Opšte A liga B liga Kup Lige mladih



LIGE MLADIH


                  



LIGA KADETA
                      


                    Nastupaju igrači rođeni 2000. godine i mlađi.

                    Broj ekipa: 4.

                    
Učesnici

                    Tisa 1933, MSK, ASK, Mladost (L) II, Rusanda II.

                    Jesenji rezultati

                    MSK - Tisa 2:5, Tisa - MSK 5:1, Tisa - Mladost (L) II 5:1, ASK - Tisa 2:3.



                    


                

LIGA PIONIRA
                      

  

                    Nastupaju igrači rođeni 2002. godine i mlađi.

                    
Broj ekipa: 5.

                    
Učesnici

                    Sporto 023, Jedinstvo 2014, Vojvodina 1928 II, Lehel II, Naftagas (E) II, ŽFK Banat Bagljaš

                    Jesenji rezultati

                    Sporto 023 - Jedinstvo 2014 4:1, Jedinstvo 2014 - Sporto 023 1:5, Jedinstvo 2014 - ŽFK Banat bagljaš 2:0.



                                                                     
 

LIGA PETLIĆA
                       




                    Nastupaju igrači rođeni 2005. godine i mlađi.

                    
Broj ekipa: 9.
                    
                    Takmičenje se igra u dve grupe.


                     
                      
          

                 

A GRUPA PETLIĆA
                       


                    Učesnici A grupe


                    A liga: Proleter 2006, Akademija Bambi I, Bečkerek 023 II, Sloga (Jarkovac).

                    Jesenji rezultati

                    Proleter 2006 - Sloga 3:0, Akademija Bambi I - Bečkerek 023 II 3:0, Proleter 2006 - Akademija Bambi I 1:3, Bečkerek 023 II - Proleter 2006 3:1, Bečkerek 023 II - Akademija Bambi I 1:2, Akademija Bambi I - Proleter 2006 6:0, Proleter 2006 - Bečkerek 023 II 1:1.

B GRUPA PETLIĆA
                        


                    Učesnici B grupe

                    Akademija Bambi II, Potisje, Sporto 023, Lehel, Bečkerek 023 I.

                    
Jesenji rezultati

                    Sporto 023 - Lehel 1:2, Lehel - Bečkerek 023 I 4:2, Lehel - Potisje 6:2, Bečkerek 023 I - Akademija Bambi II 1:4                       

                                         

LIGE 2007. 2008, 2009, 2010. GODIŠTA 

                               


                       LIGA 2007. GODIŠTA
                                                                                                       

                      
Broj ekipa: 5

                       Učesnici
                      
                       
Akademija Bambi I, Sporto 023, Akademija Bambi II, Mladost (BB), Bečkerek 023.

                       
Jesenji rezultati

                       Akademija Bambi II - Mladost (BB) 2:5, Bečkerek 023 - Akademija Bambi II 3:0, Bečkerek 023 - Akademija Bambi I 0:3, Akademija Bambi I - Mladost (BB) 3:0.

 
                      

                       LIGA 2008. GODIŠTA
                                                                                                                      

                       Broj ekipa: 5

                       Učesnici
                      
                       
Akademija Bambi I, Sporto 023, Lehel, Rusanda, bečkerek 023.

                       Jesenji rezultati

                       
Bečkerek 023 - Akademija Bambi 1:4, Sporto 023 - Lehel 10:4, Bečkerek 023 - Lehel 6:4.
 

                                                                                                          
 

                       LIGA 2009. GODIŠTA
                                                                                                      

                       Broj ekipa: 4

                       Učesnici
                      
                       
Akademija Bambi, OFK Zrenjanin, Mladost (BB), Akademija Bambi II.

                       Jesenji rezultati

                       Akademija Bambi I - Akademija Bambi II 3:1, Akademija Bambi II - Mladost (BB) 6:7, Akademija Bambi I - OFK Zrenjanin 9:2, Mladost (BB) - Akademija Bambi I 2:5, Akademija Bambi II - Akademija Bambi I 2:4, Mladost (BB) - OFK Zrenjanin 5:2, Mladost (BB) - Akademija Bambi II 4:6, Akademija Bambi II - OFK Zrenjanin 5:2, Akademija Bambi I - Mladost (BB) 5:5.


                  


                       LIGA 2010. GODIŠTA


                       Broj ekipa: 5

                       Učesnici
                      
                       
Akademija Bambi I, OFK Zrenjanin, Akademija Bambi II, Mladost (BB), Rusanda.

                       Jesenji rezultati

                       OFK Zrenjanin - Rusanda 3:2, Akademija Bambi II - Mladost (BB) 4:6, Rusanda - Akademija Bambi II 4:6, Akademija Bambi I - OFK Zrenjanin 5:1, Mladost (BB) - OFK Zrenjanin 2:0, Rusanda - Akademija Bambi I 1:4, OFK Zrenjanin - Akademija Bambi II 7:7, Akademija bambi II - Akademija Bambi I 0:5