Opšte A liga B liga Kup Lige mladih



LIGE MLADIH


                    Ukupno smo u takmičenjima naših mladih selekcija imali 66 ekipa. Po tradiciji razvrstane su u sedam uzrasnih kategorija.
                    Smatramo da smo klubovima ponudili optimalna takmičenja, naplaćujući samo registracije, bez članarina i bez kotizacija, a da su ambiciozni imali dovoljan broj susreta.
Postojali su problemi sa većim brojem zaostalih i neodgranih utakmica, a posebno izraženim nejavljanjem rezultata od veće grupe predstavnika klubova. U takvim okolnostima konstatujemo samo učesnike u sezoni 2016/17, bez tabela koje se u u jednom broju saveza tradicionalno i ne vode za najmlađe.




LIGA KADETA
                      


                    Nastupali igrači rođeni 1999. godine i mlađi.
                    Broj ekipa: 5.

                    
Učesnici

                    Bečkerek 023, Lehel, Radnički Zrenjanin II, OFK Stajićevo, Omladinac (Botoš).


                    


                

LIGA PIONIRA
                      

  

                    Nastupali igrači rođeni 2001. godine i mlađi.
                    Broj ekipa: 9.

                    
Učesnici

                    Radnički Zrenjanin II, Proleter 2006 II, Banat Bul (Zrenjanin), Potisje (Knićanin), Rusanda (Melenci), Tisa 1933 (Taraš), Partizan Tomaševac, Sloga (Jarkovac), Proleter (Neuzina),



                                                                     
 

LIGA PETLIĆA
                       




                    Nastupali igrači rođeni 2004. godine i mlađi.
                    Broj ekipa: 16.
                    Takmičenje igrano u dve grupe.




                    Učesnici B liga

                    Akademija Bambi II, Bečkerek 023 II, Naftagas (Boka), Proleter (Neuzina), Mladost (Banatski Despotovac), Omladinac (Botoš).

                     
                      
          

                 

A LIGA PETLIĆA
                       


                    Učesnici A liga

                    Proleter 2006, Bečkerek 023 I, Akademija Bambi I, ZŠF Petlić, OFK Gradnulica, Lehel, Banat Bul (Zrenjanin), Potisje (Knićanin), Naftagas (Elemir), Jedinstvo 2014 (Ečka).


B LIGA PETLIĆA
                        


                    Učesnici B liga

                    Akademija Bambi II, Bečkerek 023 II, Naftagas (Boka), Proleter (Neuzina), Mladost (Banatski Despotovac), Omladinac (Botoš).
                      

                                         

LIGE 2006, 2007. 2008, 2009. GODIŠTA 

                               


                       LIGA 2006. GODIŠTA
                                                                                                       

                      
Broj ekipa: 10

                       Učesnici
                      
                       
Bečkerek 023, Akademija Bambi, Proleter 2006, ZŠF Petlić, OFK Gradnulica, Banat Bul (Zrenjanin), Mladost (Belo Blato), Rusanda I, Rusanda II (Melenci), Jedinstvo 2014 (Ečka).
 
                      

                       LIGA 2007. GODIŠTA
                                                                                                                      

                       Broj ekipa: 8

                       Učesnici
                      
                       
Akademija Bambi I, Akademija Bambi II, Proleter 2006, ZŠF Petlić, Bečkerek 023, OFK Gradnulica, OFK Zrenjanin, Sporto 023 (Zrenjanin).
 
                                                                                                          
 

                       LIGA 2008. GODIŠTA
                                                                                                      

                       Broj ekipa: 10

                       Učesnici
                      
                       
Akademija Bambi, ZŠF Petlić, Bečkerek 023, Proleter 2006, Lehel, Banat Bul, Junior tim (Zrenjanin), Rusanda (Melenci), Mladost (Belo Blato), OFK Stajićevo
                  

                       LIGA 2009. GODIŠTA


                       Broj ekipa: 8

                       Učesnici
                      
                       
Akademija Bambi, Proleter 2006, ZŠF Petlić, Banat Bul, OFK Zrenjanin, Junior tim, Sporto 023 (Zrenjanin), Mladost (Belo Blato).