Opšte A liga B liga Kup Lige mladih



LIGE MLADIH


                  



LIGA KADETA
                      


                    Nastupaju igrači rođeni 2000. godine i mlađi.

                    Broj ekipa: 4.

                    
Učesnici

                    Tisa 1933, MSK, Mladost (L) II, Rusanda II.



                    


                

LIGA PIONIRA
                      

  

                    Nastupaju igrači rođeni 2002. godine i mlađi.

                    
Broj ekipa: 5.

                    
Učesnici

                    Sporto 023, Jedinstvo 2014, Vojvodina 1928 II, Lehel II, Naftagas (E) II.



                                                                     
 

LIGA PETLIĆA
                       




                    Nastupaju igrači rođeni 2005. godine i mlađi.

                    
Broj ekipa: 9.
                    
                    Takmičenje se igra u dve grupe.


                     
                      
          

                 

A GRUPA PETLIĆA
                       


                    Učesnici A grupe


                    A liga: Proleter 2006, Akademija Bambi I, Bečkerek 023 II, Sloga.

B GRUPA PETLIĆA
                        


                    Učesnici B grupe

                    Akademija Bambi II, Potisje, Sporto 023, lehel, Bečkerek 023 I.
                      

                                         

LIGE 2007. 2008, 2009, 2010. GODIŠTA 

                               


                       LIGA 2007. GODIŠTA
                                                                                                       

                      
Broj ekipa: 5

                       Učesnici
                      
                       
BeAkademija Bambi I, Sporto 023, Akademija Bambi II, Mladost (BB), Bečkerek 023.
 
                      

                       LIGA 2008. GODIŠTA
                                                                                                                      

                       Broj ekipa: 5

                       Učesnici
                      
                       
Akademija Bambi I, Sporto 023, Lehel, Rusanda, bečkerek 023.
 
                                                                                                          
 

                       LIGA 2009. GODIŠTA
                                                                                                      

                       Broj ekipa: 4

                       Učesnici
                      
                       
Akademija Bambi, OFK Zrenjanin, Mladost (BB), Akademija Bambi II.

                  


                       LIGA 2010. GODIŠTA


                       Broj ekipa: 5

                       Učesnici
                      
                       
Akademija Bambi I, OFK Zrenjanin, Akademija Bambi II, Mladost (BB), Rusanda.