. GODIŠTA 

                               
          Vode: Bečkerek, Bambi, Petlić, Junior tim




                       LIGA 2006. GODIŠTA
                                                                                                       

                      
1. kolo - Subota, 17. septembar: Akademija Bambi - Bečkerek 023, Mladost (BB) - Rusanda I 5:2, ZŠF Petlić - Jedinstvo 2014, Proleter 2006 - OFK Gradnulica 4:0
                      
Nedelja, 18. septembar: Banat Bul - Akademija Bambi 0:6, Bečkerek 023 - Rusanda II 6:5.
                      2. kolo
- Subota, 24. septembar): Bečkerek 023 - OFK Gradnulica 7:1, Jedinstvo 2014 - Proleter 2006, Rusanda I - ZŠF Petlić, Akademija Bambi - Mladost (BB) 2:0.
                      Nedelja, 25. septembar: Bečkerek 023 - Banat Bul 1:1, Rusanda II - Akademija Bambi 3:4.
                      3. kolo - Subota 1. ktobar: Mladost (BB) - Bečkerek 023 3:7, ZŠF Petlić - Akademija Bambi, Proleter 2006 - Rusanda I, OFK Gradnulica - Jedinstvo 2014
                      
Nedelja, 2. oktobar: Banat Bul - Mladost (BB), Jedinstvo 2014 - Rusanda II.
                      4. kolo - Subota, 8. oktobar: Bečkerek 023 - Jedinstvo 2014 1:0, Rusanda I - OFK Gradnulica 5:1, Akademija Bambi - Proleter 2006 5:1, Mladost (BB) - ZŠF Petlić.
                      Nedelja, 9. oktobar: Proleter 2006 - Banat Bul, Rusanda II - Mladost (BB) 1:9.
                      5. kolo
- Subota, 15. oktobar: ZŠF Petlić - Bečkerek 023 2:2, Proleter 2006 - Mladost (BB) 4:2, OFK Gradnulica - Akademija Bambi, 0:9Jedinstvo 2014 - Rusanda I 2:3
                      
Nedelja, 16. oktobar: Banat Bul - OFK Gradnulica, Proleter 2006 - Rusanda II.
                      6. kolo
- Subota, 22. oktobar: Berčkerek 023 - Rusanda I, Akademija Bambi - Jedinstvo 2014, Mladost (BB) - OFK Gradnulica, ZŠF Petlić - Proleter 2006 7:1.
                      Nedelja, 23. oktobar: ZŠF Petlić - Banat Bul, Rusanda II - OFK Gradnulica.
                      7. kolo
- Subota, 29. oktobar: Proleter 2006 - Bečkerek 023 1:2, OFK Gradnulica - ZŠF Petlić 2:7 , Jedinstvo 2014 - Mladost (BB) 1:4, Rusanda I - Akademija Bambi
                      Nedelja, 30. oktobar: Banat Bul - Jedinstvo 2014, ZŠF Petlić - Rusanda II
                      Subota, 5. novembar: Banat Bul - Rusanda II.

                      Poredak
                      
                      
Bečkerek 023 17 bodova (iz 7 utakmica), Akademija Bambi 15 (5), Mladost (BB) 10 (7), ZŠF Petlić 8 /4), Rusanda I 6 (3), Banat Bul 3 (4), Proleter 2006 3 (4), Jedinstvo 2014 0 (3), Rusanda II 0 (3), OFK Gradnulica 0 (4).

                     
 Od 45 utakmica odigrane su 22.

                      Proleće

                      Zaostale utakmice igraće se do 8. aprila i u ostalim terminima koji odgovaraju ekipama
                      Drugi krug - 15, 22, 29. april, 6, 13, 20, 27. maj.
 
                      


                       LIGA 2007. GODIŠTA
                                                                                                                      

                       1. kolo - Subota 17. septembar: Akademija Bambi I - Bečkerek 023 4:0, Akademija Bambi II - OFK Zrenjanin 3:1, Proleter 2006 - OFK Gradnulica 8:1. Slobodan ZŠF Petlić.
                       
2. kolo - Subota, 24. septembar: Bečkerek 023 - OFK Gradnulica 2:1, OFK Zrenjanin - ZŠF Petlić 2:7 , Akademija Bambi I - Akademija Bambi II 5:0. Slobodan Proleter 2006.
                      
 3. kolo - Subota, 1. oktobar: Akademija Bambi II - Bečkerek 023 3:0, ZŠF Petlić - Akademija Bambi I 0:5, Proleter 2006 - OFK Zrenjanin. Slobodna OFK Gradnulica.
                       4. kolo - Subota, 8. oktobar: OFK Zrenjanin - OFK Gradnulica 1:4, Akademija Bambi I - Proleter 2006 5:4, Akademija bambi II - ZŠF Petlić 4:0 . Slobodan Bečkerek 023.
                       
5. kolo - Subota, 15. oktobar: ZŠF Petlić - Bečkerek 023 3:3, Proleter 2006 - Akademija Bambi II 7:2, OFK Gradnulica - Akademija Bambi I 0:10. Slobodan OFK Zrenjanin.
                      
 6. kolo - Subota, 22. oktobar: Bečkerek 023 - OFK Zrenjanin 3:2, Akademija Bambi II - OFK Gradnulica 4:1, ZŠF Petlić - Proleter 2006 2:5. Slobodna Akademija Bambi I.
                       
7. kolo - Subota, 29. oktobar: Proleter 2006 - Bečkerek 023 5:0, OFK Gradnulica - ZŠF Petlić, OFK Zrenjanin - Akademija Bambi I 0:7. Slobodna Akademija Bambi II.

                      Poredak
                      
                      
Akademija Bambi I 18 bodova (iz 6 utakmica), Proleter 2006 12 (5), Akademija Bambi II 12 (6),Bečkerek 023 7 (6), ZŠF Petlić 4 (5), OFK Gradnulica 3 (5), OFK Zrenjanin 0 (5).

                     
 Od 21 utakmice odigrano je 19.

                      Proleće

                      Zaostale utakmice Proleter - OFK Zrenjanin, OFK Gradnulica - ZŠF Petlić odigraće se 8. aprila
                      Drugi krug - 15, 22, 29. april, 6, 13, 20, 27. maj.  


                                                                                                          
 

                       LIGA 2008. GODIŠTA
                                                                                                      

                       1. kolo - Subota, 17. septembar: Akademija Bambi - Bečkerek 023, Mladost (BB) - Rusanda 1:3, ZŠF Petlić - OFK Stajićevo, Proleter 2006 - Junior tim 3:2.
                       Nedelja, 18. septembar: Banat Bul - Akademija Bambi 1:3, Berčkerek 023 - Lehel.
                       2. kolo - Subota, 24. septembar: Bečkerek 023 - Junior tim 4:12, OFK Stajićevo - Proleter 2006, Rusanda - ZŠF Petlić, Akademija Bambi - Mladost (BB).
                       Nedelja, 25. septembar: Bečkerek 023 - Banat Bul, Lehel - Akademija Bambi 2:5.
                       3. kolo - Subota, 1. oktobar: Mladost (BB) - Bečkerek 023 1:3, ZŠF Petlić - Akademija Bambi 4:6, Proleter 2006 - Rusanda 3:0, Junior tim - OFK Stajićevo.
                       Nedelja, 2. oktobar: Banat Bul - Mladost (BB) 3:0, ZŠF Petlić - Lehel 2:3
                       4. kolo - Subota, 8. oktobar: Bečkerek 023 - OFK Stajićevo 2:9, Rusanda - Junior tim 1:6, Akademija bambi - Proleter 2006 3:5, Mladost (BB) - ZŠF Petlić 4:9 .
                       Nedelja, 9. oktobar: Proleter 2006 - Banat Bul, Lehel - Junior tim.
                       5. kolo - Subota, 15. oktobar: ZŠF Petlić - Bečkerek 023 10:2, Proleter 2006 - Mladost (BB) 5:3, Junior tim - Akademija Bambi 2:6, OFK Stajićevo - Rusanda 9:2.
                       Nedelja, 16. oktobar: Banat Bul - Junior tim 0:6, Mladost (BB) - Lehel 2:3.
                       6. kolo - Subota, 22. oktobar: Berčkerek 023 - Rusanda, Akademija Bambi - OFK Stajićevo, Mladost (BB) - Junior tim 2:3, ZŠF Petlić - Proleter 2006 7:3.
                       Nedelja, 23. oktobar: ZŠF Petlić - Banat Bu 9:4, Lehel - Proleter 2006.
                       7. kolo - Subota, 29. oktobar: Proleter 2006 - Bečkerek 023, Junior tim - ZŠF Petlić 3:5 , OFK Stajićevo - Mladost (BB) 4:1, Rusanda - Akademija Bambi 2:5.
                       Nedelja, 30. oktobar: Banat Bul - OFK Stajićevo, Lehel - Rusanda.
                       Subota, 5. novembar: Banat Bul - Lehel.
 

                       Poredak
                      
                       ZŠF Petlić 15 bodova (iz 7 utakmica),Akademija Bambi 15 (6), Junior tim 12 (7), Proleter 2006 12 (5), OFK Stajićevo 9 (3), Lehel 6 (3), Banat Bul 3 (4), Rusanda 3 (5), Bečkerek 023 3 (4), Mladost (BB) 0 (8).

                     
  Od 45 utakmica odigrano je 26.

                       Proleće

                       Zaostale utakmice igraće se do 8. aprila i u ostalim terminima koji odgovaraju ekipama
                       Drugi krug - 15, 22, 29. april, 6, 13, 20, 27. maj.
 



                       LIGA 2009. GODIŠTA


                       
1. kolo - Subota, 17. septembar: Akademija Bambi - Banat Bul 1:4, Mladost (BB) - OFK Zrenjanin 3:2, Proleter 2006 - Junior tim 1:1. Slobodan ZŠF Petlić.
                       
2. kolo - Subota 24. septembar: Banat Bul - Junior tim 2:10, OFK Zrenjanin - ZŠF Petlić 0:6 , Akademija Bambi - Mladlost (BB) 4:2. Slobodan Proleter 2006.
                       
3. kolo - Subota, 1. oktobar: Mladost (BB) - Banat Bul 3:1, ZŠF Petlić - Akademija Bambi 0:7, Proleter 2006 - OFK Zrenjanin. Slobodan Junior tim.
                       
4. kolo - Subota, 8. oktobar: OFK Zrenjanin - Junior tim 1:8, Akademija Bambi - Proleter 2006 3:2, Mladost (BB) - ZŠF Petlić 2:3 ,. Slobodan Bečkerek 023.
                       
5. kolo - Subota, 15. oktobar: ZŠF Petlić - Banat Bul 3:1, Proleter 2006 - Mladost (BB) 3:1, Junior tim - Akademija Bambi 5:1. Slobodan OFK Zrenjanin.
                       
6. kolo - Subota, 22. oktobar: Banat Bul - OFK Zrenjanin, Mladost (BB) - Junior tim 1:4ZŠF Petlić - Proleter 2006 1:3. Slobodna Akademija Bambi.
                       
7. kolo - Subota, 29. oktobar: Proleter 2006 - Banat Bul 6:1, Junior tim - ZŠF Petlić 8:1 , OFK Zrenjanin - Akademija Bambi 0:5. Slobodna Mladost (BB).
                  

                      Poredak
                      
                      Junior tim 16 (6), Akademija Bambi 12 (6), Proleter 2006 10 (5), ZŠF Petlić 9 (6), Mladost (BB) 6 (6), Banat Bul 3 (5), OFK Zrenjanin 0 (4).

                     
 Od 21 utakmice odigrano je 19.

                      Proleće

                      Zaostale utakmice: Banat Bul - OFK Zrenjanin 1. april, Proleter - OFK Zrenjanin 8. april.
                      Drugi krug - 15, 22, 29. april, 6, 13, 20, 27. maj.  

.